| 1. - #1637 [+] [-] (21) | Added by Chain|Q |
|
<Artlace> efnet-en versenyeztek kinek szarabb
<Artlace> beszoltam hogy "magyar vagyok" <Artlace> ...nyertem | |
| 2. - #281 [+] [-] (17) | Added by xiDius |
|
<LAdminka> arra emlékeztet ez engem, amikor egy másik csatornán (ez nem a
reklám helye) az -ális végzõdésû szavakat sorolták az emberek
<xiDius> fatalis <xiDius> ntfsalis <xiDius> ext2alis * LAdminka NAGYON kaparja az arcát vicces vagyok bazmeg! | |
| 3. - #1601 [+] [-] (6) | Added by leonofsgr |
|
/brainstorming c64 modra :_D /
<leonofgfx> jah <leonofgfx> meg belerakok 1 burkolt csak norrisz pofat is :_D <leonofgfx> mert o az istenseg :_D <_Oswald_> ja <_Oswald_> vicc <_Oswald_> hogy hivjak csak mate fiat ? <leonofgfx> nem csak mate? <leonofgfx> ezt ismerem :_D <_Oswald_> nem <leonofgfx> hat? <_Oswald_> elbasztam <_Oswald_> szal <leonofgfx> tudom :_D <_Oswald_> rednor a vizsgan <_Oswald_> hany fia van csak matenak <_Oswald_> 2 <_Oswald_> es meik aza 2 ?? <leonofgfx> a nem csak mate :_D <_Oswald_> hat van egy torvenyes es egy torvenytelen <_Oswald_> a torvenyes chuck norris <_Oswald_> a torvenytelen nemcsak KAROLY :D <_Oswald_> szomszedok vazze :D <leonofgfx> jah az karoly <leonofgfx> en is elbasztam :_D <leonofgfx> jovanna <leonofgfx> leesett <leonofgfx> regen volt ez vicc | |
| 4. - #1550 [+] [-] (33) | Added by kelsey |
|
[19:12] * Quits: ziona (~Ziona@80.77.114.57) ("desert miss her rain <3 <3
<3")
[19:13] <GargajCNS> bukkake!! [19:13] <GargajCNS> :D | |
| 5. - #778 [+] [-] (15) | Added by jimmi |
|
<ChainCODE> akkor mittomen, csinalj vmit ;)
<ChainCODE> aminek lathato vegeredmenye van <pielUD> jo benezek a goldengate-re 8) | |
| 6. - #100 [+] [-] (92) | Added by Gargaj |
|
*** arn (arn@thot.banki.hu) has joined #demoscene
<arn> hali <arn> erdekel vkit az uj matrox? :) <arn> http://www.hardocp.com/articles/parhelia/index.html <arn> pdfel mindennel <arn> szerintem kicsit megfujtak az infokat :) <Flashy> odanezzetek baszki <Flashy> arn az elso hardverrel kapcsolatos szo elott meg koszont is | |
| 7. - #1720 [+] [-] (21) | Added by Gargaj |
| Jimmi Úr says: anyám épp most kérdezte meg msn-en, hogy van-e netem... | |
| 8. - #1555 [+] [-] (12) | Added by Chain|Q |
|
< Hepol> amúgy ez az fps mit is mutat?
< melak> Frame Per Second < Hepol> és írhat minuszt is? | |
| 9. - #786 [+] [-] (11) | Added by nagz |
|
<nagz> mikor mentek londonba?
<KcG> HOLNAP <nagz> miert uvoltesz, felsz netan? <KcG> mehetek be az alltalanos suliba TrX anyjahoz,hogy kabatot vigyek a rohadeknak <nagz> oh <KcG> mer a fasz nem vitt <KcG> "London"-gondolta magaban."palmafak ,neger csajok" asszocialt mar igy elore | |
| 10. - #456 [+] [-] (40) | Added by sha |
|
---- sha_dd is now known as sha|code ----
-[ AwayC ]- hogy micsinalsz? :DDD | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |