<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #828 [+] [-] (57) Added by BoyC
//miutan atanyaztak a fel ejszakat az amiga vs pc temaban, jimmi nekilatott
//wgetelni, keves sikerrel...

[@jimmiTGD] kurvaannyát a unixnak már
[@Chain|Q] \o/ jimmy testver! ;)

2. - #14 [+] [-] (3) Added by Gargaj
<{}Voy{}> matavgeci kb. 10perce foglaltat jelez hogy esne ra 5 vagon godzillaszar b+

3. - #1275 [+] [-] (1) Added by inhumaani
<nagz> Free- szerintuk azert kvizelek jol mert ez buzi jatek es en is buzi vagyok szerintuk
<nagz> mondd meg nekik Free- hogy te is buzi vagy :(

4. - #39 [+] [-] (42) Added by Gargaj
<TomcatMAX> eszembe jutott egy sztori
<TomcatMAX> volt egyszer hogy a szentkiralyszabadajai ezred egyik helikoptere nekiment a telefonvezeteknek
<TomcatMAX> namost a mi-24-es az nem eppen torekeny joszag, eszre se vettek hogy elvittek a drotot
<TomcatMAX> leszallnak, nezik, egy kilometer rezdrot fel van tekeredve a szarnycsonkra
<TomcatMAX> masnapi megyei ujsag cimoldalan:
<TomcatMAX> ELLOPTAK A TELEFONKABELT! A RENDORSEG NYOMOZ!
<TomcatMAX> hatul, az aprohirdetesek kozott:
<TomcatMAX> 1 KM REZDROT ELADO A SZENTKIRALYSZABADJAI LAKTANYABAN

5. - #560 [+] [-] (23) Added by nagz
<arn_cht> od6on vigyaztam, hogy mit mondok :))
<arn_cht> tenyleg nincsenek rola vkinek kepei???
<arn_cht> mert tobben is csinaltak kepeket
<arn_cht> de csak tomcattol kaptam meg oket
<arn_cht> marmint az abaddonos tomcattol
<arn_cht> az 1.0tol

6. - #651 [+] [-] (-8) Added by nagz
<Goa_Gil> india egy fraktal

[goa_gil = mephizto...]

7. - #1166 [+] [-] (-16) Added by sha
<Zuzu_Petas> nah.. jóéccak
--- Zuzu_Petas is now known as Suzy_sleep
<nagz> ize helo vagy mi a fasz
<nagz> :)
<sha> a fasz nem helo :)
<nagz> de neha az is lehet
<nagz> biztos van valami afrikai torzs akik faszlobalassal koszonnek
<nagz> ezaltal a noket bunkonak tartjak

8. - #1629 [+] [-] (49) Added by trx
(@innocns) lopat utan seggbebaszni hm. hatastalan? :D
(@leaderc) nem hatastalan, csak nem elvezed :))

9. - #1284 [+] [-] (42) Added by Gargaj
<Chain-Q> egyszer kiskoromban oviban belemtomott a kurva ovono vmi iszonyu iszapizu mocskot
<Chain-Q> kitaccsoltam
<Chain-Q> azota halszagot megerzem, rosszulvagyok
<Chain-Q> de igy frankon
<rept_ai> LOL
<rept_ai> hat
<rept_ai> ennyit a szexualis eletedrol :)))))))

10. - #175 [+] [-] (28) Added by Mephizto
<@meph|roll> nem kell ahhoz boxzsak
<@meph|roll> tan ideges vagy?
<@rH`> virag mi a gond?
<@tekerjunk> akarsz rola beszelni?
<@_virag_> nem koszi:)
<@meph|roll> kiraly mert mi sem :)))

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: