| 1. - #183 [+] [-] (23) | Added by Gargaj |
|
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky) * nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok' <WarYou> smoke crack <WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni <nagz> hackercipom van <nagz> feltori abokamat | |
| 2. - #801 [+] [-] (49) | Added by BoyC |
|
//zoom az alkesz
[@zoom[CNS]] hm most jutott eszembe hogy ma meg nem is ittam semmit .!. @zoom[CNS] to brain wake uuuup | |
| 3. - #978 [+] [-] (38) | Added by sha |
|
<dfj> quakerek? gondolta stirlitz.
<dfj> anyad! gondolta az astroidea. | |
| 4. - #895 [+] [-] (46) | Added by nagz |
|
<oBSCuRe> [dfj's kivzbot] a feladvány: ûf segítség: drogféle
<nagz> oooo...... <nagz> ayahuasca <oBSCuRe> http://home.dfjnet.hu/igy2.jpg <oBSCuRe> képes segitség <nagz> ooooo................... <nagz> asztal? <oBSCuRe> aha | |
| 5. - #1751 [+] [-] (40) | Added by A sípfaszú szörny |
|
qdb mi? :D
<@MPI> joreggelt, es eredmenyekben gazdag napot kivanok mindenkinek <MinceR> szia kedves MPI <MinceR> szeretettel koszontelek, es kellemes idotoltest kivanok itt tartozkodasod idejere! <@MPI> MinceR: szivemet melengeti megtisztelo koszontesed, kiserje napodat vidamsag 's szerencse! <MinceR> koszonom szepen kedves MPI , mindig orom szamomra mikor valaki effele mely figyelmesseggel fordul felem! <@MPI> MinceR: reszemrol a szerencse, szekleted legyen lagy es selymes :))) <MinceR> lol * @MPI most itt rohog a tanari asztalnal, a osztaly meg nez ostoban <AceMcLoud> sziveskedjetek megbaszni magatokat, majdnem lefordultam a szekrol:) <MinceR> :D <@MPI> AceMcLoud: most megint rohogok <AceMcLoud> osztaly meg mindig bamba?:) <@MPI> beteg a rosszgyerek, es ilyen beke van... <@MPI> MinceR: qdb gyanus ez a reggeli koszontes :) | |
| 6. - #614 [+] [-] (17) | Added by sha |
| <nagz> >> ígyeljünk a tisztaságra << | |
| 7. - #499 [+] [-] (15) | Added by Chain|Q |
|
/* Mi is az a Win99 a tema... */
<iszony> csak mer azon morfondirozok hogy felrakjam-e <mrmaim> iszony szerintem egy probat meger <LloydD_MF> ha van ilyen akkor egy probat meger <Chain|Q> rakd fel az install cd-t magadnak csontig ;) <mrmaim> eheh <LloydD_MF> azzaz <iszony> :P <Cete> nekem fennvolt | |
| 8. - #744 [+] [-] (18) | Added by TomcatGRM |
|
(papjancsi)
<TomcatGRM> miert dugja a strucc a fejet a fold ala? <TomcatGRM> mert tv-t nez a vakondnal <jimmiTGD> miért néz tv-t? <TomcatGRM> bazmeg | |
| 9. - #82 [+] [-] (40) | Added by Gargaj |
|
/* Tema: Fokusz riport #2 */
<tSG--> viszont az az otlet tetszik nekem, hogy egy tv-t kene szetrugni, amin a fokusz megy :)) <Balazs_> tSG--: azt siman el lehetne adni a tv2-nek | |
| 10. - #1746 [+] [-] (28) | Added by Murphy |
| Geri: de én nem látványos dolgot akarok bemutatni, hanem szeretnék egy olyan grafikus enginet, amihez évtizedekig nem kell hozzányúlnom, leszámítva 1-2 érték átírását. | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |