| 1. - #534 [+] [-] (21) | Added by nagz |
|
<megazyz> asszem meg nehany evig kodolok de utana kene valami teljesen mast
csinalni
<megazyz> pl. dekodolni;) | |
| 2. - #712 [+] [-] (15) | Added by Chain|Q |
|
<m3g4|c0d3> Chain|Q: nem gyanus ez a sok helikopter?
<zoom[CNS]> feszek lehet a kozelben | |
| 3. - #920 [+] [-] (37) | Added by Gargaj |
|
<Chain|Q> bazz, nincs IDE-s cd-m :)
<Chain|Q> nemtok installni :) <Chain|Q> most jottem ra, h. van vagy 5 driveom, de mind SCSI-s :) <BoyC|Code> csarli visszatert <BoyC|Code> na milyen a pega meselj <BoyC|Code> :D <Chain|Q> ittvan <Chain|Q> atom <Chain|Q> egyelore bejon a smartfirmware prompt <Chain|Q> es kozli a 'boot' parancsra h. 'boot failure' ;) <Chain|Q> de 1ghz erzed ;) <GargajUD> azer bazmeg ez telleg fasza :) <GargajUD> de telleg szal hol van ettol a pece... <Chain|Q> mondjuk, tekintve hogy se winyo se cd nincs rakotve <Chain|Q> meglepne ha bebootolna ;) <BoyC|Code> ja szal gyorsan mondja hogy boot failure <GargajUD> hat ugy meg mit csodalkozol bazz :) <Chain|Q> nem csodalkozom <Chain|Q> csak kerdeztetek milyen allapotban van a gep <Chain|Q> en meg mondtam :) <Chain|Q> h. jelenleg ilyenben <BoyC|Code> charlie: erdekes, a c64 bebootol nelkuluk ;))))) <rept_ai> dehat nem az szamit hogy hany ghz :))) <rept_ai> <Chain|Q> de 1ghz erzed ;) <- mikor az amigas racsodalkozik a nagyvilagra :)) | |
| 4. - #42 [+] [-] (12) | Added by Gargaj |
|
<cccwadccc> fog valamit csinalni az AWAY flegre?
<cccwadccc> mert ahogy latom jo sok aktiv tagja van:) | |
| 5. - #1517 [+] [-] (8) | Added by kislanyfejes joghurt |
|
// nem vicces, de meg kell orokiteni.
<remageFrs> dfj! lesz antiq? :) <dfj> remageFrs! hát persze!! ;] (...) <dfj> amugy jovore nincskizarva <dfj> deezt nemhallottatok <dfj> nemlattatok <dfj> nemtudtokrola | |
| 6. - #1223 [+] [-] (12) | Added by pohar |
|
<tej_> Hi
<pohar> hi <dfj> tejscene * phrbot has quit IRC (Connection reset by peer) <vincenzoo> bazz, leesett.. :) <vincenzoo> tejszín :) <pohar> :D <jimmiTGD> hüje :) <pohar> a tejszín az fehér, nem? <Athina> dfj es az emelkedett szoviccek esete :) <Athina> dfj, join blog.hu ;) <tej_> ja ,a tej szine az feher <tej_> tejscene hub <vincenzoo> mégjobb :) | |
| 7. - #1013 [+] [-] (14) | Added by sha |
|
<zoom|cns> Az alultervezett AGP szabvány miatt a kártya két
tápcsatlakozón keresztül 120 wattot vesz magához. Közel annyit, mint egy
megtermett 21"-os monitor. Ebbõl adódóan 480W-os tápot ajánlanak.
<zoom|cns> nabazmeg <zoom|cns> ja geforce 6800 <iVi> :)) <iVi> mindezt egy 1negyzetcentimeternyi helyen veszi fel:) <iVi> korantsem tokeletes meg a technika:D <AbcuG|kod> geforce 6800 epilator <AbcuG|kod> nvidia keperol egeti a bort vagy mi ? :) | |
| 8. - #1215 [+] [-] (12) | Added by tranzig |
| <@Chain-Q> Jezus megvaltoztatta az eleted! Elmentsem? (I/N) | |
| 9. - #893 [+] [-] (33) | Added by dfj |
|
<KohiNoor> <b>izsár</b>
<KohiNoor> boldizsár | |
| 10. - #1311 [+] [-] (24) | Added by TomcatMWI |
|
<TomcatMWI> baz, mennyi cuccot vettem mar emiatt a kurva konyv miatt,
hihetetlen
<TomcatMWI> egy kobmeter amigat legalabb <pontscho> add be a mehbe <TomcatMWI> nem veszik be, mert le van szarva <pontscho> uh <pontscho> slaggal le tudod veretni <Chain-Q> na, gyufasdobozt letenni <Chain-Q> mielott kihuztok belole vmit | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |