| 1. - #537 [+] [-] (23) | Added by S@mpi |
| ·huf faszom a kibaszott drogmaffiaba, h nem tudnak nekem mar 2 napja egy kurva g-t osszeszedni... 8))) | |
| 2. - #1206 [+] [-] (60) | Added by dfj |
| <Athina> pasy, te tenyleg maxie apja vagy? | |
| 3. - #661 [+] [-] (6) | Added by arnyek |
|
(huf) te sem mentel el vegulis?
(arnyek) te se ? :>>>>> (huf) hat ja ! arnyek rohog (huf) tegnap lebeszeltek | |
| 4. - #345 [+] [-] (35) | Added by megazyz |
|
<m3g4|c0d3> itt a tavasz.
<[zoom]> csengetett? <rem|workz> szerelmes vagy? <[zoom]> :) <rem|workz> vagy csak elolvadt az osszes ho? <rem|workz> ;-) <m3g4|c0d3> nem <m3g4|c0d3> de erezni a levegoben <p|iptbles> az a zoom laba, amit erzel :) <p|iptbles> ide is szaglik :) <p|iptbles> apro UDP csomagokban broadcastolja | |
| 5. - #341 [+] [-] (70) | Added by TomcatGRM |
|
(#pixel csatiról)
<TomcatGRM> hey ps! you'll find this one funny <TomcatGRM> type /whois **** <TomcatGRM> rotfl * |ps| has quit IRC (Max SendQ exceeded) <TomcatGRM> cool | |
| 6. - #1169 [+] [-] (18) | Added by nagz |
|
// nö...
<Schila> vettem halat <Schila> épp csinálom a lakását <nagz> arany <Schila> nem <nagz> kivanj 3at <Schila> nem arany <nagz> akkor bronz <Schila> tettem be neki némós képet hogy féljen | |
| 7. - #410 [+] [-] (41) | Added by arnyek |
|
(@ScoTTT) ne legyel balfasz
(@Skygg) ja ne legyel balfasz (@tSG--) tenyleg ne legyel balfasz (@ScoTTT) szertinem mar keso (@tranzig) igy van, ne legyel balfasz (@ScoTTT) edi egy balfasz... | |
| 8. - #1109 [+] [-] (51) | Added by TrX |
|
::: Joins: KcG (~kcg@3e44ae61.adsl.enternet.hu)
(@KcG) jihihihiiiii (@KcG) repul a lofasz ki tudja hol all meg (@KcG) megint elerkezett az a szombat este mikor a csoreszek osszegyulnek az irc elott es rohognek egymason | |
| 9. - #55 [+] [-] (76) | Added by Gargaj |
|
*** puddy (magn@szamos-54.dialin.datanet.hu) has joined #demoscene
<hp|dream> pudd lenyullak ;) *** puddy is now known as magnetic_ <hp|dream> vehh:))) <magnetic_> utlek agyon;)) | |
| 10. - #871 [+] [-] (5) | Added by TomcatMWI |
|
[magyar scene reprezent]
<TomcatMWI> LloydD_MF: Madwizards <LloydD_MF> ahha <LloydD_MF> az biztos jatek | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |