| 1. - #1091 [+] [-] (-18) | Added by nagz |
|
<nagz> lett egered?
<wegaz-> összeraktam egy regit <wegaz-> de ezis szar <wegaz-> hugom gumilabdaja a gorgoje | |
| 2. - #280 [+] [-] (-36) | Added by BoyC |
|
[@|Sampi|] télleg, DeFrog ugye nem BSA? :))
[@|Sampi|] tehát már láttad vhol, ugye? | |
| 3. - #8 [+] [-] (41) | Added by Gargaj |
| <AlleyCat{> van valakinek elado napalm? csak keves kell, amennyi eleg csepelre... | |
| 4. - #406 [+] [-] (-16) | Added by arnyek |
|
(@arnyek) most mindenki kussoljon
(@arnyek) sztori kovetkezik (@arnyek) az iskolankban tortent, bufeben beszelget par srac (@arnyek) "Kiszamoltam, hogy 30% eselyem van, hogy felvegyenek egyetemre." (@arnyek) (kis szunet) (@arnyek) masik srac: "Ezt hogy sikerult?" (@arnyek) "Hat, 70% ot kell elernem, hogy felvegyenek. Igy kijon a 30%" (@arnyek) (hosszabb hatasszunet) (@arnyek) "De nem baj, mert multkor imperium galacticaban 17% eselyem volt, hogy tuleljem. (rovid szunet) Es tuleltem" (@arnyek) (megint egy hosszabb szunet) (@arnyek) masik srac: "Nekem 25% eselyem volt." (@arnyek) ennyi. (@KrOkKo) ;9 (@fullhomen) :))))) (@|Sampi|) ez szar | |
| 5. - #361 [+] [-] (36) | Added by Gargaj |
|
<megazyz> http:\\Documents\My Home Pages\My Pictures\My.BMP
<TomcatFRX> nem jon le | |
| 6. - #841 [+] [-] (20) | Added by és beraktam. |
|
<TomcatGRM> slin te meg kussolsz.
<slin> mer? <TomcatGRM> tegyem quotesbe? <nagz> scene is about quotes <nagz> mar csak azert fogunk introkat csinalni hogy menjenek a quotesba <nagz> ilyen jovo-pouet <nagz> --- <nagz> vonalig berakhatod:P | |
| 7. - #1194 [+] [-] (35) | Added by dfj |
|
* kuvar is now known as kazetta
<dfj> hm <dfj> hozzadvagog egy melynyomomagnest <dfj> esakkor neked hugyoztak <kazetta> jobbat tudok <kazetta> bishop otlete volt <dfj> regen lemagneseztem egy enterprise kazit.. es be tudta tolteni :D <kazetta> lemagnesezni egy videotekat | |
| 8. - #1081 [+] [-] (-12) | Added by TomcatMWI |
|
<d4m4g3> ugyan nem mukodott a linkkabel, amit adtal, de
<d4m4g3> sikerult egy hetvegi bondagepartyhoz kurvajol felhasznalni | |
| 9. - #1466 [+] [-] (17) | Added by sha |
|
<sha> pill..megjött a kajám
<Kizome> vmware? <ksgy> az jo kaja! | |
| 10. - #643 [+] [-] (20) | Added by Gargaj |
|
<TrX_DD> rohadt mplayer. multkor kep nem volt de hang igen. most meg hang
nincs de kep van.
<TrX_DD> kurvaannya [ ... 5 perc szunet ... ] <TrX_DD> lofasz. van hang is mplayerben!!!!. csak erositot is be kell hozza kapcsolni | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |