| 1. - #885 [+] [-] (-61) | Added by nagz |
|
//obscure = dfj//
<ObSCuRe> <homen1985> ovónénii! leígyeltem a polómat! | |
| 2. - #1225 [+] [-] (2) | Added by BoyC |
|
<@zoomcns> nekem azer volt a torivel bajom mert en nem tudtam/tudok rizsazni
ezert magolni kellett az anyagot
<@zoomcns> azt meg ki nem allthatom <@zoomcns> irodalombol detto <@garg^work> realos? :D <@zoomcns> jaja <@zoomcns> fogalmazasra ilyet irt egyszer a tanar hogy "tokeletes...vazlat" :) | |
| 3. - #923 [+] [-] (6) | Added by Gargaj |
|
<Chain|Q> yellow rose of texas (asmes 4k intro)-hoz pc-n milyen cpu illik?
:)
<Chain|Q> csak kerdem <garg|cns> charlie: nemtom, 300as cerkamon jol ment <garg|cns> charlie: fillrate se sok kell neki <Chain|Q> fillrate? jahogy az hasznalna 3D accelt? ;) | |
| 4. - #1197 [+] [-] (16) | Added by dfj |
|
<KrOkKo> oric? ammi
<GargajCNS> oric az tkepp ijen zx spectrum, c64 procival <pohar> ojan, mintha charlie Amigájában AMD lenne? :) | |
| 5. - #1177 [+] [-] (26) | Added by Chain|Q |
|
<Igoronimo> mingya kapsz monoklit !
<FcR_> Igoronimo: a szemuveg a sztereokli? | |
| 6. - #418 [+] [-] (-54) | Added by sha |
|
---- szar[ok] is now known as szar[os]^ ----
-[ TomcatGRM ]- ez meg ki -[ mega|code ]- nade hat ez a felkaru -[ BoyC ]- az -[ BoyC ]- a kuszkusz -[ mega|code ]- az furcsa egy allat -[ sha_dd ]- találóbb a neve ;) -[ BoyC ]- ilyen amoba inkabb -[ szar[os]^ ]- castok -[ BoyC ]- :) -[ szar[os]^ ]- látom megint rolam van szo | |
| 7. - #244 [+] [-] (-59) | Added by ZooM |
|
<[zoom]> Real.Penis.Enlargement.Techniques.v1.2.WinNone.Incl.FULL.METHOD-TNO
[...] <TrX> megcsinaltam a 9es palyat. lofasz. oje. | |
| 8. - #1439 [+] [-] (5) | Added by nagz |
|
<jazzkutya> adjatok gecit cigik
<jazzkutya> ooo <jazzkutya> forditva | |
| 9. - #777 [+] [-] (15) | Added by sha |
|
// #cns,de kihagy6atlan :)
<TomcatGRM> Phnom Penh polgármestere a kambodzsai fováros lakosságát arra biztatja, hogy egyék meg a kóbor kutyákat. A polgármester így szeretné megoldani a fovárosban elszaporodott kutyák okozta problémákat. <TomcatGRM> hat nemtom <sha_dd> furcsa+oldás <TomcatGRM> odaadom neki alfat, probaljon vagni egy szeletet <sha_dd> :) <BoyC> es az ehinseg ellen is jo <BoyC> nekem tetszik <GargajCNS> sok lud disznot gyoz... <sha_dd> qtyát :) <GargajCNS> aztat <sha_dd> BoyC: de te eleve utálod a qtyákat <BoyC> hat ezert eleve jo otletnek tartom :D <TomcatGRM> hat, inkabb egyek meg a gyerekeiket <TomcatGRM> sok rohadt kis sarga fattyu <TomcatGRM> megnonek aztan kovetelik a rizst <BoyC> akkormar dobjak a gyerekeket a kutyaknak, a kutyaszart meg szorjak tragyanak a rizsfoldekre <BoyC> ez jobb? <sha_dd> ez a krsna-felfogás? <TomcatGRM> BoyC: jobb <TomcatGRM> sha_dd: nem, ez az egeszseges rasszizmus <sha_dd> tetudod.. <GargajCNS> az egeszseges rasszimus olyan mint a "szervezzunk anarchiat" | |
| 10. - #123 [+] [-] (34) | Added by Zoom |
|
<defji> flages polonak csak az elejen volt logo?
<defji> vagy hatul is <TomcatGRM> defji: eppen hogy hatul volt a logo <[zoom]> elol volt a baratod :) <[zoom]> (enyhen felreertheto :)) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |