| 1. - #1157 [+] [-] (6) | Added by Chain-Q |
|
<zoomcns> fu mar 31-en regeltek fánksünre
<garg^work> hehe <garg^work> mostmar ertem tavalyi fastcompot <garg^work> legyen benne fánk meg sün <ChainCODE> baaaaazmeg ;) <zoomcns> ! <garg^work> merugye <zoomcns> amugy nem :) <ChainCODE> ez aztan a faziskeses ;) <garg^work> fank az torusz <zoomcns> de most hogy mondod :D <ChainCODE> zoomcns: nemmondod hogy nem direkt volt ;) <zoomcns> pedig nem, komolyan :D <ChainCODE> _ROTFL_ | |
| 2. - #1571 [+] [-] (-25) | Added by Gargaj |
|
<leaderc> "mi lenne ezzel a vilaggal ha mindenki azt csinalna amihez ert"
<Geri> akkor én szart lapátolnék | |
| 3. - #1224 [+] [-] (2) | Added by pohar |
|
<leonoff> pohár: átmenetileg... innen x kilóméterrõl nemtom meg.....ni
:_) ehhez több kell :_P alakul ez szép szép lassan... nemszabad ajtóstul
berontani 1 házba... ott a kilincs... szép lassan ki kell nyitni :_)
<tranzig> leon: ezek szerint nem eleg hosszu? <leonoff> tranzig :_) <leonoff> kabbe :_P <leonoff> nah ez nem illett ide... <tranzig> van ilyen noveszto szer, kuldjek rola email-t? :] | |
| 4. - #675 [+] [-] (-37) | Added by Chain|Q |
|
<LloydD_MF> huf te linuxozol?
<huf> hat mivel nincs masom <LloydD_MF> :) <LloydD_MF> jo arc vagy <huf> xp-t nem segit senki felrakni | |
| 5. - #711 [+] [-] (-32) | Added by litch |
|
[20:52:20] <szukiokos> ultem a kis piros buszon delutan
[20:52:24] * eviii is now known as evaway [20:53:06] <szukiokos> leul velem szembe egy neger pasi, eloveszia farkat, es elkezdi kiverni [20:53:08] <litch> nembaj [20:53:12] <litch> persze [20:53:15] <litch> majd pont rad [20:53:26] <burca> nagy farka volt? [20:53:30] <szukiokos> nem allt fel neki, de o csak azert nyomorgatta [20:53:32] <burca> hanyas busz volt :P [20:53:35] <szukiokos> kis farka volt [20:53:38] <szukiokos> 142 [20:53:40] <DoRcY> :D [20:53:41] <DoRcY> lol [20:53:43] <litch> :)))))))))))))))0 [20:53:47] <burca> majd megkeressuk :D [20:53:56] <szukiokos> kurva gusztustalan volt [20:53:58] <burca> es nezegetted? [20:54:00] <burca> :D [20:54:05] <burca> es o teged? [20:54:09] <szukiokos> hat probaltam fapofat vagni [20:54:14] <DoRcY> anya! mikben nem veszel te rezst [20:54:14] <szukiokos> es nem elrohogni magam [20:54:19] <szukiokos> es nem elhanyni magam [20:54:33] <burca> miert nem nyujtottal neki egy segito kezet ?:D [20:54:43] <szukiokos> bazmeg [20:54:57] <DoRcY> burca;) | |
| 6. - #1368 [+] [-] (-14) | Added by TomcatMWI |
|
<steer> pisalj homokot
<SinRed> steer: ok =) <cyB0r3d> pisalj sunt <cyB0r3d> az kemenyebb <Shir-Khan> ujjazzon meg egy elefant | |
| 7. - #939 [+] [-] (-30) | Added by x |
|
[10:52] <zoom|cns> aha
[10:52] *** aha has joined #scene.hu [10:52] <zoom|cns> :) [10:52] <p|oktav> nesze [10:52] <aha> re | |
| 8. - #576 [+] [-] (26) | Added by Snitt |
|
--- Sampi|PSY gives channel operator status to igloka
--- igloka removes channel operator status from igloka --- igloka gives voice to igloka [...] <Snitt][> --- igloka removes channel operator status from igloka <Snitt][> --- igloka gives voice to igloka <Snitt][> igloka ircop <Snitt][> op nelkul voiceol <igloka> Snitt][: jól mondod bazz <Flashy> ;))) | |
| 9. - #193 [+] [-] (-65) | Added by Chain|Q |
|
<pH03N1x> hmm
<pH03N1x> erdekes, aszittem h. az optikai farok nem utesallo <pH03N1x> dudek itt kalapaljak <LeCsuk> mijaz az optikai farok? szemuveges rendszergazda? | |
| 10. - #1394 [+] [-] (16) | Added by nagz |
|
<ipartelep> anyukám kurvaszar paradicsomlevest f?zött
<ipartelep> azt rágcsálom... | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |