| 1. - #803 [+] [-] (-62) | Added by dfj |
|
<Plupes> Hi, can you read what I write?
<Plupes> I have troubles. Can you read what I write? <dfj> no <Plupes> ok | |
| 2. - #61 [+] [-] (-65) | Added by Gargaj |
|
<KrOkKO> rosz a gyomrom:aszittem a sör majd helyreteszi;de nem
<KrOkKO> ugyfest,kell még1:) | |
| 3. - #70 [+] [-] (-18) | Added by Gargaj |
|
<mrmaim> lol ismet, egy hotmail level: "BELIEVE IT!!! YOUR PENIS 4 INCHES
LONGER!!! (... "
<mrmaim> keesz <mrmaim> MakeYurPenisGrow@hot... <Mephizto> probald ki, lehet hogy mukodik! :)))) | |
| 4. - #1133 [+] [-] (42) | Added by Chain|Q |
| <trx[-|-]> ziona: gyere ide, erted meg a szamitogepet is kikapcsolom... | |
| 5. - #490 [+] [-] (40) | Added by Chain|Q |
|
<jimmi--> GargajUD: neked egyedul kene csapatot alakitanod, ahol te vagy a
koder, modeller, zenesz, pixelgrafikus, designer, es sysop
<GargajUD> jimmi: ize, ÜD-t ismered? | |
| 6. - #1145 [+] [-] (-38) | Added by nagz |
|
<nagz> kurtocska be van ülve rád
<samuvagyok> ???? <samuvagyok> kurtocska <nagz> ja <nagz> ilyen csaj <nagz> ócsáról <nagz> mármint <nagz> nem téged ócsáról <nagz> hanem Ocsa kozségböl jött :D <samuvagyok> :DDD | |
| 7. - #592 [+] [-] (-53) | Added by vincenzo |
|
<GargajUD> "es fullscreenbe nyomjad mer akkor vmiert nemmegy"
<GargajUD> EXCELLENT MAGYAR MONDAT GargajUD | |
| 8. - #1383 [+] [-] (26) | Added by nagz |
|
<Ri2> van uj msn skinem
<Ri2> :) <Ri2> ha valakit érdekel <Ri2> :) <Ri2> ha senkit akkor nincs | |
| 9. - #740 [+] [-] (-2) | Added by TomcatGRM |
|
Magyarázzunk el egy effektet egy codernek...
<TomcatGRM> shadecluster kulonben is megbasz <TomcatGRM> irjatok ilyet! <jimmiTGD> az mi? <TomcatGRM> nos a shadecluster egy effekt <TomcatGRM> andromeda talalta ki <TomcatGRM> 1994-ben <jimmiTGD> ok, csak nem tudom, hogy hogyan néz ki <TomcatGRM> pixelek random lehanyva a kepernyore, egymas fele gradienttel osszekotodve <TomcatGRM> szoval mintha ilyen kodfelhoben csillagok vilagitananak <TomcatGRM> le vannak interpolalva <TomcatGRM> na ez 3d-ben <jimmiTGD> kurvára nem értem <jimmiTGD> inkább küldj shotot :) <TomcatGRM> nesze <jimmiTGD> hát ebbõl nem lehet látni semmit <jimmiTGD> ez egy paca <TomcatGRM> ez egy felho <TomcatGRM> es forog <jimmiTGD> de hogy lehet gradienttel összekötni két pontot? <jimmiTGD> tehát igazából elképzelni nem tudom, mivel pontot mondjuk egyenessel tudnék összekötni, a gradient meg sík <TomcatGRM> koze raksz egy csomo tovabbi pontot, leinterpolalva azok fenyesseget az eredeti pontoktol mert tavolsag fuggvenyeben <jimmiTGD> jaaaa <jimmiTGD> világos Később: <AwayC> shadecluster = bilinearolt blendelt voxelfelho ;) <jimmiTGD> ja :) <jimmiTGD> na, így kellett volna mondani ;) | |
| 10. - #88 [+] [-] (-255) | Added by Gargaj |
|
<VoyNeko> polo "scenest 98 organizer"
<VoyNeko> reptjl adta^^ <NoelOFFbh> VoyNeko loptad mi? <VoyNeko> nem <VoyNeko> reptile adta <VoyNeko> ott segitettem projektorvaszon+adtam 3dstudios konyvet a projektor ala hogy egyenes legyen a kepe ^_^ | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |