<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #498 [+] [-] (21) Added by TrX
::: Joins: Bonka (~vykos@bonylx.dravanet.hu)
(@Bonka) hellau
(@zaqrack) palinkas joestet
(@p|ZzZz) jobbat
(@TrX) Bonka
(@mrmaim) bonka.
(@Bonka) maim, Trixi, cillagockak:P
(@mrmaim) harmatos tulipanvirag:P
(@mrmaim) vagy mi a faszom

2. - #658 [+] [-] (10) Added by Remage
<nagz> az egyetemet elvagod 7 fele
<nagz> akkor elte-heted

3. - #1740 [+] [-] (17) Added by The Impossible
/Chatting with a friend 'bout weather/

 The Impossible     üzenete:
szakadó esõre emlékszem
meg koromfekete éjszakára
meg minden hülyeségre
de legfõképp a rossz idõ maradt meg bennem
meg a hideg
meg villámlás,borult ég, ilyenek
  BloodDrunk  üzenete:
nahát, az lesz itt mindjárt.xd
lila az ég. :)
ó mindjárt leszakad az isten fasza :D

4. - #633 [+] [-] (-18) Added by 9.81
<Gbeatrix> erdekes enneka zenenek a refrennye
<Gbeatrix> megbaaaaaaaszlaaak, meeeeegbassssssssszlak...
<Gbeatrix> ehhh
<sha> Gbeatrix: mithallgacc? :)
<Gbeatrix> sha nemen
<Gbeatrix> ugyanmarr
<Gbeatrix> valamejik hude qrvanagy iqfajter itt mogottem
<Gbeatrix> a netbarlangba:D
<sha> :D
<sha> !seen GargajCNS
<sha> seen GargajCNS
<sha> vagymi
<_9|81> neeem, nem Gargaj ul Gbeatrix mogott
<_9|81> ugyh hiaba probalod

5. - #773 [+] [-] (19) Added by sha
<sha22> leonofsgr: szia! http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=774
<sha22> :DD

<-- leonofsgr has quit (Ping timeout)
<huf> jeeee !
<_9|81> nabaz, eluldozted
<_9|81> most kivetelesen nem en basztattam :)

6. - #1360 [+] [-] (-37) Added by Gargaj
<zoomcns> magyarul a deistak nem hisznek az isteni csodakban
<zoomcns> vagymi
<jimmiTGD> boyc pedig diplaylista
<jimmiTGD> HE HE HE :(((

7. - #1202 [+] [-] (-4) Added by Gargaj
// pohar vs icq

<phr^code> gargaj: te meg autorizálj engem
[...]
<phr^code> garg: ez egy üvegcsörömpöléssel ék kopogtatással járt :)
<phr^code> The user has accepted your request to add him/her to your Contact List.
<spenot64> ijj, uvegcsorompoles egy poharnak eleg hatborzongato lehet :)

8. - #885 [+] [-] (-62) Added by nagz
//obscure = dfj//
<ObSCuRe> <homen1985> ovónénii! leígyeltem a polómat!

9. - #1553 [+] [-] (-5) Added by tranzig
<MPI> Mekkora kiraly dolog egy laptop+ wlan :-)
<MPI> Itt chatelek bekesen veletek, senki nem gondolná, hogy szarni vagyok :-)

10. - #921 [+] [-] (-25) Added by sha
<ThundER-> asszem tekernyekelek 1et
<ThundER-> :]]]]
<sha_dd> nekem most nincs..
<sha_dd> :(
<ThundER-> AHA!!!
<ThundER-> lebuktal!
<ThundER-> szivni akartal de miven nincs nem teszed
<ThundER-> de a szandek a fontos! :)))
<ThundER-> tudtad hogy ez felhasznalahto ellened a birosagon? :D
<ThundER-> nem mi? :)
<ThundER-> szomoru hanyattatott sorsod lessz a bortonben...:D
<ThundER-> de ne aggodj majd neha betepunk az emlekedere

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: