<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #400 [+] [-] (-17) Added by BoyC
[mrmaim] mert meg mindig nincs normalis kiba workbencsem
[mrmaim] csak ilyen sux
[AwayC] nekemis csak suxx van
[mrmaim] a KURVAANZAT AY ALAPLAPNAK AMR
[AwayC] de lefut rajta a gift
[mrmaim] wow
[mrmaim] akkor nem lehet sux
[mrmaim] :)
[mrmaim] gift az AGA-s nem?
[mrmaim] NEKED NINCS IS AMIGAD?!@?#!?@#

2. - #1760 [+] [-] (-31) Added by Gargaj
BoyC: lol
BoyC: most hivott a kozos kepviselo
BoyC: azert nem volt viz mert valami csavo bejott es a haz fo vizorajat letepte es elvitte

3. - #1175 [+] [-] (-50) Added by jimmi
<Chain-Q> hogy irok datatypeos betoltot, ami ki tudja menteni rawba meg a palettat kulon a gifet ;)
<jimmiTGD> ?syntax error
<jimmiTGD> ready
<Chain-Q> ebbol mi nem vilagos bazmeg
<jimmiTGD> pl. hogy mi az állítmány
<Chain-Q> jimmiTGD: azt allitom h. nemtok kodolni ;)

4. - #1474 [+] [-] (-63) Added by Chain-Q
< nagz> ha a Windows ember lenne, egy sármos fiatal srác lenne aki taxival jár mindenhova, népszerú, csillog a foga és nagy a fasza, de ha megismered, rájössz hogy beszédhibás, rákos, hepatitis-es, aids-es, pánikbeteg és náthás,emellett büdös a szája és impotens. (c) nagz
< simca> es megis hozzamesz
< simca> es mindennap seggbebaszatod vele magad

5. - #843 [+] [-] (-38) Added by sha
//gdfes ígyek1más közt

<[Andrew]> keszen vagyok
<[Andrew]> hallod szereltem a gepet
<[Andrew]> es nemakart elindulni
<sha_dd> erre beígyeltél :)
<[Andrew]> kapcsolgatom meg minden
<[Andrew]> es rajottem h proci nelkul nem megy
<[Andrew]> de 5 10perc utan

6. - #1252 [+] [-] (-6) Added by dfj
* jaRRe_ was kicked by nagz (no reason)
<nagz> de bunko a jarre.. el sem koszont
<nagz> :)
<Leon`> :D

7. - #95 [+] [-] (-13) Added by Gargaj
<GargajUD> hmm... flag oldalon erdekes a torus... mar akkor villog a lapja, mikor meg oda se fordult...
<TomcatGRM> befogtad? :)

8. - #874 [+] [-] (-7) Added by nyaff
(@Igor2OFF) be kene engedni bsa-t ortt-hez, es vica versa
(@Igor2OFF) szetbasnzak egymast a 12-esekkel meg a szoftverekkel ugy, hogy aztan egyik sem mukodne :>

9. - #1371 [+] [-] (65) Added by jimmi
*** trx has signed off IRC ("C12H16N2").
<mrmaim> mi az a C12H16N2? szappan? :)

10. - #115 [+] [-] (28) Added by Zoom
<szakdfj> tokjo demoeffektek vannak ha nyomogatom az lcdt

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds Skin: