<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1130 [+] [-] (8) Added by nagz
<nagz> kene ilyen szobat csinalni hogy #borton es abbol nem tudsz kilepni. a ban ellentete
<rezo> es oda messzinvajtolni
<jegHegy> nem
<jegHegy> akit bannolnak valahonnan az csak oda tud belepni
<jegHegy> az ugy faja
<jegHegy> es nincs privmsg
<Sampi|PSY> es a slap fáj :D

2. - #1005 [+] [-] (21) Added by nagz
//ICQ; Dr. Rigor Mortis = Rigor, ulvemallo hangrovar = nagz; avagy miert is jo baratokkal beszelni:)//

ülvemálló hangrovar: (1:48 AM) osszegezhetem a multhetet?:)
DR. Rigor Mortis: (1:48 AM) kerem!
ülvemálló hangrovar: (1:49 AM) -nagyapam meghalt
-osszevesztem egy haverral
-fel fogam letort
-fonok haverja kiturt allasbol
-anyamat lehet kirugjak, nem kapott fizut
-csajom kidobott
-elhagytam a legfontosabb sample cd-met
ülvemálló hangrovar: (1:49 AM) mar csak rohogni tudok:)
ülvemálló hangrovar: (1:50 AM) ezek utan szoljon be egy rendor hogy miert fogyasztottam marihuanat az utcan :))))))))))))))))))
DR. Rigor Mortis: (1:51 AM) megorulok, nem tudok filet kuldeni neked icq-n
ülvemálló hangrovar: (1:51 AM) naja latom neked is van problemad :))))))))))))))))
DR. Rigor Mortis: (1:51 AM) pedig talaltam egy olyan, de olyan diszkozenére kihegyezett vsti-t hogy beszarsz

3. - #41 [+] [-] (26) Added by Gargaj
<shadowke> Igor2Work mit szeretnel tomcattol?
<Igor2Work> >shadowke> amennyire tudom, kendermagnak o volt urolso szerkesztoje :)
<GargajUD> kendermagot nem SE csinalta?
<Igor2Work> hat eredetileg SE
<Igor2Work> de aztan 18. szam korul volt vmi balhe
<shadowke> tomcat? balhe? ugyanmar :)

4. - #101 [+] [-] (40) Added by Gargaj
<TomcatGRM> arn: kicsit lassu az odcd letoltes. dontsd meg a szervert a halokartya fele, hogy gyorsabban folyjanak a byte-ok :)

5. - #1247 [+] [-] (5) Added by iwwil
<jimmi> az amerikai óvodákban kötelezövé kell tenni, hogy minden fél óra indiánosdi után a gyerekek fél óra zsidósat is játsszanak, csak a rasszizmus elkerülése végett
<GargajCNS> jah
<GargajCNS> eloszor megskalpolnak valakit
<GargajCNS> aztan kirugjak
<GargajCNS> aztan, mivel negereset is kell, lelovik

6. - #1082 [+] [-] (7) Added by jimmi
// Gargaj és a demókészítés filozófiája

<GargajCNS> hja hat ha kodolni nem tudunk legalabb akadjon es lehetoleg utemre :D

7. - #1753 [+] [-] (17) Added by Gargaj
<melak> mar elnezest de a vilagon a legbuzisabb dolog novel dugni

8. - #1550 [+] [-] (33) Added by kelsey
[19:12] * Quits: ziona (~Ziona@80.77.114.57) ("desert miss her rain <3 <3 <3")
[19:13] <GargajCNS> bukkake!!
[19:13] <GargajCNS> :D

9. - #248 [+] [-] (10) Added by Gargaj
* mep|hiany (~cat@gprs5.vodafone.hu) Quit (Ping timeout)
* mep_smoke (~cat@gprs1.vodafone.hu) Quit (Ping timeout)
* meph3 (~cat@gprs1.vodafone.hu) Quit (Ping timeout)
<Barna> hullik a fergese
<Maxie> akkor te miert vagy meg itt?:)

10. - #290 [+] [-] (29) Added by Gargaj
/* orszagos hovihar idejen */

<[zoom]> itt kinezek az ablakon
<[zoom]> es latom hogy van meg olyan allat aki esernyovel jar
<KrOkKo> Mary Poppins lehet

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.019 seconds Skin: