<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1157 [+] [-] (6) Added by Chain-Q
<zoomcns> fu mar 31-en regeltek fánksünre
<garg^work> hehe
<garg^work> mostmar ertem tavalyi fastcompot
<garg^work> legyen benne fánk meg sün
<ChainCODE> baaaaazmeg ;)
<zoomcns> !
<garg^work> merugye
<zoomcns> amugy nem :)
<ChainCODE> ez aztan a faziskeses ;)
<garg^work> fank az torusz
<zoomcns> de most hogy mondod :D
<ChainCODE> zoomcns: nemmondod hogy nem direkt volt ;)
<zoomcns> pedig nem, komolyan :D
<ChainCODE> _ROTFL_

2. - #149 [+] [-] (2) Added by TomcatGRM
<TomcatFRX> Maxie: hm. mikor voltal utoljara pasival?
<Maxie> tomcat erre most én nme érek rá :)
<TomcatFRX> hat persze
<Maxie> megyek rebootolok linuxba

3. - #271 [+] [-] (6) Added by nagz
<Je`zusIGY> szines tarsadalom a demoscene-en
<xiDius> csak a buzik hianyoznak
<Flashy> asszed nincsenek

4. - #237 [+] [-] (2) Added by Gargaj
<slin> erdo szelen jo a kedv....
<Barna> ott lakik a
* Barna medv

5. - #854 [+] [-] (29) Added by lilateve
<[joco]> [19:23:23] <`iMiMX> "A bevandorlok tajekoztatasra kozoljuk. A hataron lathato shalom felirat nem udvozles. Eredetileg Hegyeshalom volt, csak kiegtek a neonok."
<[joco]> ezt sha-nak tegye el valaki :]

6. - #1502 [+] [-] (27) Added by ziona
// Az elozmenyek nem is fontosak ;)

<Geri> de van valami parancs amivel billentyûnyomásra kell váratni nem?
<Geri> meg hogy a halálba lehet a kurva annyának ; jelet írni ebbe a szarba
<trx> mibe?
<trx> hamaskepp nem akkor kopipeszt
<trx> a jozan paraszti esz csodakra kepes am
<trx> :D

7. - #772 [+] [-] (50) Added by sha
<sha22> mit jelent a"tart" angol szó?próbálok beregisztrálniOJ-n,de nem tudom,h a"preferred tart"mellé mit illene írni..
<SDr> gyumolcstorta :->
<KcG> :)
<SDr> (komolyan, angol-magyar szotarbol!)
<SDr> varja', egyeb jelentesei: lotyo, fanyar
<jAMEsbAUd> utcalány
<SDr> haat, a lotyonak sincs? :->
<jAMEsbAUd> milyen hely ez, ahol megkerdezik, hogy ki a preferred utcalanyod? :))
<sha22> Ági@ToWeL2k3 :DD
<jAMEsbAUd> ismeritek azt a mondast, hogy egy angol szo, azt jelenti magyarul, amit jelent, annak a teljesen ellenkezojet es meg egy totalisan mas szot...
<Maxie> na latjatok
<Maxie> ezekutan mindenki sejti miert utalom ha a nevemen hivnak
<Maxie> meg osszekevernének egy ilyen ribancal
<jAMEsbAUd> hehe
<jAMEsbAUd> mer az is vagy
<cyclops-> jujj, ne tulozzunk
<jAMEsbAUd> ;))
<cyclops-> aze
<sha22> Maxie: nem rólad van szó..tudod,kit említettem..
<Maxie> tudom tudom
<Maxie> csak irital..
<sha22> bocs
<cyclops-> nyugi, nem lesz ott
<cyclops-> persze ezt leon nyilvan banja

8. - #1003 [+] [-] (10) Added by lilateve
<garg^work> Melyik a kakukktojás?
<garg^work> Róka
<garg^work> Teflon
<garg^work> Szárazság
<garg^work> Kakukktojás
<garg^work> Balra

9. - #411 [+] [-] (39) Added by arnyek
(@|Sampi|) http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=129
(@|Sampi|) ebben mi a vicces
(@|Sampi|) azt mondja el valaki !!!

10. - #1376 [+] [-] (70) Added by sha
<solarian> hmm, adott 1 progi ami folyamatosan fut es a terminaljara irogat neha adatokat, shellscriptbol inditom, hogytudom nezni folyamatosan h mit ir?
<mn3monic> leulsz a gep ele, cigi, kave, es nezed...

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: