| 1. - #1598 [+] [-] (9) | Added by trx |
| (boyc) igy tep a csik ezerrel | |
| 2. - #301 [+] [-] (3) | Added by nagz |
|
//zenerol volt szo//
<nagz> meghallg vagy inkabb ejted? <nagz> ;) <meph_igy> most nemtok leszedni semmit mert nem tudom levenni a kezem a billentyuzetrol <nagz> es ha jonne az arab terrorista? <meph_igy> beigyelne | |
| 3. - #1385 [+] [-] (10) | Added by TomcatMWI |
| <p^code> nobe logikat keresni az olyan, mint vekni kenyerbol toronydarut epiteni | |
| 4. - #836 [+] [-] (56) | Added by BoyC |
|
[nick] p|bolt » p|unpack
[nick] p|unpack » p|huje [@zoom[CNS]] nem vettel elesztot? | |
| 5. - #1266 [+] [-] (21) | Added by dfj |
|
* Now talking in #kész.hu
<dfj> kemo` <dfj> nagz <dfj> Sampi^PSY <dfj> sha <dfj> ex <dfj> ipartelep <dfj> inhumaani <sha> dfj <dElta9THC> nem lett volna egyszerubb ha csak annyit irsz: BUZIK! <dfj> moshogy mondod | |
| 6. - #1684 [+] [-] (-80) | Added by Chain|Q |
|
<Szirty> "agyfaszt kapok"
<Szirty> na ilyet se hallottam még [...] <Szirty> Hát próbáltam elképzelni milyen lehet az "agyfasz" de abbahagytam. <Szirty> megrémít a gondolat hogy sikerülhet | |
| 7. - #155 [+] [-] (-26) | Added by TomcatGRM |
| <WarYou> flesi te honnan tudod bazmeg ki se josz a monitorbol egesznap | |
| 8. - #883 [+] [-] (73) | Added by nagz |
| <ObSCuRe> homen boruljon rád egy bödön redvás geci már.. | |
| 9. - #53 [+] [-] (91) | Added by Gargaj |
|
<ToToRo> mondjon nekem valaki jo izes finn karmokodasokat
<[zoom]> kürvä änyäd <[zoom]> ja nem ez torok :) | |
| 10. - #445 [+] [-] (55) | Added by sha |
| -[ nagz ]- ha sokat ulok a gep elott, a deli oldalamra moha no | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |