<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1030 [+] [-] (24) Added by dfj
* dfj playz shpongle-simon posford. iszony.
<nagz> az de szar
<nagz> kb chiptune
<dfj> ay
<dfj> 500k
<dfj> es 64kbps
<nagz> de ez milyen?
<nagz> mintha csinalnek egy zenet
<nagz> es elneveznem
<nagz> Halmi David
<dfj> :)
<nagz> vagy
<nagz> mintha
<nagz> te szarnal egyet
<nagz> es elnevezned Gyorkos Balazsnak
<nagz> aztan lehuznad a wc-n
<dfj> nem, kiadnam
<nagz> vennek mint a szart
<nagz> :)

2. - #23 [+] [-] (43) Added by Gargaj
*** TomcatGRM is now known as Tomcat_Q3
<Tomcat_Q3> ooo...
*** Tomcat_Q3 is now known as TomcatGRM
<TomcatGRM> elnezest :P

3. - #444 [+] [-] (25) Added by Gargaj
<Maxie> jovo kedden nyelvvizsgazom
<pasy> mijen nyelv ?
<pasy> what kind of language ?
<Maxie> angol
<Maxie> közép
<pasy> intermediate level language examination ?
<Maxie> yes
<Maxie> kinda'
<pasy> let's do some trainign!
<Maxie> okey if you want :)
<Maxie> I have time 4 it
<pasy> oral exam ?

4. - #707 [+] [-] (82) Added by Flashy
<leonofsgr> nem fogadták el az sam-es rilizunket
<leonofsgr> :_(
<BoyC> ja mondtam hogy nem fog menni :|
<leonofsgr> kuva annyukat
<leonofsgr> argh...
<BoyC> 1 nappal a deadline utan? mit varsz? :P
<leonofsgr> de mé ilyen faszok a szervezõk?

5. - #271 [+] [-] (7) Added by nagz
<Je`zusIGY> szines tarsadalom a demoscene-en
<xiDius> csak a buzik hianyoznak
<Flashy> asszed nincsenek

6. - #1549 [+] [-] (4) Added by blash
* viki^garg is now known as garg^viki
<@tranzig> helyet csereltetek?

7. - #264 [+] [-] (5) Added by Gargaj
<xiDius-> aha, es miaz:
<xiDius-> falon van, mutatja az idot es ver folyik belole?
<]d[> miaz?
<xiDius-> Faliora!
<]d[> vér folyik belole?
<xiDius-> ja
<xiDius-> de csak azert hogy nehezebb legyen kitalalni

8. - #586 [+] [-] (24) Added by dfj
<@Flashy> igloka mrmaim?
<+igloka> Flashy: a fizikus...

9. - #1701 [+] [-] (14) Added by Gargaj
DC-1 says: aaaaa.... nem hiszem el...
DC-1 says: vegre m1 a wifi a laptopban
pontscho says: kitalalom
pontscho says: linux?
balazs_komuves says: elmondanam, hogy az en laptopomban is magikus megjavult a wifi masfel ev utan
balazs_komuves says: (valoszinuleg csak odabasztam az asztalhoz veletlenul)
balazs_komuves says: ((marmint amikor megjavult))
DC-1 says: pontscho: igen, linux...
DC-1 says: pontscho: mar fel eve is probalkoztam...
DC-1 says: nem ment
DC-1 says: elvileg minden oke, de nem
DC-1 says: mindent lat, jo a driver, jo a manual, ugyanaz a verzio...
DC-1 says: es nem...
DC-1 says: ma szantam ra magamat kb. 8-adszorra
DC-1 says: ugyanugy mindent...
pontscho says: el se hiszem
DC-1 says: es baszki
pontscho says: vegen meg eljon a linux desktop eve
DC-1 says: pontscho: de kurvara nem errol van szo
DC-1 says: hanem bazmeg a szajbakurt laptopon default disabled a wifi, es function gomb + f1-gyel kell enable-lni
DC-1 says: ezt az elmult fel evig nem vettem eszre
DC-1 says: eddig is ment volna 3 klikkel, baszki
DC-1 says: en meg forgatom a kerneleket

10. - #780 [+] [-] (6) Added by kemo
<nagz> LloydD_MF-el semmi gond nem lenne ha rajonne hogy ha elozo nap meszkalinra palinkazott mikozben bedobott 2 ekit es feltolt 1 utca sp-t, nem tanacsos joreggelt-joekent eligyelni 1 grammot plane ha belovi magat, mert akkor az ayahuascas kavehoz szem ala tolt lsd-re visszahanyhatja a varazsgombat es osszefrocskoli vele a maradek ketamint

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: