| 1. - #507 [+] [-] (47) | Added by arnyek |
|
(@tranzig) most a masik fulem verzik
(@tranzig) fo a valtozatossag (@KohiNoor) menjel orvoshoz (@KohiNoor) nem mesz? (@KohiNoor) szerintem mar nem sok van hatra neked (@KohiNoor) kezdj el koltekezni, probalj ki mindent (@_J) agyverzes gyanus? (@KohiNoor) a vegrendeletedben gondolja ram is :) (@KohiNoor) inkabb tumor ... (@_J) mondom, ha megvagtad magad, akkor ajanlom a timsot (@_J) csip meg minden, de jol elallitja a verzest (@anzig) nem vagtam meg magam (@_J) akkor viszont telleg ne faszozzal itt velunk ha verzik a fuled | |
| 2. - #541 [+] [-] (33) | Added by nagz |
|
...
<nagz> meddig? <sha_dd> 6tól | |
| 3. - #213 [+] [-] (-2) | Added by nagz |
|
*the gondolatmenet*
<mrmaim> ez az elmegyunk floridaba ez is olyan hogy <mrmaim> gondolom igy kiveszik a bankbol a penzt <mrmaim> es elmennek floridaba | |
| 4. - #264 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
<xiDius-> aha, es miaz:
<xiDius-> falon van, mutatja az idot es ver folyik belole? <]d[> miaz? <xiDius-> Faliora! <]d[> vér folyik belole? <xiDius-> ja <xiDius-> de csak azert hogy nehezebb legyen kitalalni | |
| 5. - #341 [+] [-] (70) | Added by TomcatGRM |
|
(#pixel csatiról)
<TomcatGRM> hey ps! you'll find this one funny <TomcatGRM> type /whois **** <TomcatGRM> rotfl * |ps| has quit IRC (Max SendQ exceeded) <TomcatGRM> cool | |
| 6. - #227 [+] [-] (23) | Added by nagz |
|
<TrX> ti mind temp fileok vagytok. egyszer torlodtok.
<TrX> ehhehehehe <dfj> es az elet egy nagy vincseszter? | |
| 7. - #369 [+] [-] (-3) | Added by megazyz |
|
<GargajUD> es senki nem rak be soha a kvoccba
<GargajUD> ez igy nemer <m3g4|c0d3> nemtom hogykell <m3g4|c0d3> ja de <GargajUD> azer mer en csinaltam a kvoccot attol meg igazan berakhattok :) <GargajUD> nem haraxok :) <m3g4|c0d3> de ez igy onmagaban nem ertelmes, es tul hosszut kell idezni:) <GargajUD> vicces is vagyok meg minden :) | |
| 8. - #1153 [+] [-] (-57) | Added by nagz |
|
<krack01> páá
* nagz sets mode: +o krack01 <nagz> most hogy mesz, kapsz op <krack01> kella fasznakk * krack01 has quit IRC (Quit: ) <nagz> ja en is ezt mondtam ezert adtam neki :) <lowrider> :))) <cszs|aw> :>>>>>>>>> | |
| 9. - #358 [+] [-] (-8) | Added by TomcatGRM |
| <LloydD_MF> te 3d jo ha tudja az ember? | |
| 10. - #580 [+] [-] (-13) | Added by Gargaj |
|
<GargajCNS> miaz:
<GargajCNS> feher a feherben <WarYou> nagy kek kocka <GargajCNS> mesz a gecibe' :) <Igor2Away> :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> <inno[CNS]> LOOOOOOOOOOOOL <Igor2Away> (gargaj te allat:) <Igor2Away> iglo: gargaj allat? [...] <GargajCNS> lassu vagy halrudacska <Igor2Away> hehe, laggzik kicsit <_9|81> nem aze, h beszoljak, de iglo not present <GargajCNS> most hogy mondod telleg <inno[CNS]> iglo hol? <inno[CNS]> :))))))))) <Igor2Away> ja, nincs is itt? :> | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |