| 1. - #786 [+] [-] (11) | Added by nagz |
|
<nagz> mikor mentek londonba?
<KcG> HOLNAP <nagz> miert uvoltesz, felsz netan? <KcG> mehetek be az alltalanos suliba TrX anyjahoz,hogy kabatot vigyek a rohadeknak <nagz> oh <KcG> mer a fasz nem vitt <KcG> "London"-gondolta magaban."palmafak ,neger csajok" asszocialt mar igy elore | |
| 2. - #653 [+] [-] (31) | Added by kemo |
|
<GMS> nyihaha
<nagz> gmegür gmegür <huf> tirf <GMS> ez miylen lény hangja? <KohiNoor> anyjae | |
| 3. - #183 [+] [-] (23) | Added by Gargaj |
|
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky) * nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok' <WarYou> smoke crack <WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni <nagz> hackercipom van <nagz> feltori abokamat | |
| 4. - #1385 [+] [-] (10) | Added by TomcatMWI |
| <p^code> nobe logikat keresni az olyan, mint vekni kenyerbol toronydarut epiteni | |
| 5. - #435 [+] [-] (6) | Added by nagz |
|
//ufoland reprazent: nagz.. trefort reprazent: zso//
<nagz> mi a kulonbseg a rojt es zso kozott? <_zso_> na ? <nagz> a rojt az foszlány, zso pedig faszlány | |
| 6. - #1348 [+] [-] (18) | Added by dfj |
|
<TomcatMWI> Bemegy a kiskakas az RTL Klubhoz
<TomcatMWI> - Csokolom, apukamat keresem. Itt dolgozik. <TomcatMWI> - Biztos? <TomcatMWI> - SZERINTED? | |
| 7. - #54 [+] [-] (42) | Added by Gargaj |
|
<GargajUD> nekem beleszorult a hang a waveOutba
<GargajUD> es nem tom kiszedni <[zoom]> gargaj es most igy megy hogy ah erosebben*nyikk*ah erosebben*nyikk*ah erosebben*nyikk*ah erosebben*nyikk* :)) | |
| 8. - #696 [+] [-] (1) | Added by arnyek |
|
::: Quits: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu): van egy 5letem.
ha ket napon belul nem jonnek vissza, nemvalt be... -.-
(@KohiNoor_) de jo lenne, ha nem jonne vissza (@fles|work) bannold ki ;) (Notify) manoe (manoe@nilus-2998.adsl.datanet.hu) logged out. ::: Mode (@KohiNoor_:#demoscene +b voy303!*@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu) (@KohiNoor_) asszem ez jo lesz ::: Joins: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu) (@teo[o_o]) na ezt kurvara elbasztad :) | |
| 9. - #911 [+] [-] (7) | Added by tsw |
|
elmenybeszamolo
<Sampi|PSY> mész a kocsival <Sampi|PSY> jönnnek szembe <Sampi|PSY> eszedbe jutott már <Sampi|PSY> hogy csak 4 centit forgatsz azon a szaron <Sampi|PSY> és kséz <Sampi|PSY> MEGHALSZ! <Sampi|PSY> vagy valaki, poénból öngyiklos akar lenni <Sampi|PSY> és beléd szalad <Sampi|PSY> para <Sampi|PSY> tök fun vezetni :D | |
| 10. - #1251 [+] [-] (8) | Added by sha |
|
* atomcsirke is now known as atomcsirke|barom
<atomcsirke|barom> ehh <atomcsirke|barom> "baromiehes" nem fert ki * atomcsirke|barom is now known as atomcsirke|ehes | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |