| 1. - #1669 [+] [-] (72) | Added by Fiber^ |
|
...
<Rose^> lenyeg hogy volt fegyelmi lezarult rovassal 2 hetig fellebbezhetett az itelet ellen nme tettea 2 het 2 nap utan kirugtak <pontscho> kit dugott meg? Artlace> celiranyos kerdes <Rose^> allitolag azert mert a estis hallgatok beadtak valami peticiot ellene, de olyasmit is sutyorognak az estisek hogy hatszele is volt valahol a fejeseknél <Rose^> poncso férjezett szal szeritnem max a férjét <Rose^> na a lenyeg az <rept_ai> poncso ferjezett?????????????????? <rept_ai> bazz <pontscho> eeeeen? <rept_ai> poncso, gratula!! :D <Fiber^> omg <Artlace> mik nem vannak <Rose^> egy vesszo kimardt :D <pontscho> a kurva szamat, hogy eszre se vettem :) <Fiber^> pontscho: meddig akartad titkolni? <Artlace> oh, egy vesszo... <pontscho> him? | |
| 2. - #1249 [+] [-] (36) | Added by TomcatMWI |
|
* nagz has joined #amigahu
<TomcatMWI> nagz is megjott <nagz> muszaj <nagz> lenyeltem egy magnest ide meg valaki vasat dobalt a kurvaanyjat | |
| 3. - #930 [+] [-] (9) | Added by innocent |
|
<Sampi|PSY> hogyhogy mi vagyunk a másodikok a greetzben? \o/
<vincenzoo> tevedesbol... :P | |
| 4. - #693 [+] [-] (39) | Added by sha |
|
<sha|pakol> hubazz..most játszottam élõben sokoban-t..a dobozopkat,amikben
a szobám van eljuttattam a garázsba,majd ott rendezgettem.. :P
<SDr> >sha> hol van a szgeped? ;-> <sha|pakol> SDr: azt csak utsó nap teszem el :) <mrmaim> a szamitogep a szobajaban van <mrmaim> a szobaja meg a dobozokban <mrmaim> a dobozok meg a szobajaban <mrmaim> :) <SDr> a dobozok a garazsban vannak <SDr> ez igy ellentmondasos <SDr> SHA! hazucc! :-> <mrmaim> :)) <mrmaim> sha-t onellentmondasra vezettuk <_9|0ff> sha szobaja egy fraktal | |
| 5. - #626 [+] [-] (4) | Added by igor2 |
|
(miutan a fork szo ragozasarol beszeltunk)
<GargajUD> tancosokkal forkolok | |
| 6. - #1064 [+] [-] (7) | Added by TomcatMWI |
| <stranger|> egyik haver mondta, hogy ô munkaidôben szeret szarni, mert akkor azt is fizetik:)) | |
| 7. - #1354 [+] [-] (20) | Added by TomcatMWI |
|
// az eszaki osszekoto hid tortenete...
<Tigrincs> egy nyilast a regi ivhidbol levittek simontornyara, ott mukodott sokaig hidkent de nemreg azt is lebontottak <pH03N1x> en nyilasnak olvastam, ekezetnelkul | |
| 8. - #1133 [+] [-] (42) | Added by Chain|Q |
| <trx[-|-]> ziona: gyere ide, erted meg a szamitogepet is kikapcsolom... | |
| 9. - #319 [+] [-] (15) | Added by Gargaj |
| <tranzig> nezmar ilyen madar rafagyott az ablakparkanyra | |
| 10. - #1010 [+] [-] (51) | Added by nagz |
|
<Ri2> Zöld erdõben jártam
<Ri2> Kék ibolyát láttam <Ri2> El akart hervadni * Ri2 was kicked by lakatlansziget.hu (Flooding (Limit is 3 lines per 2 seconds)) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |