<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #752 [+] [-] (12) Added by kemo
--> huf (huf@mu.elender.net) has joined #demoscene
<huf> pf
<huf> hellot akartam irni
<huf> de nem sikerult

2. - #1562 [+] [-] (14) Added by blash
<@Hunger> Tervek 2006-ra:
<@Hunger> - Pofán vágom Jáksó Lászlót.
<@TomcatMWI> alap

3. - #980 [+] [-] (8) Added by remageFrs
<TomcatMWI> az intelligencia es az orultseg nem zarja ki egymas
<TomcatMWI> t
<p|code> nem, sot egyenesen aranyos
<TomcatMWI> tudom. en peldaul teljesen orult vagyok.
<p|code> teeee ?
<p|code> hol ? :)
<TomcatMWI> helyben
<mrmaim> az "orult" meg a "faszkalap" sem ugyanaz
<mrmaim> :)
<TomcatMWI> ha egymas melle allunk, ez latszik is

4. - #123 [+] [-] (35) Added by Zoom
<defji> flages polonak csak az elejen volt logo?
<defji> vagy hatul is
<TomcatGRM> defji: eppen hogy hatul volt a logo
<[zoom]> elol volt a baratod :)
<[zoom]> (enyhen felreertheto :))

5. - #1114 [+] [-] (20) Added by sha
<sha> kvocc?
<sha> <sha> figy..azvan,h most megkajálok,tisztálkodom,belövöm magam,felhívomJulit,ha ráér,gyorsan kidobom&utána érek rá..szal..ha van vmi konkrét&már nem vok itthon,hívj,vagy ha én végzem hamarabbJulival,megfülkézlek
<sha> <nagz> ok
<sha> <nagz> :)
<sha> <nagz> megfulkezlek
<sha> <nagz> ez olyan mintha igy nyelvvel megcirogatnad a fulem LOL :DDDDD
<nagz> sztem ne
<nagz> mar tul sok buzis quote-unk van
<nagz> :)
<sha> :DD
<nagz> meg a vegen elhiszik
<nagz> :)

6. - #989 [+] [-] (43) Added by Chain|Q
<p|IDS> tomket
<p|IDS> nem talalom a depipolot
<p|IDS> hova dugtad
<p|IDS> marmint a kepet a szajtodon :)
<TomcatMWI> p|IDS az IQ rovatba, nehogy megtalald

7. - #884 [+] [-] (15) Added by tranzig
* garg^code Quit (Broken pipe)
<Chain|Q> gargajnal csotores van

8. - #1727 [+] [-] (12) Added by Gargaj
crome: kedvenc esetem ami egy villamosmegallonyi ember megbotrankoztatasaval zarult az egy volt csoporttarsamhoz kotheto
crome: illetve troli megallo pontosabban
crome: hozzam hasonlo stilusu figura volt, bakancs, hosszu borkabat, stb
crome: o is utalta a galambokat
crome: es ora utan hazafele menve eszrevett egy kazal galambot amin ott teblaboltak a megallo mellett
crome: o meg gondolta hogy jol odaugrik hogy megijessze oket, egyeb terv nelkul
crome: na hat 1 galamb nem ijedt meg es arra erkezett paros bakanccsal
crome: aztan ott ult a megallo mellett es vakarta a galambot a talparol egy bottal
crome: az emberek nagyon furcsan neztek

9. - #79 [+] [-] (11) Added by Gargaj
* BoyC ket napot gamerkedett :P
<rem|code> boyc egesz teliszunetben diablo2-ztem, meg arcanum-oztam :)
<Poncsi> rem|code: nekem azt mondtad, hogy endzsit gyartottal ;)))

10. - #18 [+] [-] (13) Added by Gargaj
<}Voy{> Vlad79 esne ra egy vagon godzillafos -.-
<shadowke> voy hogy esne rad egy vagon tomcat :)
<TomcatGRM> elkepzelem lezuhan egy vagon, BLAMM es eloozonlok belole hatvankilenc peldanyban

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.022 seconds Skin: