| 1. - #944 [+] [-] (25) | Added by sha |
| <hellnet> have a break. have a bobcat. | |
| 2. - #306 [+] [-] (16) | Added by nagz |
| <megazyz> <--- itt vagyok | |
| 3. - #367 [+] [-] (9) | Added by TomcatGRM |
|
<mega|code> neha behujul az egerem es akkor igy remegve maszik ide-oda
<TomcatSCN> mega|code: talan etesd meg szegenyt | |
| 4. - #336 [+] [-] (41) | Added by TrX |
|
(@|Sampi|) najovan
(@|Sampi|) ha kifagyok, amingyá jövök (@|Sampi|) kiveszem az egyik vinyot :) (@|Sampi|) kivettem :) (@|Sampi|) fasza ::: Quits: |Sampi| (sampi@adsl226167.vnet.hu): Ping timeout | |
| 5. - #204 [+] [-] (31) | Added by nagz |
|
<nagz> :*** CIIICCCAAAA
<nagz> hogysmint?:) <Bonka> szijja edes <Bonka> fazom <nagz> nefazz <nagz> dugjal es abban kimelegszel <Bonka> be kene csukni az ablakot <nagz> az is jo <Bonka> most nemtok dugni epp <nagz> miert? <Bonka> hat mert a szuleimmel nem illik <nagz> tenyleg? | |
| 6. - #539 [+] [-] (13) | Added by Gargaj |
|
<Igor2Bath> !del #demoscene
<Igor2Bath> !startc #demoscene test <Igor2Bath> !reconn <Igor2Bath> iglo: gargaj? [...] <Igor2Bath> itt van egyaltalan? :> <GargajCNS> nincs amugy <Igor2Bath> bazz ;) | |
| 7. - #846 [+] [-] (19) | Added by masta |
|
(leonofigy) te igor, belõled van egy is?
(leonofigy) :_) (@Igor2OFF) gondolom ;) (@Igor2OFF) *** igor1: No such nick/channel (leonofigy) :_)))))))))))) | |
| 8. - #1359 [+] [-] (2) | Added by Chain|Q |
|
<Gbeatrix> kulonbenis lesz majd szulinapom
<Gbeatrix> inden vagyam egy vibri <Gbeatrix> legyen mivel megkavarni a levest:D <Gbeatrix> de zummogjon is:D <Gbeatrix> akkor csak beleallitom <Gbeatrix> keverni sem kell:D <Chain-Q> ROFL <Gbeatrix> csarli ha addolod megverlek | |
| 9. - #773 [+] [-] (19) | Added by sha |
|
<sha22> leonofsgr: szia! http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=774
<sha22> :DD <-- leonofsgr has quit (Ping timeout) <huf> jeeee ! <_9|81> nabaz, eluldozted <_9|81> most kivetelesen nem en basztattam :) | |
| 10. - #1012 [+] [-] (32) | Added by dfj |
|
<GargajCNS> ujrahasznalhato gyufa
<pontscho> azaz ongyujto <Sampi|PSY> öngyullad= benzin <SDragon> antiq 2004 <SDragon> ;-> <dfj> igen, azis eleg abszurd ;P | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |