<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #231 [+] [-] (59) Added by nagz
<WarYou> Miért nem lehet az ágyon "û" betû? | - Mert az ágynemûtartó.

2. - #700 [+] [-] (55) Added by megasys
<BoyC|Code> na megyek kajat csinalni, hatha kiesek azalatt :P
* BoyC|Code was kicked by meph_away (ping timeout)

3. - #624 [+] [-] (25) Added by nagz
<ScoTTT> na hat egyre jobban hasonlit ram.. mivel heti 200-at tekrek, igy a labam no mint alalt, de a felsotestem ezzel aranyosan csokken, ahogy egetem le az izmot
<KohiNoor> heti 200 jointot tekerni nem semmi :>

4. - #1582 [+] [-] (23) Added by jimmi
// fényképezõgépek hosszú exponálási idejérõl...

<zoomcns> 30 perccel ilyen csillagmozgast lehet mar :)
<MPI> zoomcns: vagy 10 dugast!

5. - #534 [+] [-] (21) Added by nagz
<megazyz> asszem meg nehany evig kodolok de utana kene valami teljesen mast csinalni
<megazyz> pl. dekodolni;)

6. - #208 [+] [-] (38) Added by Gargaj
<_toth_> lengyelorszag rulez ;)
<KohiNoor> lofaszt
<KohiNoor> lepratelep
<KohiNoor> romania is
<KohiNoor> magyarorszag is :)
<nagz> mi azaert kevesbe
<Rigor> hat lehet hogy kohinooreknal nem igy van.:)
<Rigor> most is a szekerpalyaudvari tapiterminalrol nyomulsz mi?
<Rigor> amit raadasul ingyen, a coca cola tett ki turistacsalogatonak:)
<Rigor> de mivel a faluban egyedul kohinoor-nak van bicskája, így egész nap õ nyomkodhatja

7. - #1373 [+] [-] (23) Added by Chain|Q
// Arsenal - Bayern... :)

<jimmiTGD> még mindig az õstermelõ ss-tiszt a németek kapusa?
<Chain-Q> ja
<jimmiTGD> nem is baj az
<GargajCNS> kahn-kahn
<jimmiTGD> kohn

8. - #1241 [+] [-] (36) Added by TomcatMWI
#droidzona

<brajx> tomcat van meg vodkas polo?
<alyr> csak konyvet olvasok ^^
<TomcatMWI> brajx: kedesedre nagy kesessel valaszolva, igen, van meg vodkas konyv
<TomcatMWI> polo
<TomcatMWI> alyr, ne tereld el a kulcsingereket
<TomcatMWI> vagy ird azt, hogy pinat olvasol, az viccesebb :)
<alyr> azt hogy lehet olvasni?:>
<TomcatMWI> finoman, erzessel korozve a nyelved hegyevel
<curian> van 2 lapja
<curian> ;]
<alyr> omg
<alyr> :D
<TomcatMWI> az elso nehany oldalt finoman, aztan lehet gyorsabban, es a vegen masszirozni
<TomcatMWI> neha meg is lehet harapni, vannak konyvek, akik szeretik :P
<alyr> hova kerultem... 11
<TomcatMWI> esetleg tedd be az ujjadat konyvjelzonek :D
<curian> ahaha
<amikron> jo de mi a hejzet a fiatal fuzetekkel ?
<TomcatMWI> a fiatal fuzeteket gyorsan ki lehet olvasni
<TomcatMWI> csak vigyazni kell a konyvjelzokkel
<amikron> :]
<TomcatMWI> mert neha reped tole a gerincuk
<amikron> aaah
<TomcatMWI> ja, pont ilyen hangot adnak

9. - #296 [+] [-] (42) Added by Chain|Q
<mega|code> aztan kiderult hogy neki mar mondtak tobben hogy ne PCI videokartyat vegyen mer nem jo a gepehez
<Chain|Q> es akkor hogy sikerult megis vennie?
<mega|code> hat gondolom ugy hogy kifizette

10. - #1596 [+] [-] (88) Added by blash
<Hunger> wtf @ jovohaza
<pontscho> bemesz
<pontscho> es pofanbasz egy droid
<kelsey_r> király
<kelsey_r> "KILL ALL HUMANS!"
<pontscho> cylon's first law

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds Skin: