<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #786 [+] [-] (11) Added by nagz
<nagz> mikor mentek londonba?
<KcG> HOLNAP
<nagz> miert uvoltesz, felsz netan?
<KcG> mehetek be az alltalanos suliba TrX anyjahoz,hogy kabatot vigyek a rohadeknak
<nagz> oh
<KcG> mer a fasz nem vitt
<KcG> "London"-gondolta magaban."palmafak ,neger csajok" asszocialt mar igy elore

2. - #653 [+] [-] (31) Added by kemo
<GMS> nyihaha
<nagz> gmegür gmegür
<huf> tirf
<GMS> ez miylen lény hangja?
<KohiNoor> anyjae

3. - #183 [+] [-] (23) Added by Gargaj
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky)
* nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok'
<WarYou> smoke crack
<WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni
<nagz> hackercipom van
<nagz> feltori abokamat

4. - #1385 [+] [-] (10) Added by TomcatMWI
<p^code> nobe logikat keresni az olyan, mint vekni kenyerbol toronydarut epiteni

5. - #435 [+] [-] (6) Added by nagz
//ufoland reprazent: nagz.. trefort reprazent: zso//

<nagz> mi a kulonbseg a rojt es zso kozott?
<_zso_> na ?
<nagz> a rojt az foszlány, zso pedig faszlány

6. - #1348 [+] [-] (18) Added by dfj
<TomcatMWI> Bemegy a kiskakas az RTL Klubhoz
<TomcatMWI> - Csokolom, apukamat keresem. Itt dolgozik.
<TomcatMWI> - Biztos?
<TomcatMWI> - SZERINTED?

7. - #54 [+] [-] (42) Added by Gargaj
<GargajUD> nekem beleszorult a hang a waveOutba
<GargajUD> es nem tom kiszedni
<[zoom]> gargaj es most igy megy hogy ah erosebben*nyikk*ah erosebben*nyikk*ah erosebben*nyikk*ah erosebben*nyikk* :))

8. - #696 [+] [-] (1) Added by arnyek
::: Quits: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu): van egy 5letem. ha ket napon belul nem jonnek vissza, nemvalt be... -.-
(@KohiNoor_) de jo lenne, ha nem jonne vissza
(@fles|work) bannold ki ;)
(Notify) manoe (manoe@nilus-2998.adsl.datanet.hu) logged out.
::: Mode (@KohiNoor_:#demoscene +b voy303!*@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu)
(@KohiNoor_) asszem ez jo lesz
::: Joins: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu)
(@teo[o_o]) na ezt kurvara elbasztad :)

9. - #911 [+] [-] (7) Added by tsw
elmenybeszamolo

<Sampi|PSY> mész a kocsival
<Sampi|PSY> jönnnek szembe
<Sampi|PSY> eszedbe jutott már
<Sampi|PSY> hogy csak 4 centit forgatsz azon a szaron
<Sampi|PSY> és kséz
<Sampi|PSY> MEGHALSZ!
<Sampi|PSY> vagy valaki, poénból öngyiklos akar lenni
<Sampi|PSY> és beléd szalad
<Sampi|PSY> para
<Sampi|PSY> tök fun vezetni :D

10. - #1251 [+] [-] (8) Added by sha
* atomcsirke is now known as atomcsirke|barom
<atomcsirke|barom> ehh
<atomcsirke|barom> "baromiehes" nem fert ki
* atomcsirke|barom is now known as atomcsirke|ehes

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: