<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1365 [+] [-] (44) Added by jimmi
// magyar találmányok

GargajCNS: ottvan helyette a hologram, a gyufa, a dinamo...
BaziJoe: egyenaramu elektro motor !
BaziJoe: jedlik rulz
GargajCNS: villanyvasut, telefonkozpont..
BaziJoe: transzformator
pasy: Zafi.A.....

2. - #724 [+] [-] (26) Added by dfj
<Mephizto> igyeljunk
* aateks (sapka@IP-116-66.TvNetWork.Hu) has joined #kész.hu
* Dzs3kk (~dzsekk@ktv31-217-68.catv-pool.axelero.hu) has joined #kész.hu
* nagz (nagzrm243@catv-d5deb972.bp13catv.broadband.hu) has joined #kész.hu

3. - #1095 [+] [-] (33) Added by dfj
<_ex> !q place lofasz
<[quiz]on> •[ lofasz nincs a toplistán, sajnálom.. ]•
<dfj> lofasz nincs a toplistán, sajnálom..
<dfj> akkor hogylehet rajta barki is
<dfj> ha lofasz nincs
<dfj> vagyis ha lofasz sincs
<_ex> na ez az
<_ex> :>

4. - #1502 [+] [-] (25) Added by ziona
// Az elozmenyek nem is fontosak ;)

<Geri> de van valami parancs amivel billentyûnyomásra kell váratni nem?
<Geri> meg hogy a halálba lehet a kurva annyának ; jelet írni ebbe a szarba
<trx> mibe?
<trx> hamaskepp nem akkor kopipeszt
<trx> a jozan paraszti esz csodakra kepes am
<trx> :D

5. - #332 [+] [-] (19) Added by Gargaj
<GargajUD> quote quote quoteqodatch
<nagz> huje
<nagz> addold magad
<nagz> ez jo lett
<nagz> a nevemben
<nagz> lusta vagyok

/* ok :) */

6. - #612 [+] [-] (25) Added by dfj
<@nagz> Gbeatrix nyugi
<@nagz> te meg azert is leterdelsz hogy bejuss ingyen a zold pardonba
<@nagz> :PPPPPp
<@Gbeatrix> nagz igen en ojanvagyok:)
(gyk: a zoldpardonba a belepes alapbol ingyenes)

7. - #33 [+] [-] (32) Added by Gargaj
<LouiSe_Ao> 91 dudz for fyanica yet...
<}Voy{> mennyek enis? -.-'
<dfjwork> ne
<}Voy{> najo akkor de ;p
<KrOkKo> LouiSe_Ao:kifizetem a belépõjét,ha nem engeded be:DDDDD
<}Voy{> KrOkKo: miertis?;pp
<}Voy{> neked nem is logok ^_^

8. - #903 [+] [-] (25) Added by nagz
<takiba> a sex az 1etlen gyengém:)
<nagz> nekem erossegem

9. - #698 [+] [-] (7) Added by TomcatGRM
<LeChuck> tegyel fel OS2-t 10 gombaszbol 9 ezt ajanlja

10. - #860 [+] [-] (2) Added by az a jo budos kurva anyad
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D?

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: