<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #459 [+] [-] (16) Added by Gargaj
<huf> van egy kutyam!
<p|ZzZz> huf: es csengo helyett azt nyomod ? :))

2. - #12 [+] [-] (1) Added by Gargaj
<TomcatGRM> ja figyeljetek! felderitettem egy faszit aki csehektol csempeszik be tuzijatek-raketakat!
<TomcatGRM> szoval ha valaki akar igazi raketat nem ilyen csipszart...
<Balazs> megint belovunk a szemkozti hazba?
<TomcatGRM> Balazs: de ezutan nem marad semmi! ez nagyobb mint amit daniabol hoztam
<TomcatGRM> Balazs: ez ilyen karvastagsagu szar
<KrOcK^FD> az má durva
<KrOcK^FD> azé lecsuknak szari
<TomcatGRM> hulye nem a pinter sandor kocsijara kell raloni vele

3. - #116 [+] [-] (8) Added by Zoom
<mrmaim> NoelofBH egyaltalan mit kepzelsz?
<NoelofBH> azt hogy en vagyok jezus

4. - #1397 [+] [-] (15) Added by ziona
<vinc_away> irány tamáshoz hangfalat buherálni :)
<zoomcns> erdekes azert hanyfelekeppen tudja azt mondani hogy "megyek bebaszni" :)

5. - #211 [+] [-] (46) Added by Gargaj
<_toth_> trx ju madafaka ;)
<TrX> _toth_ ju sanafabatch
<_toth_> trx uozap nigga?
<TrX> nooothin
<nagz> TrX won't you tell him what you'd done with that nude muscled neger boy last night? or.... is it a secret?
<_toth_> nagz: you mean what he'd done with you?

6. - #1631 [+] [-] (37) Added by MPI
[23:14:02] Geri mennyi memoria kell egy 300 kbyte-os .exe lekkrunchyzasahoz? Mert nekem 768-al 15 perc szenvedes utan se tortenik semmi, csak kerreg.
[23:14:29] BoyC geri: mi generalta az exet?
[23:14:35] Geri gcc
[23:15:43] MPI es milyen pocesszor ?
[23:15:50] Geri 2 ghz-s k7
[23:16:22] MPI Geri, 768 kell neki, de ha BÁRMILYEN más alkalmazás nyitva van, akkor már nincsen meg a 768! Gondolom logikus... És akkor swappelni kezd.
[23:16:59] MPI Javaslom zárj be minden más alkalmazást, és fogadjunk egy bitbe, hogy ha mindent jol csináltál akkor fél órán belül meglesz
[23:19:42] * Geri has quit ("http://webchat.xs4all.nl (EOF)")
[23:21:20] zoomcns ez ugyes volt :D

7. - #905 [+] [-] (21) Added by dfj
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> kviz
<phx-> zivk
<nagz> melyik vigyorgas kihez tartozik?
<nagz> 1., :)
<nagz> 2., :-)
<nagz> 3., :_)
<nagz> 4., :>
<nagz> 5., ;]
<nagz> 6., :9
<phx-> rotfl
<nagz> time is up
<nagz> 1., akarki
<nagz> 2., scottt
<nagz> 3., leonofsgr
<nagz> 4., nagz
<nagz> 5., trx
<nagz> 6., noel
<nagz> koszonjuk a jatekot
* Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz)
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> najo
<@dfj> aha
<@dfj> uj jatekot kerunk
* Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz)
<[gabba[> ez egy alladek
<@arnyek> ki irta nagzot?
<@arnyek> igor te voltal?

8. - #422 [+] [-] (11) Added by Remage
/* Towel'03 */
<rept_ai> az egyik csaj odajott kerdezni valamit mert aszitte en vagyok az ejjelior :))
<rept_ai> ennyit a scenehirnevrol :))))

9. - #1472 [+] [-] (6) Added by lvsti
<SDr> rebirth.avi -> ezmi?
<tranzig> sdr: amigas 4k
<SDr> anyad?
<tranzig> nem, push entertainment

10. - #1333 [+] [-] (1) Added by x
<GargajUD> Mecsek hegysegnek fia szuletik (=hegycsucs), akit R-nek neveznek el. Telnek az evek de szegeny kis R alacsony marad. Az apa kurva ideges, a vegen mar ott tart hogy fulonvagja a gyereket amiert nemhajlando noni, amikor az anyja felkialt:
<GargajUD> Ne, mecsek! R no!

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: