<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #30 [+] [-] (62) Added by Gargaj
<NoelofBH> Tomcat uzent!
<NoelofBH> Tomcat uzent!
<NoelofBH> ááá
<NoelofBH> gyerekek van hir mekkarol!
<d-lee> na!
<d-lee> kivele.
<NoelofBH> Semmi kulonos

2. - #1362 [+] [-] (42) Added by jimmi
<garg^gfx> Barokkos körmondat, inzultáló fõcímszöveg, helyesen írni meg még mindig nem tudunk bazmeg. Miért is igénytelen az index.hu? Nézegessen velünk önjelölt ujságírókat!

3. - #398 [+] [-] (38) Added by Snitt
<nagz> ti mind faszok vagytok
*** nagz (nagzrm243@catv-50622d61.bp13catv.broadband.hu) has left IRC (ertergt)
<Snitt][> :D
<mrmaim> nagz te meg pina
<Skygg> hat en nem akarok fasz lenni, ha nagzban vegzem :/
<Skygg> javaslom nagz ne legyen pina
<mrmaim> de attol meg megbaszhatjuk
<mrmaim> nem is muszaj fasszal
<Snitt][> :))))))
<Skygg> ja felteglaval
<mrmaim> akar

4. - #503 [+] [-] (0) Added by nagz
//hajnal 3 meets lustacharlie//

* nagz is now known as TheButter
* TheButter is now known as nagz
<Chain|Q> baaaaaaaahahhaahazmeg
<Chain|Q> most esett le miert 'thebutter' ;)
<Chain|Q> mert 'avaj' ;)
<Chain|Q> aaaaaaabazmeg nagz ;)
<nagz> :>
<nagz> igen
<nagz> iq tesztunk sikeres volt
<Chain|Q> kvocc gyanus a szitu ;)
<Chain|Q> de en nem akarom ;)

5. - #266 [+] [-] (-54) Added by Chain|Q
// A tema a kulonbozo levelezoprogramok elonyei es hatranyai... ;)

<Rigor> ha meg olyanom van, akkor pine es kesz
<Chain|Q> pine rul ;)
<KrO^majd> 1 betü hiján
<Rigor> milyen betü?
<BoyC> baaaaz
<Chain|Q> gigalol
<KrO^majd> :)
<Rigor> a betu?
<Rigor> annak mi ertelme hogy pinea?

6. - #72 [+] [-] (34) Added by Gargaj
<ProcyonUD> yfate: az uj dizajn eleg meglehetos
<ProcyonUD> (na most talad ki, mit akartam mondani! :))))

7. - #261 [+] [-] (-59) Added by Chain|Q
<Brutal^DT> DaraBolt: elárulok valamit most neked: Te hûllyeee vagy! :)
<DaraBolt> mer?

8. - #336 [+] [-] (39) Added by TrX
(@|Sampi|) najovan
(@|Sampi|) ha kifagyok, amingyá jövök
(@|Sampi|) kiveszem az egyik vinyot :)
(@|Sampi|) kivettem :)
(@|Sampi|) fasza
::: Quits: |Sampi| (sampi@adsl226167.vnet.hu): Ping timeout

9. - #612 [+] [-] (25) Added by dfj
<@nagz> Gbeatrix nyugi
<@nagz> te meg azert is leterdelsz hogy bejuss ingyen a zold pardonba
<@nagz> :PPPPPp
<@Gbeatrix> nagz igen en ojanvagyok:)
(gyk: a zoldpardonba a belepes alapbol ingyenes)

10. - #173 [+] [-] (-31) Added by Gargaj
* mrmaim sets mode: +o [gabba[
<mrmaim> tessek, itt az opod csak maradj csondben

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: