| 1. - #459 [+] [-] (16) | Added by Gargaj |
|
<huf> van egy kutyam!
<p|ZzZz> huf: es csengo helyett azt nyomod ? :)) | |
| 2. - #12 [+] [-] (1) | Added by Gargaj |
|
<TomcatGRM> ja figyeljetek! felderitettem egy faszit aki csehektol csempeszik
be tuzijatek-raketakat!
<TomcatGRM> szoval ha valaki akar igazi raketat nem ilyen csipszart... <Balazs> megint belovunk a szemkozti hazba? <TomcatGRM> Balazs: de ezutan nem marad semmi! ez nagyobb mint amit daniabol hoztam <TomcatGRM> Balazs: ez ilyen karvastagsagu szar <KrOcK^FD> az má durva <KrOcK^FD> azé lecsuknak szari <TomcatGRM> hulye nem a pinter sandor kocsijara kell raloni vele | |
| 3. - #116 [+] [-] (8) | Added by Zoom |
|
<mrmaim> NoelofBH egyaltalan mit kepzelsz?
<NoelofBH> azt hogy en vagyok jezus | |
| 4. - #1397 [+] [-] (15) | Added by ziona |
|
<vinc_away> irány tamáshoz hangfalat buherálni :)
<zoomcns> erdekes azert hanyfelekeppen tudja azt mondani hogy "megyek bebaszni" :) | |
| 5. - #211 [+] [-] (46) | Added by Gargaj |
|
<_toth_> trx ju madafaka ;)
<TrX> _toth_ ju sanafabatch <_toth_> trx uozap nigga? <TrX> nooothin <nagz> TrX won't you tell him what you'd done with that nude muscled neger boy last night? or.... is it a secret? <_toth_> nagz: you mean what he'd done with you? | |
| 6. - #1631 [+] [-] (37) | Added by MPI |
|
[23:14:02] Geri mennyi memoria kell egy 300 kbyte-os .exe lekkrunchyzasahoz?
Mert nekem 768-al 15 perc szenvedes utan se tortenik semmi, csak kerreg.
[23:14:29] BoyC geri: mi generalta az exet? [23:14:35] Geri gcc [23:15:43] MPI es milyen pocesszor ? [23:15:50] Geri 2 ghz-s k7 [23:16:22] MPI Geri, 768 kell neki, de ha BÁRMILYEN más alkalmazás nyitva van, akkor már nincsen meg a 768! Gondolom logikus... És akkor swappelni kezd. [23:16:59] MPI Javaslom zárj be minden más alkalmazást, és fogadjunk egy bitbe, hogy ha mindent jol csináltál akkor fél órán belül meglesz [23:19:42] * Geri has quit ("http://webchat.xs4all.nl (EOF)") [23:21:20] zoomcns ez ugyes volt :D | |
| 7. - #905 [+] [-] (21) | Added by dfj |
|
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> kviz <phx-> zivk <nagz> melyik vigyorgas kihez tartozik? <nagz> 1., :) <nagz> 2., :-) <nagz> 3., :_) <nagz> 4., :> <nagz> 5., ;] <nagz> 6., :9 <phx-> rotfl <nagz> time is up <nagz> 1., akarki <nagz> 2., scottt <nagz> 3., leonofsgr <nagz> 4., nagz <nagz> 5., trx <nagz> 6., noel <nagz> koszonjuk a jatekot * Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz) * Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) <nagz> najo <@dfj> aha <@dfj> uj jatekot kerunk * Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz) <[gabba[> ez egy alladek <@arnyek> ki irta nagzot? <@arnyek> igor te voltal? | |
| 8. - #422 [+] [-] (11) | Added by Remage |
|
/* Towel'03 */
<rept_ai> az egyik csaj odajott kerdezni valamit mert aszitte en vagyok az ejjelior :)) <rept_ai> ennyit a scenehirnevrol :)))) | |
| 9. - #1472 [+] [-] (6) | Added by lvsti |
|
<SDr> rebirth.avi -> ezmi?
<tranzig> sdr: amigas 4k <SDr> anyad? <tranzig> nem, push entertainment | |
| 10. - #1333 [+] [-] (1) | Added by x |
|
<GargajUD> Mecsek hegysegnek fia szuletik (=hegycsucs), akit R-nek neveznek
el. Telnek az evek de szegeny kis R alacsony marad. Az apa kurva ideges, a vegen
mar ott tart hogy fulonvagja a gyereket amiert nemhajlando noni, amikor az anyja
felkialt:
<GargajUD> Ne, mecsek! R no! | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |