<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1356 [+] [-] (54) Added by nagz
<mCm> mi a különbség az ata és a sata vinyó közt?
<_37_napja_izzik_a_pulikutya_> az egyik egy betuvel tobb
<mCm> ahhh
<mCm> D:
<Acme_ToxiC> segitek, a sata az :)

2. - #1681 [+] [-] (55) Added by blash
-!- BuXY95 [~BuXY@ev4y6e6ygh.adsl.datanet.hu] has joined #scene.hu
<Hunger> ez meg buxy
<tranzig> buxy hostjan egy ideig gondolkoztam hogy mit jelenthet l33tsp34k-ul

3. - #504 [+] [-] (47) Added by TrX
(@arnyek) 40 ev mulva lesz demoscene?
(@TrX) arnyek: jah
(@TrX) rancos demokat fogunk csinalni
(@TrX) meg ilyen setabot kell hozza
(@TrX) esetleg toloszek es lelegeztetogep
(@zoom[CNS]) es mire vegignezzuk, elfelejtjuk hogy mi volt az elejen

4. - #801 [+] [-] (46) Added by BoyC
//zoom az alkesz

[@zoom[CNS]] hm most jutott eszembe hogy ma meg nem is ittam semmit
.!. @zoom[CNS] to brain wake uuuup

5. - #1352 [+] [-] (63) Added by nagz
<_35_napja_izzik_a_pulikutya_> megborultam
<KunyA> forditva vetted be a gyogyszered?

6. - #1182 [+] [-] (16) Added by TomcatMWI
<GargajUD> van pl. ijen hogy guru meditation. az akkor jon elo ha radugod az amigat projektorra demoshow celjabol.

7. - #115 [+] [-] (28) Added by Zoom
<szakdfj> tokjo demoeffektek vannak ha nyomogatom az lcdt

8. - #1377 [+] [-] (53) Added by sha
<eLod> <Josephus> bazeg
<eLod> <Josephus> 10 perce keresem feliratok.hu-n a vuk-hoz a feliratot
<eLod> <Josephus> aztan leesett hogy MILYEN FELIRATOT
<eLod> <Josephus> :)

9. - #1013 [+] [-] (15) Added by sha
<zoom|cns> Az alultervezett AGP szabvány miatt a kártya két tápcsatlakozón keresztül 120 wattot vesz magához. Közel annyit, mint egy megtermett 21"-os monitor. Ebbõl adódóan 480W-os tápot ajánlanak.
<zoom|cns> nabazmeg
<zoom|cns> ja geforce 6800
<iVi> :))
<iVi> mindezt egy 1negyzetcentimeternyi helyen veszi fel:)
<iVi> korantsem tokeletes meg a technika:D
<AbcuG|kod> geforce 6800 epilator
<AbcuG|kod> nvidia keperol egeti a bort vagy mi ? :)

10. - #405 [+] [-] (37) Added by arnyek
(Ipneo) Hm... Majd egysze megcsapom a tomketet egy billentyuzettel.. Ha eppen raerek, meg amugyis.. :P
(@Skygg) hat ha neked ez szolgalja a fejlodesed
(Ipneo) Skygg: jah, a Visszafejlodesemet... :)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: