| 1. - #714 [+] [-] (14) | Added by megasys |
|
<KohiNoor> nem tudom, miert van a jelszofile-nak koze a vinyohoz
<KohiNoor> sose ertettem <mega|code> a vinyohoz? <KohiNoor> passibm vagy passmaxtor nincs <KohiNoor> de passwd van | |
| 2. - #1340 [+] [-] (30) | Added by sha |
| <Darren79> "A szamitogep Windows nelkul olyan, mint a hal bicikli nelkul!" | |
| 3. - #900 [+] [-] (11) | Added by Gargaj |
|
<zoom|cns> belepojegy egy fel disznó
<tranzig> egesz disznobol tudnak visszaadni? | |
| 4. - #303 [+] [-] (26) | Added by TomcatGRM |
|
[Fantaziak a harckocsikrol.]
<LloydD_MF> Rigor geppuskas <LloydD_MF> kurvajo melo <LloydD_MF> amit en nem lovok aza tied <LloydD_MF> kozelharc tankkal <Rigor> tatatatatatatatatatatataaaaaaa, csörr (teker teker teker) klak klak. páing. budabudabudabuda <Rigor> menet közben átszereltem usa szabványra:) <LloydD_MF> cs-cs pukkk <Rigor> a tankba a kisnovesu embereket osztjak be <LloydD_MF> csuuuuhhhhh <LloydD_MF> a faszt <TomcatFRX> Rigor: te eleg kisnovesu vagy hozza, johetsz <DeFrog> Rigor: kisnövésû??a vezetõ 1térben van a motorral:))) <TomcatFRX> trx lesz az antenna <LloydD_MF> a ki jol tud futni az van tankban <Rigor> most ninjákolni fogok, mert megjöttek a kémek, és azokat nem lehet elég halkan legéppuskázni <LloydD_MF> a faszt nem <LloydD_MF> adjal nekik fuldugot <Rigor> vistuff!, csatt!! ádzsiPUFf. durr paff recs.... kebab! <LloydD_MF> cs-cs drammmmm <TomcatFRX> ne felejtsuk el a fagot raketat <TomcatFRX> sllluuuuuuuuuuuuu.... DUMM! <Rigor> a laktanyára vigyáz a szögesdrótszõrû tacskó <LloydD_MF> megloni a buzikat!!!!! <LloydD_MF> mindet <Rigor> meg a harci disznó.. makkra idomítva <LloydD_MF> kapitanyur parancsba kerem a buzik megoleset -cs-cs <DeFrog> LloydD_MF: mi van ha a kapitány buzi? <Rigor> <LloydD_MF> nnaa most mit feltekenykedszbugyibuciii? <LloydD_MF> -- 120 fokra fordul, parncsot megtagadni- tuz <Rigor> mrmaim vegrehajtja a hello.jpg hadmuveletet <DeFrog> LloydD_MF: 120 fokra fordul gatya le, hajol:) <Rigor> aknákat hatástalanít az ánuszával <LloydD_MF> es melle pukkant <DeFrog> mi van a mellével? <Rigor> psszt! tomcat imádkozik! <DeFrog> nincs melle....alapból fütyit kapott és melleket nem... <LloydD_MF> kuss ma bazzeg <DeFrog> mi van? <DeFrog> támadásra készülnek? <Rigor> kik? <DeFrog> hát nem tudod? <Rigor> A Microsoft csapat! <DeFrog> shhhhhh. (stb.) | |
| 5. - #1286 [+] [-] (32) | Added by TomcatMWI |
|
<lc_away> lassan olyanok leszunk mint izland.
<Reggie> annyira azert nincs hideg <lc_away> akkor miert van a kormany pufajkaba? | |
| 6. - #491 [+] [-] (10) | Added by sha & 9.81 |
| <nagz> david unatkozo agysejtje vagyok | |
| 7. - #593 [+] [-] (10) | Added by vincenzo |
|
<BoyC> GT-4729/c
<BoyC> :D <[zoom]> ez valami kodervicc lehet ;) | |
| 8. - #911 [+] [-] (7) | Added by tsw |
|
elmenybeszamolo
<Sampi|PSY> mész a kocsival <Sampi|PSY> jönnnek szembe <Sampi|PSY> eszedbe jutott már <Sampi|PSY> hogy csak 4 centit forgatsz azon a szaron <Sampi|PSY> és kséz <Sampi|PSY> MEGHALSZ! <Sampi|PSY> vagy valaki, poénból öngyiklos akar lenni <Sampi|PSY> és beléd szalad <Sampi|PSY> para <Sampi|PSY> tök fun vezetni :D | |
| 9. - #153 [+] [-] (303) | Added by TomcatGRM |
| <simca_x> bejott ma egy kover no a cipoboltba. akkora volt, hogy harom kisebb no keringett korulotte | |
| 10. - #642 [+] [-] (22) | Added by Chain|Q |
|
<Chain|Q> 'utolso kuote: 123, teszt'
<Chain|Q> es akkor mint a dilihazban <Chain|Q> mikor a bolondok viccet meselnek <Chain|Q> 234! AHAHAHAHAAHAHHA!!!!!!!!!!! <kocsord> Chain|Q: )) <kocsord> az egy jo vicc <kocsord> csak en zsidokkal es vonattal ismertem <GargajCNS> 234 amugy eleg szar | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds | Skin: |