<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #856 [+] [-] (34) Added by dfj
<Fanthomas> rept: hi! ismered a freescot ? tudod konfiguralni ?
<rept_ai> freesco? fogalmam sincs, mi az :)
<rept_ai> egy pill
<dfj> ingyenes tesco

2. - #813 [+] [-] (28) Added by TomcatGRM
<Ray^TRY> hehe, anno egyik zeneszamban volt egy karogas, erre beszoltam a volt elettarsamnak, hogy nem is tudtam, hogy anyukad is enekel benne. :)))

3. - #1086 [+] [-] (66) Added by BoyC
<@TrX> dfxc
<@TrX> ... hehe. ez az unokaocsem volt :}
<@BoyC> nabaz nincs egy eves es mar ircaddiktot csinalsz belole? :D
<@GargajCNS> biztos csak belebaszta a fejet a klavoba
<@GargajCNS> aztan az enterbe
<@GargajCNS> igy elgondolkodott hogy "vajon milyen lehet gyerekfejjel ircelni...?"
<@GargajCNS> aztan megfogta a kolykot es puff :)

4. - #20 [+] [-] (91) Added by Gargaj
<stasis_> mov ax,bx
<GargajUD> mov ax,stasis
<GargajUD> xor ax,ax
<legoember> mov me,party
<stasis_> stosb
<stasis_> partit akarnk
<stasis_> indulunk irc loggal :)

5. - #83 [+] [-] (16) Added by Gargaj
<TomcatGRM> egy ilyen kis senki meg ugat
<TomcatGRM> d-leeEXD: ez ugy c64-es ahogy a nagyanyam
<d-leeEXD> ki o? micsinal, mit nyujtott?
<TomcatGRM> a pocset

6. - #104 [+] [-] (29) Added by Gargaj
<mrmaim> kozepen [03:15] --psyBNC- Tue Jun 11 03:22:35 :User mrmaim () connected to irc.extra.hu:6667 (lofasz.a.szatok.be)
<mrmaim> -
<mrmaim> You are not welcome to this server: bot isn't allowed here (B|aCKHo|3 - ivi@)
<mrmaim> ooops

7. - #1344 [+] [-] (20) Added by nagz
<leon`> eredeti japan zoldtea! szarmazasi hely kina
<leon`> eljen
<leon`> fasza vilagban elunk
<Mester_> :))))
<FixedGear> sarga sarga nem mind1?

8. - #1029 [+] [-] (42) Added by nagz
<Pokol> Hány betûs az ügyfélszámod?

9. - #1374 [+] [-] (15) Added by TomcatMWI
<j^bay-ars> heh, sat1-en bejött valami debug infó a meccs közben hirtelen :)
<MinceR> egybol izgalmasabb lett, nem igaz? :)

10. - #517 [+] [-] (6) Added by Snitt
<bobcat> kieza Susy76?
<Igor2Away> >bobcat> a egyik kulfoldi csajom :)
<Igor2Away> >bobcat> de o nem GPL :)
<bobcat> miaza gpl

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds Skin: