<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1291 [+] [-] (26) Added by sha
* DC-1 is now known as DC-1_food`n`swim
<Suzy_work> DC-1_food`n`swim: fürdés közben kajálsz? :)

2. - #589 [+] [-] (49) Added by ZooM
*** vincenzo_ has quit IRC (Ping timeout)
<vincenzoo> huh, megijedtem, hogy kiléptem :)

3. - #203 [+] [-] (24) Added by Gargaj
<NoelofBH> ez agybasz:)
<NoelofBH> adjal
<NoelofBH> josokat:)
<nagz> josokat?
<nagz> nincsenek josaim
<nagz> ha lenne en lennek a nostradamus-eloszto

4. - #1436 [+] [-] (14) Added by tranzig
<spenot> !rand irc alvas
<jmp> >spenot> Rand=irc
* spenot megsimogatja jmp-t
<spenot> es osszeomlik a faradtsagtol :)

5. - #274 [+] [-] (30) Added by nagz
<NoelAvaj> kibaszotttt szemet karacsony..
<dfj^xmas> mondja noel, akinek a neve is karacsony

6. - #860 [+] [-] (2) Added by az a jo budos kurva anyad
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D?

7. - #445 [+] [-] (55) Added by sha
-[ nagz ]- ha sokat ulok a gep elott, a deli oldalamra moha no

8. - #1109 [+] [-] (51) Added by TrX
::: Joins: KcG (~kcg@3e44ae61.adsl.enternet.hu)
(@KcG) jihihihiiiii
(@KcG) repul a lofasz ki tudja hol all meg
(@KcG) megint elerkezett az a szombat este mikor a csoreszek osszegyulnek az irc elott es rohognek egymason

9. - #431 [+] [-] (19) Added by nagz
<|Jezus|> DE baszameg nem vagjatok nekem nem veletek van bajom nemertitek hanem azzal hogy ezta valamit ami most fojik meritek scenenek nevezni!
<mrmaim|el> |Jezus| hat
<mrmaim|el> jovan
<mrmaim|el> majd atnevezzuk
<nagz> hogy merjuk :)
<Igor2OFF> >jezus> mondom, scene2, es akkor jo :)

10. - #1489 [+] [-] (19) Added by dfj
<kelsey_requiem> whee, megalkottam életem elsõ szép glass materialját! \o/
<spen_work> uvegfuvo-szakkor? :)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: