<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #206 [+] [-] (32) Added by Chain|Q
<Artlace> Valahol lattam ilyen hirdetest: "tajgetosz gyerekotthon"

2. - #412 [+] [-] (25) Added by mrmaim
<|Sampi|> 14"
<|Sampi|> lehet, h befér
<|Sampi|> monnyuk a 19" már nemigazán férne :DDD
<Skygg> fuu baszod
<Skygg> az meg a kezembe is alig fert el

3. - #561 [+] [-] (33) Added by Gargaj
<zoom[CNS]> kb 2/4-edenel
<GargajCNS> az a fele amugy
<zoom[CNS]> kuss :)
[...kis szunet...]
<zoom[CNS]> jo lehet :)
<zoom[CNS]> csak potosan akartam irni :D

4. - #1511 [+] [-] (6) Added by nagz
<simca> "Gyurcsány a szegénység ellen"
<simca> hehe
<simca> marmint a sajat
<simca> gondolom en :)

5. - #1645 [+] [-] (5) Added by blash
<TomcatPHP> baaazmeg
<TomcatPHP> a Hatarorseg hivatalos zold szama: 06 80 21 22 23
<TomcatPHP> ROTFL
<TomcatPHP> ha valaki nem vagna, van egy ilyen nota:
<TomcatPHP> "Huszonegy, huszonketto, huszonharom / Reszketnek mar az olahok a hataron"

6. - #491 [+] [-] (10) Added by sha & 9.81
<nagz> david unatkozo agysejtje vagyok

7. - #1056 [+] [-] (20) Added by BoyC
<@jimmiTGD> "legjobban az ún. szeretjük Hamming-ablakot, mert ennek spetrumában a fomaximum és a
<@jimmiTGD> második maximum között 50 dB erosítéskülönbség van, tehát a távoli frekvenciákat a
<@jimmiTGD> konvolúcióban ez az ablakoás gyakorlatilag nem veszi fig yelembe." - gratulálok. tanuljak ebbõl.
<@GargajCNS> babelfosh? :D
<@jimmiTGD> nem, tantárgyjegyzet :P

8. - #1266 [+] [-] (21) Added by dfj
* Now talking in #kész.hu
<dfj> kemo`
<dfj> nagz
<dfj> Sampi^PSY
<dfj> sha
<dfj> ex
<dfj> ipartelep
<dfj> inhumaani
<sha> dfj
<dElta9THC> nem lett volna egyszerubb ha csak annyit irsz: BUZIK!
<dfj> moshogy mondod

9. - #1310 [+] [-] (49) Added by jimmi
<jimmiTGD> ellenben anyám kiröhögött, amikor mondtam neki, hogy ne dobálják ki az elemeket a kukába, inkább gyûjtsék össze, és adják ide nekem, majd én kidobom jó helyre
<Igor2Code> eloszor engem is
<jimmiTGD> merthogy mondtam neki, hogy veszélyes hulladék
<Sampi^PSY> az anyád miatt halunk meg!

10. - #767 [+] [-] (104) Added by TomcatGRM
<TomcatGRM> talaltunk 1 kutyat
<nagz> mien fajta?
<TomcatGRM> ilyen majdnem-farkas
<nagz> hehe
<nagz> => okos
<TomcatGRM> igen okos kis kutya
<TomcatGRM> ertelmes meg tud par parancsot is
<nagz> /join
<nagz> :)
<TomcatGRM> hulye :D

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: