<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #860 [+] [-] (2) Added by az a jo budos kurva anyad
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D?

2. - #1322 [+] [-] (35) Added by Added by
<mega`work> kozepiskolas beszolas
<mega`work> matektanar
<mega`work> "jol figyeljetek, mert csak annak mondom el megegyszer, aki erti"

3. - #532 [+] [-] (5) Added by Gargaj
/* pasy felfedezokoruton... */
<pasy> en soha nem neztem meg ijenekt
<pasy> de lehet hogy most eloveszem
<pasy> es kirpoba

4. - #992 [+] [-] (36) Added by nagz
// kvizbot

<[quiz]> [ a feladvány : ahaamb eikgtezs : amely ország és van rá 38 másodpercetek, hogy megfejtsétek.. ]
<nagz> bahama szigetek
<dfj> bahama szigetekl
<goasphere> bahama szigetek
<dfj> asd'fmlw efo;vwnv\
<[quiz]> [ nagz kipattintotta, hogy bahama szigetek volt a feladvány. 8 pontod van, még 3 pont kell a 11-bõl.. ]
<nagz> balgasz
<nagz> :)
<nagz> HW#$^&@#*$&*@
<nagz> balfasz
<dfj> LOL

5. - #555 [+] [-] (15) Added by Chain|Q
<slin> en csak nagzot vonszolrtam el
<ChainCODE> nagzot viheted
<ChainCODE> neked adom ;)
<ChainCODE> tied lehet ;P
<slin> nemkell
<ChainCODE> de azert a lagzira hivjatok majd meg ;)
<slin> ChainCODE: csak kinek van nagyobb savja -t jaccunk
<slin> imho gbittel taroltam
«Quit» nagz (nagzrm243@catv-50622d61.bp13catv.broadband.hu) has signed off (Ping timeout).

6. - #712 [+] [-] (15) Added by Chain|Q
<m3g4|c0d3> Chain|Q: nem gyanus ez a sok helikopter?
<zoom[CNS]> feszek lehet a kozelben

7. - #993 [+] [-] (14) Added by tranzig
<iVi> emlexem regen belporgettem windows alatt egy muviba
<iVi> fel orat matatott a vinyo es a vegen az egesz muvi kep es hangilag kesno kezdett
<TomcatMWI> iVi: ha kesik a kep is meg a hang is, azt eszre se veszed, nem? :)

8. - #777 [+] [-] (15) Added by sha
// #cns,de kihagy6atlan :)

<TomcatGRM> Phnom Penh polgármestere a kambodzsai fováros lakosságát arra biztatja, hogy egyék meg a kóbor kutyákat. A polgármester így szeretné megoldani a fovárosban elszaporodott kutyák okozta problémákat.
<TomcatGRM> hat nemtom
<sha_dd> furcsa+oldás
<TomcatGRM> odaadom neki alfat, probaljon vagni egy szeletet
<sha_dd> :)
<BoyC> es az ehinseg ellen is jo
<BoyC> nekem tetszik
<GargajCNS> sok lud disznot gyoz...
<sha_dd> qtyát :)
<GargajCNS> aztat
<sha_dd> BoyC: de te eleve utálod a qtyákat
<BoyC> hat ezert eleve jo otletnek tartom :D
<TomcatGRM> hat, inkabb egyek meg a gyerekeiket
<TomcatGRM> sok rohadt kis sarga fattyu
<TomcatGRM> megnonek aztan kovetelik a rizst
<BoyC> akkormar dobjak a gyerekeket a kutyaknak, a kutyaszart meg szorjak tragyanak a rizsfoldekre
<BoyC> ez jobb?
<sha_dd> ez a krsna-felfogás?
<TomcatGRM> BoyC: jobb
<TomcatGRM> sha_dd: nem, ez az egeszseges rasszizmus
<sha_dd> tetudod..
<GargajCNS> az egeszseges rasszimus olyan mint a "szervezzunk anarchiat"

9. - #1575 [+] [-] (2) Added by ziona
//kelsey es a marquee tool esete

nem én says:
fotosop állandóan bezárja a selectionömet
ziona says:
aua
ziona says:
bug?
nem én says:
nem
nem én says:
fícsör

10. - #437 [+] [-] (13) Added by sha
-[ sha_dd ]- áááááááááááááállat
-[ WriCk|0ff ]- jaja
-[ WriCk|0ff ]- enis

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: