| 1. - #1644 [+] [-] (8) | Added by Flamer |
|
<dh0> de a legjobb nev ami most eszembe jut az a Kozso-e
<dh0> ekkora szar ego nevet meg nem hallottam hogy Kocsor Zsolt :) <Leeroy^SD> hat a neverol senki nem tehet <dh0> valtoztathatott volna nevet <dh0> ha mar ekkora muvesz :) <Leeroy^SD> miert, a nyolcvanas evek balvanya, kiki, mint patko bela ? :) <dh0> LOL <dh0> az is jo <Leeroy^SD> Patkó Béla (Kiki). Az Elsõ Emelet frontembere súlyos betegségbõl épült fel. <Leeroy^SD> drama <dh0> majdnem elpatkolt szegeny :) <Leeroy^SD> jah <dh0> a nev kotelez :) | |
| 2. - #761 [+] [-] (12) | Added by phoemix |
|
<@FcR_> kene dolgozni valamit, otlet?
<@vRm> valtsd meg a vilagot <@nyuul> McDonaldsban mindig keresnek uj arcokat :) | |
| 3. - #987 [+] [-] (9) | Added by sha |
|
<PoTa> csinalj 4 fieldet
<PoTa> aztan belehet irni h <PoTa> ev ho meg nap <PoTa> szoval 3-at ::) | |
| 4. - #249 [+] [-] (18) | Added by dfj |
|
<@homenigy> igy
<@BoyC> homen! long time no see! <@dfj> nemtud nemetul | |
| 5. - #676 [+] [-] (3) | Added by lilateve |
|
igloka rulez a.k.a zsötem2
<inno[CNS]> iglo: phoemix kicsoda? <igloka> inno[CNS]: szija igy <phx-> igloka: inno is buta scener? <igloka> phx-: inno a baratom, sokat beszélgetünk <phx-> igloka: inno tuti, h a baratod? <igloka> phx-: biztos hát <phx-> igloka: nem a baratnod? <igloka> phx-: az én barátnõm te leszel ... <phx-> igloka: szeretlek, te kis huncut! <igloka> phx-: én is ... <phx-> igloka: gyere es fikazzuk egyutt ezt a sok buta scenert! <igloka> phx-: nem megyek | |
| 6. - #526 [+] [-] (67) | Added by Flashy |
|
<Sampi|PSY> who iz mrt?
<Flashy> mrt ijen oreg arc <Sampi|PSY> ok <Flashy> vrm, mrt ezek ijen hasonloak <Sampi|PSY> csak nem ismertem <Sampi|PSY> :) <Flashy> tla family <Flashy> ;) <huf> van egy rakat ilyen 3 betus | |
| 7. - #154 [+] [-] (310) | Added by TomcatGRM |
|
<Artlace> Ray 3 gombos tisztelgesre keszul
* Ray^work has quit IRC (Broken pipe) | |
| 8. - #292 [+] [-] (10) | Added by Gargaj |
|
<KohiNoor> dfj
<KohiNoor> te kit rugnal pofan kajakra errol a csatirol? <dfj> rajtad kivul? :P | |
| 9. - #576 [+] [-] (25) | Added by Snitt |
|
--- Sampi|PSY gives channel operator status to igloka
--- igloka removes channel operator status from igloka --- igloka gives voice to igloka [...] <Snitt][> --- igloka removes channel operator status from igloka <Snitt][> --- igloka gives voice to igloka <Snitt][> igloka ircop <Snitt][> op nelkul voiceol <igloka> Snitt][: jól mondod bazz <Flashy> ;))) | |
| 10. - #1129 [+] [-] (1) | Added by nagz |
|
// tisztasag, ifjusag
<Sampi|PSY> multkor lattam egy fickot dobolni, es asszem nem halu volt | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |