<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1770 [+] [-] (18) Added by Gargaj
<Chain|Q> GargajCNS: zorrot, a harcsavadaszt meseltem? Lomtalanitas volt Bingenben, erre megall egy bazinagy feher furgon az ablak elott, magyar rendszammal, "Zorro, a harcsavadasz" tablaval az ablakban, nem ma barnult kollegakkal, es elkezdenek felpakolni. Ungarn reprezent.

2. - #771 [+] [-] (-33) Added by sha
<Snitt][> vrm minnya jon
<Snitt][> :)
<Snitt][> nagyon nem tud donteni
<sha22> túl lakótelepies,nyolckerületies,stb..
<Snitt][> vergodik demoscenen
<sha22> :DD
<Snitt][> jaj suburban
--> vRm (trp@89.57-182-adsl-pool.axelero.hu) has joined #debian.hu

//P.S.:a"vágom"kifejezésrõl volt szó

3. - #1609 [+] [-] (-16) Added by -shizznit-
<Leeroy^SD> Kormányszóvivõt keres Gyurcsány
<Leeroy^SD> melyik valosagshow-szereplot kene ajanlani..
<pH03N1x> lay
<pH03N1x> :>>
<Leeroy^SD> az miota az
<pH03N1x> medigeci
<pH03N1x> elokepzes megvolt
<pH03N1x> +a
<r_freeman> maj'lesz a gyozike genyo
<Leeroy^SD> batiz utan gondoltam valakit, ami meg melyebbre sullyesztene a szinvonalat
<r_freeman> a roma integracio kereteben
<Leeroy^SD> aki
<Leeroy^SD> gyozike haha
<Leeroy^SD> ákcéntús nelkul a magyar se megy
<r_freeman> allitolag magfizikat tanul
<r_freeman> ez...
<Leeroy^SD> szotyi ? :)
<r_freeman> :))
<Leeroy^SD> a szotyi roppalyaja a szajbol a foldig :)

4. - #865 [+] [-] (94) Added by sha
<nagzagain> [19:32] * _9|81 has joined #masfel
<nagzagain> [19:32] <_9|81> igy
<nagzagain> [19:32] * [R2D2] sets mode: +o _9|81
<nagzagain> [19:32] * _9|81 sets mode: +o nagzagain
<nagzagain> [19:32] * _9|81 has quit IRC (zenet kerek, es opiumot!)
<nagzagain> bejott opot adni
<nagzagain> de rendes nem? :D

5. - #332 [+] [-] (19) Added by Gargaj
<GargajUD> quote quote quoteqodatch
<nagz> huje
<nagz> addold magad
<nagz> ez jo lett
<nagz> a nevemben
<nagz> lusta vagyok

/* ok :) */

6. - #345 [+] [-] (35) Added by megazyz
<m3g4|c0d3> itt a tavasz.
<[zoom]> csengetett?
<rem|workz> szerelmes vagy?
<[zoom]> :)
<rem|workz> vagy csak elolvadt az osszes ho?
<rem|workz> ;-)
<m3g4|c0d3> nem
<m3g4|c0d3> de erezni a levegoben
<p|iptbles> az a zoom laba, amit erzel :)
<p|iptbles> ide is szaglik :)
<p|iptbles> apro UDP csomagokban broadcastolja

7. - #1333 [+] [-] (0) Added by x
<GargajUD> Mecsek hegysegnek fia szuletik (=hegycsucs), akit R-nek neveznek el. Telnek az evek de szegeny kis R alacsony marad. Az apa kurva ideges, a vegen mar ott tart hogy fulonvagja a gyereket amiert nemhajlando noni, amikor az anyja felkialt:
<GargajUD> Ne, mecsek! R no!

8. - #1602 [+] [-] (-30) Added by 0_tolerance
...vicc

<ScoTTT> Castro kap egy tengeri teknost. Par nap mulva visszakuldi a kovetkezo szoveggel:
<ScoTTT> Sajnos nem tudom megtartani, mert a haziallokat, alig, hogy megszeretem, maris elpusztulnak.
<iVi^> hehh szolj ha a poen jon, mert eleg kinos a vicc kozepenel nevetni:)
<ScoTTT> majd elmagyarazom, hogy mi ebben a poen.
<iVi^> ok
<blash> mar kerni akartam
<iVi^> de en tenyleg nem ertem
<blash> en sem
<Penya> ense ertem
<innocns> castrot sokan nem ertettek :)))))))
<blash> mar meghalt volna?
<innocns> ah nem, csak ma mar kiszamithatobb ;)
<innocns> nem kapkod annyira, akadalyozza a toloszek :)

9. - #1159 [+] [-] (-30) Added by Gargaj
<SDr> normalis emberek naplot vezetnek; ChainC0D3 csak belenez reggel a forrasfajaba, es tudja, mit kell csinalnia aznap ;->
<SDr> ilyen: /* ha eddig kibugfixelted, mennye' boltba, mer' ehes vagy */ ;->

10. - #1164 [+] [-] (-22) Added by Gargaj
<Chain-Q> platty
<Sampi^PSY> plotty
<zoomcns> plitty
<MinceR> plutty
<ziona_> pletty
<zoomcns> hu de unatkoztok :)
<Sampi^PSY> kiestél
<Sampi^PSY> :D

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: