| 1. - #1180 [+] [-] (-64) | Added by nagz |
|
<_jaRRe_> pocokkal talakoztal mar?
<_jaRRe_> elozo fyanican is volt <nagz> ooooooo nemtom <_jaRRe_> egyutt vedeltuk meg a Compo ajandek soroket a szinpadon <_jaRRe_> Zacci nagyon kiakadt <nagz> :>>>>>>> LOOOOOOOOLLLLLLLLL | |
| 2. - #1586 [+] [-] (46) | Added by ziona |
|
ziona üzenete:
http://quotes.demoscene.hu/quote_num.php3?q=1167 Leon^SGR^Chorus üzenete: kabbe :_D Leon^SGR^Chorus üzenete: ne vájkájj a múltamba bazdmeg :_D | |
| 3. - #1339 [+] [-] (-43) | Added by sha |
| <Orgi> szerintem par hacker leult c forditott irni, bebasztak es igy lett a perl | |
| 4. - #1004 [+] [-] (-25) | Added by TomcatMWI |
| <Rambi_> TomcatMWI neked van pisztolyod? | |
| 5. - #1570 [+] [-] (-19) | Added by zoom |
|
<leonofnoszt> hogy mondják azt angolul, hogy "úgy érzem, tanulni fogok
tõled!"
<Geri> "i feeling i learning from you will" <Geri> vagy valami hasonló <zoomcns> yoda se mondana szebben | |
| 6. - #80 [+] [-] (-22) | Added by Gargaj |
|
<Protheus> 1ik ismerosom volt sielni, kocsog .pl userek sieltek ott veluk,
allandoan karomkodtak, szemetkedtek...
<Protheus> erre kitalaltak, hogy jol megtanitjak oket karomkodni... <Protheus> es hangosan kiabaltak felejuk, hogy "kakaoscsiga!!!", meg "epertorta!!!", a huje .pl sielok, meg aszittek, hogy ez valami gecidurva karomkodas, utana vegig azt lehetett hallani, hogy a sielo .pl userek mutogatnak, ordibalnak kozben, hogy "kakaoscsigaaaaa!!" meg "epeeertortaaaa!!!", mikozben mentek el a magyarok mellett ;-)))) <Protheus> a magyarok meg halalra rohogtek magukat a pocs .pl juzereken ;-] | |
| 7. - #120 [+] [-] (7) | Added by Gargaj |
|
<Cete> WINDOWS XP XP XP nincs valakinek veletlenul?
<Cete> fontos mer windows XP gordulekeny telepitese szetbaszta a gepem <KohiNoor> viszlat :-) <Cete> neeem, szarul van atirva, egy 2k file hianyzik <Cete> es ezt csak a telepites kozepen vette eszre <Cete> de ha valakinek lenne egy XP telepitoCDje... es atkuldene DCC azt a 2kbyte -os filet... akkor mar csak arra kene ravenni, hogy vinyorol telepitsen (lehetetlen, de majd valahogy megoldom) <KohiNoor> mi az a file? <Cete> telepitocd\i386\asms\6000\msft\windows\common\controls <Cete> \controls.man <KohiNoor> olyan nincs <Cete> nema <KohiNoor> mondom <Cete> telepitocd -n nezted? <Cete> \i386\asms\6000\msft\windows\common\controls <Cete> \i386\asms\6000\msft\windows\common\controls\controls.man <KohiNoor> na <KohiNoor> szedjed :-) <Cete> ok <Cete> thx <Cete> na byez ha sikerult ezt a loszart felrakni visszajovok *** Cete (~marduk@line-70-197.dial.freestart.hu) Quit (Client Exiting) <KohiNoor> atneveztem a file-t neki, hadd oruljon >>>>>>>>>:->> | |
| 8. - #1568 [+] [-] (50) | Added by blash |
|
<@pezia> milyen tagnek van OnLoad-ja a body-n kivul?
<@zoomcns> pezia ezt most akkor meg is kell valaszolnod :) <@pezia> a BODY-nak <@defji> iframe-nek <@pezia> az sem jo <@defji> de sztem imgnek is <@zoomcns> a-nak is <@pezia> form, a <@pezia> a, kivalo <@defji> a egy jo tag <@zoomcns> haver <@defji> body nemhaver <@defji> kene csinalni html tagekbol focicsapatot <@defji> <hr> menne a kapuba <@defji> <a> es </a> meg lehetne csatar <@zoomcns> <!doctype> a biro <@defji> az <img> meg a sarga/piros lap <@defji> </body> es </html> meg a 2 partjelzo <@defji> vagyis <@defji> <html> es </html> meg a 2 partjelzo <@zoomcns> <strong> a soprogeto <@blash> nem az a vedelem lenne <@blash> <iframe> lenne a kozeppalyan <@zoomcns> <legend> a szarfocista <@zoomcns> akarommondani sztar <@defji> <li> <ul> <ol> meg ulne a kispadon <@MinceR> vagy az egyik, vagy a masik, vagy a ketto kozott <@zoomcns> <param> az unatkozo hatved <@MinceR> <pamparam> <@defji> es vegul az <object> lenne a labda. <@zoomcns> meg van a <fieldset>, a palya <@defji> <select> a kispad, es az <option>-ok meg a cserejatekosok <@MinceR> hm <@zoomcns> <DEL piero> <@MinceR> nem a <table> kellene legyen a kapus? <@zoomcns> <INS aghi> <@GargajUD> mer a <table> az a kapu <@Reggie> defji: te total hujevagy:) <@defji> ugyan <@defji> csak kreativ <@zoomcns> <strike> a kezdorugas :) * @tranzig kicsit fel <@Reggie> ha nemtom, de defjinek ne adjatok tobb drogot <@defji> eddig se adtak ;D <@Gbeatrix> naja <@Gbeatrix> gyariag vagy huje;) <@Gbeatrix> l <@zoomcns> <VAR><i><FORM> <@Reggie> selejt vagy idovel elromlott, tokmindegy | |
| 9. - #1408 [+] [-] (18) | Added by nagz |
|
<gabba_> bazmeg hetek ota az en kozvelemenyemet akarja kutatni egy no nem
veszi a lapot hogy folyton lerazom??!?!??!?!?
<nagz> gabba lehet leszbi es teged szeret <gabba_> akkor nyaljon es tunjon mert unom | |
| 10. - #362 [+] [-] (-52) | Added by Chain|Q |
|
<p|depi> csak nem szeretem a fost
<p|depi> es bsd -zni nincs kedvem igy marad a kisebbik szemet <Chain|Q> p|depi: kostoltad? nem? akkor meg honnan tudod :] <p|depi> mit <Chain|Q> a fost :] <p|depi> heh <p|depi> ez a pisikaki szex mar ujkoromba se jott be:) <Chain|Q> ja jo <GargajUD> :) <GargajUD> beleuntal? <Chain|Q> miert, te nem? :] <GargajUD> pszt :) <GargajUD> halkabban :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.021 seconds | Skin: |