<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #714 [+] [-] (14) Added by megasys
<KohiNoor> nem tudom, miert van a jelszofile-nak koze a vinyohoz
<KohiNoor> sose ertettem
<mega|code> a vinyohoz?
<KohiNoor> passibm vagy passmaxtor nincs
<KohiNoor> de passwd van

2. - #1340 [+] [-] (30) Added by sha
<Darren79> "A szamitogep Windows nelkul olyan, mint a hal bicikli nelkul!"

3. - #900 [+] [-] (11) Added by Gargaj
<zoom|cns> belepojegy egy fel disznó
<tranzig> egesz disznobol tudnak visszaadni?

4. - #303 [+] [-] (26) Added by TomcatGRM
[Fantaziak a harckocsikrol.]

<LloydD_MF> Rigor geppuskas
<LloydD_MF> kurvajo melo
<LloydD_MF> amit en nem lovok aza tied
<LloydD_MF> kozelharc tankkal
<Rigor> tatatatatatatatatatatataaaaaaa, csörr (teker teker teker) klak klak. páing. budabudabudabuda
<Rigor> menet közben átszereltem usa szabványra:)
<LloydD_MF> cs-cs pukkk
<Rigor> a tankba a kisnovesu embereket osztjak be
<LloydD_MF> csuuuuhhhhh
<LloydD_MF> a faszt
<TomcatFRX> Rigor: te eleg kisnovesu vagy hozza, johetsz
<DeFrog> Rigor: kisnövésû??a vezetõ 1térben van a motorral:)))
<TomcatFRX> trx lesz az antenna
<LloydD_MF> a ki jol tud futni az van tankban
<Rigor> most ninjákolni fogok, mert megjöttek a kémek, és azokat nem lehet elég halkan legéppuskázni
<LloydD_MF> a faszt nem
<LloydD_MF> adjal nekik fuldugot
<Rigor> vistuff!, csatt!! ádzsiPUFf. durr paff recs.... kebab!
<LloydD_MF> cs-cs drammmmm
<TomcatFRX> ne felejtsuk el a fagot raketat
<TomcatFRX> sllluuuuuuuuuuuuu.... DUMM!
<Rigor> a laktanyára vigyáz a szögesdrótszõrû tacskó
<LloydD_MF> megloni a buzikat!!!!!
<LloydD_MF> mindet
<Rigor> meg a harci disznó.. makkra idomítva
<LloydD_MF> kapitanyur parancsba kerem a buzik megoleset -cs-cs
<DeFrog> LloydD_MF: mi van ha a kapitány buzi?
<Rigor> <LloydD_MF> nnaa most mit feltekenykedszbugyibuciii?
<LloydD_MF> -- 120 fokra fordul, parncsot megtagadni- tuz
<Rigor> mrmaim vegrehajtja a hello.jpg hadmuveletet
<DeFrog> LloydD_MF: 120 fokra fordul gatya le, hajol:)
<Rigor> aknákat hatástalanít az ánuszával
<LloydD_MF> es melle pukkant
<DeFrog> mi van a mellével?
<Rigor> psszt! tomcat imádkozik!
<DeFrog> nincs melle....alapból fütyit kapott és melleket nem...
<LloydD_MF> kuss ma bazzeg
<DeFrog> mi van?
<DeFrog> támadásra készülnek?
<Rigor> kik?
<DeFrog> hát nem tudod?
<Rigor> A Microsoft csapat!
<DeFrog> shhhhhh.

(stb.)

5. - #1286 [+] [-] (32) Added by TomcatMWI
<lc_away> lassan olyanok leszunk mint izland.
<Reggie> annyira azert nincs hideg
<lc_away> akkor miert van a kormany pufajkaba?

6. - #491 [+] [-] (10) Added by sha & 9.81
<nagz> david unatkozo agysejtje vagyok

7. - #593 [+] [-] (10) Added by vincenzo
<BoyC> GT-4729/c
<BoyC> :D
<[zoom]> ez valami kodervicc lehet ;)

8. - #911 [+] [-] (7) Added by tsw
elmenybeszamolo

<Sampi|PSY> mész a kocsival
<Sampi|PSY> jönnnek szembe
<Sampi|PSY> eszedbe jutott már
<Sampi|PSY> hogy csak 4 centit forgatsz azon a szaron
<Sampi|PSY> és kséz
<Sampi|PSY> MEGHALSZ!
<Sampi|PSY> vagy valaki, poénból öngyiklos akar lenni
<Sampi|PSY> és beléd szalad
<Sampi|PSY> para
<Sampi|PSY> tök fun vezetni :D

9. - #153 [+] [-] (303) Added by TomcatGRM
<simca_x> bejott ma egy kover no a cipoboltba. akkora volt, hogy harom kisebb no keringett korulotte

10. - #642 [+] [-] (22) Added by Chain|Q
<Chain|Q> 'utolso kuote: 123, teszt'
<Chain|Q> es akkor mint a dilihazban
<Chain|Q> mikor a bolondok viccet meselnek
<Chain|Q> 234! AHAHAHAHAAHAHHA!!!!!!!!!!!
<kocsord> Chain|Q: ))
<kocsord> az egy jo vicc
<kocsord> csak en zsidokkal es vonattal ismertem
<GargajCNS> 234 amugy eleg szar

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds Skin: