| 1. - #424 [+] [-] (69) | Added by TrX |
|
/* Hajnali fel 3 - 10 perc csend utan hirtelen */
(@megazyz) :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP (@sha_dd) afféle :) (@megazyz) novesszunk lofaszt (@megazyz) viragcserepben | |
| 2. - #734 [+] [-] (8) | Added by Snitt |
| <KohiNoor> szerintem basszuk szet ami maradt scenebol | |
| 3. - #813 [+] [-] (28) | Added by TomcatGRM |
| <Ray^TRY> hehe, anno egyik zeneszamban volt egy karogas, erre beszoltam a volt elettarsamnak, hogy nem is tudtam, hogy anyukad is enekel benne. :))) | |
| 4. - #1181 [+] [-] (15) | Added by jimmi |
|
<TomcatMWI> az univerzum percrol percre tokeletesebb
<TomcatMWI> itt van peldaul charlie <TomcatMWI> egy napon elpatkol <TomcatMWI> maris jobb lesz nekunk <TomcatMWI> de ez csak egy pelda <Chain-Q> ezt irom majd a sirodra bazdmeg! | |
| 5. - #949 [+] [-] (54) | Added by jimmi |
|
<Chain|Q> vargane az tiszteletbeli amigas
<Chain|Q> tobb pc-t nyirt ki, mint a crimson jihad | |
| 6. - #35 [+] [-] (31) | Added by Gargaj |
|
<homen> lorenzo: ismerem redhatot, tudom hogy nem nehez felrakni sdl-el, de
hova rakjam fel?
<NikoN-> homen:mongyuk szamitogepre ;) | |
| 7. - #532 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
/* pasy felfedezokoruton... */
<pasy> en soha nem neztem meg ijenekt <pasy> de lehet hogy most eloveszem <pasy> es kirpoba | |
| 8. - #222 [+] [-] (32) | Added by Gargaj |
|
<Scath> ti mit csinaltok olyan szamitogephazzal aminek a dobozara az van irva
hogy "a real screwless case" ?
<Scath> egyszeruen nemtom szetszedni <GargajUD> balta <nagz> Scath hanyadikon laksz? van ablakod? | |
| 9. - #12 [+] [-] (1) | Added by Gargaj |
|
<TomcatGRM> ja figyeljetek! felderitettem egy faszit aki csehektol csempeszik
be tuzijatek-raketakat!
<TomcatGRM> szoval ha valaki akar igazi raketat nem ilyen csipszart... <Balazs> megint belovunk a szemkozti hazba? <TomcatGRM> Balazs: de ezutan nem marad semmi! ez nagyobb mint amit daniabol hoztam <TomcatGRM> Balazs: ez ilyen karvastagsagu szar <KrOcK^FD> az má durva <KrOcK^FD> azé lecsuknak szari <TomcatGRM> hulye nem a pinter sandor kocsijara kell raloni vele | |
| 10. - #1139 [+] [-] (19) | Added by tsw |
| <vincenzoo> inno: ma néztem a pókember c. filmet. szerintem te onnan merítesz ihletet ha buzzal dolgozol :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |