<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #420 [+] [-] (88) Added by TomcatGRM
<TomcatGRM> basszus a vilagur kutyafasza ehhez a hutohoz kepest
<TomcatGRM> hat a vilagurben legalabb van ez-az. bolygok, csillagok. de ebben a kurva hutoben semmi!
<TomcatGRM> legalabb egy aszteroida lenne
<mega|code> van 1 csavo
<mega|code> akit aszteroidanak hivtunk
<TomcatGRM> a hutoben?

2. - #226 [+] [-] (-24) Added by Gargaj
<GargajUD> teged is utallak mer teis benavagy :)
<mrmaim> ja enis teged
<mrmaim> kettonket csak az kulonbozteti meg egymastol
<mrmaim> hogy enyemek a botok >:)
*** mrmaim sets mode: +b .:!_^(*@*)^_!:. (F6 - Unban)
<mrmaim> ph33r !

3. - #1659 [+] [-] (36) Added by sha
<jazzkutya> hm sha te birod ugye a rendetlenseget
<jazzkutya> talan meg a takaritas kicsit tulzott hianyat is
<jazzkutya> akkor beengedlek alberletembe :)
<SuHAnc> :)
<jazzkutya> megmutatom a tvmet :)0
<nagz> jazzkutya ez komoly kérdés volt? :P
<nagz> bocs sha ;)
<SuHAnc> :)
<SuHAnc> a tv kicsit visszarettent
<nagz> sha arra gyúr hogy minél nagyobb káoszt átlásson.
<jazzkutya> nagz: voltam mar nala es megnyugtattam hogy az egyetlen kulonbseg koztunk hogy nalam a regi biciklikulso a furdoben van, nem az agyban :)

4. - #1614 [+] [-] (12) Added by leonofsgr
<Leon^SGR^Chorus> szal nemtom... õ ezt igy viccesnek találja
<_vincenzo_> akkor megérdemli
<Leon^SGR^Chorus> csak nekem meg kicsit felment a pumpa :_D
<_vincenzo_> hehe, feldugtál magadnak egy pc-t? "felment a pumpa" hehe... de szar volt
<Leon^SGR^Chorus> AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
<Leon^SGR^Chorus> juuuuuuuujjj
<Leon^SGR^Chorus> nah ezt tolom kvóccba
<_vincenzo_> kabbe te is :)

5. - #510 [+] [-] (-5) Added by Gargaj
* Maxie sets mode: -o Maxie
<Sampi|PSY> :))
* Sampi|PSY sets mode: +o Maxie
<zoom[CNS]> sampi kihuzod a gyufat :)
* Maxie sets mode: -o Maxie
<rem|workz> sampi vonzza az arcod a pofont? ;P
<rem|workz> ne ingereld maxie-t :)
<Sampi|PSY> ok
* Maxie is now known as hagybeken
* Sampi|PSY is now known as jovanna

6. - #970 [+] [-] (40) Added by jimmi
<jimmiTGD> icq-n éppen arról panaszkodk egy csaj, hogy nincs kivel lefeküdnie :)
<AwayC> jol nez ki?
<p|zZzZ> kuld hozzam :)
<AwayC> azaz ize
<AwayC> jimmi kell az addict2? :D

7. - #1275 [+] [-] (1) Added by inhumaani
<nagz> Free- szerintuk azert kvizelek jol mert ez buzi jatek es en is buzi vagyok szerintuk
<nagz> mondd meg nekik Free- hogy te is buzi vagy :(

8. - #572 [+] [-] (18) Added by S@mpi
< Sampi|PSY > télleg
< Sampi|PSY > fun compón mi lesz?
< GargajCNS > azmindig meglepi]
< GargajCNS > de jotanacs
< GargajCNS > ha tomcat a kozelben van
< slin > ;]
< GargajCNS > akkor te ne legyel
< slin > nemlesz
< Sampi|PSY > :>>
< slin4 > megigerte nemjon magyar partyra
< slin4 > ;]]]]]
< GargajCNS > soha tobbet?
< GargajCNS > HAT MEGIS VAN ISTEN?

9. - #1034 [+] [-] (-2) Added by jimmi
// BoyC nem tudja, mit kezdjen egy n?vel:

<jimDIGIT> szerintem dobj fel egy pénzt
<AwayC> ha leesik, felszedem
<AwayC> :D
<jimDIGIT> :))))

10. - #837 [+] [-] (-1) Added by nagz
<TomcatGRM> na most elmegyek boltba
<TomcatGRM> majd hivlak ijen telefonon
<TomcatGRM> mert megmerem
<TomcatGRM> ezt meg tedd be quotesba
<TomcatGRM> hadd lassak hogy a greenroom termel
<TomcatGRM> byez

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: