| 1. - #666 [+] [-] (-1) | Added by jürgen |
|
<bobcat> a kurva kismacska rajtam dagaszt
<bobcat> kurvara faj <bobcat> kozbe tok aranyos meg agressziven idetelepszik az olembe es dorombakol <KrOkKo> pék talán? <bobcat> de dagaszt is bazmeg <KrOkKo> :) <inno[CNS]> kurvara utalom a macskakat :( <inno[CNS]> :) <inno[CNS]> egoista bosszuallo allatok :) <bobcat> *cough* <bobcat> bobcat kurvara utal mindenkit aki nem macska <bobcat> :P <inno[CNS]> hihi. ne nyivakolj itt nekem b+ :) * bobcat sipcsonton rugja inno[CNS]t * inno[CNS] ben fokozodik az ellenszenv. :) <bobcat> :>> * bobcat ugydont hogy megbaratkoztatja innot * bobcat innot megszeliditendo odadorgolozik a labahoz es dorombol <bobcat> :> * inno[CNS] megallapitja, hogy a sipcsontonrugas a macskak egy uj fegyverneme. ;) <bobcat> :D * bobcat neha macska neha izomkolosszus, kopasz ember, neha ujbol macska * inno[CNS] azon gondolkodik, hogy a hozzadorgolozo szorcsomo tokeletes lenne mondjuk kabatbelesnek ;) * bobcat inno olebe ugrik es dorombolva osszegombolyodik es artatlan, bubajos szemeket mereszt innora <inno[CNS]> artatlanok szemezgetnek LOL :) <bobcat> inno[CNS]: http://members.lycos.co.uk/excluciveparties/hpbimg/pussycat.jpg * bobcat igy nez ki =) <inno[CNS]> omg * bobcat artatlanul mosolyog <bobcat> most mivaaan? <bobcat> http://caad.arch.ethz.ch/teaching/semwo/level5/clans/clan6/pussycat.jpg <bobcat> ezt akartam mondani na <bobcat> nem azt az elozot <bobcat> =D <bobcat> ez mar jobb, inno[CNS]? :) <inno[CNS]> inkabb a nagz splashe demoscene.hu-n :) <bobcat> kurvaaranyos <inno[CNS]> ilyen a szememben minden bobcat, akarom mondani macska :) *** KohiNoor has joined #demoscene <KohiNoor> hi <bobcat> dehat ez kurvaaranyos :))))) <KohiNoor> nemkell bokolni, de azert kosz :) | |
| 2. - #1193 [+] [-] (57) | Added by dfj |
|
<jegHegy> kaszalok
<jegHegy> es erre. <dfj> kaszálsz? <jegHegy> kaszalok <jegHegy> \o\ <jegHegy> /o/ <dfj> ez tiefighter.. amint bedol a kanyarban <jegHegy> lehet hogy benne kaszalok <jegHegy> NEM TUDHATOD <dfj> igaz <dfj> tiefighterbe kaszalni olyan mint egy pohar vizben raftingozni | |
| 3. - #318 [+] [-] (36) | Added by nagz |
|
<GargajUD>
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerhoooooooooooooooood
<nagz> GargajUD lequakeredett <nagz> ;) <GargajUD> nagz: ez a game feletted all a taplaleklancban szal kuss <GargajUD> :) | |
| 4. - #1644 [+] [-] (8) | Added by Flamer |
|
<dh0> de a legjobb nev ami most eszembe jut az a Kozso-e
<dh0> ekkora szar ego nevet meg nem hallottam hogy Kocsor Zsolt :) <Leeroy^SD> hat a neverol senki nem tehet <dh0> valtoztathatott volna nevet <dh0> ha mar ekkora muvesz :) <Leeroy^SD> miert, a nyolcvanas evek balvanya, kiki, mint patko bela ? :) <dh0> LOL <dh0> az is jo <Leeroy^SD> Patkó Béla (Kiki). Az Elsõ Emelet frontembere súlyos betegségbõl épült fel. <Leeroy^SD> drama <dh0> majdnem elpatkolt szegeny :) <Leeroy^SD> jah <dh0> a nev kotelez :) | |
| 5. - #209 [+] [-] (14) | Added by dfj |
|
<WarYou> meph hogyhogy nem roll, smoke, vagy kesz?
<mephizto> WarYou: unom mar mindig kiirogatni :) | |
| 6. - #352 [+] [-] (-13) | Added by Gargaj |
|
<GargajUD> magassag rulez :)
<Maxie> miaz gargaj te is ilyen zoom vagy?:) <GargajUD> maxie: 185cm :) <Maxie> .. <Maxie> mar mindenki magasabb nalam.. <nagz> Maxie te fücsomó | |
| 7. - #305 [+] [-] (15) | Added by S@mpi |
|
<DeFrog> honnan lehet sp1-et szerezni?
<|Sampi|> windowsupdate.microsoft.com <|Sampi|> :D <DeFrog> :)) <DeFrog> ingyenes? | |
| 8. - #873 [+] [-] (-24) | Added by nagz |
|
(ravilagitottam, hogy mennyire hasonlit egymasra 2 telefonszam. ertelemszeruen
cenzutaztam:)
<nagz> nagyon durva <sha_dd> mi? <nagz> andika otthoni szama: xxxxxxx <nagz> mephizto alternativ mobilszama: xx xxxxxxx <nagz> kb ugyanaz <sha_dd> nemtom,mefi kispálos számát | |
| 9. - #325 [+] [-] (24) | Added by TomcatGRM |
|
<sha_dd> hello!láttad,h az az állat trx engem akar securicsinek?
<TomcatGRM> engem is <TomcatGRM> sha_dd: hadd emlekeztesselek hogy en _programozo_ vagyok <TomcatGRM> ilyen hogy szemely- es vagyonor nem <TomcatGRM> sha_dd: szoljal voynak, o az =) <mega|code> lol:) <mega|code> azellen nemved | |
| 10. - #724 [+] [-] (26) | Added by dfj |
|
<Mephizto> igyeljunk
* aateks (sapka@IP-116-66.TvNetWork.Hu) has joined #kész.hu * Dzs3kk (~dzsekk@ktv31-217-68.catv-pool.axelero.hu) has joined #kész.hu * nagz (nagzrm243@catv-d5deb972.bp13catv.broadband.hu) has joined #kész.hu | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |