| 1. - #1365 [+] [-] (44) | Added by jimmi |
|
// magyar találmányok
GargajCNS: ottvan helyette a hologram, a gyufa, a dinamo... BaziJoe: egyenaramu elektro motor ! BaziJoe: jedlik rulz GargajCNS: villanyvasut, telefonkozpont.. BaziJoe: transzformator pasy: Zafi.A..... | |
| 2. - #724 [+] [-] (26) | Added by dfj |
|
<Mephizto> igyeljunk
* aateks (sapka@IP-116-66.TvNetWork.Hu) has joined #kész.hu * Dzs3kk (~dzsekk@ktv31-217-68.catv-pool.axelero.hu) has joined #kész.hu * nagz (nagzrm243@catv-d5deb972.bp13catv.broadband.hu) has joined #kész.hu | |
| 3. - #1095 [+] [-] (33) | Added by dfj |
|
<_ex> !q place lofasz
<[quiz]on> •[ lofasz nincs a toplistán, sajnálom.. ]• <dfj> lofasz nincs a toplistán, sajnálom.. <dfj> akkor hogylehet rajta barki is <dfj> ha lofasz nincs <dfj> vagyis ha lofasz sincs <_ex> na ez az <_ex> :> | |
| 4. - #1502 [+] [-] (25) | Added by ziona |
|
// Az elozmenyek nem is fontosak ;)
<Geri> de van valami parancs amivel billentyûnyomásra kell váratni nem? <Geri> meg hogy a halálba lehet a kurva annyának ; jelet írni ebbe a szarba <trx> mibe? <trx> hamaskepp nem akkor kopipeszt <trx> a jozan paraszti esz csodakra kepes am <trx> :D | |
| 5. - #332 [+] [-] (19) | Added by Gargaj |
|
<GargajUD> quote quote quoteqodatch
<nagz> huje <nagz> addold magad <nagz> ez jo lett <nagz> a nevemben <nagz> lusta vagyok /* ok :) */ | |
| 6. - #612 [+] [-] (25) | Added by dfj |
|
<@nagz> Gbeatrix nyugi
<@nagz> te meg azert is leterdelsz hogy bejuss ingyen a zold pardonba <@nagz> :PPPPPp <@Gbeatrix> nagz igen en ojanvagyok:) (gyk: a zoldpardonba a belepes alapbol ingyenes) | |
| 7. - #33 [+] [-] (32) | Added by Gargaj |
|
<LouiSe_Ao> 91 dudz for fyanica yet...
<}Voy{> mennyek enis? -.-' <dfjwork> ne <}Voy{> najo akkor de ;p <KrOkKo> LouiSe_Ao:kifizetem a belépõjét,ha nem engeded be:DDDDD <}Voy{> KrOkKo: miertis?;pp <}Voy{> neked nem is logok ^_^ | |
| 8. - #903 [+] [-] (25) | Added by nagz |
|
<takiba> a sex az 1etlen gyengém:)
<nagz> nekem erossegem | |
| 9. - #698 [+] [-] (7) | Added by TomcatGRM |
| <LeChuck> tegyel fel OS2-t 10 gombaszbol 9 ezt ajanlja | |
| 10. - #860 [+] [-] (2) | Added by az a jo budos kurva anyad |
|
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D? | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |