<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #810 [+] [-] (21) Added by TomcatGRM
[nagz! menekülj!]

<asdf_> Allz, Simon the Sorcerer.mod kerestetik :)
<TomcatGRM> nagznak megvan az egesz jatek, ahhoz biztos van mod is
<asdf_> jovan, majd lekapom a gyereket, thx :)

2. - #57 [+] [-] (40) Added by Gargaj
<KohiNoor> nalunk kodercsavo megprobalja magat atkepezni webfejlesztove (rotfl)
<KohiNoor> magyar win2k-ra tett angol ie6-ot
<KohiNoor> aztan magyart felrakni nem tudja, angolt leszedni sem
<KohiNoor> viszlat
<TomcatGRM> en tegnap voltam egy ilyen botcsinalta webcegnel
<TomcatGRM> fonokcsavo 1 eve vett eloszor szamitogepet
<TomcatGRM> ilyen echte belassult analog csavo
<TomcatGRM> elmondta hogy o tulajdonkeppen nem erti, mit szeretnek egyesek a szamitogepen, o nagyon idegenkedik tole, es peldaul azt sem erti, miert irnak neha egy kettospontot es egy zarojelet a mondat vegen
<TomcatGRM> na es ez egy webstudio vezetoje
<HP[m1]> tomcat te olyan hihetetlen emberekkel akadsz ossze mindig :))
<KohiNoor> TomcatGRM: miert nem lotted az ilyet fejbe?
<KohiNoor> (hogy ne szenvedjen)
<TomcatGRM> KohiNoor: tkp ott volt a zsebemben a stukker :)))

3. - #744 [+] [-] (18) Added by TomcatGRM
(papjancsi)

<TomcatGRM> miert dugja a strucc a fejet a fold ala?
<TomcatGRM> mert tv-t nez a vakondnal
<jimmiTGD> miért néz tv-t?
<TomcatGRM> bazmeg

4. - #1389 [+] [-] (6) Added by nagz
<Pid> hm presszer
<mjölkmlorpf[nagz]> ha az van hogy Press any key to continue
<mjölkmlorpf[nagz]> de tul lusta vagy
<mjölkmlorpf[nagz]> akkor jon a Presszer
<mjölkmlorpf[nagz]> es o megnyomja neked
* Pid röhög
<Pid> "egyébként olyan Fáradtnak T?nsz"
<Pid> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
<mjölkmlorpf[nagz]> :DDDDDDDD

5. - #550 [+] [-] (34) Added by ZooM
<Igor2Zip> 1x mikor mukodo 9 voltos motort dugtam
<Igor2Zip> akkor szikrazott meg fustolt
<Igor2Zip> de egy sima reboot megjavitotta :>
<zoom[CNS]> igor te perverz

6. - #465 [+] [-] (10) Added by Chain|Q
/* #amigahu vs. aktualpolitika. :) */

<Emeric^SH> mas freemail-es cimet is spammeli egy fideszes dude, vagy csak engem tisztelt meg?
<Emeric^SH> ilyen subject: "A Metro egy zsido ujsag!"
<Emeric^SH> es tarsai :)
<LeChuck> nah vegre valaki ki merte mondani
<LeChuck> ;))
<LeChuck> megfigyeltem hogy azokon a napokon amikor beleolvasok a Metro ujsagba dupla sebesseggel no a pajeszom

7. - #449 [+] [-] (63) Added by TrX
(Chain|Q) intel rulez

8. - #200 [+] [-] (86) Added by Gargaj
<mephizto> ha 2 kezzel gepeltek es kozben asitotok, ne legyen a szatokban ego cigi

9. - #1504 [+] [-] (28) Added by blash
<blash> hubazzz, most lett vege az mashinea supramacy osszenek :D
<blash> 3ora 14 perc, amit beraktam playlistbe :D
<spenot> pi ora \o/

10. - #31 [+] [-] (304) Added by Gargaj
<Chain|Q> dili te me' nem vagy mekkan?
<Chain|Q> nem engedtek be? ;)
<d-lee> ez nem volt vicces
<Chain|Q> nem is viccnek szantam ;))) (bocs;)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: