| 1. - #1130 [+] [-] (8) | Added by nagz |
|
<nagz> kene ilyen szobat csinalni hogy #borton es abbol nem tudsz kilepni. a
ban ellentete
<rezo> es oda messzinvajtolni <jegHegy> nem <jegHegy> akit bannolnak valahonnan az csak oda tud belepni <jegHegy> az ugy faja <jegHegy> es nincs privmsg <Sampi|PSY> es a slap fáj :D | |
| 2. - #1005 [+] [-] (21) | Added by nagz |
|
//ICQ; Dr. Rigor Mortis = Rigor, ulvemallo hangrovar = nagz; avagy miert is jo
baratokkal beszelni:)//
ülvemálló hangrovar: (1:48 AM) osszegezhetem a multhetet?:) DR. Rigor Mortis: (1:48 AM) kerem! ülvemálló hangrovar: (1:49 AM) -nagyapam meghalt -osszevesztem egy haverral -fel fogam letort -fonok haverja kiturt allasbol -anyamat lehet kirugjak, nem kapott fizut -csajom kidobott -elhagytam a legfontosabb sample cd-met ülvemálló hangrovar: (1:49 AM) mar csak rohogni tudok:) ülvemálló hangrovar: (1:50 AM) ezek utan szoljon be egy rendor hogy miert fogyasztottam marihuanat az utcan :)))))))))))))))))) DR. Rigor Mortis: (1:51 AM) megorulok, nem tudok filet kuldeni neked icq-n ülvemálló hangrovar: (1:51 AM) naja latom neked is van problemad :)))))))))))))))) DR. Rigor Mortis: (1:51 AM) pedig talaltam egy olyan, de olyan diszkozenére kihegyezett vsti-t hogy beszarsz | |
| 3. - #41 [+] [-] (26) | Added by Gargaj |
|
<shadowke> Igor2Work mit szeretnel tomcattol?
<Igor2Work> >shadowke> amennyire tudom, kendermagnak o volt urolso szerkesztoje :) <GargajUD> kendermagot nem SE csinalta? <Igor2Work> hat eredetileg SE <Igor2Work> de aztan 18. szam korul volt vmi balhe <shadowke> tomcat? balhe? ugyanmar :) | |
| 4. - #101 [+] [-] (40) | Added by Gargaj |
| <TomcatGRM> arn: kicsit lassu az odcd letoltes. dontsd meg a szervert a halokartya fele, hogy gyorsabban folyjanak a byte-ok :) | |
| 5. - #1247 [+] [-] (5) | Added by iwwil |
|
<jimmi> az amerikai óvodákban kötelezövé kell tenni, hogy minden fél
óra indiánosdi után a gyerekek fél óra zsidósat is játsszanak, csak a
rasszizmus elkerülése végett
<GargajCNS> jah <GargajCNS> eloszor megskalpolnak valakit <GargajCNS> aztan kirugjak <GargajCNS> aztan, mivel negereset is kell, lelovik | |
| 6. - #1082 [+] [-] (7) | Added by jimmi |
|
// Gargaj és a demókészítés filozófiája
<GargajCNS> hja hat ha kodolni nem tudunk legalabb akadjon es lehetoleg utemre :D | |
| 7. - #1753 [+] [-] (17) | Added by Gargaj |
| <melak> mar elnezest de a vilagon a legbuzisabb dolog novel dugni | |
| 8. - #1550 [+] [-] (33) | Added by kelsey |
|
[19:12] * Quits: ziona (~Ziona@80.77.114.57) ("desert miss her rain <3 <3
<3")
[19:13] <GargajCNS> bukkake!! [19:13] <GargajCNS> :D | |
| 9. - #248 [+] [-] (10) | Added by Gargaj |
|
* mep|hiany (~cat@gprs5.vodafone.hu) Quit (Ping timeout)
* mep_smoke (~cat@gprs1.vodafone.hu) Quit (Ping timeout) * meph3 (~cat@gprs1.vodafone.hu) Quit (Ping timeout) <Barna> hullik a fergese <Maxie> akkor te miert vagy meg itt?:) | |
| 10. - #290 [+] [-] (29) | Added by Gargaj |
|
/* orszagos hovihar idejen */
<[zoom]> itt kinezek az ablakon <[zoom]> es latom hogy van meg olyan allat aki esernyovel jar <KrOkKo> Mary Poppins lehet | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.019 seconds | Skin: |