<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1508 [+] [-] (22) Added by nagz
// trefort, volt egy 3 másodperces látogatásom a #Batonyterenyë channelen, majd a partolás után jött az msg. gargaj, figyelj.

<Live|hontfoglal> hm?
<nagz> hm
<nagz> :)
<Live|hontfoglal> :))))
<nagz> az ë-n csodálkoztam
<Live|hontfoglal> jahh
<Live|hontfoglal> :))
<Live|hontfoglal> aha
<Live|hontfoglal> Tiestos

2. - #202 [+] [-] (12) Added by Gargaj
<Rigor> meg kell hogy mondjam 100 folott mar nem hallok en sem:)
<vRm> 100 mi?
<vRm> ev vagy Hz?
<vRm> esetleg kHz? :)
<vRm> mert az ugye elegge gaz ha mar 100Hz felett nem hallasz :)
<nagz> a vizszint felett senki se Hal
<Rigor> nagz: dehogynem peldaul a royal albert hall:)

3. - #739 [+] [-] (37) Added by nagz
* huf has joined #demoscene
<huf> iigy
<nagz> hufka.baszomaszadszeletbazd
<huf> kurva fasz vagy te buzi geci. (nagz)
* nagz slaps huf around a bit with a large trout
* nagz slaps huf around a bit with a large trout
<vRm> menjetek ki a hora pokerezni

4. - #1397 [+] [-] (15) Added by ziona
<vinc_away> irány tamáshoz hangfalat buherálni :)
<zoomcns> erdekes azert hanyfelekeppen tudja azt mondani hogy "megyek bebaszni" :)

5. - #350 [+] [-] (25) Added by sha
-[ felkaru ]- http://www.szalacsi.tk/
-[ felkaru ]- támogassátok a pető imntézetet
-[ TomcatGRM ]- LOL
-[ TomcatGRM ]- szalacsipolo
-[ Rigor ]- felkaru: miert? osszedol?:)
-[ felkaru ]- nemtom
-[ felkaru ]- de nézd meg
-[ felkaru ]- http://www.szalacsi.tk/
-[ TomcatGRM ]- de bazmeg 10 dollart nem adok egy fingfogoert
-[ felkaru ]- pénteken nemart buli, lesz HaTóSáGiLaG TiLoS!!!
-[ [[hide]] ]- kiba huttoblokkot nemlehet vhonnet dajcsoktol rendelni? nincs kedvem maratni+esztergalni -.-
-[ felkaru ]- szal gyere Rigor;>
-[ TomcatGRM ]- felkaru egyebkent te miert jarsz erre a csatornara?
-[ sha_dd ]- nem feltétlenül...emlékezz wigwamra!!!
-[ felkaru ]- zavarok?
-[ TomcatGRM ]- zsido vagy?
-[ felkaru ]- nem talált
-[ felkaru ]- és te?
-[ TomcatGRM ]- akkor miert felelsz kerdesre kerdessel?
-[ felkaru ]- milyen kérdésre?
-[ felkaru ]- hogyan?
-[ felkaru ]- mit tettem?
-[ felkaru ]- mért nem kérdezel, akarommondani felelsz?
-[ TomcatGRM ]- felkaru egyebkent te miert jarsz erre a csatornara?
-[ mega|code ]- TomcatGRM
-[ felkaru ]- mert tetszik a neve neki?
-[ sha_dd ]- ezzel a loggal szerintetek nevezhetünk a citrom-compora??? ;)))
-[ poncsi ]- krokka:)
-[ KrOkKo ]- .p
-[ felkaru ]- milyen loggal?
-[ mega|code ]- dologgal bazz
-[ sha_dd ]- erről beszélek ;)
-[ felkaru ]- igloka mukodott?
-[ igloka ]- felkaru: jól mondod bazz
-[ felkaru ]- ja értem
-[ felkaru ]- de ki szarja le?
-[ felkaru ]- sha_dd, anyud hogy van?!
-[ felkaru ]- igloka, te halvany feju!
-[ sha_dd ]- már alszik ;)))
-[ igloka ]- felkaru: mennyé' és kvékejjé' inkább
-[ felkaru ]- igloka, te dizskos köcsög!
-[ igloka ]- felkaru: neked multichannel a hangod?
-[ felkaru ]- igloka, jó a segged!
-[ igloka ]- felkaru: küldd el inkább az estfm.mp3-at
-[ TomcatGRM ]- a seggem nekem is jo
-[ TomcatGRM ]- ulok rajta es nem billeg
-[ felkaru ]- hát ez most nagyon lapos volt igloka
-[ TomcatGRM ]- nem is nyom
-[ felkaru ]- TomcatGRM, állna 3felé a segged! (c)SHeeR
-[ TomcatGRM ]- igloka: kurva anyad
-[ igloka ]- TomcatGRM: Vegyél egy amígát, és szard le!
-[ felkaru ]- ;PPPPP
-[ mega|code ]- amiga hosszu i-vel
-[ TomcatGRM ]- felkaru: te beszelsz, olyan undok vagy hogy nem szol hozzad a radio se
-[ felkaru ]- ez az igloka, mondd meg neki
-[ felkaru ]- TomcatGRM, biztosan jól érezd magad?
-[ TomcatGRM ]- amugy van amigam es sajna mostansag nem fenyeget az elcsarlisodas :(
-[ TomcatGRM ]- amit 3 hete vettem monitort meg nem volt idom lemosni rola a koszt :((
-[ KrOkKo ]- :F
-[ felkaru ]- annyi a melo?
-[ felkaru ]- ;>
-[ TomcatGRM ]- felkaru: komolyan erdekel amugy miert vagy itt. szoval az ember nem megy be egy metalkocsmaba ha nem szereti a metalt.
-[ TomcatGRM ]- amugy igen annyi.
-[ felkaru ]- towellel, vagy van wappal?
-[ TomcatGRM ]- felkaru: towelhez semmi kozom
-[ felkaru ]- TomcatGRM én szeretem a metált
-[ TomcatGRM ]- egyebkent bementem ma westelhez, kurvara bejott nekik a labirintusjatek, csak azt kertek, hogy ne legyen tobb 2 folyosonal mert eltevednek benne a plazapatkanyok
-[ TomcatGRM ]- felkaru: az a baj veled hogy nincs meg benned az elvonatkoztatas ketsege

6. - #141 [+] [-] (63) Added by Gargaj
<Flashy> majdnem beboritottam egy negyed kilo kekszet az asztal ala
<naGzRM243> Flashy de meg elsz es ez a lenyeg
<GargajUD> szerencsed, h nem a keksz boritotta rad az asztalt
<GargajUD> most gondolj bele
<GargajUD> benne lennel hiradoba meg minden
<GargajUD> mi meg rohognenk szarul
<naGzRM243> naigen
<naGzRM243> kifolyt az agyveleje de a kex mitsem sejtve raboritotta a szekrenyt is

7. - #589 [+] [-] (49) Added by ZooM
*** vincenzo_ has quit IRC (Ping timeout)
<vincenzoo> huh, megijedtem, hogy kiléptem :)

8. - #301 [+] [-] (5) Added by nagz
//zenerol volt szo//

<nagz> meghallg vagy inkabb ejted?
<nagz> ;)
<meph_igy> most nemtok leszedni semmit mert nem tudom levenni a kezem a billentyuzetrol
<nagz> es ha jonne az arab terrorista?
<meph_igy> beigyelne

9. - #1730 [+] [-] (25) Added by TrX
yume.darkuu: bzmeg olyan faradt vagyok hogy megkoszontem az automatanak a kavet -_-

10. - #204 [+] [-] (31) Added by nagz
<nagz> :*** CIIICCCAAAA
<nagz> hogysmint?:)
<Bonka> szijja edes
<Bonka> fazom
<nagz> nefazz
<nagz> dugjal es abban kimelegszel
<Bonka> be kene csukni az ablakot
<nagz> az is jo
<Bonka> most nemtok dugni epp
<nagz> miert?
<Bonka> hat mert a szuleimmel nem illik
<nagz> tenyleg?

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: