| 1. - #1508 [+] [-] (22) | Added by nagz |
|
// trefort, volt egy 3 másodperces látogatásom a #Batonyterenyë channelen,
majd a partolás után jött az msg. gargaj, figyelj.
<Live|hontfoglal> hm? <nagz> hm <nagz> :) <Live|hontfoglal> :)))) <nagz> az ë-n csodálkoztam <Live|hontfoglal> jahh <Live|hontfoglal> :)) <Live|hontfoglal> aha <Live|hontfoglal> Tiestos | |
| 2. - #202 [+] [-] (12) | Added by Gargaj |
|
<Rigor> meg kell hogy mondjam 100 folott mar nem hallok en sem:)
<vRm> 100 mi? <vRm> ev vagy Hz? <vRm> esetleg kHz? :) <vRm> mert az ugye elegge gaz ha mar 100Hz felett nem hallasz :) <nagz> a vizszint felett senki se Hal <Rigor> nagz: dehogynem peldaul a royal albert hall:) | |
| 3. - #739 [+] [-] (37) | Added by nagz |
|
* huf has joined #demoscene
<huf> iigy <nagz> hufka.baszomaszadszeletbazd <huf> kurva fasz vagy te buzi geci. (nagz) * nagz slaps huf around a bit with a large trout * nagz slaps huf around a bit with a large trout <vRm> menjetek ki a hora pokerezni | |
| 4. - #1397 [+] [-] (15) | Added by ziona |
|
<vinc_away> irány tamáshoz hangfalat buherálni :)
<zoomcns> erdekes azert hanyfelekeppen tudja azt mondani hogy "megyek bebaszni" :) | |
| 5. - #350 [+] [-] (25) | Added by sha |
|
-[ felkaru ]- http://www.szalacsi.tk/
-[ felkaru ]- támogassátok a pető imntézetet -[ TomcatGRM ]- LOL -[ TomcatGRM ]- szalacsipolo -[ Rigor ]- felkaru: miert? osszedol?:) -[ felkaru ]- nemtom -[ felkaru ]- de nézd meg -[ felkaru ]- http://www.szalacsi.tk/ -[ TomcatGRM ]- de bazmeg 10 dollart nem adok egy fingfogoert -[ felkaru ]- pénteken nemart buli, lesz HaTóSáGiLaG TiLoS!!! -[ [[hide]] ]- kiba huttoblokkot nemlehet vhonnet dajcsoktol rendelni? nincs kedvem maratni+esztergalni -.- -[ felkaru ]- szal gyere Rigor;> -[ TomcatGRM ]- felkaru egyebkent te miert jarsz erre a csatornara? -[ sha_dd ]- nem feltétlenül...emlékezz wigwamra!!! -[ felkaru ]- zavarok? -[ TomcatGRM ]- zsido vagy? -[ felkaru ]- nem talált -[ felkaru ]- és te? -[ TomcatGRM ]- akkor miert felelsz kerdesre kerdessel? -[ felkaru ]- milyen kérdésre? -[ felkaru ]- hogyan? -[ felkaru ]- mit tettem? -[ felkaru ]- mért nem kérdezel, akarommondani felelsz? -[ TomcatGRM ]- felkaru egyebkent te miert jarsz erre a csatornara? -[ mega|code ]- TomcatGRM -[ felkaru ]- mert tetszik a neve neki? -[ sha_dd ]- ezzel a loggal szerintetek nevezhetünk a citrom-compora??? ;))) -[ poncsi ]- krokka:) -[ KrOkKo ]- .p -[ felkaru ]- milyen loggal? -[ mega|code ]- dologgal bazz -[ sha_dd ]- erről beszélek ;) -[ felkaru ]- igloka mukodott? -[ igloka ]- felkaru: jól mondod bazz -[ felkaru ]- ja értem -[ felkaru ]- de ki szarja le? -[ felkaru ]- sha_dd, anyud hogy van?! -[ felkaru ]- igloka, te halvany feju! -[ sha_dd ]- már alszik ;))) -[ igloka ]- felkaru: mennyé' és kvékejjé' inkább -[ felkaru ]- igloka, te dizskos köcsög! -[ igloka ]- felkaru: neked multichannel a hangod? -[ felkaru ]- igloka, jó a segged! -[ igloka ]- felkaru: küldd el inkább az estfm.mp3-at -[ TomcatGRM ]- a seggem nekem is jo -[ TomcatGRM ]- ulok rajta es nem billeg -[ felkaru ]- hát ez most nagyon lapos volt igloka -[ TomcatGRM ]- nem is nyom -[ felkaru ]- TomcatGRM, állna 3felé a segged! (c)SHeeR -[ TomcatGRM ]- igloka: kurva anyad -[ igloka ]- TomcatGRM: Vegyél egy amígát, és szard le! -[ felkaru ]- ;PPPPP -[ mega|code ]- amiga hosszu i-vel -[ TomcatGRM ]- felkaru: te beszelsz, olyan undok vagy hogy nem szol hozzad a radio se -[ felkaru ]- ez az igloka, mondd meg neki -[ felkaru ]- TomcatGRM, biztosan jól érezd magad? -[ TomcatGRM ]- amugy van amigam es sajna mostansag nem fenyeget az elcsarlisodas :( -[ TomcatGRM ]- amit 3 hete vettem monitort meg nem volt idom lemosni rola a koszt :(( -[ KrOkKo ]- :F -[ felkaru ]- annyi a melo? -[ felkaru ]- ;> -[ TomcatGRM ]- felkaru: komolyan erdekel amugy miert vagy itt. szoval az ember nem megy be egy metalkocsmaba ha nem szereti a metalt. -[ TomcatGRM ]- amugy igen annyi. -[ felkaru ]- towellel, vagy van wappal? -[ TomcatGRM ]- felkaru: towelhez semmi kozom -[ felkaru ]- TomcatGRM én szeretem a metált -[ TomcatGRM ]- egyebkent bementem ma westelhez, kurvara bejott nekik a labirintusjatek, csak azt kertek, hogy ne legyen tobb 2 folyosonal mert eltevednek benne a plazapatkanyok -[ TomcatGRM ]- felkaru: az a baj veled hogy nincs meg benned az elvonatkoztatas ketsege | |
| 6. - #141 [+] [-] (63) | Added by Gargaj |
|
<Flashy> majdnem beboritottam egy negyed kilo kekszet az asztal ala
<naGzRM243> Flashy de meg elsz es ez a lenyeg <GargajUD> szerencsed, h nem a keksz boritotta rad az asztalt <GargajUD> most gondolj bele <GargajUD> benne lennel hiradoba meg minden <GargajUD> mi meg rohognenk szarul <naGzRM243> naigen <naGzRM243> kifolyt az agyveleje de a kex mitsem sejtve raboritotta a szekrenyt is | |
| 7. - #589 [+] [-] (49) | Added by ZooM |
|
*** vincenzo_ has quit IRC (Ping timeout)
<vincenzoo> huh, megijedtem, hogy kiléptem :) | |
| 8. - #301 [+] [-] (5) | Added by nagz |
|
//zenerol volt szo//
<nagz> meghallg vagy inkabb ejted? <nagz> ;) <meph_igy> most nemtok leszedni semmit mert nem tudom levenni a kezem a billentyuzetrol <nagz> es ha jonne az arab terrorista? <meph_igy> beigyelne | |
| 9. - #1730 [+] [-] (25) | Added by TrX |
| yume.darkuu: bzmeg olyan faradt vagyok hogy megkoszontem az automatanak a kavet -_- | |
| 10. - #204 [+] [-] (31) | Added by nagz |
|
<nagz> :*** CIIICCCAAAA
<nagz> hogysmint?:) <Bonka> szijja edes <Bonka> fazom <nagz> nefazz <nagz> dugjal es abban kimelegszel <Bonka> be kene csukni az ablakot <nagz> az is jo <Bonka> most nemtok dugni epp <nagz> miert? <Bonka> hat mert a szuleimmel nem illik <nagz> tenyleg? | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |