<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #183 [+] [-] (23) Added by Gargaj
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky)
* nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok'
<WarYou> smoke crack
<WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni
<nagz> hackercipom van
<nagz> feltori abokamat

2. - #801 [+] [-] (49) Added by BoyC
//zoom az alkesz

[@zoom[CNS]] hm most jutott eszembe hogy ma meg nem is ittam semmit
.!. @zoom[CNS] to brain wake uuuup

3. - #978 [+] [-] (38) Added by sha
<dfj> quakerek? gondolta stirlitz.
<dfj> anyad! gondolta az astroidea.

4. - #895 [+] [-] (46) Added by nagz
<oBSCuRe> [dfj's kivzbot] a feladvány: ûf segítség: drogféle
<nagz> oooo......
<nagz> ayahuasca
<oBSCuRe> http://home.dfjnet.hu/igy2.jpg
<oBSCuRe> képes segitség
<nagz> ooooo...................
<nagz> asztal?
<oBSCuRe> aha

5. - #1751 [+] [-] (40) Added by A sípfaszú szörny
qdb mi? :D

<@MPI> joreggelt, es eredmenyekben gazdag napot kivanok mindenkinek
<MinceR> szia kedves MPI
<MinceR> szeretettel koszontelek, es kellemes idotoltest kivanok itt tartozkodasod idejere!
<@MPI> MinceR: szivemet melengeti megtisztelo koszontesed, kiserje napodat vidamsag 's szerencse!
<MinceR> koszonom szepen kedves MPI , mindig orom szamomra mikor valaki effele mely figyelmesseggel fordul felem!
<@MPI> MinceR: reszemrol a szerencse, szekleted legyen lagy es selymes :)))
<MinceR> lol
* @MPI most itt rohog a tanari asztalnal, a osztaly meg nez ostoban
<AceMcLoud> sziveskedjetek megbaszni magatokat, majdnem lefordultam a szekrol:)
<MinceR> :D
<@MPI> AceMcLoud: most megint rohogok
<AceMcLoud> osztaly meg mindig bamba?:)
<@MPI> beteg a rosszgyerek, es ilyen beke van...
<@MPI> MinceR: qdb gyanus ez a reggeli koszontes :)

6. - #614 [+] [-] (17) Added by sha
<nagz> >> ígyeljünk a tisztaságra <<

7. - #499 [+] [-] (15) Added by Chain|Q
/* Mi is az a Win99 a tema... */

<iszony> csak mer azon morfondirozok hogy felrakjam-e
<mrmaim> iszony szerintem egy probat meger
<LloydD_MF> ha van ilyen akkor egy probat meger
<Chain|Q> rakd fel az install cd-t magadnak csontig ;)
<mrmaim> eheh
<LloydD_MF> azzaz
<iszony> :P
<Cete> nekem fennvolt

8. - #744 [+] [-] (18) Added by TomcatGRM
(papjancsi)

<TomcatGRM> miert dugja a strucc a fejet a fold ala?
<TomcatGRM> mert tv-t nez a vakondnal
<jimmiTGD> miért néz tv-t?
<TomcatGRM> bazmeg

9. - #82 [+] [-] (40) Added by Gargaj
/* Tema: Fokusz riport #2 */

<tSG--> viszont az az otlet tetszik nekem, hogy egy tv-t kene szetrugni, amin a fokusz megy :))
<Balazs_> tSG--: azt siman el lehetne adni a tv2-nek

10. - #1746 [+] [-] (28) Added by Murphy
Geri: de én nem látványos dolgot akarok bemutatni, hanem szeretnék egy olyan grafikus enginet, amihez évtizedekig nem kell hozzányúlnom, leszámítva 1-2 érték átírását.

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: