<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #8 [+] [-] (41) Added by Gargaj
<AlleyCat{> van valakinek elado napalm? csak keves kell, amennyi eleg csepelre...

2. - #1233 [+] [-] (47) Added by pohar
<Gbeatrix> mulktor a hatso padban nemlattam, h a tanar nez e mikozbenpuskazok:DD
<Gbeatrix> Reggie, uhuM:) azert az durva:))
<Loydi> de csak mert a puskát nézted
<Loydi> igaz
<Loydi> lövészeten is a puskát kell nézni
<Gbeatrix> Loydi, jajj nelegyel mar ijen kis okos;))

3. - #1073 [+] [-] (15) Added by TomcatMWI
<Kill3rPro> huuggec beszarnék, ha egy predátor ordítana a konyhámban:))
<[3]dr1m> LOL
<[3]dr1m> en akkor orditanek ha egy predator szarna a konyhamban

4. - #121 [+] [-] (10) Added by Gargaj
<megasys> megasys: idevele:)

5. - #1751 [+] [-] (40) Added by A sípfaszú szörny
qdb mi? :D

<@MPI> joreggelt, es eredmenyekben gazdag napot kivanok mindenkinek
<MinceR> szia kedves MPI
<MinceR> szeretettel koszontelek, es kellemes idotoltest kivanok itt tartozkodasod idejere!
<@MPI> MinceR: szivemet melengeti megtisztelo koszontesed, kiserje napodat vidamsag 's szerencse!
<MinceR> koszonom szepen kedves MPI , mindig orom szamomra mikor valaki effele mely figyelmesseggel fordul felem!
<@MPI> MinceR: reszemrol a szerencse, szekleted legyen lagy es selymes :)))
<MinceR> lol
* @MPI most itt rohog a tanari asztalnal, a osztaly meg nez ostoban
<AceMcLoud> sziveskedjetek megbaszni magatokat, majdnem lefordultam a szekrol:)
<MinceR> :D
<@MPI> AceMcLoud: most megint rohogok
<AceMcLoud> osztaly meg mindig bamba?:)
<@MPI> beteg a rosszgyerek, es ilyen beke van...
<@MPI> MinceR: qdb gyanus ez a reggeli koszontes :)

6. - #1047 [+] [-] (33) Added by sha
<sha> átjössz? :)
<nagz> felek hogy beteg leszek
<sha> csak hozz filmet is :)
<nagz> epp most erzem magam gyogyulva picit
<sha> beteg vagy,nem?
<nagz> szal most nem kozkaztatok
<sha> ja..okok
<nagz> hat mondom gyogyulofelben
<nagz> :)
<sha> akkor további jobbulást
<sha> pedig faxkivan
<nagz> gondolom
<sha> ilyen idõben biciklizni kéne
<nagz> szivesen atmennek hiddel en is csak semmit cisnalok
<nagz> haha
<nagz> ne verjen at, huvos van
<nagz> itt ulok nyitott ablaknal puceran
<nagz> es meg azt szajkozom hogy gyogyulkazom
<nagz> :)
<sha> tekernék és tekernék és söröznék és fagyiznék és bejárnám az országot és sátoroznék..és..vannak vágyaim,na :)
<sha> nálam is nyitva az ablak
<nagz> fuves reteken szalldosnal
<sha> mert mindjárt gyújtok
<nagz> tepelodnel mi legyen
<sha> amint anyám lelép
<nagz> tekergoznel amszterdam utcain
<sha> csokit is hoztam fel
<sha> meg teát
<nagz> tudsz dcc-zni egy kis thc-t? rarakom az ereimre az upc-s kabelt
<sha> szal..startra kész vok :)
<nagz> hehe
<nagz> START
<nagz> na most kesz lettel?
<nagz> :)

//igen

7. - #364 [+] [-] (5) Added by Gargaj
<meph|dead> kielegitem magam oralisan egy pizzaval
<GargajUD> inkabb edd meg
<meph|dead> egyem meg? buzi vagy?

8. - #1422 [+] [-] (67) Added by ziona
<iVi> gondolkodtam dolgokon
<iVi> igy total faradtan
<LyD^> nem találom a tapétavágót
<jimmiTGD> ej, de nincs kedvem kódolni
<iVi> minden nap 4:30-kor keles es 9-10 ora melo hajnaltol
<LyD^> bazmeg
<LyD^> beszakadt a körmöm
<ziona> scene.hu panaszkonyv
<Gbeatrix> valaki meg benyoghette volna
<Gbeatrix> h nemallfel:D

9. - #1363 [+] [-] (6) Added by TrX
(@TrX) zumm
(@TrX) milyen ido a helschinkiben?
(@zoomcns) sut a nap
(@zoomcns) -4 fok
(@zoomcns) es a hajam tokeletes

10. - #1452 [+] [-] (38) Added by Chain|Q
// #amigahu

<simca> ide nem jarnak ilyen scenerfelek
<Chain|Q> es amigasok se, ahogy nezem :)
<simca> azok mar reg nem :)
<Simba^FD> kék osztriga bárba se osztrigák járnak, szal

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: