| 1. - #1770 [+] [-] (18) | Added by Gargaj |
| <Chain|Q> GargajCNS: zorrot, a harcsavadaszt meseltem? Lomtalanitas volt Bingenben, erre megall egy bazinagy feher furgon az ablak elott, magyar rendszammal, "Zorro, a harcsavadasz" tablaval az ablakban, nem ma barnult kollegakkal, es elkezdenek felpakolni. Ungarn reprezent. | |
| 2. - #771 [+] [-] (-33) | Added by sha |
|
<Snitt][> vrm minnya jon
<Snitt][> :) <Snitt][> nagyon nem tud donteni <sha22> túl lakótelepies,nyolckerületies,stb.. <Snitt][> vergodik demoscenen <sha22> :DD <Snitt][> jaj suburban --> vRm (trp@89.57-182-adsl-pool.axelero.hu) has joined #debian.hu //P.S.:a"vágom"kifejezésrõl volt szó | |
| 3. - #1609 [+] [-] (-16) | Added by -shizznit- |
|
<Leeroy^SD> Kormányszóvivõt keres Gyurcsány
<Leeroy^SD> melyik valosagshow-szereplot kene ajanlani.. <pH03N1x> lay <pH03N1x> :>> <Leeroy^SD> az miota az <pH03N1x> medigeci <pH03N1x> elokepzes megvolt <pH03N1x> +a <r_freeman> maj'lesz a gyozike genyo <Leeroy^SD> batiz utan gondoltam valakit, ami meg melyebbre sullyesztene a szinvonalat <r_freeman> a roma integracio kereteben <Leeroy^SD> aki <Leeroy^SD> gyozike haha <Leeroy^SD> ákcéntús nelkul a magyar se megy <r_freeman> allitolag magfizikat tanul <r_freeman> ez... <Leeroy^SD> szotyi ? :) <r_freeman> :)) <Leeroy^SD> a szotyi roppalyaja a szajbol a foldig :) | |
| 4. - #865 [+] [-] (94) | Added by sha |
|
<nagzagain> [19:32] * _9|81 has joined #masfel
<nagzagain> [19:32] <_9|81> igy <nagzagain> [19:32] * [R2D2] sets mode: +o _9|81 <nagzagain> [19:32] * _9|81 sets mode: +o nagzagain <nagzagain> [19:32] * _9|81 has quit IRC (zenet kerek, es opiumot!) <nagzagain> bejott opot adni <nagzagain> de rendes nem? :D | |
| 5. - #332 [+] [-] (19) | Added by Gargaj |
|
<GargajUD> quote quote quoteqodatch
<nagz> huje <nagz> addold magad <nagz> ez jo lett <nagz> a nevemben <nagz> lusta vagyok /* ok :) */ | |
| 6. - #345 [+] [-] (35) | Added by megazyz |
|
<m3g4|c0d3> itt a tavasz.
<[zoom]> csengetett? <rem|workz> szerelmes vagy? <[zoom]> :) <rem|workz> vagy csak elolvadt az osszes ho? <rem|workz> ;-) <m3g4|c0d3> nem <m3g4|c0d3> de erezni a levegoben <p|iptbles> az a zoom laba, amit erzel :) <p|iptbles> ide is szaglik :) <p|iptbles> apro UDP csomagokban broadcastolja | |
| 7. - #1333 [+] [-] (0) | Added by x |
|
<GargajUD> Mecsek hegysegnek fia szuletik (=hegycsucs), akit R-nek neveznek
el. Telnek az evek de szegeny kis R alacsony marad. Az apa kurva ideges, a vegen
mar ott tart hogy fulonvagja a gyereket amiert nemhajlando noni, amikor az anyja
felkialt:
<GargajUD> Ne, mecsek! R no! | |
| 8. - #1602 [+] [-] (-30) | Added by 0_tolerance |
|
...vicc
<ScoTTT> Castro kap egy tengeri teknost. Par nap mulva visszakuldi a kovetkezo szoveggel: <ScoTTT> Sajnos nem tudom megtartani, mert a haziallokat, alig, hogy megszeretem, maris elpusztulnak. <iVi^> hehh szolj ha a poen jon, mert eleg kinos a vicc kozepenel nevetni:) <ScoTTT> majd elmagyarazom, hogy mi ebben a poen. <iVi^> ok <blash> mar kerni akartam <iVi^> de en tenyleg nem ertem <blash> en sem <Penya> ense ertem <innocns> castrot sokan nem ertettek :))))))) <blash> mar meghalt volna? <innocns> ah nem, csak ma mar kiszamithatobb ;) <innocns> nem kapkod annyira, akadalyozza a toloszek :) | |
| 9. - #1159 [+] [-] (-30) | Added by Gargaj |
|
<SDr> normalis emberek naplot vezetnek; ChainC0D3 csak belenez reggel a
forrasfajaba, es tudja, mit kell csinalnia aznap ;->
<SDr> ilyen: /* ha eddig kibugfixelted, mennye' boltba, mer' ehes vagy */ ;-> | |
| 10. - #1164 [+] [-] (-22) | Added by Gargaj |
|
<Chain-Q> platty
<Sampi^PSY> plotty <zoomcns> plitty <MinceR> plutty <ziona_> pletty <zoomcns> hu de unatkoztok :) <Sampi^PSY> kiestél <Sampi^PSY> :D | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |