| 1. - #206 [+] [-] (32) | Added by Chain|Q |
| <Artlace> Valahol lattam ilyen hirdetest: "tajgetosz gyerekotthon" | |
| 2. - #412 [+] [-] (25) | Added by mrmaim |
|
<|Sampi|> 14"
<|Sampi|> lehet, h befér <|Sampi|> monnyuk a 19" már nemigazán férne :DDD <Skygg> fuu baszod <Skygg> az meg a kezembe is alig fert el | |
| 3. - #561 [+] [-] (33) | Added by Gargaj |
|
<zoom[CNS]> kb 2/4-edenel
<GargajCNS> az a fele amugy <zoom[CNS]> kuss :) [...kis szunet...] <zoom[CNS]> jo lehet :) <zoom[CNS]> csak potosan akartam irni :D | |
| 4. - #1511 [+] [-] (6) | Added by nagz |
|
<simca> "Gyurcsány a szegénység ellen"
<simca> hehe <simca> marmint a sajat <simca> gondolom en :) | |
| 5. - #1645 [+] [-] (5) | Added by blash |
|
<TomcatPHP> baaazmeg
<TomcatPHP> a Hatarorseg hivatalos zold szama: 06 80 21 22 23 <TomcatPHP> ROTFL <TomcatPHP> ha valaki nem vagna, van egy ilyen nota: <TomcatPHP> "Huszonegy, huszonketto, huszonharom / Reszketnek mar az olahok a hataron" | |
| 6. - #491 [+] [-] (10) | Added by sha & 9.81 |
| <nagz> david unatkozo agysejtje vagyok | |
| 7. - #1056 [+] [-] (20) | Added by BoyC |
|
<@jimmiTGD> "legjobban az ún. szeretjük Hamming-ablakot, mert ennek
spetrumában a fomaximum és a
<@jimmiTGD> második maximum között 50 dB erosítéskülönbség van, tehát a távoli frekvenciákat a <@jimmiTGD> konvolúcióban ez az ablakoás gyakorlatilag nem veszi fig yelembe." - gratulálok. tanuljak ebbõl. <@GargajCNS> babelfosh? :D <@jimmiTGD> nem, tantárgyjegyzet :P | |
| 8. - #1266 [+] [-] (21) | Added by dfj |
|
* Now talking in #kész.hu
<dfj> kemo` <dfj> nagz <dfj> Sampi^PSY <dfj> sha <dfj> ex <dfj> ipartelep <dfj> inhumaani <sha> dfj <dElta9THC> nem lett volna egyszerubb ha csak annyit irsz: BUZIK! <dfj> moshogy mondod | |
| 9. - #1310 [+] [-] (49) | Added by jimmi |
|
<jimmiTGD> ellenben anyám kiröhögött, amikor mondtam neki, hogy ne
dobálják ki az elemeket a kukába, inkább gyûjtsék össze, és adják ide
nekem, majd én kidobom jó helyre
<Igor2Code> eloszor engem is <jimmiTGD> merthogy mondtam neki, hogy veszélyes hulladék <Sampi^PSY> az anyád miatt halunk meg! | |
| 10. - #767 [+] [-] (104) | Added by TomcatGRM |
|
<TomcatGRM> talaltunk 1 kutyat
<nagz> mien fajta? <TomcatGRM> ilyen majdnem-farkas <nagz> hehe <nagz> => okos <TomcatGRM> igen okos kis kutya <TomcatGRM> ertelmes meg tud par parancsot is <nagz> /join <nagz> :) <TomcatGRM> hulye :D | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |