| 1. - #420 [+] [-] (88) | Added by TomcatGRM |
|
<TomcatGRM> basszus a vilagur kutyafasza ehhez a hutohoz kepest
<TomcatGRM> hat a vilagurben legalabb van ez-az. bolygok, csillagok. de ebben a kurva hutoben semmi! <TomcatGRM> legalabb egy aszteroida lenne <mega|code> van 1 csavo <mega|code> akit aszteroidanak hivtunk <TomcatGRM> a hutoben? | |
| 2. - #226 [+] [-] (-24) | Added by Gargaj |
|
<GargajUD> teged is utallak mer teis benavagy :)
<mrmaim> ja enis teged <mrmaim> kettonket csak az kulonbozteti meg egymastol <mrmaim> hogy enyemek a botok >:) *** mrmaim sets mode: +b .:!_^(*@*)^_!:. (F6 - Unban) <mrmaim> ph33r ! | |
| 3. - #1659 [+] [-] (36) | Added by sha |
|
<jazzkutya> hm sha te birod ugye a rendetlenseget
<jazzkutya> talan meg a takaritas kicsit tulzott hianyat is <jazzkutya> akkor beengedlek alberletembe :) <SuHAnc> :) <jazzkutya> megmutatom a tvmet :)0 <nagz> jazzkutya ez komoly kérdés volt? :P <nagz> bocs sha ;) <SuHAnc> :) <SuHAnc> a tv kicsit visszarettent <nagz> sha arra gyúr hogy minél nagyobb káoszt átlásson. <jazzkutya> nagz: voltam mar nala es megnyugtattam hogy az egyetlen kulonbseg koztunk hogy nalam a regi biciklikulso a furdoben van, nem az agyban :) | |
| 4. - #1614 [+] [-] (12) | Added by leonofsgr |
|
<Leon^SGR^Chorus> szal nemtom... õ ezt igy viccesnek találja
<_vincenzo_> akkor megérdemli <Leon^SGR^Chorus> csak nekem meg kicsit felment a pumpa :_D <_vincenzo_> hehe, feldugtál magadnak egy pc-t? "felment a pumpa" hehe... de szar volt <Leon^SGR^Chorus> AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH <Leon^SGR^Chorus> juuuuuuuujjj <Leon^SGR^Chorus> nah ezt tolom kvóccba <_vincenzo_> kabbe te is :) | |
| 5. - #510 [+] [-] (-5) | Added by Gargaj |
|
* Maxie sets mode: -o Maxie
<Sampi|PSY> :)) * Sampi|PSY sets mode: +o Maxie <zoom[CNS]> sampi kihuzod a gyufat :) * Maxie sets mode: -o Maxie <rem|workz> sampi vonzza az arcod a pofont? ;P <rem|workz> ne ingereld maxie-t :) <Sampi|PSY> ok * Maxie is now known as hagybeken * Sampi|PSY is now known as jovanna | |
| 6. - #970 [+] [-] (40) | Added by jimmi |
|
<jimmiTGD> icq-n éppen arról panaszkodk egy csaj, hogy nincs kivel
lefeküdnie :)
<AwayC> jol nez ki? <p|zZzZ> kuld hozzam :) <AwayC> azaz ize <AwayC> jimmi kell az addict2? :D | |
| 7. - #1275 [+] [-] (1) | Added by inhumaani |
|
<nagz> Free- szerintuk azert kvizelek jol mert ez buzi jatek es en is buzi
vagyok szerintuk
<nagz> mondd meg nekik Free- hogy te is buzi vagy :( | |
| 8. - #572 [+] [-] (18) | Added by S@mpi |
|
< Sampi|PSY > télleg
< Sampi|PSY > fun compón mi lesz? < GargajCNS > azmindig meglepi] < GargajCNS > de jotanacs < GargajCNS > ha tomcat a kozelben van < slin > ;] < GargajCNS > akkor te ne legyel < slin > nemlesz < Sampi|PSY > :>> < slin4 > megigerte nemjon magyar partyra < slin4 > ;]]]]] < GargajCNS > soha tobbet? < GargajCNS > HAT MEGIS VAN ISTEN? | |
| 9. - #1034 [+] [-] (-2) | Added by jimmi |
|
// BoyC nem tudja, mit kezdjen egy n?vel:
<jimDIGIT> szerintem dobj fel egy pénzt <AwayC> ha leesik, felszedem <AwayC> :D <jimDIGIT> :)))) | |
| 10. - #837 [+] [-] (-1) | Added by nagz |
|
<TomcatGRM> na most elmegyek boltba
<TomcatGRM> majd hivlak ijen telefonon <TomcatGRM> mert megmerem <TomcatGRM> ezt meg tedd be quotesba <TomcatGRM> hadd lassak hogy a greenroom termel <TomcatGRM> byez | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |