<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1669 [+] [-] (72) Added by Fiber^
...
<Rose^> lenyeg hogy volt fegyelmi lezarult rovassal 2 hetig fellebbezhetett az itelet ellen nme tettea 2 het 2 nap utan kirugtak
<pontscho> kit dugott meg?
Artlace> celiranyos kerdes
<Rose^> allitolag azert mert a estis hallgatok beadtak valami peticiot ellene, de olyasmit is sutyorognak az estisek hogy hatszele is volt valahol a fejeseknél
<Rose^> poncso férjezett szal szeritnem max a férjét
<Rose^> na a lenyeg az
<rept_ai> poncso ferjezett??????????????????
<rept_ai> bazz
<pontscho> eeeeen?
<rept_ai> poncso, gratula!! :D
<Fiber^> omg
<Artlace> mik nem vannak
<Rose^> egy vesszo kimardt :D
<pontscho> a kurva szamat, hogy eszre se vettem :)
<Fiber^> pontscho: meddig akartad titkolni?
<Artlace> oh, egy vesszo...
<pontscho> him?

2. - #1249 [+] [-] (36) Added by TomcatMWI
* nagz has joined #amigahu
<TomcatMWI> nagz is megjott
<nagz> muszaj
<nagz> lenyeltem egy magnest ide meg valaki vasat dobalt a kurvaanyjat

3. - #930 [+] [-] (9) Added by innocent
<Sampi|PSY> hogyhogy mi vagyunk a másodikok a greetzben? \o/
<vincenzoo> tevedesbol... :P

4. - #693 [+] [-] (39) Added by sha
<sha|pakol> hubazz..most játszottam élõben sokoban-t..a dobozopkat,amikben a szobám van eljuttattam a garázsba,majd ott rendezgettem.. :P
<SDr> >sha> hol van a szgeped? ;->
<sha|pakol> SDr: azt csak utsó nap teszem el :)
<mrmaim> a szamitogep a szobajaban van
<mrmaim> a szobaja meg a dobozokban
<mrmaim> a dobozok meg a szobajaban
<mrmaim> :)
<SDr> a dobozok a garazsban vannak
<SDr> ez igy ellentmondasos
<SDr> SHA! hazucc! :->
<mrmaim> :))
<mrmaim> sha-t onellentmondasra vezettuk
<_9|0ff> sha szobaja egy fraktal

5. - #626 [+] [-] (4) Added by igor2
(miutan a fork szo ragozasarol beszeltunk)

<GargajUD> tancosokkal forkolok

6. - #1064 [+] [-] (7) Added by TomcatMWI
<stranger|> egyik haver mondta, hogy ô munkaidôben szeret szarni, mert akkor azt is fizetik:))

7. - #1354 [+] [-] (20) Added by TomcatMWI
// az eszaki osszekoto hid tortenete...

<Tigrincs> egy nyilast a regi ivhidbol levittek simontornyara, ott mukodott sokaig hidkent de nemreg azt is lebontottak
<pH03N1x> en nyilasnak olvastam, ekezetnelkul

8. - #1133 [+] [-] (42) Added by Chain|Q
<trx[-|-]> ziona: gyere ide, erted meg a szamitogepet is kikapcsolom...

9. - #319 [+] [-] (15) Added by Gargaj
<tranzig> nezmar ilyen madar rafagyott az ablakparkanyra

10. - #1010 [+] [-] (51) Added by nagz
<Ri2> Zöld erdõben jártam
<Ri2> Kék ibolyát láttam
<Ri2> El akart hervadni
* Ri2 was kicked by lakatlansziget.hu (Flooding (Limit is 3 lines per 2 seconds))

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: