<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #104 [+] [-] (29) Added by Gargaj
<mrmaim> kozepen [03:15] --psyBNC- Tue Jun 11 03:22:35 :User mrmaim () connected to irc.extra.hu:6667 (lofasz.a.szatok.be)
<mrmaim> -
<mrmaim> You are not welcome to this server: bot isn't allowed here (B|aCKHo|3 - ivi@)
<mrmaim> ooops

2. - #1253 [+] [-] (15) Added by TrX
(@FixedGear) feleseg? buzi vagyok. gyerek? nem vagyok pedofil. csalad? nem szeretem a gruppent
(@FixedGear) en csak dugni akarok
(@tavasz) fõ az õszinteseg
(@tavasz) én ebbõl 3 év alatt kinõttem
(@FixedGear) az oszintesegbol?

3. - #1169 [+] [-] (18) Added by nagz
// nö...

<Schila> vettem halat
<Schila> épp csinálom a lakását
<nagz> arany
<Schila> nem
<nagz> kivanj 3at
<Schila> nem arany
<nagz> akkor bronz
<Schila> tettem be neki némós képet hogy féljen

4. - #1171 [+] [-] (21) Added by Chain|Q
// Tomket vs. etnikum a tema

<ChainSICK> tetelezzuk fel, hogy mondjuk tenyleg verik a ciganyt
<ChainSICK> amilyen ellenallo fajta az ilyen budos gane, rosszhelyre ut egyet, oszt elfekszik vegleg
<ChainSICK> lesittelik elore megfontolt szandekkal elkovetett emberolesert
<ChainSICK> kulonosen kegyetlen modszerrel v. mi a hivatalos hablaty erre
<BoyC^SL> Suli4: revenge on prison

5. - #1173 [+] [-] (101) Added by Gargaj
<AwayC> van d3d guisystem?
<garg^work> hat
<garg^work> nem a d3d resze
<AwayC> jahogy jon a longhorn :)
<pohar> fellépnek Magyarországon is? :)))

6. - #17 [+] [-] (1) Added by Gargaj
*** naGzRM243 is now known as nagzLEARN
<Mephizto> nagz teszed le azonnal.....!

7. - #1033 [+] [-] (66) Added by sha
<nagz> efott2002: "nagy sátram van... jössz úszni?"

8. - #1394 [+] [-] (13) Added by nagz
<ipartelep> anyukám kurvaszar paradicsomlevest f?zött
<ipartelep> azt rágcsálom...

9. - #183 [+] [-] (23) Added by Gargaj
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky)
* nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok'
<WarYou> smoke crack
<WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni
<nagz> hackercipom van
<nagz> feltori abokamat

10. - #1559 [+] [-] (49) Added by blash
<@MPI> Gondoltam most csinálok egy fincsi rántottát, mert kajás vagyok.
<@MPI> Bemegyek asszonyhoz, felkeltem, kérdezem: "kicsim, merre van a kolbász" ?
<@MPI> Ilyen álmosan rámnéz: "neee kicsim, most nincsen kedvem szeretkezni"
...
<@MPI> állat kóbászos tükörtojást csináltam, rá akartam írni kecsöppel, hogy #scene.hu de nem fért ki, meg szét is folyt

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: