| 1. - #1030 [+] [-] (24) | Added by dfj |
|
* dfj playz shpongle-simon posford. iszony.
<nagz> az de szar <nagz> kb chiptune <dfj> ay <dfj> 500k <dfj> es 64kbps <nagz> de ez milyen? <nagz> mintha csinalnek egy zenet <nagz> es elneveznem <nagz> Halmi David <dfj> :) <nagz> vagy <nagz> mintha <nagz> te szarnal egyet <nagz> es elnevezned Gyorkos Balazsnak <nagz> aztan lehuznad a wc-n <dfj> nem, kiadnam <nagz> vennek mint a szart <nagz> :) | |
| 2. - #23 [+] [-] (43) | Added by Gargaj |
|
*** TomcatGRM is now known as Tomcat_Q3
<Tomcat_Q3> ooo... *** Tomcat_Q3 is now known as TomcatGRM <TomcatGRM> elnezest :P | |
| 3. - #444 [+] [-] (25) | Added by Gargaj |
|
<Maxie> jovo kedden nyelvvizsgazom
<pasy> mijen nyelv ? <pasy> what kind of language ? <Maxie> angol <Maxie> közép <pasy> intermediate level language examination ? <Maxie> yes <Maxie> kinda' <pasy> let's do some trainign! <Maxie> okey if you want :) <Maxie> I have time 4 it <pasy> oral exam ? | |
| 4. - #707 [+] [-] (82) | Added by Flashy |
|
<leonofsgr> nem fogadták el az sam-es rilizunket
<leonofsgr> :_( <BoyC> ja mondtam hogy nem fog menni :| <leonofsgr> kuva annyukat <leonofsgr> argh... <BoyC> 1 nappal a deadline utan? mit varsz? :P <leonofsgr> de mé ilyen faszok a szervezõk? | |
| 5. - #271 [+] [-] (7) | Added by nagz |
|
<Je`zusIGY> szines tarsadalom a demoscene-en
<xiDius> csak a buzik hianyoznak <Flashy> asszed nincsenek | |
| 6. - #1549 [+] [-] (4) | Added by blash |
|
* viki^garg is now known as garg^viki
<@tranzig> helyet csereltetek? | |
| 7. - #264 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
<xiDius-> aha, es miaz:
<xiDius-> falon van, mutatja az idot es ver folyik belole? <]d[> miaz? <xiDius-> Faliora! <]d[> vér folyik belole? <xiDius-> ja <xiDius-> de csak azert hogy nehezebb legyen kitalalni | |
| 8. - #586 [+] [-] (24) | Added by dfj |
|
<@Flashy> igloka mrmaim?
<+igloka> Flashy: a fizikus... | |
| 9. - #1701 [+] [-] (14) | Added by Gargaj |
|
DC-1 says: aaaaa.... nem hiszem el...
DC-1 says: vegre m1 a wifi a laptopban pontscho says: kitalalom pontscho says: linux? balazs_komuves says: elmondanam, hogy az en laptopomban is magikus megjavult a wifi masfel ev utan balazs_komuves says: (valoszinuleg csak odabasztam az asztalhoz veletlenul) balazs_komuves says: ((marmint amikor megjavult)) DC-1 says: pontscho: igen, linux... DC-1 says: pontscho: mar fel eve is probalkoztam... DC-1 says: nem ment DC-1 says: elvileg minden oke, de nem DC-1 says: mindent lat, jo a driver, jo a manual, ugyanaz a verzio... DC-1 says: es nem... DC-1 says: ma szantam ra magamat kb. 8-adszorra DC-1 says: ugyanugy mindent... pontscho says: el se hiszem DC-1 says: es baszki pontscho says: vegen meg eljon a linux desktop eve DC-1 says: pontscho: de kurvara nem errol van szo DC-1 says: hanem bazmeg a szajbakurt laptopon default disabled a wifi, es function gomb + f1-gyel kell enable-lni DC-1 says: ezt az elmult fel evig nem vettem eszre DC-1 says: eddig is ment volna 3 klikkel, baszki DC-1 says: en meg forgatom a kerneleket | |
| 10. - #780 [+] [-] (6) | Added by kemo |
| <nagz> LloydD_MF-el semmi gond nem lenne ha rajonne hogy ha elozo nap meszkalinra palinkazott mikozben bedobott 2 ekit es feltolt 1 utca sp-t, nem tanacsos joreggelt-joekent eligyelni 1 grammot plane ha belovi magat, mert akkor az ayahuascas kavehoz szem ala tolt lsd-re visszahanyhatja a varazsgombat es osszefrocskoli vele a maradek ketamint | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |