| 1. - #1643 [+] [-] (30) | Added by tsw |
|
tsw/java, faszkivan allapot:
Gargaj says: tudod az egesz javaprogramozas olyan mint a scenes from a memory [...] Gargaj says: eloszor koncentracio, Regression, aztan az elso bugot latva Strange Deja Vu, aztan kis szenvedes utan Fatal Tragedy, aztan nap vegen faradtan Home, masnap nekifutas One Last Time, es ha szerencsed van akkor Finally Free | |
| 2. - #790 [+] [-] (265) | Added by ZooM |
|
<zoom[CNS]> hat biztos jo halus effektet lehet csinalni 2 tuskessuni
egymasbahuzasaval :)
<AwayC> :) <inno|cns> tuskessuni :) <zoom[CNS]> szakszo :) <inno|cns> jo hat feletek lehet, hogy sok borotvalt maszkal, de nalunk a suni az ugy altalaban tuskes :) <zoom[CNS]> pedig most kivetelesen nem ARRA gondoltam :)) <zoom[CNS]> vagy te sem? :))) <AwayC> :DDDDDDDDDD <inno|cns> LOL <zoom[CNS]> ojaj :) | |
| 3. - #11 [+] [-] (2) | Added by Gargaj |
|
<GargajUD> html virus is van
<Pontscho> az nem virus, csak kihasznal egy ket bugot a forditokban <Pontscho> nem fordito, browser | |
| 4. - #1317 [+] [-] (25) | Added by TomcatMWI |
|
<Ray^TRY> biszex :)
<leaderc> annal is rosszabb :) <leaderc> kecsket is. <leaderc> multisex. <TomcatMWI> a biszex az ket kecsket? <leaderc> ja. ameg az egyik kecske nyalja a masikat, addig igloka hatulrol tolja. <leaderc> hangulatos. <AwayC> tomcat: a baaszex meg baranyt ;) | |
| 5. - #452 [+] [-] (44) | Added by nagz |
|
<nagz> smiley construction kit
<nagz> ................,,,,,,,,,,((((())))))))))))[[[[]]]]]]]{{{{}}}}}<<<<> >>>>>>-----------======DDDDDD <nagz> ezek vannak hozza <nagz> nesze epitse' amit akarsz <mrmaim> noel plug-in: 9999999999999 <nagz> ja igen <mrmaim> az kulon dobozban van es draga <nagz> valaki irjon vicceset es mehet quotes-ba :) <KrOkKo> vicc vicc <GargajUD> vicces <nagz> ok ezt vartam | |
| 6. - #1502 [+] [-] (25) | Added by ziona |
|
// Az elozmenyek nem is fontosak ;)
<Geri> de van valami parancs amivel billentyûnyomásra kell váratni nem? <Geri> meg hogy a halálba lehet a kurva annyának ; jelet írni ebbe a szarba <trx> mibe? <trx> hamaskepp nem akkor kopipeszt <trx> a jozan paraszti esz csodakra kepes am <trx> :D | |
| 7. - #33 [+] [-] (32) | Added by Gargaj |
|
<LouiSe_Ao> 91 dudz for fyanica yet...
<}Voy{> mennyek enis? -.-' <dfjwork> ne <}Voy{> najo akkor de ;p <KrOkKo> LouiSe_Ao:kifizetem a belépõjét,ha nem engeded be:DDDDD <}Voy{> KrOkKo: miertis?;pp <}Voy{> neked nem is logok ^_^ | |
| 8. - #696 [+] [-] (1) | Added by arnyek |
|
::: Quits: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu): van egy 5letem.
ha ket napon belul nem jonnek vissza, nemvalt be... -.-
(@KohiNoor_) de jo lenne, ha nem jonne vissza (@fles|work) bannold ki ;) (Notify) manoe (manoe@nilus-2998.adsl.datanet.hu) logged out. ::: Mode (@KohiNoor_:#demoscene +b voy303!*@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu) (@KohiNoor_) asszem ez jo lesz ::: Joins: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu) (@teo[o_o]) na ezt kurvara elbasztad :) | |
| 9. - #1441 [+] [-] (5) | Added by ziona |
|
...
<Ray^TRY> "kedvenc aramszolgaltatom" <Ray^TRY> "kedvenc iteletvegrehajtom" *** TomcatMWI [~trabant@catv-5063c28d.catv.broadband.hu] has joined #scene.hu <TomcatMWI> re | |
| 10. - #1029 [+] [-] (42) | Added by nagz |
| <Pokol> Hány betûs az ügyfélszámod? | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |