| 1. - #1358 [+] [-] (-60) | Added by sha |
|
* You are now known as C8H10N4O2_H2O
<pcdevil> namost koffein, vagy víz?:D <C8H10N4O2_H2O> megyek zuhanyozni :) <pcdevil> gondoltam...:) <pcdevil> kacsa nevû szerves vegyületekbõl álló élõlény legyen veled | |
| 2. - #1206 [+] [-] (60) | Added by dfj |
| <Athina> pasy, te tenyleg maxie apja vagy? | |
| 3. - #1104 [+] [-] (6) | Added by dfj |
|
<LloydD_MF> naja
<LloydD_MF> mintha nem lenne minden nap egyforma <dfj> naja <dfj> van nap ami MAS mint a tobbi <dfj> azok a meleg napok | |
| 4. - #237 [+] [-] (2) | Added by Gargaj |
|
<slin> erdo szelen jo a kedv....
<Barna> ott lakik a * Barna medv | |
| 5. - #1054 [+] [-] (-50) | Added by TomcatMWI |
|
<TomcatMWI> mifele ember az, aki egyszerre rendel egy counter-strike es egy
commodore polot??
<nagz> kereskedo <nagz> vagy utkereso <TomcatMWI> utkereskedo <TomcatMWI> "tessek a betont az aszfaltot tessek!" <TomcatMWI> "csak tiz forint a felezovonal metere!" <nagz> :> <TomcatMWI> "fekvorendort egy szazzassee!" <nagz> "joember, az utfelbontast mennyiert adja?" "a 800x600ast egy szazase'| <TomcatMWI> tenyleg <TomcatMWI> ha raz az auto <TomcatMWI> az azer van <TomcatMWI> mert kicsi az utfelbontas <TomcatMWI> nagyok alattad a pixelek | |
| 6. - #163 [+] [-] (-19) | Added by nagz |
|
* Chain|Q falba veregeti a fejet lassan...
<SimbaARGH> gyorsabban plíz | |
| 7. - #784 [+] [-] (-3) | Added by nagz |
|
ScoTTT vs designolo nagz, idegtepo gyakorlatok 1:1
<nagz> tovabb kinozlak <nagz> www.m3rck.net <ScoTTT> nem nezem meg! <nagz> pedig tok szep :) <ScoTTT> neniked a szep! Biztosan dagadt lovak okadnak rajta <nagz> lol ... <nagz> most epp vmi jo fontot keresek <ScoTTT> az angol font eleg jo most <nagz> *pofon* <05ScoTTT¤> kuldjem a mentot? Biztosan eltort a kezed... :-) ... | |
| 8. - #427 [+] [-] (-32) | Added by Flashy |
|
<mrmaim> Maxie ;**
<Maxie> pfuuj <Flashy> :)))))) <Flashy> szur a szakalla? <Maxie> az hagyjan de büzlik aszája is <mrmaim> mar puha :) <mrmaim> a szakallam! <Flashy> :DDDDD <mrmaim> tudod a kritikus hossz utan mar nem szur <tranzig> teged lehet hogy nem <mrmaim> hat engem nem <mrmaim> de teged se szurna :> <mrmaim> de szerintem ne probaljuk ki. <tranzig> engem sem <tranzig> szerintem se <mrmaim> ok. <KcG> "buzulás az nuku" <`rufuS> ha szur a szakalla akkor dugjatok <`rufuS> (: | |
| 9. - #1477 [+] [-] (4) | Added by leonofsgr |
|
<Leon^SGR^Chorus> nah énoff
<GargajCNS> mi lesz a balatonbol ha befagy telen? <GargajCNS> balatoff <GargajCNS> he he :( <Leon^SGR^Chorus> JUJJ <Leon^SGR^Chorus> J U J <Leon^SGR^Chorus> kvócc? :_D | |
| 10. - #1418 [+] [-] (6) | Added by sha |
|
<Suzy> asszem kéne nekem vmi olyan anyag, hogy napokig ne legyek magamnál
<DC-1> Suzy: ezt hivjak alberletnek:) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds | Skin: |