| 1. - #1286 [+] [-] (32) | Added by TomcatMWI |
|
<lc_away> lassan olyanok leszunk mint izland.
<Reggie> annyira azert nincs hideg <lc_away> akkor miert van a kormany pufajkaba? | |
| 2. - #465 [+] [-] (10) | Added by Chain|Q |
|
/* #amigahu vs. aktualpolitika. :) */
<Emeric^SH> mas freemail-es cimet is spammeli egy fideszes dude, vagy csak engem tisztelt meg? <Emeric^SH> ilyen subject: "A Metro egy zsido ujsag!" <Emeric^SH> es tarsai :) <LeChuck> nah vegre valaki ki merte mondani <LeChuck> ;)) <LeChuck> megfigyeltem hogy azokon a napokon amikor beleolvasok a Metro ujsagba dupla sebesseggel no a pajeszom | |
| 3. - #1073 [+] [-] (15) | Added by TomcatMWI |
|
<Kill3rPro> huuggec beszarnék, ha egy predátor ordítana a konyhámban:))
<[3]dr1m> LOL <[3]dr1m> en akkor orditanek ha egy predator szarna a konyhamban | |
| 4. - #520 [+] [-] (77) | Added by Chain|Q |
| <nagz> ez a quotes azert van hogy ha meghalunk mind pl terrortamadasban vagy atomreggeliben belefulladunk legyen az utokornak egy lenyomat ami csak a jofejsegunkbol all. csak hat ugye maradnak a demok is... | |
| 5. - #898 [+] [-] (3) | Added by dfj |
|
<@pondesz> Tilos az újévet ünnepelni Szaúd-Arábiában
<@pondesz> A rendõrség virágot, gyertyákat és más ünneplésre alkalmas tárgyakat keresve razziáz <@nagz> lol <@oBSCuRe> az milyen kiraj <@oBSCuRe> siman lehetne tradelni igyet, mert ugyse azt keresnek.. <@nagz> ott? <@nagz> baz <@nagz> kaja helyett azt adjak <@oBSCuRe> menjuk tovabb fiuk, itt csak valami szaraz zold tragya van.. semmi gyertya <@pondesz> egy tanyer LSDt kerek <@oBSCuRe> ...es egy korso ketamint | |
| 6. - #1307 [+] [-] (11) | Added by TomcatMWI |
|
<pontscho> "A XXI. szazadot a Microsoft tamogatja"
<pontscho> a jo kurva anyad, nelkule az ido se folyik ??? | |
| 7. - #1464 [+] [-] (28) | Added by Chain|Q |
|
<garg^ipaq> bazeg
<garg^ipaq> cukraszdanal lehalt a net <garg^ipaq> johettem at varos masik vegebe <zoomcns> uff <zoomcns> internetturizmus? :) | |
| 8. - #1651 [+] [-] (21) | Added by TomcatMWI |
|
// érik az embert meglepetések IRC közben, avagy küldfénypost reloaded...
<Maxie> jé egy macska esett be az ablakon | |
| 9. - #45 [+] [-] (24) | Added by Gargaj |
| <fatso> toltom le az asm-os releas-eket es azt irja ki hogy 450 nap mig lejon :) | |
| 10. - #980 [+] [-] (8) | Added by remageFrs |
|
<TomcatMWI> az intelligencia es az orultseg nem zarja ki egymas
<TomcatMWI> t <p|code> nem, sot egyenesen aranyos <TomcatMWI> tudom. en peldaul teljesen orult vagyok. <p|code> teeee ? <p|code> hol ? :) <TomcatMWI> helyben <mrmaim> az "orult" meg a "faszkalap" sem ugyanaz <mrmaim> :) <TomcatMWI> ha egymas melle allunk, ez latszik is | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds | Skin: |