| 1. - #810 [+] [-] (21) | Added by TomcatGRM |
|
[nagz! menekülj!]
<asdf_> Allz, Simon the Sorcerer.mod kerestetik :) <TomcatGRM> nagznak megvan az egesz jatek, ahhoz biztos van mod is <asdf_> jovan, majd lekapom a gyereket, thx :) | |
| 2. - #57 [+] [-] (40) | Added by Gargaj |
|
<KohiNoor> nalunk kodercsavo megprobalja magat atkepezni webfejlesztove
(rotfl)
<KohiNoor> magyar win2k-ra tett angol ie6-ot <KohiNoor> aztan magyart felrakni nem tudja, angolt leszedni sem <KohiNoor> viszlat <TomcatGRM> en tegnap voltam egy ilyen botcsinalta webcegnel <TomcatGRM> fonokcsavo 1 eve vett eloszor szamitogepet <TomcatGRM> ilyen echte belassult analog csavo <TomcatGRM> elmondta hogy o tulajdonkeppen nem erti, mit szeretnek egyesek a szamitogepen, o nagyon idegenkedik tole, es peldaul azt sem erti, miert irnak neha egy kettospontot es egy zarojelet a mondat vegen <TomcatGRM> na es ez egy webstudio vezetoje <HP[m1]> tomcat te olyan hihetetlen emberekkel akadsz ossze mindig :)) <KohiNoor> TomcatGRM: miert nem lotted az ilyet fejbe? <KohiNoor> (hogy ne szenvedjen) <TomcatGRM> KohiNoor: tkp ott volt a zsebemben a stukker :))) | |
| 3. - #744 [+] [-] (18) | Added by TomcatGRM |
|
(papjancsi)
<TomcatGRM> miert dugja a strucc a fejet a fold ala? <TomcatGRM> mert tv-t nez a vakondnal <jimmiTGD> miért néz tv-t? <TomcatGRM> bazmeg | |
| 4. - #1389 [+] [-] (6) | Added by nagz |
|
<Pid> hm presszer
<mjölkmlorpf[nagz]> ha az van hogy Press any key to continue <mjölkmlorpf[nagz]> de tul lusta vagy <mjölkmlorpf[nagz]> akkor jon a Presszer <mjölkmlorpf[nagz]> es o megnyomja neked * Pid röhög <Pid> "egyébként olyan Fáradtnak T?nsz" <Pid> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd <mjölkmlorpf[nagz]> :DDDDDDDD | |
| 5. - #550 [+] [-] (34) | Added by ZooM |
|
<Igor2Zip> 1x mikor mukodo 9 voltos motort dugtam
<Igor2Zip> akkor szikrazott meg fustolt <Igor2Zip> de egy sima reboot megjavitotta :> <zoom[CNS]> igor te perverz | |
| 6. - #465 [+] [-] (10) | Added by Chain|Q |
|
/* #amigahu vs. aktualpolitika. :) */
<Emeric^SH> mas freemail-es cimet is spammeli egy fideszes dude, vagy csak engem tisztelt meg? <Emeric^SH> ilyen subject: "A Metro egy zsido ujsag!" <Emeric^SH> es tarsai :) <LeChuck> nah vegre valaki ki merte mondani <LeChuck> ;)) <LeChuck> megfigyeltem hogy azokon a napokon amikor beleolvasok a Metro ujsagba dupla sebesseggel no a pajeszom | |
| 7. - #449 [+] [-] (63) | Added by TrX |
| (Chain|Q) intel rulez | |
| 8. - #200 [+] [-] (86) | Added by Gargaj |
| <mephizto> ha 2 kezzel gepeltek es kozben asitotok, ne legyen a szatokban ego cigi | |
| 9. - #1504 [+] [-] (28) | Added by blash |
|
<blash> hubazzz, most lett vege az mashinea supramacy osszenek :D
<blash> 3ora 14 perc, amit beraktam playlistbe :D <spenot> pi ora \o/ | |
| 10. - #31 [+] [-] (304) | Added by Gargaj |
|
<Chain|Q> dili te me' nem vagy mekkan?
<Chain|Q> nem engedtek be? ;) <d-lee> ez nem volt vicces <Chain|Q> nem is viccnek szantam ;))) (bocs;) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |