| 1. - #650 [+] [-] (6) | Added by dfj |
|
<+jmp> Uj quote van by Chain|Q:
http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=649
<@Flashy> baz <@Flashy> ez automatan bemondja? <@dfj> be <@mrmaimCRS> akkor szerintem bannoljuk most! <@[zoom]> jah fejlodik a teknika <@dfj> legkozelebb smsbe fogja kuldeni <@dfj> !sms lastquote <@dfj> aki keri <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj | |
| 2. - #1326 [+] [-] (30) | Added by tranzig |
|
<@jazzkutya> c64-en hogy lehet alahuzas jelet irni? :)
<@MinceR> c64-en lehet irni? :) <@vincenzoo> mi az a c64? <@Ray^TRY> mi az, hogy irni? ;) | |
| 3. - #621 [+] [-] (68) | Added by sha |
|
<CfHay> sha: tar.gz-t tudod hogy lehet legegyszerűbben kitömöríteni?
<nagz> na.gz mar ki van tomoritve :) <nagz> eleg nagy | |
| 4. - #5 [+] [-] (4) | Added by Gargaj |
|
<Gargaj> heute ist ein deutsches tag.
<binBASH> ein deutscher Tag <binBASH> nicht deutsches ;) <[reptile]> heute ist ein gutes tag zu sterben or what <HP> heute ist guten tag :> | |
| 5. - #1581 [+] [-] (13) | Added by le'c |
|
[19:11] shad: A Nemzeti Nyomozó Iroda Bûnügyi Fõosztály Terrorizmus és
Extrémizmus Elleni Osztály Nyomozó és Internetfigyelõ Alosztálya
[19:11] rH`: NNIBFTEEONIA | |
| 6. - #807 [+] [-] (42) | Added by TrX |
|
// egy pici netsplit utan...
<mrmaim> uristen otthagytam egy pinget!!! <mrmaim> kifutott <mrmaim> :) | |
| 7. - #1549 [+] [-] (4) | Added by blash |
|
* viki^garg is now known as garg^viki
<@tranzig> helyet csereltetek? | |
| 8. - #1021 [+] [-] (72) | Added by nagz |
|
<wegaz-> van neked folos egered?
<wegaz-> :)) <wegaz-> cin <wegaz-> enyimé halott <wegaz-> tabozok mintegy buzi | |
| 9. - #1008 [+] [-] (3) | Added by snitt |
|
<[quiz]> [ nagz nyerte meg ezt a partit! ]
<[quiz]> [ végeredmény: 1.nagz(5) ] <[quiz]> [ kösz a játékot skacok :) ] <nagz> nagz nyerte a jatekot gratula <nagz> :> <nagz> oh koszonom <nagz> nincs mit nagz te vagy a legjobb <nagz> oh hat ez magatol ertetodo | |
| 10. - #1130 [+] [-] (10) | Added by nagz |
|
<nagz> kene ilyen szobat csinalni hogy #borton es abbol nem tudsz kilepni. a
ban ellentete
<rezo> es oda messzinvajtolni <jegHegy> nem <jegHegy> akit bannolnak valahonnan az csak oda tud belepni <jegHegy> az ugy faja <jegHegy> es nincs privmsg <Sampi|PSY> es a slap fáj :D | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |