| 1. - #474 [+] [-] (47) | Added by asdf |
|
<[Cake]> hetvegen megyunk anyosjelothoz pecsre
<TomcatFRX> megelozo csapas? :) | |
| 2. - #85 [+] [-] (31) | Added by Gargaj |
|
<mrmaim|el> februar 7. utan barmiben bennevagyok :)
<pielUD> maim:gyere le hozzank betonozni 8))) | |
| 3. - #486 [+] [-] (39) | Added by Gargaj |
| <Chain|Q> bazmeg fustszag van... most vajon a pc unta meg, hogy beletomtem a nejlonzacskot a tapba, hogy ne zugjon, vagy megint a ciganyok gyujtottak fel egy szemetest a haller utcan | |
| 4. - #890 [+] [-] (34) | Added by sha |
|
--> leonszijo (~leonofsgr@yoda.ajkanet.hu) has joined #demoscene
<Ramb^Xmas> szesz leonszijo <leonszijo> igy r <Ramb^Xmas> leonka szinjozan vagy ezt takarja a nicked? | |
| 5. - #1033 [+] [-] (66) | Added by sha |
| <nagz> efott2002: "nagy sátram van... jössz úszni?" | |
| 6. - #1093 [+] [-] (33) | Added by dfj |
|
<KrOkKo> faszkalap,és szarházi egybe irandó
<dfj> ugy mast jelent <dfj> biztos nem irta meg a lecket <dfj> szar házi | |
| 7. - #892 [+] [-] (26) | Added by tranzig |
|
<vincs|cns> uram, uram, köszönöm hogy munkát adtál nekem... de miért
ennyit???
<trangiz> en is kb igy vagyok, csak mar azt sem tudom hol fogjak hozza... <vincs|cns> kezdd a közepén. arra senki sem számít <Chain-Q> en ott szoktam <Chain-Q> szokott is lenni meglepetes ;) <Chain-Q> mikor letorik a ket tulso vege ;) | |
| 8. - #625 [+] [-] (57) | Added by lilateve |
|
zsötem
<zoom[CNS]> igloka nagz normalis? <igloka> zoom[CNS]: nagz a legjobb zenész, igy <pasyFrs> nagz igloka normalis ? <nagz> pasyFrs: igloka a legjobb bot, igy | |
| 9. - #1421 [+] [-] (18) | Added by x |
|
#scene.hu topic: *** Topic is '* @p|jehova hivatasos ateista
<Chain|Q> topicrol csak annyi jut eszembe amugy, hogy: "nincs isten!" /pontscho/ - "nincs pontscho." /isten/ ;) | |
| 10. - #45 [+] [-] (26) | Added by Gargaj |
| <fatso> toltom le az asm-os releas-eket es azt irja ki hogy 450 nap mig lejon :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |