<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #424 [+] [-] (69) Added by TrX
/* Hajnali fel 3 - 10 perc csend utan hirtelen */

(@megazyz) :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
(@sha_dd) afféle :)
(@megazyz) novesszunk lofaszt
(@megazyz) viragcserepben

2. - #734 [+] [-] (8) Added by Snitt
<KohiNoor> szerintem basszuk szet ami maradt scenebol

3. - #813 [+] [-] (28) Added by TomcatGRM
<Ray^TRY> hehe, anno egyik zeneszamban volt egy karogas, erre beszoltam a volt elettarsamnak, hogy nem is tudtam, hogy anyukad is enekel benne. :)))

4. - #1181 [+] [-] (15) Added by jimmi
<TomcatMWI> az univerzum percrol percre tokeletesebb
<TomcatMWI> itt van peldaul charlie
<TomcatMWI> egy napon elpatkol
<TomcatMWI> maris jobb lesz nekunk
<TomcatMWI> de ez csak egy pelda
<Chain-Q> ezt irom majd a sirodra bazdmeg!

5. - #949 [+] [-] (54) Added by jimmi
<Chain|Q> vargane az tiszteletbeli amigas
<Chain|Q> tobb pc-t nyirt ki, mint a crimson jihad

6. - #35 [+] [-] (31) Added by Gargaj
<homen> lorenzo: ismerem redhatot, tudom hogy nem nehez felrakni sdl-el, de hova rakjam fel?
<NikoN-> homen:mongyuk szamitogepre ;)

7. - #532 [+] [-] (5) Added by Gargaj
/* pasy felfedezokoruton... */
<pasy> en soha nem neztem meg ijenekt
<pasy> de lehet hogy most eloveszem
<pasy> es kirpoba

8. - #222 [+] [-] (32) Added by Gargaj
<Scath> ti mit csinaltok olyan szamitogephazzal aminek a dobozara az van irva hogy "a real screwless case" ?
<Scath> egyszeruen nemtom szetszedni
<GargajUD> balta
<nagz> Scath hanyadikon laksz? van ablakod?

9. - #12 [+] [-] (1) Added by Gargaj
<TomcatGRM> ja figyeljetek! felderitettem egy faszit aki csehektol csempeszik be tuzijatek-raketakat!
<TomcatGRM> szoval ha valaki akar igazi raketat nem ilyen csipszart...
<Balazs> megint belovunk a szemkozti hazba?
<TomcatGRM> Balazs: de ezutan nem marad semmi! ez nagyobb mint amit daniabol hoztam
<TomcatGRM> Balazs: ez ilyen karvastagsagu szar
<KrOcK^FD> az má durva
<KrOcK^FD> azé lecsuknak szari
<TomcatGRM> hulye nem a pinter sandor kocsijara kell raloni vele

10. - #1139 [+] [-] (19) Added by tsw
<vincenzoo> inno: ma néztem a pókember c. filmet. szerintem te onnan merítesz ihletet ha buzzal dolgozol :)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: