| 1. - #705 [+] [-] (20) | Added by TomcatGRM |
|
A nap elsõ jó híre:
[00:00] <BoyC|Code> na undo mar van a texgenben :) | |
| 2. - #507 [+] [-] (46) | Added by arnyek |
|
(@tranzig) most a masik fulem verzik
(@tranzig) fo a valtozatossag (@KohiNoor) menjel orvoshoz (@KohiNoor) nem mesz? (@KohiNoor) szerintem mar nem sok van hatra neked (@KohiNoor) kezdj el koltekezni, probalj ki mindent (@_J) agyverzes gyanus? (@KohiNoor) a vegrendeletedben gondolja ram is :) (@KohiNoor) inkabb tumor ... (@_J) mondom, ha megvagtad magad, akkor ajanlom a timsot (@_J) csip meg minden, de jol elallitja a verzest (@anzig) nem vagtam meg magam (@_J) akkor viszont telleg ne faszozzal itt velunk ha verzik a fuled | |
| 3. - #234 [+] [-] (28) | Added by Flashy |
|
<__Sampi__> ez a lofasz nagyon tetszik nektek, mi?
<nagz> lofaszt | |
| 4. - #650 [+] [-] (7) | Added by dfj |
|
<+jmp> Uj quote van by Chain|Q:
http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=649
<@Flashy> baz <@Flashy> ez automatan bemondja? <@dfj> be <@mrmaimCRS> akkor szerintem bannoljuk most! <@[zoom]> jah fejlodik a teknika <@dfj> legkozelebb smsbe fogja kuldeni <@dfj> !sms lastquote <@dfj> aki keri <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj <@mrmaimCRS> !sms lastquote > dfj | |
| 5. - #370 [+] [-] (48) | Added by megazyz |
| <GargajUD> bementem, elolvastam a kerdeseket, rairtam a lapra, h firg rulez, es kijottem :) | |
| 6. - #989 [+] [-] (43) | Added by Chain|Q |
|
<p|IDS> tomket
<p|IDS> nem talalom a depipolot <p|IDS> hova dugtad <p|IDS> marmint a kepet a szajtodon :) <TomcatMWI> p|IDS az IQ rovatba, nehogy megtalald | |
| 7. - #514 [+] [-] (21) | Added by Pontscho |
| <arden> zoom[CNS]!!! megvan! en azt hallottam, hogy az elejen egyes fiuk at birnak alakulni lanyba | |
| 8. - #504 [+] [-] (46) | Added by TrX |
|
(@arnyek) 40 ev mulva lesz demoscene?
(@TrX) arnyek: jah (@TrX) rancos demokat fogunk csinalni (@TrX) meg ilyen setabot kell hozza (@TrX) esetleg toloszek es lelegeztetogep (@zoom[CNS]) es mire vegignezzuk, elfelejtjuk hogy mi volt az elejen | |
| 9. - #1627 [+] [-] (6) | Added by Fiber |
|
Fiber^ [~ifiber@caracas-0626.adsl.interware.hu] módot váltott +b
*tom*!*@gprs*.vodafone.hu
<Fiber^> a 'tom' elõfordulási aránya ennek a vakmajomnak a nickjében 100% ahogy láttam <ScoTTT> de hogy a feneben talalnak ezek ide? <ScoTTT> meg miert? <Fiber^> ezek? ezek csak egy <ScoTTT> Csak nem azonositanak minket Tomkettel es az elveivel? <ScoTTT> Merakko' verengzeni kezdek.. :-) <Fiber^> minket nem, inkább a scene-t próbálja ráhúzni tomketre, vagy fordítva <ScoTTT> szerintem verjuk meg es videozzuk le :-) | |
| 10. - #1434 [+] [-] (1) | Added by nagz |
|
<Suzy_work> Nagz utal suzyt [WAP]
<nagz> en nem <nagz> utal <sha> mire utal? :) <nagz> arar hogy haljak? <nagz> mint a hajlakk? :) <nagz> arar->arra <sha> -> arra? <sha> :) <nagz> arra <nagz> jobbra <nagz> az ember mindig jobbra szamit <sha> jobbra,nem barra <nagz> [ ] -------- [ 6+7 ] <nagz> latod <nagz> en is most nem balra szamitottam <nagz> hanem jobbra <sha> nagyon számító vagy,nagz <nagz> a geped is az megse rovod fel neki ... | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.016 seconds | Skin: |