<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #215 [+] [-] (4) Added by nagz
* dfj is now known as ]NETC0P[
<]NETC0P[> jonapot
<]NETC0P[> szemelyes titkosito es alauro tanusitvagyokat kerem dccben.
<nagz> elbaszta uram
<]NETC0P[> mibol gondolja fiatalember?
<nagz> igen
<ScoTTT> az a baj, hogy a netcopok oregek es amatorok.. raadasul kopaszodnak is, ergo lofaszkaki az egesz..
<ScoTTT> bar dfj kicsit hasonlit :-)

2. - #1426 [+] [-] (2) Added by TomcatMWI
<m0dsZ3R> halunio!
<cyB3r4rd> halu
<Brushy> halu!
<arden> haluhó
<cyB3r4rd> =DDD
<cyB3r4rd> haluzsak
<TomcatMWI> kicsiny halum, ott szulettem en
<Maul> m0dsZ3R: a halunioban milyen halutaval lehet fizetni?
<TomcatMWI> ahol halu van, ott temetonek is lennie kell
<Brushy> haluóval:)
<Maul> iszok egy kics haludttejet
<TomcatMWI> megberhalum az elromlott autot
<Maul> utanna lemegyek a haluljaroba
<TomcatMWI> nagyapamnak volt halukeszuleke
<TomcatMWI> milyen gazdasagos, mi? :)
<Brushy> haluskárosult volt?:)
<arden> Sármos, Erõd, Ont, Konty, Tacs, Halu, Tökömön
<cyB3r4rd> halubastya
<TomcatMWI> a fasz latin neve lehetne phallus
<Maul> atlagon haluli szoviccek...

3. - #555 [+] [-] (14) Added by Chain|Q
<slin> en csak nagzot vonszolrtam el
<ChainCODE> nagzot viheted
<ChainCODE> neked adom ;)
<ChainCODE> tied lehet ;P
<slin> nemkell
<ChainCODE> de azert a lagzira hivjatok majd meg ;)
<slin> ChainCODE: csak kinek van nagyobb savja -t jaccunk
<slin> imho gbittel taroltam
«Quit» nagz (nagzrm243@catv-50622d61.bp13catv.broadband.hu) has signed off (Ping timeout).

4. - #1452 [+] [-] (38) Added by Chain|Q
// #amigahu

<simca> ide nem jarnak ilyen scenerfelek
<Chain|Q> es amigasok se, ahogy nezem :)
<simca> azok mar reg nem :)
<Simba^FD> kék osztriga bárba se osztrigák járnak, szal

5. - #135 [+] [-] (65) Added by Flashy
<TrX> bazeg. itt ez a kibajo uj csaj. itt vagyok en. (kibajo csavo) erre mivan? itten kerdezni, hogy neten hoolvanna ilyen tarskeresok meg ilyesmik.

6. - #1505 [+] [-] (13) Added by Parhuzamszorito
(@dfj) printereket ki vagja
(@zoomcns) dfj sztem a crimson jihad bevallalja

7. - #1419 [+] [-] (23) Added by remageFrs
<leonofsgr> psn-nel tegnap bebactunk de súúlyosan :_) ez az álladék meg ma bicaj túrát szervezett... nem norm :_) ki a fasz az aki másnaposan teker? :_)
<leonofsgr> öö mármint bringát... :_)

8. - #1363 [+] [-] (7) Added by TrX
(@TrX) zumm
(@TrX) milyen ido a helschinkiben?
(@zoomcns) sut a nap
(@zoomcns) -4 fok
(@zoomcns) es a hajam tokeletes

9. - #728 [+] [-] (7) Added by TomcatGRM
<dh0> A féreg nem küld leveleket a felhasználó számítógépén található e-mail címekre, de augusztus 16-tól kezdodoen Denial-of-Service (DoS) támadást intéz a Windows hibajavításait tároló Microsoft-szerverek ellen.
<dh0> bazmeg, ha ezt tudtam volna akkor nem torlom le ma a virust

10. - #200 [+] [-] (86) Added by Gargaj
<mephizto> ha 2 kezzel gepeltek es kozben asitotok, ne legyen a szatokban ego cigi

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: