| 1. - #828 [+] [-] (57) | Added by BoyC |
|
//miutan atanyaztak a fel ejszakat az amiga vs pc temaban, jimmi nekilatott
//wgetelni, keves sikerrel... [@jimmiTGD] kurvaannyát a unixnak már [@Chain|Q] \o/ jimmy testver! ;) | |
| 2. - #14 [+] [-] (3) | Added by Gargaj |
| <{}Voy{}> matavgeci kb. 10perce foglaltat jelez hogy esne ra 5 vagon godzillaszar b+ | |
| 3. - #1275 [+] [-] (1) | Added by inhumaani |
|
<nagz> Free- szerintuk azert kvizelek jol mert ez buzi jatek es en is buzi
vagyok szerintuk
<nagz> mondd meg nekik Free- hogy te is buzi vagy :( | |
| 4. - #39 [+] [-] (42) | Added by Gargaj |
|
<TomcatMAX> eszembe jutott egy sztori
<TomcatMAX> volt egyszer hogy a szentkiralyszabadajai ezred egyik helikoptere nekiment a telefonvezeteknek <TomcatMAX> namost a mi-24-es az nem eppen torekeny joszag, eszre se vettek hogy elvittek a drotot <TomcatMAX> leszallnak, nezik, egy kilometer rezdrot fel van tekeredve a szarnycsonkra <TomcatMAX> masnapi megyei ujsag cimoldalan: <TomcatMAX> ELLOPTAK A TELEFONKABELT! A RENDORSEG NYOMOZ! <TomcatMAX> hatul, az aprohirdetesek kozott: <TomcatMAX> 1 KM REZDROT ELADO A SZENTKIRALYSZABADJAI LAKTANYABAN | |
| 5. - #560 [+] [-] (23) | Added by nagz |
|
<arn_cht> od6on vigyaztam, hogy mit mondok :))
<arn_cht> tenyleg nincsenek rola vkinek kepei??? <arn_cht> mert tobben is csinaltak kepeket <arn_cht> de csak tomcattol kaptam meg oket <arn_cht> marmint az abaddonos tomcattol <arn_cht> az 1.0tol | |
| 6. - #651 [+] [-] (-8) | Added by nagz |
|
<Goa_Gil> india egy fraktal
[goa_gil = mephizto...] | |
| 7. - #1166 [+] [-] (-16) | Added by sha |
|
<Zuzu_Petas> nah.. jóéccak
--- Zuzu_Petas is now known as Suzy_sleep <nagz> ize helo vagy mi a fasz <nagz> :) <sha> a fasz nem helo :) <nagz> de neha az is lehet <nagz> biztos van valami afrikai torzs akik faszlobalassal koszonnek <nagz> ezaltal a noket bunkonak tartjak | |
| 8. - #1629 [+] [-] (49) | Added by trx |
|
(@innocns) lopat utan seggbebaszni hm. hatastalan? :D
(@leaderc) nem hatastalan, csak nem elvezed :)) | |
| 9. - #1284 [+] [-] (42) | Added by Gargaj |
|
<Chain-Q> egyszer kiskoromban oviban belemtomott a kurva ovono vmi iszonyu
iszapizu mocskot
<Chain-Q> kitaccsoltam <Chain-Q> azota halszagot megerzem, rosszulvagyok <Chain-Q> de igy frankon <rept_ai> LOL <rept_ai> hat <rept_ai> ennyit a szexualis eletedrol :))))))) | |
| 10. - #175 [+] [-] (28) | Added by Mephizto |
|
<@meph|roll> nem kell ahhoz boxzsak
<@meph|roll> tan ideges vagy? <@rH`> virag mi a gond? <@tekerjunk> akarsz rola beszelni? <@_virag_> nem koszi:) <@meph|roll> kiraly mert mi sem :))) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |