<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #466 [+] [-] (10) Added by TrX
(@[zoom]) nincs is pvc gatyam :)
(@[zoom]) ja de
(@[zoom]) susugos hmcsgatya :)
(@[zoom]) bar az nem pvc
(@[zoom]) polieszter
(@[zoom]) vagymi
(@vRm) multieszti

2. - #1167 [+] [-] (57) Added by BoyC^Degec
<leonsleep> mennyi megz kitömve a nemesis?
> 3.2
<leonsleep> és a genesis?
> humm
> navarj
> genesis 600k
<leonsleep> kiló?
> igen
<leonsleep> ööö
<leonsleep> a mega több vagy a kiló?

3. - #1508 [+] [-] (22) Added by nagz
// trefort, volt egy 3 másodperces látogatásom a #Batonyterenyë channelen, majd a partolás után jött az msg. gargaj, figyelj.

<Live|hontfoglal> hm?
<nagz> hm
<nagz> :)
<Live|hontfoglal> :))))
<nagz> az ë-n csodálkoztam
<Live|hontfoglal> jahh
<Live|hontfoglal> :))
<Live|hontfoglal> aha
<Live|hontfoglal> Tiestos

4. - #1751 [+] [-] (40) Added by A sípfaszú szörny
qdb mi? :D

<@MPI> joreggelt, es eredmenyekben gazdag napot kivanok mindenkinek
<MinceR> szia kedves MPI
<MinceR> szeretettel koszontelek, es kellemes idotoltest kivanok itt tartozkodasod idejere!
<@MPI> MinceR: szivemet melengeti megtisztelo koszontesed, kiserje napodat vidamsag 's szerencse!
<MinceR> koszonom szepen kedves MPI , mindig orom szamomra mikor valaki effele mely figyelmesseggel fordul felem!
<@MPI> MinceR: reszemrol a szerencse, szekleted legyen lagy es selymes :)))
<MinceR> lol
* @MPI most itt rohog a tanari asztalnal, a osztaly meg nez ostoban
<AceMcLoud> sziveskedjetek megbaszni magatokat, majdnem lefordultam a szekrol:)
<MinceR> :D
<@MPI> AceMcLoud: most megint rohogok
<AceMcLoud> osztaly meg mindig bamba?:)
<@MPI> beteg a rosszgyerek, es ilyen beke van...
<@MPI> MinceR: qdb gyanus ez a reggeli koszontes :)

5. - #940 [+] [-] (66) Added by ZooM
<zoom|cns> az elet nagy igazsaga
<zoom|cns> a ferfiak noznek, a nok himeznek

6. - #458 [+] [-] (6) Added by megazyz
<arden_MSG> van ahol nehany pocsog kisajatitja magat, es az eletben egy looser fasz, es akkor kieli agressziv hajlamit
...
<arden_MSG> meg az anyam valami Pollandus lopja

7. - #327 [+] [-] (18) Added by BoyC
[@NoelAvaj] nem szopom le oket hanem oralisan kielegitem oket!

8. - #90 [+] [-] (40) Added by Gargaj
<defji> http://line-73-138.dial.freestart.hu/
<GargajUD> xitami szerver rulez... nezzuk mukodik-e meg a szervizjelszo >>>:))
<GargajUD> toltsunk fel vmit a dfjnek
<GargajUD> emberz: upload:upload@line-73-138.dial.freestart.hu
<GargajUD> amit csak akartok >>:)))
<defji> hue gargaj =)
<defji> ezerfos a xitami:)
<GargajUD> dfj: nem fos, csak tudod az ember azzal szokta kezdeni, h megnezi mien ftpaccountok vannak defaultbol >>:))

9. - #197 [+] [-] (42) Added by Mephizto
<@iszony> igloka: szerinted is jo a KohiNoor az agyban?
<igloka> iszony: szerintem ez marhaság.

10. - #25 [+] [-] (11) Added by Gargaj
<TomcatGRM> 18:29 - A Roma megállíthatatlan

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.025 seconds Skin: