<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1358 [+] [-] (-60) Added by sha
* You are now known as C8H10N4O2_H2O
<pcdevil> namost koffein, vagy víz?:D
<C8H10N4O2_H2O> megyek zuhanyozni :)
<pcdevil> gondoltam...:)
<pcdevil> kacsa nevû szerves vegyületekbõl álló élõlény legyen veled

2. - #1206 [+] [-] (60) Added by dfj
<Athina> pasy, te tenyleg maxie apja vagy?

3. - #1104 [+] [-] (6) Added by dfj
<LloydD_MF> naja
<LloydD_MF> mintha nem lenne minden nap egyforma
<dfj> naja
<dfj> van nap ami MAS mint a tobbi
<dfj> azok a meleg napok

4. - #237 [+] [-] (2) Added by Gargaj
<slin> erdo szelen jo a kedv....
<Barna> ott lakik a
* Barna medv

5. - #1054 [+] [-] (-50) Added by TomcatMWI
<TomcatMWI> mifele ember az, aki egyszerre rendel egy counter-strike es egy commodore polot??
<nagz> kereskedo
<nagz> vagy utkereso
<TomcatMWI> utkereskedo
<TomcatMWI> "tessek a betont az aszfaltot tessek!"
<TomcatMWI> "csak tiz forint a felezovonal metere!"
<nagz> :>
<TomcatMWI> "fekvorendort egy szazzassee!"
<nagz> "joember, az utfelbontast mennyiert adja?" "a 800x600ast egy szazase'|
<TomcatMWI> tenyleg
<TomcatMWI> ha raz az auto
<TomcatMWI> az azer van
<TomcatMWI> mert kicsi az utfelbontas
<TomcatMWI> nagyok alattad a pixelek

6. - #163 [+] [-] (-19) Added by nagz
* Chain|Q falba veregeti a fejet lassan...
<SimbaARGH> gyorsabban plíz

7. - #784 [+] [-] (-3) Added by nagz
ScoTTT vs designolo nagz, idegtepo gyakorlatok 1:1

<nagz> tovabb kinozlak
<nagz> www.m3rck.net
<ScoTTT> nem nezem meg!
<nagz> pedig tok szep :)
<ScoTTT> neniked a szep! Biztosan dagadt lovak okadnak rajta
<nagz> lol
...
<nagz> most epp vmi jo fontot keresek
<ScoTTT> az angol font eleg jo most
<nagz> *pofon*
<05ScoTTT¤> kuldjem a mentot? Biztosan eltort a kezed... :-)
...

8. - #427 [+] [-] (-32) Added by Flashy
<mrmaim> Maxie ;**
<Maxie> pfuuj
<Flashy> :))))))
<Flashy> szur a szakalla?
<Maxie> az hagyjan de büzlik aszája is
<mrmaim> mar puha :)
<mrmaim> a szakallam!
<Flashy> :DDDDD
<mrmaim> tudod a kritikus hossz utan mar nem szur
<tranzig> teged lehet hogy nem
<mrmaim> hat engem nem
<mrmaim> de teged se szurna :>
<mrmaim> de szerintem ne probaljuk ki.
<tranzig> engem sem
<tranzig> szerintem se
<mrmaim> ok.
<KcG> "buzulás az nuku"
<`rufuS> ha szur a szakalla akkor dugjatok
<`rufuS> (:

9. - #1477 [+] [-] (4) Added by leonofsgr
<Leon^SGR^Chorus> nah énoff
<GargajCNS> mi lesz a balatonbol ha befagy telen?
<GargajCNS> balatoff
<GargajCNS> he he :(
<Leon^SGR^Chorus> JUJJ
<Leon^SGR^Chorus> J U J
<Leon^SGR^Chorus> kvócc? :_D

10. - #1418 [+] [-] (6) Added by sha
<Suzy> asszem kéne nekem vmi olyan anyag, hogy napokig ne legyek magamnál
<DC-1> Suzy: ezt hivjak alberletnek:)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds Skin: