| 1. - #994 [+] [-] (22) | Added by sha |
|
<hardynet> valaki közületek csinált már mpeg cd-bõl dvd-t ?? /msg zzen
már rám :)
<Madman> zzen No such nick/channel | |
| 2. - #573 [+] [-] (2) | Added by sha |
|
<nagz> [00:46] <sha|study> bocs...en vagyok a vilagmindenseg legnagyobb
lamere, ---- az a lamer aki ilyet allit magarol
<sha|study> nagz: nem ezt mondtam? <nagz> uh.... ize <nagz> namost sarokban vagyok | |
| 3. - #988 [+] [-] (4) | Added by Gargaj |
|
<Rambi> holvan fenn jackass nekem is kene?
<TomcatMWI> Rambi: a tukorben | |
| 4. - #343 [+] [-] (73) | Added by Gargaj |
|
<TomcatGRM> AwayC: lesz bp-re addictos intro?
<AwayC> tc: rigor nagyon akar :) story introt <AwayC> addigra lesz keyframer is <TomcatGRM> ha csinalsz hozza gfx layer supportot is, akkor isten vagy es belepek dd-be' <GargajUD> tomcat-et bevenni csapatokba nem 1 eletbiztositas <GargajUD> ld. ex-munkahelyei <TomcatGRM> anyad :) <TomcatGRM> a westel meg nem ment tonkre | |
| 5. - #1400 [+] [-] (12) | Added by ziona |
|
<TomcatMWI> "almodtam egy vilagot magamnak / itt allok a kapui elott"
<ziona> toooled eddat hallani? :D ubersuly ;) <TomcatMWI> en tudod mekkora eddas vagyok? <TomcatMWI> osszes koncerten ott csapoltam 1991-95 kozott <TomcatMWI> mi ezen ubersuly <ziona> az elet csupa meglepetes <ziona> az ;) <TomcatMWI> mit gondoltal, csak naci indulokat hallgatok? <ziona> oszinten? <ziona> nemtom? <ziona> ;) | |
| 6. - #1253 [+] [-] (15) | Added by TrX |
|
(@FixedGear) feleseg? buzi vagyok. gyerek? nem vagyok pedofil. csalad? nem
szeretem a gruppent
(@FixedGear) en csak dugni akarok (@tavasz) fõ az õszinteseg (@tavasz) én ebbõl 3 év alatt kinõttem (@FixedGear) az oszintesegbol? | |
| 7. - #1385 [+] [-] (10) | Added by TomcatMWI |
| <p^code> nobe logikat keresni az olyan, mint vekni kenyerbol toronydarut epiteni | |
| 8. - #1326 [+] [-] (31) | Added by tranzig |
|
<@jazzkutya> c64-en hogy lehet alahuzas jelet irni? :)
<@MinceR> c64-en lehet irni? :) <@vincenzoo> mi az a c64? <@Ray^TRY> mi az, hogy irni? ;) | |
| 9. - #7 [+] [-] (18) | Added by Gargaj |
|
<Gargaj> na akkor c7007 partyphotos at tar.hu/umlaut
<NikoN-> hm.. en nem vagyok 1 iken se lol :) <Gargaj> mer be voltal baszva <NikoN-> kuss | |
| 10. - #392 [+] [-] (50) | Added by S@mpi |
|
<GargajUD> hogy van pascalban a for? :)
<nagz> 4 | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |