<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #705 [+] [-] (20) Added by TomcatGRM
A nap elsõ jó híre:

[00:00] <BoyC|Code> na undo mar van a texgenben :)

2. - #507 [+] [-] (46) Added by arnyek
(@tranzig) most a masik fulem verzik
(@tranzig) fo a valtozatossag
(@KohiNoor) menjel orvoshoz
(@KohiNoor) nem mesz?
(@KohiNoor) szerintem mar nem sok van hatra neked
(@KohiNoor) kezdj el koltekezni, probalj ki mindent
(@_J) agyverzes gyanus?
(@KohiNoor) a vegrendeletedben gondolja ram is :)
(@KohiNoor) inkabb tumor
...
(@_J) mondom, ha megvagtad magad, akkor ajanlom a timsot
(@_J) csip meg minden, de jol elallitja a verzest
(@anzig) nem vagtam meg magam
(@_J) akkor viszont telleg ne faszozzal itt velunk ha verzik a fuled

3. - #234 [+] [-] (28) Added by Flashy
<__Sampi__> ez a lofasz nagyon tetszik nektek, mi?
<nagz> lofaszt

4. - #650 [+] [-] (7) Added by dfj
<+jmp> Uj quote van by Chain|Q: http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=649
<@Flashy> baz
<@Flashy> ez automatan bemondja?
<@dfj> be
<@mrmaimCRS> akkor szerintem bannoljuk most!
<@[zoom]> jah fejlodik a teknika
<@dfj> legkozelebb smsbe fogja kuldeni
<@dfj> !sms lastquote
<@dfj> aki keri
<@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj
<@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj
<@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj
<@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj

5. - #370 [+] [-] (48) Added by megazyz
<GargajUD> bementem, elolvastam a kerdeseket, rairtam a lapra, h firg rulez, es kijottem :)

6. - #989 [+] [-] (43) Added by Chain|Q
<p|IDS> tomket
<p|IDS> nem talalom a depipolot
<p|IDS> hova dugtad
<p|IDS> marmint a kepet a szajtodon :)
<TomcatMWI> p|IDS az IQ rovatba, nehogy megtalald

7. - #514 [+] [-] (21) Added by Pontscho
<arden> zoom[CNS]!!! megvan! en azt hallottam, hogy az elejen egyes fiuk at birnak alakulni lanyba

8. - #504 [+] [-] (46) Added by TrX
(@arnyek) 40 ev mulva lesz demoscene?
(@TrX) arnyek: jah
(@TrX) rancos demokat fogunk csinalni
(@TrX) meg ilyen setabot kell hozza
(@TrX) esetleg toloszek es lelegeztetogep
(@zoom[CNS]) es mire vegignezzuk, elfelejtjuk hogy mi volt az elejen

9. - #1627 [+] [-] (6) Added by Fiber
Fiber^ [~ifiber@caracas-0626.adsl.interware.hu] módot váltott +b *tom*!*@gprs*.vodafone.hu
<Fiber^> a 'tom' elõfordulási aránya ennek a vakmajomnak a nickjében 100% ahogy láttam
<ScoTTT> de hogy a feneben talalnak ezek ide?
<ScoTTT> meg miert?
<Fiber^> ezek? ezek csak egy
<ScoTTT> Csak nem azonositanak minket Tomkettel es az elveivel?
<ScoTTT> Merakko' verengzeni kezdek.. :-)
<Fiber^> minket nem, inkább a scene-t próbálja ráhúzni tomketre, vagy fordítva
<ScoTTT> szerintem verjuk meg es videozzuk le :-)

10. - #1434 [+] [-] (1) Added by nagz
<Suzy_work> Nagz utal suzyt [WAP]
<nagz> en nem
<nagz> utal
<sha> mire utal? :)
<nagz> arar hogy haljak?
<nagz> mint a hajlakk? :)
<nagz> arar->arra
<sha> -> arra?
<sha> :)
<nagz> arra
<nagz> jobbra
<nagz> az ember mindig jobbra szamit
<sha> jobbra,nem barra
<nagz> [ ] -------- [ 6+7 ]
<nagz> latod
<nagz> en is most nem balra szamitottam
<nagz> hanem jobbra
<sha> nagyon számító vagy,nagz
<nagz> a geped is az megse rovod fel neki

...

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds Skin: