| 1. - #1434 [+] [-] (-1) | Added by nagz |
|
<Suzy_work> Nagz utal suzyt [WAP]
<nagz> en nem <nagz> utal <sha> mire utal? :) <nagz> arar hogy haljak? <nagz> mint a hajlakk? :) <nagz> arar->arra <sha> -> arra? <sha> :) <nagz> arra <nagz> jobbra <nagz> az ember mindig jobbra szamit <sha> jobbra,nem barra <nagz> [ ] -------- [ 6+7 ] <nagz> latod <nagz> en is most nem balra szamitottam <nagz> hanem jobbra <sha> nagyon számító vagy,nagz <nagz> a geped is az megse rovod fel neki ... | |
| 2. - #1503 [+] [-] (9) | Added by dfj |
|
<spen_code> ismerem fa nandor egyik exet, majd megkerdezem, mi igaz ebbol
;)))
<MinceR> fa.exe | |
| 3. - #1622 [+] [-] (27) | Added by v |
|
<pohar> tüzijáták van!
*kicsit késõbb* <pohar> nem volt egy nagy durranás <pohar> 256b-ben láttam már szebbet :) | |
| 4. - #490 [+] [-] (39) | Added by Chain|Q |
|
<jimmi--> GargajUD: neked egyedul kene csapatot alakitanod, ahol te vagy a
koder, modeller, zenesz, pixelgrafikus, designer, es sysop
<GargajUD> jimmi: ize, ÜD-t ismered? | |
| 5. - #1371 [+] [-] (65) | Added by jimmi |
|
*** trx has signed off IRC ("C12H16N2").
<mrmaim> mi az a C12H16N2? szappan? :) | |
| 6. - #1749 [+] [-] (-27) | Added by Fiber |
|
<GargajCNS> ez se rossz:
http://index.hu/belfold/2012/06/12/budapesten_kezelik_a_megvert_arab_sakkozot/
<GargajCNS> 4 lepesben vertek meg <GargajCNS> sotettel | |
| 7. - #1042 [+] [-] (7) | Added by Gargaj |
|
<zoom|cns> leonyid
<leonofsgr> a leonyid ojan mint a kinyitoid? :_P <inno|cns> a leonyid az ilyen brezsnyev <inno|cns> taviranyitasu orosz protokolldroid | |
| 8. - #1593 [+] [-] (-35) | Added by MPI |
|
/*2k6 03.14 */
14:45 <@dfj> tomcat allitolag holnap visszacsatolja erdélyt 14:45 <@jimmi_work> és délután? | |
| 9. - #1531 [+] [-] (25) | Added by blash |
|
// a scene örökkön-örökke' \o/
* TomcatMWI changes topic to 'Kedves iVi, én meg nem szeretném látni a scenét szétesni egy ribanc miatt, még ha neked nem is tetszik' ... <@iVi> geri fingosdemojatol se esett szet:D <@iVi> azutan mar nem johet rosszabb | |
| 10. - #207 [+] [-] (-27) | Added by dfj |
|
<dfj> igloka417
<igloka417> dfj: beszélgessünk kicsit <dfj> igloka417 oke.. lany vagy? <igloka417> dfj: nemtom, hogy az vagyok-e. | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |