| 1. - #865 [+] [-] (95) | Added by sha |
|
<nagzagain> [19:32] * _9|81 has joined #masfel
<nagzagain> [19:32] <_9|81> igy <nagzagain> [19:32] * [R2D2] sets mode: +o _9|81 <nagzagain> [19:32] * _9|81 sets mode: +o nagzagain <nagzagain> [19:32] * _9|81 has quit IRC (zenet kerek, es opiumot!) <nagzagain> bejott opot adni <nagzagain> de rendes nem? :D | |
| 2. - #1345 [+] [-] (5) | Added by nagz |
|
[KunyA VERSION]
<KunyA> Khaled Mardam-Bey <KunyA> ez az ember meg el? <KunyA> :D <_31_napja_izzik_a_pulikutya_> csaknem lincseltek meg <KunyA> :D <KunyA> szegeny <KunyA> :D <_31_napja_izzik_a_pulikutya_> baszki erted, arab faszi, kijon a geppuska mogul, leveszi a turbant azt osszebasz egy mIRC-et <KunyA> Khaled "mIRC" Mardam-Bey <KunyA> es utana o iranyitja amerikat a tesojaval <KunyA> meg rombolja le <KunyA> biztos az fbi-osok mircen dumalnak <_31_napja_izzik_a_pulikutya_> egy irc klienssel? <KunyA> es lehallgatjak oket <_31_napja_izzik_a_pulikutya_> naja <KunyA> egy darab irc klienssel <KunyA> meghoditja a vilagot ... | |
| 3. - #692 [+] [-] (16) | Added by Flashy |
|
<ChainCODE> nekem 9600-at adjanak, de azt 24 oraban, es olcson
<mega|code> mier, egesz nap faxolni akarsz? /*gy.k.: savszelesseg*/ | |
| 4. - #505 [+] [-] (13) | Added by tranzig |
|
* bobcat ralep pasy labara
<arn> ha pasy egy gereblye lenne, most jol pofoncsapna bobcatet | |
| 5. - #907 [+] [-] (26) | Added by sha |
|
<sha_dd> SHAlom
<Heaven7> ne shalomozzal mar itten vagy dobd be a fitymad a kozosbe :) | |
| 6. - #989 [+] [-] (43) | Added by Chain|Q |
|
<p|IDS> tomket
<p|IDS> nem talalom a depipolot <p|IDS> hova dugtad <p|IDS> marmint a kepet a szajtodon :) <TomcatMWI> p|IDS az IQ rovatba, nehogy megtalald | |
| 7. - #1155 [+] [-] (20) | Added by nagz, bash.hu-rol adoptalva |
| <jAMEsbAUd> Kaptam egy ilyen sms-t:Nyerjen 500eFT-ot az Europarktol..blabla.. erre kuldtem nekik egy ilyen valaszt:"Meg egy ilyet kapok es megbaszom anyadat a ravatalon!" erre jott egy valasz: "On sikeresen leiratkozott hirlevelunkrol" | |
| 8. - #432 [+] [-] (32) | Added by Gargaj |
|
<KrOkKo> mekkorát szól ez baz
<KrOkKo> négyszög odabasz <GargajUD> az amugy haromszog <KrOkKo> +-1 szög,mitszámit:) | |
| 9. - #720 [+] [-] (40) | Added by TomcatGRM |
|
<GK^LKA> kerdezte, van-e program amigara
<GK^LKA> mondtam, van minden, kerdezzen barmit, megmondom, van-e <GK^LKA> azt mondja: "Half-life?" <GK^LKA> ha' mondom az epp nincs <GK^LKA> "Ha' akkor az nem is jo gep." | |
| 10. - #1234 [+] [-] (14) | Added by sha |
|
<wandicsek> mit jelent a neved?
<nagz> engem | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |