<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1340 [+] [-] (30) Added by sha
<Darren79> "A szamitogep Windows nelkul olyan, mint a hal bicikli nelkul!"

2. - #928 [+] [-] (14) Added by sha
<sha_dd> öcsémnél jól megy dózerrel
<KohiNoor> mindenki azt hasznal, amit akar
<Peet> gien....
<KohiNoor> sha_dd: es milyen programokat hasznal?
<sha_dd> cs :)
<sha_dd> meg hasonlókat
<_J> egyenlore?
<sha_dd> _J, mármint öcsém?
<_J> sha hol jarunk?
<sha_dd> _J, nemtom..akkor egyikünk sem érti..mind1 :)
<_J> en csak azt kerdeztem, hogy milyen egyenlo daraborkrol van szo
<_J> mert egyenlore azt jelenti: egyenlo reszekre, darabokra
<arnyek> nagyon egyenlo darabok
<sha_dd> _J, bocs..akkor félreértettem
<arnyek> _J: az a 'egyelore' szot akartad hasznalni, szerintem
<_J> semmi gond... en sem ertettem egeszen :)
<arnyek> janem
<_J> en?
<Igor2OFF> :}
<arnyek> nem
<arnyek> :)
<Igor2OFF> arnyek felhasznalobarat
<_J> szerintem sem
<Igor2OFF> megmondja mit akartal :>

3. - #1296 [+] [-] (48) Added by jimmi
<megazyz> "Valami hiba van a programban, nem tudom elinditani"
<megazyz> "es mi az?"
<megazyz> "nem tudom, most mar elindult, de javitsatok ki"
<pohar> ilyen nekem is volt
<pohar> "nem megy a program"
<pohar> "mi a baja?"
<pohar> "nem tudom, de az elõbb slaggal lemosták a gépet"

4. - #1124 [+] [-] (36) Added by tsw
<garg^work> kene csinalni ijen mclarenes ongyujtot
<garg^work> benyomod a raikkonen fejet es kigyullad a kocsi hatulja

5. - #558 [+] [-] (15) Added by TrX
::: Joins: TomcatGRM (+TomcatGRM@3e70cc13.dialin.enternet.hu)
(TomcatGRM) kabumm
(TomcatGRM) meghaltatok
(TomcatGRM) en vagyok az ongyilkos bombasmerenylo
(TomcatGRM) na jo itt mindenki halott
::: Parts: TomcatGRM (+TomcatGRM@3e70cc13.dialin.enternet.hu): TomcatGRM

6. - #1567 [+] [-] (25) Added by Chain|Q
<Chain|Q> egesz dfmk net elment aludni
<Chain|Q> jomoka
<Artlace> nagy sarga kabelkereso gep?

7. - #151 [+] [-] (250) Added by TomcatGRM
<naGzRM243> ha veszek egy "é" márkájú telefont és ráállok akkor szakács vagyok?
<naGzRM243> mert a szakás ételcsináló

8. - #586 [+] [-] (24) Added by dfj
<@Flashy> igloka mrmaim?
<+igloka> Flashy: a fizikus...

9. - #492 [+] [-] (20) Added by Remage
* Disconnected
* Rejoined channel #Fresh.hu
<rem|workz> leszakadtam?
* Disconnected
* Rejoined channel #Fresh.hu
<rem|workz> penge jo most a halozatunk, ugylatom ;)
* Disconnected

10. - #21 [+] [-] (48) Added by Gargaj
*** }Voy{ is now known as Poorcica
*** dfj (eviltoy@m236-as201.elender.hu) has joined #demoscene
<Poorcica> dfj szia buzi
<dfj> anyad
<dfj> lustavagyok whoiselni deez biztos a voj

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: