| 1. - #997 [+] [-] (46) | Added by TrX |
|
<@jimmiJDBC> ötven éves nője van!!!
<p|nincs> jaj te uristen <TrX_DD> jimmi. kussolsz :) <TrX_DD> nincs is <p|nincs> ezt mar nem mosod le <@arnyek> juj <TrX_DD> akkor sincs <@arnyek> 50 eves a nod trx? <TrX_DD> ..|., <@arnyek> vaaa dobd a picsaba szerintem <@arnyek> miert ragaszkodsz hozza ennyire? <p|nincs> valtsd fel ket 25 evesre :) <@jimmiJDBC> vagy tíz ötévesre.. | |
| 2. - #20 [+] [-] (90) | Added by Gargaj |
|
<stasis_> mov ax,bx
<GargajUD> mov ax,stasis <GargajUD> xor ax,ax <legoember> mov me,party <stasis_> stosb <stasis_> partit akarnk <stasis_> indulunk irc loggal :) | |
| 3. - #6 [+] [-] (22) | Added by Gargaj |
|
<HP> dfj
. . <homen> <HP> dfj - holvan itt dfj? :) <HP> majd jon :) | |
| 4. - #860 [+] [-] (2) | Added by az a jo budos kurva anyad |
|
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D? | |
| 5. - #102 [+] [-] (26) | Added by Gargaj |
|
<Vlad-> udv tagok
<Vlad-> mit erdemes megnezni moziba mostansag ? <nyuszi> filmet pl :) <WarYou> a mozigepeszt | |
| 6. - #375 [+] [-] (28) | Added by Chain|Q |
|
/* Ott ment egy fekete macska... es aztan megegy... 8) */
<TomcatFRX> Chain|Q: o nem nografi <TomcatFRX> Chain|Q: o nem nogrado <TomcatFRX> BAZ <TomcatFRX> Chain|Q: o nem nogradi <TomcatFRX> YES <TomcatFRX> quotes szagot erzek <Chain|Q> most probald meg megegyszer <mega|code> :)))) <Chain|Q> :] <BoyC> TomcatFRX: fingottal? <TomcatFRX> o nem nografi <TomcatFRX> BAZMEG | |
| 7. - #1383 [+] [-] (26) | Added by nagz |
|
<Ri2> van uj msn skinem
<Ri2> :) <Ri2> ha valakit érdekel <Ri2> :) <Ri2> ha senkit akkor nincs | |
| 8. - #1494 [+] [-] (4) | Added by Gargaj |
|
<iVi> [d]empi` Akinek a hugát tegnap véltelen megdugtam vagy a bátya engem
msg.. sory 4 amsg csak nincs meg a lakáskulcsom. O.o
<iVi> idezet volt, vki most amsglte:)) | |
| 9. - #707 [+] [-] (82) | Added by Flashy |
|
<leonofsgr> nem fogadták el az sam-es rilizunket
<leonofsgr> :_( <BoyC> ja mondtam hogy nem fog menni :| <leonofsgr> kuva annyukat <leonofsgr> argh... <BoyC> 1 nappal a deadline utan? mit varsz? :P <leonofsgr> de mé ilyen faszok a szervezõk? | |
| 10. - #1509 [+] [-] (3) | Added by Gargaj |
|
<Geri> bakker
<Geri> feltörtek <Geri> eccer csak beírodótt msn-be hogy OMFG HAXOR <Geri> oO <zoomcns> elarulom hogy ott azt is latod amit a beszelgetopartnered ir neked | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |