| 1. - #466 [+] [-] (10) | Added by TrX |
|
(@[zoom]) nincs is pvc gatyam :)
(@[zoom]) ja de (@[zoom]) susugos hmcsgatya :) (@[zoom]) bar az nem pvc (@[zoom]) polieszter (@[zoom]) vagymi (@vRm) multieszti | |
| 2. - #1167 [+] [-] (57) | Added by BoyC^Degec |
|
<leonsleep> mennyi megz kitömve a nemesis?
> 3.2 <leonsleep> és a genesis? > humm > navarj > genesis 600k <leonsleep> kiló? > igen <leonsleep> ööö <leonsleep> a mega több vagy a kiló? | |
| 3. - #1508 [+] [-] (22) | Added by nagz |
|
// trefort, volt egy 3 másodperces látogatásom a #Batonyterenyë channelen,
majd a partolás után jött az msg. gargaj, figyelj.
<Live|hontfoglal> hm? <nagz> hm <nagz> :) <Live|hontfoglal> :)))) <nagz> az ë-n csodálkoztam <Live|hontfoglal> jahh <Live|hontfoglal> :)) <Live|hontfoglal> aha <Live|hontfoglal> Tiestos | |
| 4. - #1751 [+] [-] (40) | Added by A sípfaszú szörny |
|
qdb mi? :D
<@MPI> joreggelt, es eredmenyekben gazdag napot kivanok mindenkinek <MinceR> szia kedves MPI <MinceR> szeretettel koszontelek, es kellemes idotoltest kivanok itt tartozkodasod idejere! <@MPI> MinceR: szivemet melengeti megtisztelo koszontesed, kiserje napodat vidamsag 's szerencse! <MinceR> koszonom szepen kedves MPI , mindig orom szamomra mikor valaki effele mely figyelmesseggel fordul felem! <@MPI> MinceR: reszemrol a szerencse, szekleted legyen lagy es selymes :))) <MinceR> lol * @MPI most itt rohog a tanari asztalnal, a osztaly meg nez ostoban <AceMcLoud> sziveskedjetek megbaszni magatokat, majdnem lefordultam a szekrol:) <MinceR> :D <@MPI> AceMcLoud: most megint rohogok <AceMcLoud> osztaly meg mindig bamba?:) <@MPI> beteg a rosszgyerek, es ilyen beke van... <@MPI> MinceR: qdb gyanus ez a reggeli koszontes :) | |
| 5. - #940 [+] [-] (66) | Added by ZooM |
|
<zoom|cns> az elet nagy igazsaga
<zoom|cns> a ferfiak noznek, a nok himeznek | |
| 6. - #458 [+] [-] (6) | Added by megazyz |
|
<arden_MSG> van ahol nehany pocsog kisajatitja magat, es az eletben egy
looser fasz, es akkor kieli agressziv hajlamit
... <arden_MSG> meg az anyam valami Pollandus lopja | |
| 7. - #327 [+] [-] (18) | Added by BoyC |
| [@NoelAvaj] nem szopom le oket hanem oralisan kielegitem oket! | |
| 8. - #90 [+] [-] (40) | Added by Gargaj |
|
<defji> http://line-73-138.dial.freestart.hu/
<GargajUD> xitami szerver rulez... nezzuk mukodik-e meg a szervizjelszo >>>:)) <GargajUD> toltsunk fel vmit a dfjnek <GargajUD> emberz: upload:upload@line-73-138.dial.freestart.hu <GargajUD> amit csak akartok >>:))) <defji> hue gargaj =) <defji> ezerfos a xitami:) <GargajUD> dfj: nem fos, csak tudod az ember azzal szokta kezdeni, h megnezi mien ftpaccountok vannak defaultbol >>:)) | |
| 9. - #197 [+] [-] (42) | Added by Mephizto |
|
<@iszony> igloka: szerinted is jo a KohiNoor az agyban?
<igloka> iszony: szerintem ez marhaság. | |
| 10. - #25 [+] [-] (11) | Added by Gargaj |
| <TomcatGRM> 18:29 - A Roma megállíthatatlan | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.025 seconds | Skin: |