| 1. - #104 [+] [-] (29) | Added by Gargaj |
|
<mrmaim> kozepen [03:15] --psyBNC- Tue Jun 11 03:22:35 :User mrmaim ()
connected to irc.extra.hu:6667 (lofasz.a.szatok.be)
<mrmaim> - <mrmaim> You are not welcome to this server: bot isn't allowed here (B|aCKHo|3 - ivi@) <mrmaim> ooops | |
| 2. - #1253 [+] [-] (15) | Added by TrX |
|
(@FixedGear) feleseg? buzi vagyok. gyerek? nem vagyok pedofil. csalad? nem
szeretem a gruppent
(@FixedGear) en csak dugni akarok (@tavasz) fõ az õszinteseg (@tavasz) én ebbõl 3 év alatt kinõttem (@FixedGear) az oszintesegbol? | |
| 3. - #1169 [+] [-] (18) | Added by nagz |
|
// nö...
<Schila> vettem halat <Schila> épp csinálom a lakását <nagz> arany <Schila> nem <nagz> kivanj 3at <Schila> nem arany <nagz> akkor bronz <Schila> tettem be neki némós képet hogy féljen | |
| 4. - #1171 [+] [-] (21) | Added by Chain|Q |
|
// Tomket vs. etnikum a tema
<ChainSICK> tetelezzuk fel, hogy mondjuk tenyleg verik a ciganyt <ChainSICK> amilyen ellenallo fajta az ilyen budos gane, rosszhelyre ut egyet, oszt elfekszik vegleg <ChainSICK> lesittelik elore megfontolt szandekkal elkovetett emberolesert <ChainSICK> kulonosen kegyetlen modszerrel v. mi a hivatalos hablaty erre <BoyC^SL> Suli4: revenge on prison | |
| 5. - #1173 [+] [-] (101) | Added by Gargaj |
|
<AwayC> van d3d guisystem?
<garg^work> hat <garg^work> nem a d3d resze <AwayC> jahogy jon a longhorn :) <pohar> fellépnek Magyarországon is? :))) | |
| 6. - #17 [+] [-] (1) | Added by Gargaj |
|
*** naGzRM243 is now known as nagzLEARN
<Mephizto> nagz teszed le azonnal.....! | |
| 7. - #1033 [+] [-] (66) | Added by sha |
| <nagz> efott2002: "nagy sátram van... jössz úszni?" | |
| 8. - #1394 [+] [-] (13) | Added by nagz |
|
<ipartelep> anyukám kurvaszar paradicsomlevest f?zött
<ipartelep> azt rágcsálom... | |
| 9. - #183 [+] [-] (23) | Added by Gargaj |
|
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky) * nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok' <WarYou> smoke crack <WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni <nagz> hackercipom van <nagz> feltori abokamat | |
| 10. - #1559 [+] [-] (49) | Added by blash |
|
<@MPI> Gondoltam most csinálok egy fincsi rántottát, mert kajás vagyok.
<@MPI> Bemegyek asszonyhoz, felkeltem, kérdezem: "kicsim, merre van a kolbász" ? <@MPI> Ilyen álmosan rámnéz: "neee kicsim, most nincsen kedvem szeretkezni" ... <@MPI> állat kóbászos tükörtojást csináltam, rá akartam írni kecsöppel, hogy #scene.hu de nem fért ki, meg szét is folyt | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |