<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #246 [+] [-] (23) Added by TrX
(@p|nem) hogy mondod angolul, hogy halat adok az istennek, hogy nem amerikaba szulettem. ?
(@tranzig) i give fish to god...

2. - #688 [+] [-] (43) Added by asdf
® Jesters (Heaven@nilus-92.adsl.datanet.hu) has joined #amigahu
<Jesters> hi all!
<Jesters> Tudja valaki, hogy lehet 20-as telcsirol kulfoldre telefonalni_
<asdf> + jel, orszaghivo es telefonszam ;)
<asdf> de ha ip aalapon akarod olcsobban, akkor +0 orszaghivo es telefonszam
<asdf> csak eloote meg kell rendelni a plusznullat
<Jesters> orszaghivo_
<Jesters> ?
<Jesters> gorogorszagba szeretnek telefonalni
<Jesters> akkor mit kell tennem?
<pH03N1x> gorog szamot kene hivni
<Jesters> hat ez az
<Jesters> de az mi_
<Jesters> ?
<pH03N1x> megnez pannyon pedzs ;)
<Jesters> pannon oldalon ezzel kapcsolatba semmit nem talaltam
<Jesters> plusznulla most nem kell, ugyis csak egzszer telefonalnek
<asdf> akkor azt mondod hogy mint ahogy +36201234567 lenne egy magyar szam
<asdf> + gorogorszag szama, korzetszam telefonszam formaban telefonalsz
<Jesters> 20-as telcsit hivnek
<asdf> aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
<pH03N1x> :)))
<pH03N1x> ha a hulyeseg fajna ;)
<asdf> tehat egy pannonos ismid van gorogorszagban?
<asdf> mert akkor siman 0620 es telefonszam :)
<asdf> o meg percalapon fizet kb 2-300 ft-ot a hivasert
<pH03N1x> felteve ha van olyan hulye h. felveszi :)
<asdf> hubazdmeg, ez sulyos volt igy koran reggel ;)
<pH03N1x> ez kemeny volt, ketsegkivul ;P
<asdf> kuldj neki sms-t a netrol ;)
<Jesters> azt mar kuldtem
<Jesters> :D
<Jesters> de teljesen el voltam tajolva ezzel kapcsolatban
<asdf> es nem volt gyanus, hogy a sajat telefonszamara elment az sms?
<asdf> es ha az odaert, akkor valszeg felhivni is tudod? ;)))

3. - #1471 [+] [-] (17) Added by Chain|Q
<VikocaDFT> en csak egy ember elott borulnek le, de az nem scener
<VikocaDFT> meg amugy is tudjatok
<zoomcns> en nem
<zoomcns> david hasselhoff?
<VikocaDFT> nem
<zoomcns> jatenyleg o scener

4. - #1567 [+] [-] (26) Added by Chain|Q
<Chain|Q> egesz dfmk net elment aludni
<Chain|Q> jomoka
<Artlace> nagy sarga kabelkereso gep?

5. - #1326 [+] [-] (29) Added by tranzig
<@jazzkutya> c64-en hogy lehet alahuzas jelet irni? :)
<@MinceR> c64-en lehet irni? :)
<@vincenzoo> mi az a c64?
<@Ray^TRY> mi az, hogy irni? ;)

6. - #1149 [+] [-] (3) Added by Chain-Q
// o_X = zoomcns, finnorszagi trip utan

<Chain-Q> o_X: tenyleg, segged mar javul? :]]
<o_X> aha

7. - #917 [+] [-] (46) Added by TomcatMWI
<BoyC|Code> \o\ /o/ \o\ /o/
<zoom|cns> open fire!
<BoyC|Code> \o\ /o/ \o\ /o/
<BoyC|Code> :)
* joins: TomcatOFF (TomcatGRM@catv-d5deb024.bp13catv.broadband.hu)
<TomcatOFF> kaboom
<zoom|cns> ¡~%_:²/
<TomcatOFF> jaj eltalaltam zoomot

8. - #449 [+] [-] (67) Added by TrX
(Chain|Q) intel rulez

9. - #1351 [+] [-] (26) Added by jimmi
// jmp-be épített parancsok...

Igor2Code: >gargaj> mielott megkerdezed, a szexre nincs parancs, es nem is lesz :)
GargajUD: ez csupan azt jelenti hogy nem szerves resze az eletednek
GargajUD: :D
Igor2Code: LOL :>

10. - #786 [+] [-] (12) Added by nagz
<nagz> mikor mentek londonba?
<KcG> HOLNAP
<nagz> miert uvoltesz, felsz netan?
<KcG> mehetek be az alltalanos suliba TrX anyjahoz,hogy kabatot vigyek a rohadeknak
<nagz> oh
<KcG> mer a fasz nem vitt
<KcG> "London"-gondolta magaban."palmafak ,neger csajok" asszocialt mar igy elore

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: