<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1286 [+] [-] (32) Added by TomcatMWI
<lc_away> lassan olyanok leszunk mint izland.
<Reggie> annyira azert nincs hideg
<lc_away> akkor miert van a kormany pufajkaba?

2. - #465 [+] [-] (10) Added by Chain|Q
/* #amigahu vs. aktualpolitika. :) */

<Emeric^SH> mas freemail-es cimet is spammeli egy fideszes dude, vagy csak engem tisztelt meg?
<Emeric^SH> ilyen subject: "A Metro egy zsido ujsag!"
<Emeric^SH> es tarsai :)
<LeChuck> nah vegre valaki ki merte mondani
<LeChuck> ;))
<LeChuck> megfigyeltem hogy azokon a napokon amikor beleolvasok a Metro ujsagba dupla sebesseggel no a pajeszom

3. - #1073 [+] [-] (15) Added by TomcatMWI
<Kill3rPro> huuggec beszarnék, ha egy predátor ordítana a konyhámban:))
<[3]dr1m> LOL
<[3]dr1m> en akkor orditanek ha egy predator szarna a konyhamban

4. - #520 [+] [-] (77) Added by Chain|Q
<nagz> ez a quotes azert van hogy ha meghalunk mind pl terrortamadasban vagy atomreggeliben belefulladunk legyen az utokornak egy lenyomat ami csak a jofejsegunkbol all. csak hat ugye maradnak a demok is...

5. - #898 [+] [-] (3) Added by dfj
<@pondesz> Tilos az újévet ünnepelni Szaúd-Arábiában
<@pondesz> A rendõrség virágot, gyertyákat és más ünneplésre alkalmas tárgyakat keresve razziáz
<@nagz> lol
<@oBSCuRe> az milyen kiraj
<@oBSCuRe> siman lehetne tradelni igyet, mert ugyse azt keresnek..
<@nagz> ott?
<@nagz> baz
<@nagz> kaja helyett azt adjak
<@oBSCuRe> menjuk tovabb fiuk, itt csak valami szaraz zold tragya van.. semmi gyertya
<@pondesz> egy tanyer LSDt kerek
<@oBSCuRe> ...es egy korso ketamint

6. - #1307 [+] [-] (11) Added by TomcatMWI
<pontscho> "A XXI. szazadot a Microsoft tamogatja"
<pontscho> a jo kurva anyad, nelkule az ido se folyik ???

7. - #1464 [+] [-] (28) Added by Chain|Q
<garg^ipaq> bazeg
<garg^ipaq> cukraszdanal lehalt a net
<garg^ipaq> johettem at varos masik vegebe
<zoomcns> uff
<zoomcns> internetturizmus? :)

8. - #1651 [+] [-] (21) Added by TomcatMWI
// érik az embert meglepetések IRC közben, avagy küldfénypost reloaded...

<Maxie> jé egy macska esett be az ablakon

9. - #45 [+] [-] (24) Added by Gargaj
<fatso> toltom le az asm-os releas-eket es azt irja ki hogy 450 nap mig lejon :)

10. - #980 [+] [-] (8) Added by remageFrs
<TomcatMWI> az intelligencia es az orultseg nem zarja ki egymas
<TomcatMWI> t
<p|code> nem, sot egyenesen aranyos
<TomcatMWI> tudom. en peldaul teljesen orult vagyok.
<p|code> teeee ?
<p|code> hol ? :)
<TomcatMWI> helyben
<mrmaim> az "orult" meg a "faszkalap" sem ugyanaz
<mrmaim> :)
<TomcatMWI> ha egymas melle allunk, ez latszik is

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds Skin: