<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1372 [+] [-] (1) Added by jimmi
<Igor2Code> ilyen munevetest ugy csinalnak a rohogo sorozathoz, hogy odarakjak a 68020 melle a p4-et, es akkor felveszik mikrofonnal :)

2. - #822 [+] [-] (2) Added by sha
//szerafin ilyen ska-reggae rajongó hölgyismerõs #ska.hu-ról

<szerafin> bocsi, de mar homalzosodik a kep..
<szerafin> musyaj mennem..
<szerafin> koran keltem nagzon..

3. - #1660 [+] [-] (29) Added by Flamer
// Hokinet phorever :)

<Simba^FD> http://www.hwsw.hu/hirek/33509/
<dh0> kijott az os5 ? :)
<Simba^FD> múhaha. fatávnyet --> fakszeleró --> tréoffline --> tréhomo
<Leeroy^SD> azzzz
<Leeroy^SD> menetrendszerinti 3 evenkenti atnevezesunket add meg Uram, meg ma :)
<Simba^FD> azt.

4. - #1681 [+] [-] (55) Added by blash
-!- BuXY95 [~BuXY@ev4y6e6ygh.adsl.datanet.hu] has joined #scene.hu
<Hunger> ez meg buxy
<tranzig> buxy hostjan egy ideig gondolkoztam hogy mit jelenthet l33tsp34k-ul

5. - #905 [+] [-] (21) Added by dfj
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> kviz
<phx-> zivk
<nagz> melyik vigyorgas kihez tartozik?
<nagz> 1., :)
<nagz> 2., :-)
<nagz> 3., :_)
<nagz> 4., :>
<nagz> 5., ;]
<nagz> 6., :9
<phx-> rotfl
<nagz> time is up
<nagz> 1., akarki
<nagz> 2., scottt
<nagz> 3., leonofsgr
<nagz> 4., nagz
<nagz> 5., trx
<nagz> 6., noel
<nagz> koszonjuk a jatekot
* Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz)
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> najo
<@dfj> aha
<@dfj> uj jatekot kerunk
* Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz)
<[gabba[> ez egy alladek
<@arnyek> ki irta nagzot?
<@arnyek> igor te voltal?

6. - #1209 [+] [-] (75) Added by remageFrs
* sha_ (sha@koffein.nelkul.nem.vagyok.jol.hu) has joined #scene.hu

7. - #920 [+] [-] (37) Added by Gargaj
<Chain|Q> bazz, nincs IDE-s cd-m :)
<Chain|Q> nemtok installni :)
<Chain|Q> most jottem ra, h. van vagy 5 driveom, de mind SCSI-s :)
<BoyC|Code> csarli visszatert
<BoyC|Code> na milyen a pega meselj
<BoyC|Code> :D
<Chain|Q> ittvan
<Chain|Q> atom
<Chain|Q> egyelore bejon a smartfirmware prompt
<Chain|Q> es kozli a 'boot' parancsra h. 'boot failure' ;)
<Chain|Q> de 1ghz erzed ;)
<GargajUD> azer bazmeg ez telleg fasza :)
<GargajUD> de telleg szal hol van ettol a pece...
<Chain|Q> mondjuk, tekintve hogy se winyo se cd nincs rakotve
<Chain|Q> meglepne ha bebootolna ;)
<BoyC|Code> ja szal gyorsan mondja hogy boot failure
<GargajUD> hat ugy meg mit csodalkozol bazz :)
<Chain|Q> nem csodalkozom
<Chain|Q> csak kerdeztetek milyen allapotban van a gep
<Chain|Q> en meg mondtam :)
<Chain|Q> h. jelenleg ilyenben
<BoyC|Code> charlie: erdekes, a c64 bebootol nelkuluk ;)))))
<rept_ai> dehat nem az szamit hogy hany ghz :)))
<rept_ai> <Chain|Q> de 1ghz erzed ;) <- mikor az amigas racsodalkozik a nagyvilagra :))

8. - #1337 [+] [-] (51) Added by Chain-Q
<Igor2Away> >awayc> ilyen szennyviztelepeken vannak kakabuvarok, akiknek az a feladatuk, hogy lemerulnek az ulepitobe, es kiszedegetik az aljarol a nagyobb szilard darabokat
<Igor2Away> beoltoznek teljesen ilyen vizhatlan ruhgaba, de meg utanna is eleg sokaig mosakodnak, de szerintem marad egy szaguk :>
<spenot> bueh
<spenot> es gondolom pocsekul fizetik oket
<Igor2Away> azt nemtom :>
<Igor2Away> de jo erzes lehet, hogy korulvesz a szar :>
<Igor2Away> nagy pech, ha elvagodik a legzocso, hehe :>>
<spenot> akkor asszem az allando vindozinstall meg nem is olyan rossz ;)

9. - #707 [+] [-] (82) Added by Flashy
<leonofsgr> nem fogadták el az sam-es rilizunket
<leonofsgr> :_(
<BoyC> ja mondtam hogy nem fog menni :|
<leonofsgr> kuva annyukat
<leonofsgr> argh...
<BoyC> 1 nappal a deadline utan? mit varsz? :P
<leonofsgr> de mé ilyen faszok a szervezõk?

10. - #152 [+] [-] (30) Added by nagz
<p|deg^inf> ruhellem a kigyokat
<p|deg^inf> egepetemna
<[gabba[> poncso, oralis fixacio??
<p|deg^inf> jah
<p|deg^inf> baltaval
<[gabba[> ehehe
<mrmaim> ez ilyen ferfiassag hianya komplexus
<mrmaim> :)))9
<naGzRM243> igen
<naGzRM243> az alany elkeseredik a kigyo hosszu fallikus mivolta lattan ezert gyulolettel viseltet iranta
<naGzRM243> mondja, milyen kapcsolatban all az edesanyjaval?
<mrmaim> 384kbit

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds Skin: