| 1. - #1340 [+] [-] (30) | Added by sha |
| <Darren79> "A szamitogep Windows nelkul olyan, mint a hal bicikli nelkul!" | |
| 2. - #928 [+] [-] (14) | Added by sha |
|
<sha_dd> öcsémnél jól megy dózerrel
<KohiNoor> mindenki azt hasznal, amit akar <Peet> gien.... <KohiNoor> sha_dd: es milyen programokat hasznal? <sha_dd> cs :) <sha_dd> meg hasonlókat <_J> egyenlore? <sha_dd> _J, mármint öcsém? <_J> sha hol jarunk? <sha_dd> _J, nemtom..akkor egyikünk sem érti..mind1 :) <_J> en csak azt kerdeztem, hogy milyen egyenlo daraborkrol van szo <_J> mert egyenlore azt jelenti: egyenlo reszekre, darabokra <arnyek> nagyon egyenlo darabok <sha_dd> _J, bocs..akkor félreértettem <arnyek> _J: az a 'egyelore' szot akartad hasznalni, szerintem <_J> semmi gond... en sem ertettem egeszen :) <arnyek> janem <_J> en? <Igor2OFF> :} <arnyek> nem <arnyek> :) <Igor2OFF> arnyek felhasznalobarat <_J> szerintem sem <Igor2OFF> megmondja mit akartal :> | |
| 3. - #1296 [+] [-] (48) | Added by jimmi |
|
<megazyz> "Valami hiba van a programban, nem tudom elinditani"
<megazyz> "es mi az?" <megazyz> "nem tudom, most mar elindult, de javitsatok ki" <pohar> ilyen nekem is volt <pohar> "nem megy a program" <pohar> "mi a baja?" <pohar> "nem tudom, de az elõbb slaggal lemosták a gépet" | |
| 4. - #1124 [+] [-] (36) | Added by tsw |
|
<garg^work> kene csinalni ijen mclarenes ongyujtot
<garg^work> benyomod a raikkonen fejet es kigyullad a kocsi hatulja | |
| 5. - #558 [+] [-] (15) | Added by TrX |
|
::: Joins: TomcatGRM (+TomcatGRM@3e70cc13.dialin.enternet.hu)
(TomcatGRM) kabumm (TomcatGRM) meghaltatok (TomcatGRM) en vagyok az ongyilkos bombasmerenylo (TomcatGRM) na jo itt mindenki halott ::: Parts: TomcatGRM (+TomcatGRM@3e70cc13.dialin.enternet.hu): TomcatGRM | |
| 6. - #1567 [+] [-] (25) | Added by Chain|Q |
|
<Chain|Q> egesz dfmk net elment aludni
<Chain|Q> jomoka <Artlace> nagy sarga kabelkereso gep? | |
| 7. - #151 [+] [-] (250) | Added by TomcatGRM |
|
<naGzRM243> ha veszek egy "é" márkájú telefont és ráállok akkor
szakács vagyok?
<naGzRM243> mert a szakás ételcsináló | |
| 8. - #586 [+] [-] (24) | Added by dfj |
|
<@Flashy> igloka mrmaim?
<+igloka> Flashy: a fizikus... | |
| 9. - #492 [+] [-] (20) | Added by Remage |
|
* Disconnected
* Rejoined channel #Fresh.hu <rem|workz> leszakadtam? * Disconnected * Rejoined channel #Fresh.hu <rem|workz> penge jo most a halozatunk, ugylatom ;) * Disconnected | |
| 10. - #21 [+] [-] (48) | Added by Gargaj |
|
*** }Voy{ is now known as Poorcica
*** dfj (eviltoy@m236-as201.elender.hu) has joined #demoscene <Poorcica> dfj szia buzi <dfj> anyad <dfj> lustavagyok whoiselni deez biztos a voj | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |