| 1. - #1157 [+] [-] (6) | Added by Chain-Q |
|
<zoomcns> fu mar 31-en regeltek fánksünre
<garg^work> hehe <garg^work> mostmar ertem tavalyi fastcompot <garg^work> legyen benne fánk meg sün <ChainCODE> baaaaazmeg ;) <zoomcns> ! <garg^work> merugye <zoomcns> amugy nem :) <ChainCODE> ez aztan a faziskeses ;) <garg^work> fank az torusz <zoomcns> de most hogy mondod :D <ChainCODE> zoomcns: nemmondod hogy nem direkt volt ;) <zoomcns> pedig nem, komolyan :D <ChainCODE> _ROTFL_ | |
| 2. - #149 [+] [-] (2) | Added by TomcatGRM |
|
<TomcatFRX> Maxie: hm. mikor voltal utoljara pasival?
<Maxie> tomcat erre most én nme érek rá :) <TomcatFRX> hat persze <Maxie> megyek rebootolok linuxba | |
| 3. - #271 [+] [-] (6) | Added by nagz |
|
<Je`zusIGY> szines tarsadalom a demoscene-en
<xiDius> csak a buzik hianyoznak <Flashy> asszed nincsenek | |
| 4. - #237 [+] [-] (2) | Added by Gargaj |
|
<slin> erdo szelen jo a kedv....
<Barna> ott lakik a * Barna medv | |
| 5. - #854 [+] [-] (29) | Added by lilateve |
|
<[joco]> [19:23:23] <`iMiMX> "A bevandorlok tajekoztatasra kozoljuk. A
hataron lathato shalom felirat nem udvozles. Eredetileg Hegyeshalom volt, csak
kiegtek a neonok."
<[joco]> ezt sha-nak tegye el valaki :] | |
| 6. - #1502 [+] [-] (27) | Added by ziona |
|
// Az elozmenyek nem is fontosak ;)
<Geri> de van valami parancs amivel billentyûnyomásra kell váratni nem? <Geri> meg hogy a halálba lehet a kurva annyának ; jelet írni ebbe a szarba <trx> mibe? <trx> hamaskepp nem akkor kopipeszt <trx> a jozan paraszti esz csodakra kepes am <trx> :D | |
| 7. - #772 [+] [-] (50) | Added by sha |
|
<sha22> mit jelent a"tart" angol szó?próbálok beregisztrálniOJ-n,de nem
tudom,h a"preferred tart"mellé mit illene írni..
<SDr> gyumolcstorta :-> <KcG> :) <SDr> (komolyan, angol-magyar szotarbol!) <SDr> varja', egyeb jelentesei: lotyo, fanyar <jAMEsbAUd> utcalány <SDr> haat, a lotyonak sincs? :-> <jAMEsbAUd> milyen hely ez, ahol megkerdezik, hogy ki a preferred utcalanyod? :)) <sha22> Ági@ToWeL2k3 :DD <jAMEsbAUd> ismeritek azt a mondast, hogy egy angol szo, azt jelenti magyarul, amit jelent, annak a teljesen ellenkezojet es meg egy totalisan mas szot... <Maxie> na latjatok <Maxie> ezekutan mindenki sejti miert utalom ha a nevemen hivnak <Maxie> meg osszekevernének egy ilyen ribancal <jAMEsbAUd> hehe <jAMEsbAUd> mer az is vagy <cyclops-> jujj, ne tulozzunk <jAMEsbAUd> ;)) <cyclops-> aze <sha22> Maxie: nem rólad van szó..tudod,kit említettem.. <Maxie> tudom tudom <Maxie> csak irital.. <sha22> bocs <cyclops-> nyugi, nem lesz ott <cyclops-> persze ezt leon nyilvan banja | |
| 8. - #1003 [+] [-] (10) | Added by lilateve |
|
<garg^work> Melyik a kakukktojás?
<garg^work> Róka <garg^work> Teflon <garg^work> Szárazság <garg^work> Kakukktojás <garg^work> Balra | |
| 9. - #411 [+] [-] (39) | Added by arnyek |
|
(@|Sampi|) http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=129
(@|Sampi|) ebben mi a vicces (@|Sampi|) azt mondja el valaki !!! | |
| 10. - #1376 [+] [-] (70) | Added by sha |
|
<solarian> hmm, adott 1 progi ami folyamatosan fut es a terminaljara irogat
neha adatokat, shellscriptbol inditom, hogytudom nezni folyamatosan h mit ir?
<mn3monic> leulsz a gep ele, cigi, kave, es nezed... | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |