<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1180 [+] [-] (-64) Added by nagz
<_jaRRe_> pocokkal talakoztal mar?
<_jaRRe_> elozo fyanican is volt
<nagz> ooooooo nemtom
<_jaRRe_> egyutt vedeltuk meg a Compo ajandek soroket a szinpadon
<_jaRRe_> Zacci nagyon kiakadt
<nagz> :>>>>>>> LOOOOOOOOLLLLLLLLL

2. - #1586 [+] [-] (46) Added by ziona
ziona üzenete:
http://quotes.demoscene.hu/quote_num.php3?q=1167
Leon^SGR^Chorus üzenete:
kabbe :_D
Leon^SGR^Chorus üzenete:
ne vájkájj a múltamba bazdmeg :_D

3. - #1339 [+] [-] (-43) Added by sha
<Orgi> szerintem par hacker leult c forditott irni, bebasztak es igy lett a perl

4. - #1004 [+] [-] (-25) Added by TomcatMWI
<Rambi_> TomcatMWI neked van pisztolyod?

5. - #1570 [+] [-] (-19) Added by zoom
<leonofnoszt> hogy mondják azt angolul, hogy "úgy érzem, tanulni fogok tõled!"
<Geri> "i feeling i learning from you will"
<Geri> vagy valami hasonló
<zoomcns> yoda se mondana szebben

6. - #80 [+] [-] (-22) Added by Gargaj
<Protheus> 1ik ismerosom volt sielni, kocsog .pl userek sieltek ott veluk, allandoan karomkodtak, szemetkedtek...
<Protheus> erre kitalaltak, hogy jol megtanitjak oket karomkodni...
<Protheus> es hangosan kiabaltak felejuk, hogy "kakaoscsiga!!!", meg "epertorta!!!", a huje .pl sielok, meg aszittek, hogy ez valami gecidurva karomkodas, utana vegig azt lehetett hallani, hogy a sielo .pl userek mutogatnak, ordibalnak kozben, hogy "kakaoscsigaaaaa!!" meg "epeeertortaaaa!!!", mikozben mentek el a magyarok mellett ;-))))
<Protheus> a magyarok meg halalra rohogtek magukat a pocs .pl juzereken ;-]

7. - #120 [+] [-] (7) Added by Gargaj
<Cete> WINDOWS XP XP XP nincs valakinek veletlenul?
<Cete> fontos mer windows XP gordulekeny telepitese szetbaszta a gepem
<KohiNoor> viszlat :-)
<Cete> neeem, szarul van atirva, egy 2k file hianyzik
<Cete> es ezt csak a telepites kozepen vette eszre
<Cete> de ha valakinek lenne egy XP telepitoCDje... es atkuldene DCC azt a 2kbyte -os filet... akkor mar csak arra kene ravenni, hogy vinyorol telepitsen (lehetetlen, de majd valahogy megoldom)
<KohiNoor> mi az a file?
<Cete> telepitocd\i386\asms\6000\msft\windows\common\controls
<Cete> \controls.man
<KohiNoor> olyan nincs
<Cete> nema
<KohiNoor> mondom
<Cete> telepitocd -n nezted?
<Cete> \i386\asms\6000\msft\windows\common\controls
<Cete> \i386\asms\6000\msft\windows\common\controls\controls.man
<KohiNoor> na
<KohiNoor> szedjed :-)
<Cete> ok
<Cete> thx
<Cete> na byez ha sikerult ezt a loszart felrakni visszajovok
*** Cete (~marduk@line-70-197.dial.freestart.hu) Quit (Client Exiting)
<KohiNoor> atneveztem a file-t neki, hadd oruljon >>>>>>>>>:->>

8. - #1568 [+] [-] (50) Added by blash
<@pezia> milyen tagnek van OnLoad-ja a body-n kivul?
<@zoomcns> pezia ezt most akkor meg is kell valaszolnod :)
<@pezia> a BODY-nak
<@defji> iframe-nek
<@pezia> az sem jo
<@defji> de sztem imgnek is
<@zoomcns> a-nak is
<@pezia> form, a
<@pezia> a, kivalo
<@defji> a egy jo tag
<@zoomcns> haver
<@defji> body nemhaver
<@defji> kene csinalni html tagekbol focicsapatot
<@defji> <hr> menne a kapuba
<@defji> <a> es </a> meg lehetne csatar
<@zoomcns> <!doctype> a biro
<@defji> az <img> meg a sarga/piros lap
<@defji> </body> es </html> meg a 2 partjelzo
<@defji> vagyis
<@defji> <html> es </html> meg a 2 partjelzo
<@zoomcns> <strong> a soprogeto
<@blash> nem az a vedelem lenne
<@blash> <iframe> lenne a kozeppalyan
<@zoomcns> <legend> a szarfocista
<@zoomcns> akarommondani sztar
<@defji> <li> <ul> <ol> meg ulne a kispadon
<@MinceR> vagy az egyik, vagy a masik, vagy a ketto kozott
<@zoomcns> <param> az unatkozo hatved
<@MinceR> <pamparam>
<@defji> es vegul az <object> lenne a labda.
<@zoomcns> meg van a <fieldset>, a palya
<@defji> <select> a kispad, es az <option>-ok meg a cserejatekosok
<@MinceR> hm
<@zoomcns> <DEL piero>
<@MinceR> nem a <table> kellene legyen a kapus?
<@zoomcns> <INS aghi>
<@GargajUD> mer a <table> az a kapu
<@Reggie> defji: te total hujevagy:)
<@defji> ugyan
<@defji> csak kreativ
<@zoomcns> <strike> a kezdorugas :)
* @tranzig kicsit fel
<@Reggie> ha nemtom, de defjinek ne adjatok tobb drogot
<@defji> eddig se adtak ;D
<@Gbeatrix> naja
<@Gbeatrix> gyariag vagy huje;)
<@Gbeatrix> l
<@zoomcns> <VAR><i><FORM>
<@Reggie> selejt vagy idovel elromlott, tokmindegy

9. - #1408 [+] [-] (18) Added by nagz
<gabba_> bazmeg hetek ota az en kozvelemenyemet akarja kutatni egy no nem veszi a lapot hogy folyton lerazom??!?!??!?!?
<nagz> gabba lehet leszbi es teged szeret
<gabba_> akkor nyaljon es tunjon mert unom

10. - #362 [+] [-] (-52) Added by Chain|Q
<p|depi> csak nem szeretem a fost
<p|depi> es bsd -zni nincs kedvem igy marad a kisebbik szemet
<Chain|Q> p|depi: kostoltad? nem? akkor meg honnan tudod :]
<p|depi> mit
<Chain|Q> a fost :]
<p|depi> heh
<p|depi> ez a pisikaki szex mar ujkoromba se jott be:)
<Chain|Q> ja jo
<GargajUD> :)
<GargajUD> beleuntal?
<Chain|Q> miert, te nem? :]
<GargajUD> pszt :)
<GargajUD> halkabban :)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.021 seconds Skin: