<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1637 [+] [-] (21) Added by Chain|Q
<Artlace> efnet-en versenyeztek kinek szarabb
<Artlace> beszoltam hogy "magyar vagyok"
<Artlace> ...nyertem

2. - #281 [+] [-] (17) Added by xiDius
<LAdminka> arra emlékeztet ez engem, amikor egy másik csatornán (ez nem a reklám helye) az -ális végzõdésû szavakat sorolták az emberek
<xiDius> fatalis
<xiDius> ntfsalis
<xiDius> ext2alis
* LAdminka NAGYON kaparja az arcát

vicces vagyok bazmeg!

3. - #1601 [+] [-] (6) Added by leonofsgr
/brainstorming c64 modra :_D /

<leonofgfx> jah
<leonofgfx> meg belerakok 1 burkolt csak norrisz pofat is :_D
<leonofgfx> mert o az istenseg :_D
<_Oswald_> ja
<_Oswald_> vicc
<_Oswald_> hogy hivjak csak mate fiat ?
<leonofgfx> nem csak mate?
<leonofgfx> ezt ismerem :_D
<_Oswald_> nem
<leonofgfx> hat?
<_Oswald_> elbasztam
<_Oswald_> szal
<leonofgfx> tudom :_D
<_Oswald_> rednor a vizsgan
<_Oswald_> hany fia van csak matenak
<_Oswald_> 2
<_Oswald_> es meik aza 2 ??
<leonofgfx> a nem csak mate :_D
<_Oswald_> hat van egy torvenyes es egy torvenytelen
<_Oswald_> a torvenyes chuck norris
<_Oswald_> a torvenytelen nemcsak KAROLY :D
<_Oswald_> szomszedok vazze :D
<leonofgfx> jah az karoly
<leonofgfx> en is elbasztam :_D
<leonofgfx> jovanna
<leonofgfx> leesett
<leonofgfx> regen volt ez vicc

4. - #1550 [+] [-] (33) Added by kelsey
[19:12] * Quits: ziona (~Ziona@80.77.114.57) ("desert miss her rain <3 <3 <3")
[19:13] <GargajCNS> bukkake!!
[19:13] <GargajCNS> :D

5. - #778 [+] [-] (15) Added by jimmi
<ChainCODE> akkor mittomen, csinalj vmit ;)
<ChainCODE> aminek lathato vegeredmenye van
<pielUD> jo benezek a goldengate-re 8)

6. - #100 [+] [-] (92) Added by Gargaj
*** arn (arn@thot.banki.hu) has joined #demoscene
<arn> hali
<arn> erdekel vkit az uj matrox? :)
<arn> http://www.hardocp.com/articles/parhelia/index.html
<arn> pdfel mindennel
<arn> szerintem kicsit megfujtak az infokat :)
<Flashy> odanezzetek baszki
<Flashy> arn az elso hardverrel kapcsolatos szo elott meg koszont is

7. - #1720 [+] [-] (21) Added by Gargaj
Jimmi Úr says: anyám épp most kérdezte meg msn-en, hogy van-e netem...

8. - #1555 [+] [-] (12) Added by Chain|Q
< Hepol> amúgy ez az fps mit is mutat?
< melak> Frame Per Second
< Hepol> és írhat minuszt is?

9. - #786 [+] [-] (11) Added by nagz
<nagz> mikor mentek londonba?
<KcG> HOLNAP
<nagz> miert uvoltesz, felsz netan?
<KcG> mehetek be az alltalanos suliba TrX anyjahoz,hogy kabatot vigyek a rohadeknak
<nagz> oh
<KcG> mer a fasz nem vitt
<KcG> "London"-gondolta magaban."palmafak ,neger csajok" asszocialt mar igy elore

10. - #456 [+] [-] (40) Added by sha
---- sha_dd is now known as sha|code ----
-[ AwayC ]- hogy micsinalsz? :DDD

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: