<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #994 [+] [-] (22) Added by sha
<hardynet> valaki közületek csinált már mpeg cd-bõl dvd-t ?? /msg zzen már rám :)
<Madman> zzen No such nick/channel

2. - #573 [+] [-] (2) Added by sha
<nagz> [00:46] <sha|study> bocs...en vagyok a vilagmindenseg legnagyobb lamere, ---- az a lamer aki ilyet allit magarol
<sha|study> nagz: nem ezt mondtam?
<nagz> uh.... ize
<nagz> namost sarokban vagyok

3. - #988 [+] [-] (4) Added by Gargaj
<Rambi> holvan fenn jackass nekem is kene?
<TomcatMWI> Rambi: a tukorben

4. - #343 [+] [-] (73) Added by Gargaj
<TomcatGRM> AwayC: lesz bp-re addictos intro?
<AwayC> tc: rigor nagyon akar :) story introt
<AwayC> addigra lesz keyframer is
<TomcatGRM> ha csinalsz hozza gfx layer supportot is, akkor isten vagy es belepek dd-be'
<GargajUD> tomcat-et bevenni csapatokba nem 1 eletbiztositas
<GargajUD> ld. ex-munkahelyei
<TomcatGRM> anyad :)
<TomcatGRM> a westel meg nem ment tonkre

5. - #1400 [+] [-] (12) Added by ziona
<TomcatMWI> "almodtam egy vilagot magamnak / itt allok a kapui elott"
<ziona> toooled eddat hallani? :D ubersuly ;)
<TomcatMWI> en tudod mekkora eddas vagyok?
<TomcatMWI> osszes koncerten ott csapoltam 1991-95 kozott
<TomcatMWI> mi ezen ubersuly
<ziona> az elet csupa meglepetes
<ziona> az ;)
<TomcatMWI> mit gondoltal, csak naci indulokat hallgatok?
<ziona> oszinten?
<ziona> nemtom?
<ziona> ;)

6. - #1253 [+] [-] (15) Added by TrX
(@FixedGear) feleseg? buzi vagyok. gyerek? nem vagyok pedofil. csalad? nem szeretem a gruppent
(@FixedGear) en csak dugni akarok
(@tavasz) fõ az õszinteseg
(@tavasz) én ebbõl 3 év alatt kinõttem
(@FixedGear) az oszintesegbol?

7. - #1385 [+] [-] (10) Added by TomcatMWI
<p^code> nobe logikat keresni az olyan, mint vekni kenyerbol toronydarut epiteni

8. - #1326 [+] [-] (31) Added by tranzig
<@jazzkutya> c64-en hogy lehet alahuzas jelet irni? :)
<@MinceR> c64-en lehet irni? :)
<@vincenzoo> mi az a c64?
<@Ray^TRY> mi az, hogy irni? ;)

9. - #7 [+] [-] (18) Added by Gargaj
<Gargaj> na akkor c7007 partyphotos at tar.hu/umlaut
<NikoN-> hm.. en nem vagyok 1 iken se lol :)
<Gargaj> mer be voltal baszva
<NikoN-> kuss

10. - #392 [+] [-] (50) Added by S@mpi
<GargajUD> hogy van pascalban a for? :)
<nagz> 4

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: