<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #803 [+] [-] (-62) Added by dfj
<Plupes> Hi, can you read what I write?
<Plupes> I have troubles. Can you read what I write?
<dfj> no
<Plupes> ok

2. - #61 [+] [-] (-65) Added by Gargaj
<KrOkKO> rosz a gyomrom:aszittem a sör majd helyreteszi;de nem
<KrOkKO> ugyfest,kell még1:)

3. - #70 [+] [-] (-18) Added by Gargaj
<mrmaim> lol ismet, egy hotmail level: "BELIEVE IT!!! YOUR PENIS 4 INCHES LONGER!!! (... "
<mrmaim> keesz
<mrmaim> MakeYurPenisGrow@hot...
<Mephizto> probald ki, lehet hogy mukodik! :))))

4. - #1133 [+] [-] (42) Added by Chain|Q
<trx[-|-]> ziona: gyere ide, erted meg a szamitogepet is kikapcsolom...

5. - #490 [+] [-] (40) Added by Chain|Q
<jimmi--> GargajUD: neked egyedul kene csapatot alakitanod, ahol te vagy a koder, modeller, zenesz, pixelgrafikus, designer, es sysop
<GargajUD> jimmi: ize, ÜD-t ismered?

6. - #1145 [+] [-] (-38) Added by nagz
<nagz> kurtocska be van ülve rád
<samuvagyok> ????
<samuvagyok> kurtocska
<nagz> ja
<nagz> ilyen csaj
<nagz> ócsáról
<nagz> mármint
<nagz> nem téged ócsáról
<nagz> hanem Ocsa kozségböl jött :D
<samuvagyok> :DDD

7. - #592 [+] [-] (-53) Added by vincenzo
<GargajUD> "es fullscreenbe nyomjad mer akkor vmiert nemmegy"
<GargajUD> EXCELLENT MAGYAR MONDAT GargajUD

8. - #1383 [+] [-] (26) Added by nagz
<Ri2> van uj msn skinem
<Ri2> :)
<Ri2> ha valakit érdekel
<Ri2> :)
<Ri2> ha senkit akkor nincs

9. - #740 [+] [-] (-2) Added by TomcatGRM
Magyarázzunk el egy effektet egy codernek...

<TomcatGRM> shadecluster kulonben is megbasz
<TomcatGRM> irjatok ilyet!
<jimmiTGD> az mi?
<TomcatGRM> nos a shadecluster egy effekt
<TomcatGRM> andromeda talalta ki
<TomcatGRM> 1994-ben
<jimmiTGD> ok, csak nem tudom, hogy hogyan néz ki
<TomcatGRM> pixelek random lehanyva a kepernyore, egymas fele gradienttel osszekotodve
<TomcatGRM> szoval mintha ilyen kodfelhoben csillagok vilagitananak
<TomcatGRM> le vannak interpolalva
<TomcatGRM> na ez 3d-ben
<jimmiTGD> kurvára nem értem
<jimmiTGD> inkább küldj shotot :)
<TomcatGRM> nesze
<jimmiTGD> hát ebbõl nem lehet látni semmit
<jimmiTGD> ez egy paca
<TomcatGRM> ez egy felho
<TomcatGRM> es forog
<jimmiTGD> de hogy lehet gradienttel összekötni két pontot?
<jimmiTGD> tehát igazából elképzelni nem tudom, mivel pontot mondjuk egyenessel tudnék összekötni, a gradient meg sík
<TomcatGRM> koze raksz egy csomo tovabbi pontot, leinterpolalva azok fenyesseget az eredeti pontoktol mert tavolsag fuggvenyeben
<jimmiTGD> jaaaa
<jimmiTGD> világos

Később:

<AwayC> shadecluster = bilinearolt blendelt voxelfelho ;)
<jimmiTGD> ja :)
<jimmiTGD> na, így kellett volna mondani ;)

10. - #88 [+] [-] (-255) Added by Gargaj
<VoyNeko> polo "scenest 98 organizer"
<VoyNeko> reptjl adta^^
<NoelOFFbh> VoyNeko loptad mi?
<VoyNeko> nem
<VoyNeko> reptile adta
<VoyNeko> ott segitettem projektorvaszon+adtam 3dstudios konyvet a projektor ala hogy egyenes legyen a kepe ^_^

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: