<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #865 [+] [-] (95) Added by sha
<nagzagain> [19:32] * _9|81 has joined #masfel
<nagzagain> [19:32] <_9|81> igy
<nagzagain> [19:32] * [R2D2] sets mode: +o _9|81
<nagzagain> [19:32] * _9|81 sets mode: +o nagzagain
<nagzagain> [19:32] * _9|81 has quit IRC (zenet kerek, es opiumot!)
<nagzagain> bejott opot adni
<nagzagain> de rendes nem? :D

2. - #1345 [+] [-] (5) Added by nagz
[KunyA VERSION]
<KunyA> Khaled Mardam-Bey
<KunyA> ez az ember meg el?
<KunyA> :D
<_31_napja_izzik_a_pulikutya_> csaknem lincseltek meg
<KunyA> :D
<KunyA> szegeny
<KunyA> :D
<_31_napja_izzik_a_pulikutya_> baszki erted, arab faszi, kijon a geppuska mogul, leveszi a turbant azt osszebasz egy mIRC-et
<KunyA> Khaled "mIRC" Mardam-Bey
<KunyA> es utana o iranyitja amerikat a tesojaval
<KunyA> meg rombolja le
<KunyA> biztos az fbi-osok mircen dumalnak
<_31_napja_izzik_a_pulikutya_> egy irc klienssel?
<KunyA> es lehallgatjak oket
<_31_napja_izzik_a_pulikutya_> naja
<KunyA> egy darab irc klienssel
<KunyA> meghoditja a vilagot
...

3. - #692 [+] [-] (16) Added by Flashy
<ChainCODE> nekem 9600-at adjanak, de azt 24 oraban, es olcson
<mega|code> mier, egesz nap faxolni akarsz?
/*gy.k.: savszelesseg*/

4. - #505 [+] [-] (13) Added by tranzig
* bobcat ralep pasy labara
<arn> ha pasy egy gereblye lenne, most jol pofoncsapna bobcatet

5. - #907 [+] [-] (26) Added by sha
<sha_dd> SHAlom
<Heaven7> ne shalomozzal mar itten vagy dobd be a fitymad a kozosbe :)

6. - #989 [+] [-] (43) Added by Chain|Q
<p|IDS> tomket
<p|IDS> nem talalom a depipolot
<p|IDS> hova dugtad
<p|IDS> marmint a kepet a szajtodon :)
<TomcatMWI> p|IDS az IQ rovatba, nehogy megtalald

7. - #1155 [+] [-] (20) Added by nagz, bash.hu-rol adoptalva
<jAMEsbAUd> Kaptam egy ilyen sms-t:Nyerjen 500eFT-ot az Europarktol..blabla.. erre kuldtem nekik egy ilyen valaszt:"Meg egy ilyet kapok es megbaszom anyadat a ravatalon!" erre jott egy valasz: "On sikeresen leiratkozott hirlevelunkrol"

8. - #432 [+] [-] (32) Added by Gargaj
<KrOkKo> mekkorát szól ez baz
<KrOkKo> négyszög odabasz
<GargajUD> az amugy haromszog
<KrOkKo> +-1 szög,mitszámit:)

9. - #720 [+] [-] (40) Added by TomcatGRM
<GK^LKA> kerdezte, van-e program amigara
<GK^LKA> mondtam, van minden, kerdezzen barmit, megmondom, van-e
<GK^LKA> azt mondja: "Half-life?"
<GK^LKA> ha' mondom az epp nincs
<GK^LKA> "Ha' akkor az nem is jo gep."

10. - #1234 [+] [-] (14) Added by sha
<wandicsek> mit jelent a neved?
<nagz> engem

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: