<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1758 [+] [-] (-38) Added by sha
<MinceR> gn
<koszik> mar reg megrendeltem neviccelj

2. - #661 [+] [-] (6) Added by arnyek
(huf) te sem mentel el vegulis?
(arnyek) te se ? :>>>>>
(huf) hat ja
! arnyek rohog
(huf) tegnap lebeszeltek

3. - #1606 [+] [-] (-36) Added by Gargaj
<pSiCho> pezia C-Jezus Asm-Isten tobbi meg nem-erdekel :)
<pSiCho> ja es C++ -Szentlelek
<ellenfeiss> akkor igazán felrakhatnád a visual bibliát, hogy ne mindig az egyháznak kelljen debuggolnia az imáidat :)

4. - #559 [+] [-] (-13) Added by lilateve
- elég vicces? -

<tsw^epl> causestokillgargaj++

5. - #1113 [+] [-] (-19) Added by Gargaj
/* böhöm nagy split után... */

<pezia> wtf
<pezia> ez meg mi
<zoom|cns> vilagvege mindmeghalunk
<pezia> NEEEEE
<pezia> en nem akarok meg meghalni...
* garg|wrk feladja az utolso kenetet :D
<zoom|cns> neha szoktam ilyenen gondolkodni milyen erdekes lenne ha igy split van es kinezek az ablakon es egy szep nagy gombafelho mered ram
<zoom|cns> meg jon a lokeshullam
<zoom|cns> vagy ez má beteg? :)

6. - #385 [+] [-] (38) Added by sha
-[ mega|code ]- idezet
-[ mega|code ]- delphi listarol
-[ mega|code ]- "És mert voltam nõvel a héten, adok forrást az applicationhöz is."
-[ mega|code ]- :)
-[ AwayC ]- na
-[ AwayC ]- ezert nem fogtok ti soha a budos eletben addict forrast latni

7. - #1711 [+] [-] (4) Added by Gargaj
<_vinkenzo_> mi az az erik a szolo egyébként?
<GargajCNS> ez attol fugg, ekezettel vagy anelkul? :)
<_vinkenzo_> áááááá
<_vinkenzo_> érik a szõlõ!

8. - #1437 [+] [-] (19) Added by g
gery: egy ilyen szóviccem volt tegnapelõtt, hogy
gery: legyen ön is miliohm-os
Kakaopor: ... : DDD
Kakaopor: es hany milliohmosak legyenek? : )
gery: az attól függ hányadik kérdésig jutnak el :)
Kakaopor: : D
Kakaopor: es ha az utolso kerdesnel Vago nekimegy a fickonak, akkor azt mondja h "nagy ellenallasba utkoztem" ? : )
gery: :D

9. - #768 [+] [-] (-36) Added by dfj
<det0> irtam is rá :)
<dfj> mit
<dfj> mire
<dfj> minek
<det0> faszt
<det0> faszra
<det0> fasznak
<dfj> igy
<dfj> ijen
<dfj> iszony
<homen> :)
<dfj> piramisok ehez kepest lofasz
<dfj> ;P

10. - #1482 [+] [-] (-34) Added by dfj
// az amiga vajon mi
<dfj> szamitogepek sux
<Gbeatrix> teis amigas leszel:D?

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: