<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #997 [+] [-] (46) Added by TrX
<@jimmiJDBC> ötven éves nője van!!!
<p|nincs> jaj te uristen
<TrX_DD> jimmi. kussolsz :)
<TrX_DD> nincs is
<p|nincs> ezt mar nem mosod le
<@arnyek> juj
<TrX_DD> akkor sincs
<@arnyek> 50 eves a nod trx?
<TrX_DD> ..|.,
<@arnyek> vaaa dobd a picsaba szerintem
<@arnyek> miert ragaszkodsz hozza ennyire?
<p|nincs> valtsd fel ket 25 evesre :)
<@jimmiJDBC> vagy tíz ötévesre..

2. - #20 [+] [-] (90) Added by Gargaj
<stasis_> mov ax,bx
<GargajUD> mov ax,stasis
<GargajUD> xor ax,ax
<legoember> mov me,party
<stasis_> stosb
<stasis_> partit akarnk
<stasis_> indulunk irc loggal :)

3. - #6 [+] [-] (22) Added by Gargaj
<HP> dfj
.
.
<homen> <HP> dfj - holvan itt dfj? :)
<HP> majd jon :)

4. - #860 [+] [-] (2) Added by az a jo budos kurva anyad
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D?

5. - #102 [+] [-] (26) Added by Gargaj
<Vlad-> udv tagok
<Vlad-> mit erdemes megnezni moziba mostansag ?
<nyuszi> filmet pl :)
<WarYou> a mozigepeszt

6. - #375 [+] [-] (28) Added by Chain|Q
/* Ott ment egy fekete macska... es aztan megegy... 8) */

<TomcatFRX> Chain|Q: o nem nografi
<TomcatFRX> Chain|Q: o nem nogrado
<TomcatFRX> BAZ
<TomcatFRX> Chain|Q: o nem nogradi
<TomcatFRX> YES
<TomcatFRX> quotes szagot erzek
<Chain|Q> most probald meg megegyszer
<mega|code> :))))
<Chain|Q> :]
<BoyC> TomcatFRX: fingottal?
<TomcatFRX> o nem nografi
<TomcatFRX> BAZMEG

7. - #1383 [+] [-] (26) Added by nagz
<Ri2> van uj msn skinem
<Ri2> :)
<Ri2> ha valakit érdekel
<Ri2> :)
<Ri2> ha senkit akkor nincs

8. - #1494 [+] [-] (4) Added by Gargaj
<iVi> [d]empi` Akinek a hugát tegnap véltelen megdugtam vagy a bátya engem msg.. sory 4 amsg csak nincs meg a lakáskulcsom. O.o
<iVi> idezet volt, vki most amsglte:))

9. - #707 [+] [-] (82) Added by Flashy
<leonofsgr> nem fogadták el az sam-es rilizunket
<leonofsgr> :_(
<BoyC> ja mondtam hogy nem fog menni :|
<leonofsgr> kuva annyukat
<leonofsgr> argh...
<BoyC> 1 nappal a deadline utan? mit varsz? :P
<leonofsgr> de mé ilyen faszok a szervezõk?

10. - #1509 [+] [-] (3) Added by Gargaj
<Geri> bakker
<Geri> feltörtek
<Geri> eccer csak beírodótt msn-be hogy OMFG HAXOR
<Geri> oO
<zoomcns> elarulom hogy ott azt is latod amit a beszelgetopartnered ir neked

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: