| 1. - #752 [+] [-] (12) | Added by kemo |
|
--> huf (huf@mu.elender.net) has joined #demoscene
<huf> pf <huf> hellot akartam irni <huf> de nem sikerult | |
| 2. - #1562 [+] [-] (14) | Added by blash |
|
<@Hunger> Tervek 2006-ra:
<@Hunger> - Pofán vágom Jáksó Lászlót. <@TomcatMWI> alap | |
| 3. - #980 [+] [-] (8) | Added by remageFrs |
|
<TomcatMWI> az intelligencia es az orultseg nem zarja ki egymas
<TomcatMWI> t <p|code> nem, sot egyenesen aranyos <TomcatMWI> tudom. en peldaul teljesen orult vagyok. <p|code> teeee ? <p|code> hol ? :) <TomcatMWI> helyben <mrmaim> az "orult" meg a "faszkalap" sem ugyanaz <mrmaim> :) <TomcatMWI> ha egymas melle allunk, ez latszik is | |
| 4. - #123 [+] [-] (35) | Added by Zoom |
|
<defji> flages polonak csak az elejen volt logo?
<defji> vagy hatul is <TomcatGRM> defji: eppen hogy hatul volt a logo <[zoom]> elol volt a baratod :) <[zoom]> (enyhen felreertheto :)) | |
| 5. - #1114 [+] [-] (20) | Added by sha |
|
<sha> kvocc?
<sha> <sha> figy..azvan,h most megkajálok,tisztálkodom,belövöm magam,felhívomJulit,ha ráér,gyorsan kidobom&utána érek rá..szal..ha van vmi konkrét&már nem vok itthon,hívj,vagy ha én végzem hamarabbJulival,megfülkézlek <sha> <nagz> ok <sha> <nagz> :) <sha> <nagz> megfulkezlek <sha> <nagz> ez olyan mintha igy nyelvvel megcirogatnad a fulem LOL :DDDDD <nagz> sztem ne <nagz> mar tul sok buzis quote-unk van <nagz> :) <sha> :DD <nagz> meg a vegen elhiszik <nagz> :) | |
| 6. - #989 [+] [-] (43) | Added by Chain|Q |
|
<p|IDS> tomket
<p|IDS> nem talalom a depipolot <p|IDS> hova dugtad <p|IDS> marmint a kepet a szajtodon :) <TomcatMWI> p|IDS az IQ rovatba, nehogy megtalald | |
| 7. - #884 [+] [-] (15) | Added by tranzig |
|
* garg^code Quit (Broken pipe)
<Chain|Q> gargajnal csotores van | |
| 8. - #1727 [+] [-] (12) | Added by Gargaj |
|
crome: kedvenc esetem ami egy villamosmegallonyi ember megbotrankoztatasaval
zarult az egy volt csoporttarsamhoz kotheto
crome: illetve troli megallo pontosabban crome: hozzam hasonlo stilusu figura volt, bakancs, hosszu borkabat, stb crome: o is utalta a galambokat crome: es ora utan hazafele menve eszrevett egy kazal galambot amin ott teblaboltak a megallo mellett crome: o meg gondolta hogy jol odaugrik hogy megijessze oket, egyeb terv nelkul crome: na hat 1 galamb nem ijedt meg es arra erkezett paros bakanccsal crome: aztan ott ult a megallo mellett es vakarta a galambot a talparol egy bottal crome: az emberek nagyon furcsan neztek | |
| 9. - #79 [+] [-] (11) | Added by Gargaj |
|
* BoyC ket napot gamerkedett :P
<rem|code> boyc egesz teliszunetben diablo2-ztem, meg arcanum-oztam :) <Poncsi> rem|code: nekem azt mondtad, hogy endzsit gyartottal ;))) | |
| 10. - #18 [+] [-] (13) | Added by Gargaj |
|
<}Voy{> Vlad79 esne ra egy vagon godzillafos -.-
<shadowke> voy hogy esne rad egy vagon tomcat :) <TomcatGRM> elkepzelem lezuhan egy vagon, BLAMM es eloozonlok belole hatvankilenc peldanyban | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.022 seconds | Skin: |