<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #666 [+] [-] (-1) Added by jürgen
<bobcat> a kurva kismacska rajtam dagaszt
<bobcat> kurvara faj
<bobcat> kozbe tok aranyos meg agressziven idetelepszik az olembe es dorombakol
<KrOkKo> pék talán?
<bobcat> de dagaszt is bazmeg
<KrOkKo> :)
<inno[CNS]> kurvara utalom a macskakat :(
<inno[CNS]> :)
<inno[CNS]> egoista bosszuallo allatok :)
<bobcat> *cough*
<bobcat> bobcat kurvara utal mindenkit aki nem macska
<bobcat> :P
<inno[CNS]> hihi. ne nyivakolj itt nekem b+ :)
* bobcat sipcsonton rugja inno[CNS]t
* inno[CNS] ben fokozodik az ellenszenv. :)
<bobcat> :>>
* bobcat ugydont hogy megbaratkoztatja innot
* bobcat innot megszeliditendo odadorgolozik a labahoz es dorombol
<bobcat> :>
* inno[CNS] megallapitja, hogy a sipcsontonrugas a macskak egy uj fegyverneme. ;)
<bobcat> :D
* bobcat neha macska neha izomkolosszus, kopasz ember, neha ujbol macska
* inno[CNS] azon gondolkodik, hogy a hozzadorgolozo szorcsomo tokeletes lenne mondjuk kabatbelesnek ;)
* bobcat inno olebe ugrik es dorombolva osszegombolyodik es artatlan, bubajos szemeket mereszt innora
<inno[CNS]> artatlanok szemezgetnek LOL :)
<bobcat> inno[CNS]: http://members.lycos.co.uk/excluciveparties/hpbimg/pussycat.jpg
* bobcat igy nez ki =)
<inno[CNS]> omg
* bobcat artatlanul mosolyog
<bobcat> most mivaaan?
<bobcat> http://caad.arch.ethz.ch/teaching/semwo/level5/clans/clan6/pussycat.jpg
<bobcat> ezt akartam mondani na
<bobcat> nem azt az elozot
<bobcat> =D
<bobcat> ez mar jobb, inno[CNS]? :)
<inno[CNS]> inkabb a nagz splashe demoscene.hu-n :)
<bobcat> kurvaaranyos
<inno[CNS]> ilyen a szememben minden bobcat, akarom mondani macska :)
*** KohiNoor has joined #demoscene
<KohiNoor> hi
<bobcat> dehat ez kurvaaranyos :)))))
<KohiNoor> nemkell bokolni, de azert kosz :)

2. - #1193 [+] [-] (57) Added by dfj
<jegHegy> kaszalok
<jegHegy> es erre.
<dfj> kaszálsz?
<jegHegy> kaszalok
<jegHegy> \o\
<jegHegy> /o/
<dfj> ez tiefighter.. amint bedol a kanyarban
<jegHegy> lehet hogy benne kaszalok
<jegHegy> NEM TUDHATOD
<dfj> igaz
<dfj> tiefighterbe kaszalni olyan mint egy pohar vizben raftingozni

3. - #318 [+] [-] (36) Added by nagz
<GargajUD> neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerhoooooooooooooooood
<nagz> GargajUD lequakeredett
<nagz> ;)
<GargajUD> nagz: ez a game feletted all a taplaleklancban szal kuss
<GargajUD> :)

4. - #1644 [+] [-] (8) Added by Flamer
<dh0> de a legjobb nev ami most eszembe jut az a Kozso-e
<dh0> ekkora szar ego nevet meg nem hallottam hogy Kocsor Zsolt :)
<Leeroy^SD> hat a neverol senki nem tehet
<dh0> valtoztathatott volna nevet
<dh0> ha mar ekkora muvesz :)
<Leeroy^SD> miert, a nyolcvanas evek balvanya, kiki, mint patko bela ? :)
<dh0> LOL
<dh0> az is jo
<Leeroy^SD> Patkó Béla (Kiki). Az Elsõ Emelet frontembere súlyos betegségbõl épült fel.
<Leeroy^SD> drama
<dh0> majdnem elpatkolt szegeny :)
<Leeroy^SD> jah
<dh0> a nev kotelez :)

5. - #209 [+] [-] (14) Added by dfj
<WarYou> meph hogyhogy nem roll, smoke, vagy kesz?
<mephizto> WarYou: unom mar mindig kiirogatni :)

6. - #352 [+] [-] (-13) Added by Gargaj
<GargajUD> magassag rulez :)
<Maxie> miaz gargaj te is ilyen zoom vagy?:)
<GargajUD> maxie: 185cm :)
<Maxie> ..
<Maxie> mar mindenki magasabb nalam..
<nagz> Maxie te fücsomó

7. - #305 [+] [-] (15) Added by S@mpi
<DeFrog> honnan lehet sp1-et szerezni?
<|Sampi|> windowsupdate.microsoft.com
<|Sampi|> :D
<DeFrog> :))
<DeFrog> ingyenes?

8. - #873 [+] [-] (-24) Added by nagz
(ravilagitottam, hogy mennyire hasonlit egymasra 2 telefonszam. ertelemszeruen cenzutaztam:)

<nagz> nagyon durva
<sha_dd> mi?
<nagz> andika otthoni szama: xxxxxxx
<nagz> mephizto alternativ mobilszama: xx xxxxxxx
<nagz> kb ugyanaz
<sha_dd> nemtom,mefi kispálos számát

9. - #325 [+] [-] (24) Added by TomcatGRM
<sha_dd> hello!láttad,h az az állat trx engem akar securicsinek?
<TomcatGRM> engem is
<TomcatGRM> sha_dd: hadd emlekeztesselek hogy en _programozo_ vagyok
<TomcatGRM> ilyen hogy szemely- es vagyonor nem
<TomcatGRM> sha_dd: szoljal voynak, o az =)
<mega|code> lol:)
<mega|code> azellen nemved

10. - #724 [+] [-] (26) Added by dfj
<Mephizto> igyeljunk
* aateks (sapka@IP-116-66.TvNetWork.Hu) has joined #kész.hu
* Dzs3kk (~dzsekk@ktv31-217-68.catv-pool.axelero.hu) has joined #kész.hu
* nagz (nagzrm243@catv-d5deb972.bp13catv.broadband.hu) has joined #kész.hu

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: