<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1091 [+] [-] (-18) Added by nagz
<nagz> lett egered?
<wegaz-> összeraktam egy regit
<wegaz-> de ezis szar
<wegaz-> hugom gumilabdaja a gorgoje

2. - #280 [+] [-] (-36) Added by BoyC
[@|Sampi|] télleg, DeFrog ugye nem BSA? :))
[@|Sampi|] tehát már láttad vhol, ugye?

3. - #8 [+] [-] (41) Added by Gargaj
<AlleyCat{> van valakinek elado napalm? csak keves kell, amennyi eleg csepelre...

4. - #406 [+] [-] (-16) Added by arnyek
(@arnyek) most mindenki kussoljon
(@arnyek) sztori kovetkezik
(@arnyek) az iskolankban tortent, bufeben beszelget par srac
(@arnyek) "Kiszamoltam, hogy 30% eselyem van, hogy felvegyenek egyetemre."
(@arnyek) (kis szunet)
(@arnyek) masik srac: "Ezt hogy sikerult?"
(@arnyek) "Hat, 70% ot kell elernem, hogy felvegyenek. Igy kijon a 30%"
(@arnyek) (hosszabb hatasszunet)
(@arnyek) "De nem baj, mert multkor imperium galacticaban 17% eselyem volt, hogy tuleljem. (rovid szunet) Es tuleltem"
(@arnyek) (megint egy hosszabb szunet)
(@arnyek) masik srac: "Nekem 25% eselyem volt."
(@arnyek) ennyi.
(@KrOkKo) ;9
(@fullhomen) :)))))
(@|Sampi|) ez szar

5. - #361 [+] [-] (36) Added by Gargaj
<megazyz> http:\\Documents\My Home Pages\My Pictures\My.BMP
<TomcatFRX> nem jon le

6. - #841 [+] [-] (20) Added by és beraktam.
<TomcatGRM> slin te meg kussolsz.
<slin> mer?
<TomcatGRM> tegyem quotesbe?
<nagz> scene is about quotes
<nagz> mar csak azert fogunk introkat csinalni hogy menjenek a quotesba
<nagz> ilyen jovo-pouet
<nagz> ---
<nagz> vonalig berakhatod:P

7. - #1194 [+] [-] (35) Added by dfj
* kuvar is now known as kazetta
<dfj> hm
<dfj> hozzadvagog egy melynyomomagnest
<dfj> esakkor neked hugyoztak
<kazetta> jobbat tudok
<kazetta> bishop otlete volt
<dfj> regen lemagneseztem egy enterprise kazit.. es be tudta tolteni :D
<kazetta> lemagnesezni egy videotekat

8. - #1081 [+] [-] (-12) Added by TomcatMWI
<d4m4g3> ugyan nem mukodott a linkkabel, amit adtal, de
<d4m4g3> sikerult egy hetvegi bondagepartyhoz kurvajol felhasznalni

9. - #1466 [+] [-] (17) Added by sha
<sha> pill..megjött a kajám
<Kizome> vmware?
<ksgy> az jo kaja!

10. - #643 [+] [-] (20) Added by Gargaj
<TrX_DD> rohadt mplayer. multkor kep nem volt de hang igen. most meg hang nincs de kep van.
<TrX_DD> kurvaannya
[ ... 5 perc szunet ... ]
<TrX_DD> lofasz. van hang is mplayerben!!!!. csak erositot is be kell hozza kapcsolni

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: