<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #534 [+] [-] (21) Added by nagz
<megazyz> asszem meg nehany evig kodolok de utana kene valami teljesen mast csinalni
<megazyz> pl. dekodolni;)

2. - #712 [+] [-] (15) Added by Chain|Q
<m3g4|c0d3> Chain|Q: nem gyanus ez a sok helikopter?
<zoom[CNS]> feszek lehet a kozelben

3. - #920 [+] [-] (37) Added by Gargaj
<Chain|Q> bazz, nincs IDE-s cd-m :)
<Chain|Q> nemtok installni :)
<Chain|Q> most jottem ra, h. van vagy 5 driveom, de mind SCSI-s :)
<BoyC|Code> csarli visszatert
<BoyC|Code> na milyen a pega meselj
<BoyC|Code> :D
<Chain|Q> ittvan
<Chain|Q> atom
<Chain|Q> egyelore bejon a smartfirmware prompt
<Chain|Q> es kozli a 'boot' parancsra h. 'boot failure' ;)
<Chain|Q> de 1ghz erzed ;)
<GargajUD> azer bazmeg ez telleg fasza :)
<GargajUD> de telleg szal hol van ettol a pece...
<Chain|Q> mondjuk, tekintve hogy se winyo se cd nincs rakotve
<Chain|Q> meglepne ha bebootolna ;)
<BoyC|Code> ja szal gyorsan mondja hogy boot failure
<GargajUD> hat ugy meg mit csodalkozol bazz :)
<Chain|Q> nem csodalkozom
<Chain|Q> csak kerdeztetek milyen allapotban van a gep
<Chain|Q> en meg mondtam :)
<Chain|Q> h. jelenleg ilyenben
<BoyC|Code> charlie: erdekes, a c64 bebootol nelkuluk ;)))))
<rept_ai> dehat nem az szamit hogy hany ghz :)))
<rept_ai> <Chain|Q> de 1ghz erzed ;) <- mikor az amigas racsodalkozik a nagyvilagra :))

4. - #42 [+] [-] (12) Added by Gargaj
<cccwadccc> fog valamit csinalni az AWAY flegre?
<cccwadccc> mert ahogy latom jo sok aktiv tagja van:)

5. - #1517 [+] [-] (8) Added by kislanyfejes joghurt
// nem vicces, de meg kell orokiteni.

<remageFrs> dfj! lesz antiq? :)
<dfj> remageFrs! hát persze!! ;]
(...)
<dfj> amugy jovore nincskizarva
<dfj> deezt nemhallottatok
<dfj> nemlattatok
<dfj> nemtudtokrola

6. - #1223 [+] [-] (12) Added by pohar
<tej_> Hi
<pohar> hi
<dfj> tejscene
* phrbot has quit IRC (Connection reset by peer)
<vincenzoo> bazz, leesett.. :)
<vincenzoo> tejszín :)
<pohar> :D
<jimmiTGD> hüje :)
<pohar> a tejszín az fehér, nem?
<Athina> dfj es az emelkedett szoviccek esete :)
<Athina> dfj, join blog.hu ;)
<tej_> ja ,a tej szine az feher
<tej_> tejscene hub
<vincenzoo> mégjobb :)

7. - #1013 [+] [-] (14) Added by sha
<zoom|cns> Az alultervezett AGP szabvány miatt a kártya két tápcsatlakozón keresztül 120 wattot vesz magához. Közel annyit, mint egy megtermett 21"-os monitor. Ebbõl adódóan 480W-os tápot ajánlanak.
<zoom|cns> nabazmeg
<zoom|cns> ja geforce 6800
<iVi> :))
<iVi> mindezt egy 1negyzetcentimeternyi helyen veszi fel:)
<iVi> korantsem tokeletes meg a technika:D
<AbcuG|kod> geforce 6800 epilator
<AbcuG|kod> nvidia keperol egeti a bort vagy mi ? :)

8. - #1215 [+] [-] (12) Added by tranzig
<@Chain-Q> Jezus megvaltoztatta az eleted! Elmentsem? (I/N)

9. - #893 [+] [-] (33) Added by dfj
<KohiNoor> <b>izsár</b>
<KohiNoor> boldizsár

10. - #1311 [+] [-] (24) Added by TomcatMWI
<TomcatMWI> baz, mennyi cuccot vettem mar emiatt a kurva konyv miatt, hihetetlen
<TomcatMWI> egy kobmeter amigat legalabb
<pontscho> add be a mehbe
<TomcatMWI> nem veszik be, mert le van szarva
<pontscho> uh
<pontscho> slaggal le tudod veretni
<Chain-Q> na, gyufasdobozt letenni
<Chain-Q> mielott kihuztok belole vmit

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: