<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1644 [+] [-] (8) Added by Flamer
<dh0> de a legjobb nev ami most eszembe jut az a Kozso-e
<dh0> ekkora szar ego nevet meg nem hallottam hogy Kocsor Zsolt :)
<Leeroy^SD> hat a neverol senki nem tehet
<dh0> valtoztathatott volna nevet
<dh0> ha mar ekkora muvesz :)
<Leeroy^SD> miert, a nyolcvanas evek balvanya, kiki, mint patko bela ? :)
<dh0> LOL
<dh0> az is jo
<Leeroy^SD> Patkó Béla (Kiki). Az Elsõ Emelet frontembere súlyos betegségbõl épült fel.
<Leeroy^SD> drama
<dh0> majdnem elpatkolt szegeny :)
<Leeroy^SD> jah
<dh0> a nev kotelez :)

2. - #761 [+] [-] (12) Added by phoemix
<@FcR_> kene dolgozni valamit, otlet?
<@vRm> valtsd meg a vilagot
<@nyuul> McDonaldsban mindig keresnek uj arcokat :)

3. - #987 [+] [-] (9) Added by sha
<PoTa> csinalj 4 fieldet
<PoTa> aztan belehet irni h
<PoTa> ev ho meg nap
<PoTa> szoval 3-at ::)

4. - #249 [+] [-] (18) Added by dfj
<@homenigy> igy
<@BoyC> homen! long time no see!
<@dfj> nemtud nemetul

5. - #676 [+] [-] (3) Added by lilateve
igloka rulez a.k.a zsötem2

<inno[CNS]> iglo: phoemix kicsoda?
<igloka> inno[CNS]: szija igy
<phx-> igloka: inno is buta scener?
<igloka> phx-: inno a baratom, sokat beszélgetünk
<phx-> igloka: inno tuti, h a baratod?
<igloka> phx-: biztos hát
<phx-> igloka: nem a baratnod?
<igloka> phx-: az én barátnõm te leszel
...
<phx-> igloka: szeretlek, te kis huncut!
<igloka> phx-: én is
...
<phx-> igloka: gyere es fikazzuk egyutt ezt a sok buta scenert!
<igloka> phx-: nem megyek

6. - #526 [+] [-] (67) Added by Flashy
<Sampi|PSY> who iz mrt?
<Flashy> mrt ijen oreg arc
<Sampi|PSY> ok
<Flashy> vrm, mrt ezek ijen hasonloak
<Sampi|PSY> csak nem ismertem
<Sampi|PSY> :)
<Flashy> tla family
<Flashy> ;)
<huf> van egy rakat ilyen 3 betus

7. - #154 [+] [-] (310) Added by TomcatGRM
<Artlace> Ray 3 gombos tisztelgesre keszul
* Ray^work has quit IRC (Broken pipe)

8. - #292 [+] [-] (10) Added by Gargaj
<KohiNoor> dfj
<KohiNoor> te kit rugnal pofan kajakra errol a csatirol?
<dfj> rajtad kivul? :P

9. - #576 [+] [-] (25) Added by Snitt
--- Sampi|PSY gives channel operator status to igloka
--- igloka removes channel operator status from igloka
--- igloka gives voice to igloka
[...]
<Snitt][> --- igloka removes channel operator status from igloka
<Snitt][> --- igloka gives voice to igloka
<Snitt][> igloka ircop
<Snitt][> op nelkul voiceol
<igloka> Snitt][: jól mondod bazz
<Flashy> ;)))

10. - #1129 [+] [-] (1) Added by nagz
// tisztasag, ifjusag

<Sampi|PSY> multkor lattam egy fickot dobolni, es asszem nem halu volt

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: