| 1. - #856 [+] [-] (34) | Added by dfj |
|
<Fanthomas> rept: hi! ismered a freescot ? tudod konfiguralni ?
<rept_ai> freesco? fogalmam sincs, mi az :) <rept_ai> egy pill <dfj> ingyenes tesco | |
| 2. - #813 [+] [-] (28) | Added by TomcatGRM |
| <Ray^TRY> hehe, anno egyik zeneszamban volt egy karogas, erre beszoltam a volt elettarsamnak, hogy nem is tudtam, hogy anyukad is enekel benne. :))) | |
| 3. - #1086 [+] [-] (66) | Added by BoyC |
|
<@TrX> dfxc
<@TrX> ... hehe. ez az unokaocsem volt :} <@BoyC> nabaz nincs egy eves es mar ircaddiktot csinalsz belole? :D <@GargajCNS> biztos csak belebaszta a fejet a klavoba <@GargajCNS> aztan az enterbe <@GargajCNS> igy elgondolkodott hogy "vajon milyen lehet gyerekfejjel ircelni...?" <@GargajCNS> aztan megfogta a kolykot es puff :) | |
| 4. - #20 [+] [-] (91) | Added by Gargaj |
|
<stasis_> mov ax,bx
<GargajUD> mov ax,stasis <GargajUD> xor ax,ax <legoember> mov me,party <stasis_> stosb <stasis_> partit akarnk <stasis_> indulunk irc loggal :) | |
| 5. - #83 [+] [-] (16) | Added by Gargaj |
|
<TomcatGRM> egy ilyen kis senki meg ugat
<TomcatGRM> d-leeEXD: ez ugy c64-es ahogy a nagyanyam <d-leeEXD> ki o? micsinal, mit nyujtott? <TomcatGRM> a pocset | |
| 6. - #104 [+] [-] (29) | Added by Gargaj |
|
<mrmaim> kozepen [03:15] --psyBNC- Tue Jun 11 03:22:35 :User mrmaim ()
connected to irc.extra.hu:6667 (lofasz.a.szatok.be)
<mrmaim> - <mrmaim> You are not welcome to this server: bot isn't allowed here (B|aCKHo|3 - ivi@) <mrmaim> ooops | |
| 7. - #1344 [+] [-] (20) | Added by nagz |
|
<leon`> eredeti japan zoldtea! szarmazasi hely kina
<leon`> eljen <leon`> fasza vilagban elunk <Mester_> :)))) <FixedGear> sarga sarga nem mind1? | |
| 8. - #1029 [+] [-] (42) | Added by nagz |
| <Pokol> Hány betûs az ügyfélszámod? | |
| 9. - #1374 [+] [-] (15) | Added by TomcatMWI |
|
<j^bay-ars> heh, sat1-en bejött valami debug infó a meccs közben hirtelen
:)
<MinceR> egybol izgalmasabb lett, nem igaz? :) | |
| 10. - #517 [+] [-] (6) | Added by Snitt |
|
<bobcat> kieza Susy76?
<Igor2Away> >bobcat> a egyik kulfoldi csajom :) <Igor2Away> >bobcat> de o nem GPL :) <bobcat> miaza gpl | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds | Skin: |