| 1. - #1758 [+] [-] (-38) | Added by sha |
|
<MinceR> gn
<koszik> mar reg megrendeltem neviccelj | |
| 2. - #661 [+] [-] (6) | Added by arnyek |
|
(huf) te sem mentel el vegulis?
(arnyek) te se ? :>>>>> (huf) hat ja ! arnyek rohog (huf) tegnap lebeszeltek | |
| 3. - #1606 [+] [-] (-36) | Added by Gargaj |
|
<pSiCho> pezia C-Jezus Asm-Isten tobbi meg nem-erdekel :)
<pSiCho> ja es C++ -Szentlelek <ellenfeiss> akkor igazán felrakhatnád a visual bibliát, hogy ne mindig az egyháznak kelljen debuggolnia az imáidat :) | |
| 4. - #559 [+] [-] (-13) | Added by lilateve |
|
- elég vicces? -
<tsw^epl> causestokillgargaj++ | |
| 5. - #1113 [+] [-] (-19) | Added by Gargaj |
|
/* böhöm nagy split után... */
<pezia> wtf <pezia> ez meg mi <zoom|cns> vilagvege mindmeghalunk <pezia> NEEEEE <pezia> en nem akarok meg meghalni... * garg|wrk feladja az utolso kenetet :D <zoom|cns> neha szoktam ilyenen gondolkodni milyen erdekes lenne ha igy split van es kinezek az ablakon es egy szep nagy gombafelho mered ram <zoom|cns> meg jon a lokeshullam <zoom|cns> vagy ez má beteg? :) | |
| 6. - #385 [+] [-] (38) | Added by sha |
|
-[ mega|code ]- idezet
-[ mega|code ]- delphi listarol -[ mega|code ]- "És mert voltam nõvel a héten, adok forrást az applicationhöz is." -[ mega|code ]- :) -[ AwayC ]- na -[ AwayC ]- ezert nem fogtok ti soha a budos eletben addict forrast latni | |
| 7. - #1711 [+] [-] (4) | Added by Gargaj |
|
<_vinkenzo_> mi az az erik a szolo egyébként?
<GargajCNS> ez attol fugg, ekezettel vagy anelkul? :) <_vinkenzo_> áááááá <_vinkenzo_> érik a szõlõ! | |
| 8. - #1437 [+] [-] (19) | Added by g |
|
gery: egy ilyen szóviccem volt tegnapelõtt, hogy
gery: legyen ön is miliohm-os Kakaopor: ... : DDD Kakaopor: es hany milliohmosak legyenek? : ) gery: az attól függ hányadik kérdésig jutnak el :) Kakaopor: : D Kakaopor: es ha az utolso kerdesnel Vago nekimegy a fickonak, akkor azt mondja h "nagy ellenallasba utkoztem" ? : ) gery: :D | |
| 9. - #768 [+] [-] (-36) | Added by dfj |
|
<det0> irtam is rá :)
<dfj> mit <dfj> mire <dfj> minek <det0> faszt <det0> faszra <det0> fasznak <dfj> igy <dfj> ijen <dfj> iszony <homen> :) <dfj> piramisok ehez kepest lofasz <dfj> ;P | |
| 10. - #1482 [+] [-] (-34) | Added by dfj |
|
// az amiga vajon mi
<dfj> szamitogepek sux <Gbeatrix> teis amigas leszel:D? | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |