| 1. - #510 [+] [-] (-5) | Added by Gargaj |
|
* Maxie sets mode: -o Maxie
<Sampi|PSY> :)) * Sampi|PSY sets mode: +o Maxie <zoom[CNS]> sampi kihuzod a gyufat :) * Maxie sets mode: -o Maxie <rem|workz> sampi vonzza az arcod a pofont? ;P <rem|workz> ne ingereld maxie-t :) <Sampi|PSY> ok * Maxie is now known as hagybeken * Sampi|PSY is now known as jovanna | |
| 2. - #1257 [+] [-] (33) | Added by sha |
| -dfj/#scene.hu- The SERVER has sent you a private mesage. Type /server message read to read it. | |
| 3. - #361 [+] [-] (36) | Added by Gargaj |
|
<megazyz> http:\\Documents\My Home Pages\My Pictures\My.BMP
<TomcatFRX> nem jon le | |
| 4. - #1729 [+] [-] (-36) | Added by Gargaj |
| slyspy says: na kozben kikotortam a fanszort a billentyuzetbol. (juteszembe) | |
| 5. - #242 [+] [-] (-1) | Added by BoyC |
| [@Flashy] maimok bolygoja | |
| 6. - #956 [+] [-] (81) | Added by nagz |
|
boyc kontra nagz, 1:1
<BoyC> talalkoztam reggel berazsuval <BoyC> puszil meg minden <nagz> hol? :) <BoyC> itt a 30as megallojaban <nagz> nemaz <nagz> hol puszil? ... <BoyC> nem most eppen azon vagyok hogy winxp alatt mukodesre birjam a discworld2-t <BoyC> es valoszinu az lesz a megoldas hogy ujrairom :) | |
| 7. - #1665 [+] [-] (-44) | Added by Gargaj |
|
Gargaj / Conspiracy says: leteznek meg amigak :D
rack00 says: nálam van 8-10 db rack00 says: helyi romák 500 ert adják rack00 says: mivel azt hiszik hogy csak billentyûzet, LOL | |
| 8. - #1213 [+] [-] (41) | Added by lilateve |
| <garg^bnc> leon a profi | |
| 9. - #677 [+] [-] (-14) | Added by nagz |
|
<nagz> <Gearhead> vannak mar gyereklinuxok is :)
<KohiNoor> ;-) <KohiNoor> /censored-ben vannak a strip es finger parancsok | |
| 10. - #1005 [+] [-] (20) | Added by nagz |
|
//ICQ; Dr. Rigor Mortis = Rigor, ulvemallo hangrovar = nagz; avagy miert is jo
baratokkal beszelni:)//
ülvemálló hangrovar: (1:48 AM) osszegezhetem a multhetet?:) DR. Rigor Mortis: (1:48 AM) kerem! ülvemálló hangrovar: (1:49 AM) -nagyapam meghalt -osszevesztem egy haverral -fel fogam letort -fonok haverja kiturt allasbol -anyamat lehet kirugjak, nem kapott fizut -csajom kidobott -elhagytam a legfontosabb sample cd-met ülvemálló hangrovar: (1:49 AM) mar csak rohogni tudok:) ülvemálló hangrovar: (1:50 AM) ezek utan szoljon be egy rendor hogy miert fogyasztottam marihuanat az utcan :)))))))))))))))))) DR. Rigor Mortis: (1:51 AM) megorulok, nem tudok filet kuldeni neked icq-n ülvemálló hangrovar: (1:51 AM) naja latom neked is van problemad :)))))))))))))))) DR. Rigor Mortis: (1:51 AM) pedig talaltam egy olyan, de olyan diszkozenére kihegyezett vsti-t hogy beszarsz | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.009 seconds | Skin: |