| 1. - #215 [+] [-] (4) | Added by nagz |
|
* dfj is now known as ]NETC0P[
<]NETC0P[> jonapot <]NETC0P[> szemelyes titkosito es alauro tanusitvagyokat kerem dccben. <nagz> elbaszta uram <]NETC0P[> mibol gondolja fiatalember? <nagz> igen <ScoTTT> az a baj, hogy a netcopok oregek es amatorok.. raadasul kopaszodnak is, ergo lofaszkaki az egesz.. <ScoTTT> bar dfj kicsit hasonlit :-) | |
| 2. - #1426 [+] [-] (2) | Added by TomcatMWI |
|
<m0dsZ3R> halunio!
<cyB3r4rd> halu <Brushy> halu! <arden> haluhó <cyB3r4rd> =DDD <cyB3r4rd> haluzsak <TomcatMWI> kicsiny halum, ott szulettem en <Maul> m0dsZ3R: a halunioban milyen halutaval lehet fizetni? <TomcatMWI> ahol halu van, ott temetonek is lennie kell <Brushy> haluóval:) <Maul> iszok egy kics haludttejet <TomcatMWI> megberhalum az elromlott autot <Maul> utanna lemegyek a haluljaroba <TomcatMWI> nagyapamnak volt halukeszuleke <TomcatMWI> milyen gazdasagos, mi? :) <Brushy> haluskárosult volt?:) <arden> Sármos, Erõd, Ont, Konty, Tacs, Halu, Tökömön <cyB3r4rd> halubastya <TomcatMWI> a fasz latin neve lehetne phallus <Maul> atlagon haluli szoviccek... | |
| 3. - #555 [+] [-] (14) | Added by Chain|Q |
|
<slin> en csak nagzot vonszolrtam el
<ChainCODE> nagzot viheted <ChainCODE> neked adom ;) <ChainCODE> tied lehet ;P <slin> nemkell <ChainCODE> de azert a lagzira hivjatok majd meg ;) <slin> ChainCODE: csak kinek van nagyobb savja -t jaccunk <slin> imho gbittel taroltam «Quit» nagz (nagzrm243@catv-50622d61.bp13catv.broadband.hu) has signed off (Ping timeout). | |
| 4. - #1452 [+] [-] (38) | Added by Chain|Q |
|
// #amigahu
<simca> ide nem jarnak ilyen scenerfelek <Chain|Q> es amigasok se, ahogy nezem :) <simca> azok mar reg nem :) <Simba^FD> kék osztriga bárba se osztrigák járnak, szal | |
| 5. - #135 [+] [-] (65) | Added by Flashy |
| <TrX> bazeg. itt ez a kibajo uj csaj. itt vagyok en. (kibajo csavo) erre mivan? itten kerdezni, hogy neten hoolvanna ilyen tarskeresok meg ilyesmik. | |
| 6. - #1505 [+] [-] (13) | Added by Parhuzamszorito |
|
(@dfj) printereket ki vagja
(@zoomcns) dfj sztem a crimson jihad bevallalja | |
| 7. - #1419 [+] [-] (23) | Added by remageFrs |
|
<leonofsgr> psn-nel tegnap bebactunk de súúlyosan :_) ez az álladék meg
ma bicaj túrát szervezett... nem norm :_) ki a fasz az aki másnaposan teker?
:_)
<leonofsgr> öö mármint bringát... :_) | |
| 8. - #1363 [+] [-] (7) | Added by TrX |
|
(@TrX) zumm
(@TrX) milyen ido a helschinkiben? (@zoomcns) sut a nap (@zoomcns) -4 fok (@zoomcns) es a hajam tokeletes | |
| 9. - #728 [+] [-] (7) | Added by TomcatGRM |
|
<dh0> A féreg nem küld leveleket a felhasználó számítógépén
található e-mail címekre, de augusztus 16-tól kezdodoen Denial-of-Service
(DoS) támadást intéz a Windows hibajavításait tároló Microsoft-szerverek
ellen.
<dh0> bazmeg, ha ezt tudtam volna akkor nem torlom le ma a virust | |
| 10. - #200 [+] [-] (86) | Added by Gargaj |
| <mephizto> ha 2 kezzel gepeltek es kozben asitotok, ne legyen a szatokban ego cigi | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |