<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #507 [+] [-] (47) Added by arnyek
(@tranzig) most a masik fulem verzik
(@tranzig) fo a valtozatossag
(@KohiNoor) menjel orvoshoz
(@KohiNoor) nem mesz?
(@KohiNoor) szerintem mar nem sok van hatra neked
(@KohiNoor) kezdj el koltekezni, probalj ki mindent
(@_J) agyverzes gyanus?
(@KohiNoor) a vegrendeletedben gondolja ram is :)
(@KohiNoor) inkabb tumor
...
(@_J) mondom, ha megvagtad magad, akkor ajanlom a timsot
(@_J) csip meg minden, de jol elallitja a verzest
(@anzig) nem vagtam meg magam
(@_J) akkor viszont telleg ne faszozzal itt velunk ha verzik a fuled

2. - #541 [+] [-] (33) Added by nagz
...

<nagz> meddig?
<sha_dd> 6tól

3. - #213 [+] [-] (-2) Added by nagz
*the gondolatmenet*

<mrmaim> ez az elmegyunk floridaba ez is olyan hogy
<mrmaim> gondolom igy kiveszik a bankbol a penzt
<mrmaim> es elmennek floridaba

4. - #264 [+] [-] (5) Added by Gargaj
<xiDius-> aha, es miaz:
<xiDius-> falon van, mutatja az idot es ver folyik belole?
<]d[> miaz?
<xiDius-> Faliora!
<]d[> vér folyik belole?
<xiDius-> ja
<xiDius-> de csak azert hogy nehezebb legyen kitalalni

5. - #341 [+] [-] (70) Added by TomcatGRM
(#pixel csatiról)

<TomcatGRM> hey ps! you'll find this one funny
<TomcatGRM> type /whois ****
<TomcatGRM> rotfl
* |ps| has quit IRC (Max SendQ exceeded)
<TomcatGRM> cool

6. - #227 [+] [-] (23) Added by nagz
<TrX> ti mind temp fileok vagytok. egyszer torlodtok.
<TrX> ehhehehehe
<dfj> es az elet egy nagy vincseszter?

7. - #369 [+] [-] (-3) Added by megazyz
<GargajUD> es senki nem rak be soha a kvoccba
<GargajUD> ez igy nemer
<m3g4|c0d3> nemtom hogykell
<m3g4|c0d3> ja de
<GargajUD> azer mer en csinaltam a kvoccot attol meg igazan berakhattok :)
<GargajUD> nem haraxok :)
<m3g4|c0d3> de ez igy onmagaban nem ertelmes, es tul hosszut kell idezni:)
<GargajUD> vicces is vagyok meg minden :)

8. - #1153 [+] [-] (-57) Added by nagz
<krack01> páá
* nagz sets mode: +o krack01
<nagz> most hogy mesz, kapsz op
<krack01> kella fasznakk
* krack01 has quit IRC (Quit: )
<nagz> ja en is ezt mondtam ezert adtam neki :)
<lowrider> :)))
<cszs|aw> :>>>>>>>>>

9. - #358 [+] [-] (-8) Added by TomcatGRM
<LloydD_MF> te 3d jo ha tudja az ember?

10. - #580 [+] [-] (-13) Added by Gargaj
<GargajCNS> miaz:
<GargajCNS> feher a feherben
<WarYou> nagy kek kocka
<GargajCNS> mesz a gecibe' :)
<Igor2Away> :>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
<inno[CNS]> LOOOOOOOOOOOOL
<Igor2Away> (gargaj te allat:)
<Igor2Away> iglo: gargaj allat?
[...]
<GargajCNS> lassu vagy halrudacska
<Igor2Away> hehe, laggzik kicsit
<_9|81> nem aze, h beszoljak, de iglo not present
<GargajCNS> most hogy mondod telleg
<inno[CNS]> iglo hol?
<inno[CNS]> :)))))))))
<Igor2Away> ja, nincs is itt? :>

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: