| 1. - #231 [+] [-] (59) | Added by nagz |
| <WarYou> Miért nem lehet az ágyon "û" betû? | - Mert az ágynemûtartó. | |
| 2. - #700 [+] [-] (55) | Added by megasys |
|
<BoyC|Code> na megyek kajat csinalni, hatha kiesek azalatt :P
* BoyC|Code was kicked by meph_away (ping timeout) | |
| 3. - #624 [+] [-] (25) | Added by nagz |
|
<ScoTTT> na hat egyre jobban hasonlit ram.. mivel heti 200-at tekrek, igy a
labam no mint alalt, de a felsotestem ezzel aranyosan csokken, ahogy egetem le
az izmot
<KohiNoor> heti 200 jointot tekerni nem semmi :> | |
| 4. - #1582 [+] [-] (23) | Added by jimmi |
|
// fényképezõgépek hosszú exponálási idejérõl...
<zoomcns> 30 perccel ilyen csillagmozgast lehet mar :) <MPI> zoomcns: vagy 10 dugast! | |
| 5. - #534 [+] [-] (21) | Added by nagz |
|
<megazyz> asszem meg nehany evig kodolok de utana kene valami teljesen mast
csinalni
<megazyz> pl. dekodolni;) | |
| 6. - #208 [+] [-] (38) | Added by Gargaj |
|
<_toth_> lengyelorszag rulez ;)
<KohiNoor> lofaszt <KohiNoor> lepratelep <KohiNoor> romania is <KohiNoor> magyarorszag is :) <nagz> mi azaert kevesbe <Rigor> hat lehet hogy kohinooreknal nem igy van.:) <Rigor> most is a szekerpalyaudvari tapiterminalrol nyomulsz mi? <Rigor> amit raadasul ingyen, a coca cola tett ki turistacsalogatonak:) <Rigor> de mivel a faluban egyedul kohinoor-nak van bicskája, így egész nap õ nyomkodhatja | |
| 7. - #1373 [+] [-] (23) | Added by Chain|Q |
|
// Arsenal - Bayern... :)
<jimmiTGD> még mindig az õstermelõ ss-tiszt a németek kapusa? <Chain-Q> ja <jimmiTGD> nem is baj az <GargajCNS> kahn-kahn <jimmiTGD> kohn | |
| 8. - #1241 [+] [-] (36) | Added by TomcatMWI |
|
#droidzona
<brajx> tomcat van meg vodkas polo? <alyr> csak konyvet olvasok ^^ <TomcatMWI> brajx: kedesedre nagy kesessel valaszolva, igen, van meg vodkas konyv <TomcatMWI> polo <TomcatMWI> alyr, ne tereld el a kulcsingereket <TomcatMWI> vagy ird azt, hogy pinat olvasol, az viccesebb :) <alyr> azt hogy lehet olvasni?:> <TomcatMWI> finoman, erzessel korozve a nyelved hegyevel <curian> van 2 lapja <curian> ;] <alyr> omg <alyr> :D <TomcatMWI> az elso nehany oldalt finoman, aztan lehet gyorsabban, es a vegen masszirozni <TomcatMWI> neha meg is lehet harapni, vannak konyvek, akik szeretik :P <alyr> hova kerultem... 11 <TomcatMWI> esetleg tedd be az ujjadat konyvjelzonek :D <curian> ahaha <amikron> jo de mi a hejzet a fiatal fuzetekkel ? <TomcatMWI> a fiatal fuzeteket gyorsan ki lehet olvasni <TomcatMWI> csak vigyazni kell a konyvjelzokkel <amikron> :] <TomcatMWI> mert neha reped tole a gerincuk <amikron> aaah <TomcatMWI> ja, pont ilyen hangot adnak | |
| 9. - #296 [+] [-] (42) | Added by Chain|Q |
|
<mega|code> aztan kiderult hogy neki mar mondtak tobben hogy ne PCI
videokartyat vegyen mer nem jo a gepehez
<Chain|Q> es akkor hogy sikerult megis vennie? <mega|code> hat gondolom ugy hogy kifizette | |
| 10. - #1596 [+] [-] (88) | Added by blash |
|
<Hunger> wtf @ jovohaza
<pontscho> bemesz <pontscho> es pofanbasz egy droid <kelsey_r> király <kelsey_r> "KILL ALL HUMANS!" <pontscho> cylon's first law | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds | Skin: |