| 1. - #1061 [+] [-] (43) | Added by TomcatMWI |
| <PG> Chris1 akko látott nőt, mikor öreganyám esdé ramot | |
| 2. - #1289 [+] [-] (31) | Added by nagz |
|
// spirit...
<trx> na. en most neztem jofele karacsonyi filmet <trx> rekviem egy alomert <KcG> az aztan a karacsonyi film <trx> ja. <KcG> meg a veresre baszva 2 <KcG> megfogja az unnep lenyeget <Leon`> mer az 1 a husvetrol szol? <KcG> honnan talaltad ki?Lattad? <KcG> Azert a nyulas reszeket kihagyhattak volna belole <nagz> van a "veresfaszu halott 3 - baszd meg a jo kurva anyad" c. dan gyermekthriller <nagz> azt adtak tegnap <KcG> basszus es en enm voltam otthon <KcG> hol adtak?A minimaxon? <KcG> most jon ki nemsokara a faszkardozas a hullahazban 4 is <trx> ahol a vegen leszurjak egymast? <trx> hatulrol <KcG> azaz!:) <KcG> vagyis elirtad <KcG> leszarjak egymast <trx> az nem a 3 ? <KcG> abba csak leokadjak egymast az aktus utan ... | |
| 3. - #19 [+] [-] (40) | Added by Gargaj |
|
<TomcatGRM> es nemtom tudjatok-e de alig fel evvel korabban az egeszet
eladtak a Microsoftnak
<LouiSe_Ao> mi az a FASA? <TomcatGRM> ok csinaltak csomo szerepjatekot <TomcatGRM> Shadowrun, Battletech, Earthdawn <shadowke> aha, es microsoftnak? <TomcatGRM> ja ezen rohogtunk <TomcatGRM> "Kinyitom az ajtot." <TomcatGRM> "Bemesz es... ERROR. Menj es nyisd ki ujra." | |
| 4. - #1128 [+] [-] (26) | Added by nagz |
|
// gettó
* KcG has joined #masfel <KcG> Jonapot <KcG> koszontem bazmeg! <KcG> Hat itt senkinek se volt gyerkeszobaja? <DeM> szia bazmeg KcG bazmeg <DeM> ;> <nagz> ja a kurva szad <Rigor> csá KöCsöööGG!:) <nagz> KcG na inkabb meg se szolaltal volna mi? <DeM> hehe <KcG> na azert <KcG> Gyökerek | |
| 5. - #1268 [+] [-] (20) | Added by nagz |
|
// ... ezek hulyek. (fixedgear = 981)
<FixedGear> csinalj inkabb egy rock a drog ellen koncertet <tavasz> kecskemeten volt ilyen <tavasz> drog és ifjusag neven <tavasz> ezeréve <tavasz> még olyan kicsi voltam h halászjuditnal alltam sorba autogramért:) <FixedGear> :) <FixedGear> mig a tobbiek a dealernel | |
| 6. - #1291 [+] [-] (26) | Added by sha |
|
* DC-1 is now known as DC-1_food`n`swim
<Suzy_work> DC-1_food`n`swim: fürdés közben kajálsz? :) | |
| 7. - #1467 [+] [-] (1) | Added by tranzig |
|
<Athina> fixa ideam h a fodrasz csaj magaban kibeszel engem a masik enjevel
<Athina> ugyanez a meggyozodesem a mukormossel es a butikos csajokkal kapcsolatban is <Athina> ezek mind ilyenek <jimmiTGD> csak irigykedsz rájuk, mert téged kiközösítettek a képzeletbeli barátaid | |
| 8. - #1332 [+] [-] (22) | Added by obegatoid |
|
<@Reggie_> ELEM NEVE: Nö
<@Reggie_> VEGYJELE: Fm <@Reggie_> FELTALALTA: Ádám <@Reggie_> ATOMTÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között <@Reggie_> FELLELHETOSÉG: Nagy mennyiségben található urbán környezetben <@Reggie_> Fizikai tulajdonságai: <@Reggie_> - a felülete általában színes mázzal van bevonva; <@Reggie_> - azonnal forr és ok nélkül fagy; <@Reggie_> - megfelelô eljárás alkalmazásával olvad; <@Reggie_> - rossz izu, ha téves helyen kóstoljuk; | |
| 9. - #1023 [+] [-] (47) | Added by sha |
|
<sha> mert szar a routerem
<sha> és megnézzük,mibaja <sha> meg trxnek van jó <sha> és aztis megnézzük <KcG> hogy az meg miert jo... | |
| 10. - #28 [+] [-] (1) | Added by Gargaj |
| <Chain|Q> Pontscho: es minek koszonhetjuk kedves megtisztelo latogatasod bazzeg? :))) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |