| 1. - #725 [+] [-] (18) | Added by phx |
|
< Noelcica> nah tessek en fekete vagyok:>
< phx-> noel, furodjmeg :) < Noelcica> az meg azert nem jo:> < _9|81> aszittem etnikai tisztogatas volt | |
| 2. - #1365 [+] [-] (44) | Added by jimmi |
|
// magyar találmányok
GargajCNS: ottvan helyette a hologram, a gyufa, a dinamo... BaziJoe: egyenaramu elektro motor ! BaziJoe: jedlik rulz GargajCNS: villanyvasut, telefonkozpont.. BaziJoe: transzformator pasy: Zafi.A..... | |
| 3. - #23 [+] [-] (44) | Added by Gargaj |
|
*** TomcatGRM is now known as Tomcat_Q3
<Tomcat_Q3> ooo... *** Tomcat_Q3 is now known as TomcatGRM <TomcatGRM> elnezest :P | |
| 4. - #1464 [+] [-] (28) | Added by Chain|Q |
|
<garg^ipaq> bazeg
<garg^ipaq> cukraszdanal lehalt a net <garg^ipaq> johettem at varos masik vegebe <zoomcns> uff <zoomcns> internetturizmus? :) | |
| 5. - #738 [+] [-] (162) | Added by nagz |
|
<nagz> es te hogy vesztetted el a szuzesseged?
<_9|81> hat ugy hogy megbasztam egy not. | |
| 6. - #1503 [+] [-] (7) | Added by dfj |
|
<spen_code> ismerem fa nandor egyik exet, majd megkerdezem, mi igaz ebbol
;)))
<MinceR> fa.exe | |
| 7. - #859 [+] [-] (5) | Added by sha |
|
<sha_dd> [Brigi], most olvasom csak..nem errõl van szó..ha az eber új
linuxot tesz fel,szaraxik vele1ideig.. :)
<G-VaIrUs> mint részeg az árokparton | |
| 8. - #1660 [+] [-] (28) | Added by Flamer |
|
// Hokinet phorever :)
<Simba^FD> http://www.hwsw.hu/hirek/33509/ <dh0> kijott az os5 ? :) <Simba^FD> múhaha. fatávnyet --> fakszeleró --> tréoffline --> tréhomo <Leeroy^SD> azzzz <Leeroy^SD> menetrendszerinti 3 evenkenti atnevezesunket add meg Uram, meg ma :) <Simba^FD> azt. | |
| 9. - #491 [+] [-] (10) | Added by sha & 9.81 |
| <nagz> david unatkozo agysejtje vagyok | |
| 10. - #1179 [+] [-] (58) | Added by ZooM |
|
* Joins: peeet (~pakura@93.181-182-adsl-pool.axelero.hu)
<peeet> helló <peeet> az informatikának milyen területei vannak? <dfj> kodolas meg fasszopas *** Quits: peeet ("") | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |