| 1. - #954 [+] [-] (1) | Added by nagz |
|
/ez nem az a leon:)/
<|Leon|> amerikai szinesboru koszovoi bekefenntarto oson a buzamezokon, ralep egy taposoaknara, es bummm.....igy lett a chocapic | |
| 2. - #194 [+] [-] (31) | Added by Pontscho |
|
<heptOke> putter gyerek vagy ha nem tudsz hexeditorban java bytecodeot
hekkelni
<heptOke> a 3 éves öcsém két fosás közt ezzel játszik | |
| 3. - #703 [+] [-] (32) | Added by TomcatGRM |
|
<ChainCODE> oszt igy dumaltunk a kocsiba Amigarol
<ChainCODE> oszt mondom "fasztram"... csaj igy: "mi mi mi?" ;) a kulcsszora (fasz) felfigyelt :))) | |
| 4. - #426 [+] [-] (28) | Added by ZooM |
|
<arn_cht> ilyen kis tekerheto szirszar van rajta
<arn_cht> mint az enermax tapokon <arn_cht> nah olyan kellene <tran|depi> dinamo? | |
| 5. - #11 [+] [-] (1) | Added by Gargaj |
|
<GargajUD> html virus is van
<Pontscho> az nem virus, csak kihasznal egy ket bugot a forditokban <Pontscho> nem fordito, browser | |
| 6. - #726 [+] [-] (18) | Added by TomcatGRM |
|
[kinzasokrol volt szo...]
<TomcatGRM> de a kedvencem a kinai harang <jimmiTGD> mesélj <TomcatGRM> van egy bazinagy harang ami kb. 5 centire log a talajtol <TomcatGRM> ala berakjak a faszit <TomcatGRM> ezutan harom hoher elkezdi utni kalapacsokkal, es kozben jarnak korbe <TomcatGRM> ha megallnak, ok is kapnak azokbol a prima infrahangokbol amik befele mennek <TomcatGRM> 2-3 utes utan a faszi elvesziti az elmeje epseget <TomcatGRM> 5-6 utestol meghal <jimmiTGD> akkor az lófasz <jimmiTGD> van ilyen scener-harang is, öt centire a földtõl, van benne egy kivetítõ, és berakják alá a csávót. három hóhér együtt megpróbálja elindítani a youdie-t. 2-3 után az ember elveszti a józan eszét, 5-6 után meghal. | |
| 7. - #1173 [+] [-] (101) | Added by Gargaj |
|
<AwayC> van d3d guisystem?
<garg^work> hat <garg^work> nem a d3d resze <AwayC> jahogy jon a longhorn :) <pohar> fellépnek Magyarországon is? :))) | |
| 8. - #1508 [+] [-] (20) | Added by nagz |
|
// trefort, volt egy 3 másodperces látogatásom a #Batonyterenyë channelen,
majd a partolás után jött az msg. gargaj, figyelj.
<Live|hontfoglal> hm? <nagz> hm <nagz> :) <Live|hontfoglal> :)))) <nagz> az ë-n csodálkoztam <Live|hontfoglal> jahh <Live|hontfoglal> :)) <Live|hontfoglal> aha <Live|hontfoglal> Tiestos | |
| 9. - #619 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
<Sco_learn> 28 eves vagyok
<mrmaim> 4 eve keptelen a szexre | |
| 10. - #1365 [+] [-] (44) | Added by jimmi |
|
// magyar találmányok
GargajCNS: ottvan helyette a hologram, a gyufa, a dinamo... BaziJoe: egyenaramu elektro motor ! BaziJoe: jedlik rulz GargajCNS: villanyvasut, telefonkozpont.. BaziJoe: transzformator pasy: Zafi.A..... | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |