| 1. - #860 [+] [-] (2) | Added by az a jo budos kurva anyad |
|
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D? | |
| 2. - #1322 [+] [-] (35) | Added by Added by |
|
<mega`work> kozepiskolas beszolas
<mega`work> matektanar <mega`work> "jol figyeljetek, mert csak annak mondom el megegyszer, aki erti" | |
| 3. - #532 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
/* pasy felfedezokoruton... */
<pasy> en soha nem neztem meg ijenekt <pasy> de lehet hogy most eloveszem <pasy> es kirpoba | |
| 4. - #992 [+] [-] (36) | Added by nagz |
|
// kvizbot
<[quiz]> [ a feladvány : ahaamb eikgtezs : amely ország és van rá 38 másodpercetek, hogy megfejtsétek.. ] <nagz> bahama szigetek <dfj> bahama szigetekl <goasphere> bahama szigetek <dfj> asd'fmlw efo;vwnv\ <[quiz]> [ nagz kipattintotta, hogy bahama szigetek volt a feladvány. 8 pontod van, még 3 pont kell a 11-bõl.. ] <nagz> balgasz <nagz> :) <nagz> HW#$^&@#*$&*@ <nagz> balfasz <dfj> LOL | |
| 5. - #555 [+] [-] (15) | Added by Chain|Q |
|
<slin> en csak nagzot vonszolrtam el
<ChainCODE> nagzot viheted <ChainCODE> neked adom ;) <ChainCODE> tied lehet ;P <slin> nemkell <ChainCODE> de azert a lagzira hivjatok majd meg ;) <slin> ChainCODE: csak kinek van nagyobb savja -t jaccunk <slin> imho gbittel taroltam «Quit» nagz (nagzrm243@catv-50622d61.bp13catv.broadband.hu) has signed off (Ping timeout). | |
| 6. - #712 [+] [-] (15) | Added by Chain|Q |
|
<m3g4|c0d3> Chain|Q: nem gyanus ez a sok helikopter?
<zoom[CNS]> feszek lehet a kozelben | |
| 7. - #993 [+] [-] (14) | Added by tranzig |
|
<iVi> emlexem regen belporgettem windows alatt egy muviba
<iVi> fel orat matatott a vinyo es a vegen az egesz muvi kep es hangilag kesno kezdett <TomcatMWI> iVi: ha kesik a kep is meg a hang is, azt eszre se veszed, nem? :) | |
| 8. - #777 [+] [-] (15) | Added by sha |
|
// #cns,de kihagy6atlan :)
<TomcatGRM> Phnom Penh polgármestere a kambodzsai fováros lakosságát arra biztatja, hogy egyék meg a kóbor kutyákat. A polgármester így szeretné megoldani a fovárosban elszaporodott kutyák okozta problémákat. <TomcatGRM> hat nemtom <sha_dd> furcsa+oldás <TomcatGRM> odaadom neki alfat, probaljon vagni egy szeletet <sha_dd> :) <BoyC> es az ehinseg ellen is jo <BoyC> nekem tetszik <GargajCNS> sok lud disznot gyoz... <sha_dd> qtyát :) <GargajCNS> aztat <sha_dd> BoyC: de te eleve utálod a qtyákat <BoyC> hat ezert eleve jo otletnek tartom :D <TomcatGRM> hat, inkabb egyek meg a gyerekeiket <TomcatGRM> sok rohadt kis sarga fattyu <TomcatGRM> megnonek aztan kovetelik a rizst <BoyC> akkormar dobjak a gyerekeket a kutyaknak, a kutyaszart meg szorjak tragyanak a rizsfoldekre <BoyC> ez jobb? <sha_dd> ez a krsna-felfogás? <TomcatGRM> BoyC: jobb <TomcatGRM> sha_dd: nem, ez az egeszseges rasszizmus <sha_dd> tetudod.. <GargajCNS> az egeszseges rasszimus olyan mint a "szervezzunk anarchiat" | |
| 9. - #1575 [+] [-] (2) | Added by ziona |
|
//kelsey es a marquee tool esete
nem én says: fotosop állandóan bezárja a selectionömet ziona says: aua ziona says: bug? nem én says: nem nem én says: fícsör | |
| 10. - #437 [+] [-] (13) | Added by sha |
|
-[ sha_dd ]- áááááááááááááállat
-[ WriCk|0ff ]- jaja -[ WriCk|0ff ]- enis | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |