| 1. - #138 [+] [-] (-1) | Added by Gargaj |
|
<hp-> antik98 legjobbabb, antik99-en elloptak a csajom furdoruhajat
<ebolaway> rola vagy taskabol? | |
| 2. - #1413 [+] [-] (6) | Added by Gargaj |
| <j^izza> intel margarin: "ezt a margarint nem lehet késsel kenyérre kenni. helyette ajánljuk, hogy süteményes villával kenjék meg a kenyeret, majd bal könyökkel nyomkodják szét az egyenetlenrészeket" | |
| 3. - #1423 [+] [-] (-28) | Added by Chain|Q |
|
<DeadlockSyS> leszoktam a dohányzásról, és híztam 2 kg. 8(
<Ray^TRY> en meg leszoktam az anyatejrol, es hiztam 90 kilot | |
| 4. - #919 [+] [-] (-47) | Added by nagz |
|
// music //
<nagz> basszista <nagz> :) <nagz> olyan mint a rasszista <nagz> csak melyebb | |
| 5. - #582 [+] [-] (-26) | Added by TomcatGRM |
|
<W00DY> Törne le a keze, aki a TWAIN-t is kitalálta... :)
<pH03N1x> jah, meg aki a hp scannereket <W00DY> Nins valakinek CanoScan300-a? <W00DY> S nem szedte véletlen még széjjel? :) <W00DY> Mert én nem tudom, hogy lehet szétbombázni... <W00DY> S ki kéne puccni... <W00DY> Összevissza csíkoz...gyõzöm photosoppal retusálni a képeket... :) <pH03N1x> doglik <pH03N1x> ugyhivjak ezt <pH03N1x> kezdenek megdogleni a pilacsok benne <W00DY> Ok, akkor holnap Scener zúzás lesz! :) <W00DY> de elcsendesedtetek... | |
| 6. - #351 [+] [-] (-14) | Added by TomcatGRM |
|
<GargajUD> faszom
<GargajUD> kikaptam | |
| 7. - #1142 [+] [-] (62) | Added by nagz |
|
// 21. szazad
<nagz> van egy haverom, szexshopban dolgozik <dfj> nekemis egy ismerosom, csaj <dfj> arultak gumi not meg gumi disznot(!!) <dfj> allitolag az utobbi fogyott jobban | |
| 8. - #1289 [+] [-] (31) | Added by nagz |
|
// spirit...
<trx> na. en most neztem jofele karacsonyi filmet <trx> rekviem egy alomert <KcG> az aztan a karacsonyi film <trx> ja. <KcG> meg a veresre baszva 2 <KcG> megfogja az unnep lenyeget <Leon`> mer az 1 a husvetrol szol? <KcG> honnan talaltad ki?Lattad? <KcG> Azert a nyulas reszeket kihagyhattak volna belole <nagz> van a "veresfaszu halott 3 - baszd meg a jo kurva anyad" c. dan gyermekthriller <nagz> azt adtak tegnap <KcG> basszus es en enm voltam otthon <KcG> hol adtak?A minimaxon? <KcG> most jon ki nemsokara a faszkardozas a hullahazban 4 is <trx> ahol a vegen leszurjak egymast? <trx> hatulrol <KcG> azaz!:) <KcG> vagyis elirtad <KcG> leszarjak egymast <trx> az nem a 3 ? <KcG> abba csak leokadjak egymast az aktus utan ... | |
| 9. - #1256 [+] [-] (-72) | Added by nagz |
|
<nagz> kitrákotty
<nagz> mjölkmlorpf <nagz> epeklopf <nagz> púpcopf <nagz> ekepötty <nagz> így <nagz> önzésed jeges csúcsán magadra maradsz! <nagz> fütyisapi <nagz> pacikuki <nagz> a zaplatyi kokszos úristen huzza rá a kankós faszát a kibaszott hülye fejedre bazdmeg! <nagz> 2* Disconnected <dfj> 9,4a zaplatyi kokszos úristen huzza rá a kankós faszát a kibaszott hülye fejedre bazdmeg!4,9a zaplatyi kokszos úristen huzza rá a kankós faszát a kibaszott hülye fejedre bazdmeg!9,4a zaplatyi kokszos úristen huzza rá a kankós faszát a kibaszott hülye fejedre bazdmeg!4,9a zaplatyi kokszos úristen huzza rá a kankós faszát a kibaszott hülye fejedre bazdmeg! <nagz> 2* Disconnected <yikK> ez a szinvonal? <nagz> 2* Disconnected <nagz> púpcopf <yikK> nehez lesz asszimilalodni <dfj> yikK mi a kurva anyad lenne a szinvonal? :) | |
| 10. - #619 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
<Sco_learn> 28 eves vagyok
<mrmaim> 4 eve keptelen a szexre | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.022 seconds | Skin: |