<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #885 [+] [-] (-61) Added by nagz
//obscure = dfj//
<ObSCuRe> <homen1985> ovónénii! leígyeltem a polómat!

2. - #1225 [+] [-] (2) Added by BoyC
<@zoomcns> nekem azer volt a torivel bajom mert en nem tudtam/tudok rizsazni ezert magolni kellett az anyagot
<@zoomcns> azt meg ki nem allthatom
<@zoomcns> irodalombol detto
<@garg^work> realos? :D
<@zoomcns> jaja
<@zoomcns> fogalmazasra ilyet irt egyszer a tanar hogy "tokeletes...vazlat" :)

3. - #923 [+] [-] (6) Added by Gargaj
<Chain|Q> yellow rose of texas (asmes 4k intro)-hoz pc-n milyen cpu illik? :)
<Chain|Q> csak kerdem
<garg|cns> charlie: nemtom, 300as cerkamon jol ment
<garg|cns> charlie: fillrate se sok kell neki
<Chain|Q> fillrate? jahogy az hasznalna 3D accelt? ;)

4. - #1197 [+] [-] (16) Added by dfj
<KrOkKo> oric? ammi
<GargajCNS> oric az tkepp ijen zx spectrum, c64 procival
<pohar> ojan, mintha charlie Amigájában AMD lenne? :)

5. - #1177 [+] [-] (26) Added by Chain|Q
<Igoronimo> mingya kapsz monoklit !
<FcR_> Igoronimo: a szemuveg a sztereokli?

6. - #418 [+] [-] (-54) Added by sha
---- szar[ok] is now known as szar[os]^ ----
-[ TomcatGRM ]- ez meg ki
-[ mega|code ]- nade hat ez a felkaru
-[ BoyC ]- az
-[ BoyC ]- a kuszkusz
-[ mega|code ]- az furcsa egy allat
-[ sha_dd ]- találóbb a neve ;)
-[ BoyC ]- ilyen amoba inkabb
-[ szar[os]^ ]- castok
-[ BoyC ]- :)
-[ szar[os]^ ]- látom megint rolam van szo

7. - #244 [+] [-] (-59) Added by ZooM
<[zoom]> Real.Penis.Enlargement.Techniques.v1.2.WinNone.Incl.FULL.METHOD-TNO
[...]
<TrX> megcsinaltam a 9es palyat. lofasz. oje.

8. - #1439 [+] [-] (5) Added by nagz
<jazzkutya> adjatok gecit cigik
<jazzkutya> ooo
<jazzkutya> forditva

9. - #777 [+] [-] (15) Added by sha
// #cns,de kihagy6atlan :)

<TomcatGRM> Phnom Penh polgármestere a kambodzsai fováros lakosságát arra biztatja, hogy egyék meg a kóbor kutyákat. A polgármester így szeretné megoldani a fovárosban elszaporodott kutyák okozta problémákat.
<TomcatGRM> hat nemtom
<sha_dd> furcsa+oldás
<TomcatGRM> odaadom neki alfat, probaljon vagni egy szeletet
<sha_dd> :)
<BoyC> es az ehinseg ellen is jo
<BoyC> nekem tetszik
<GargajCNS> sok lud disznot gyoz...
<sha_dd> qtyát :)
<GargajCNS> aztat
<sha_dd> BoyC: de te eleve utálod a qtyákat
<BoyC> hat ezert eleve jo otletnek tartom :D
<TomcatGRM> hat, inkabb egyek meg a gyerekeiket
<TomcatGRM> sok rohadt kis sarga fattyu
<TomcatGRM> megnonek aztan kovetelik a rizst
<BoyC> akkormar dobjak a gyerekeket a kutyaknak, a kutyaszart meg szorjak tragyanak a rizsfoldekre
<BoyC> ez jobb?
<sha_dd> ez a krsna-felfogás?
<TomcatGRM> BoyC: jobb
<TomcatGRM> sha_dd: nem, ez az egeszseges rasszizmus
<sha_dd> tetudod..
<GargajCNS> az egeszseges rasszimus olyan mint a "szervezzunk anarchiat"

10. - #123 [+] [-] (34) Added by Zoom
<defji> flages polonak csak az elejen volt logo?
<defji> vagy hatul is
<TomcatGRM> defji: eppen hogy hatul volt a logo
<[zoom]> elol volt a baratod :)
<[zoom]> (enyhen felreertheto :))

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: