| 1. - #1291 [+] [-] (26) | Added by sha |
|
* DC-1 is now known as DC-1_food`n`swim
<Suzy_work> DC-1_food`n`swim: fürdés közben kajálsz? :) | |
| 2. - #589 [+] [-] (49) | Added by ZooM |
|
*** vincenzo_ has quit IRC (Ping timeout)
<vincenzoo> huh, megijedtem, hogy kiléptem :) | |
| 3. - #203 [+] [-] (24) | Added by Gargaj |
|
<NoelofBH> ez agybasz:)
<NoelofBH> adjal <NoelofBH> josokat:) <nagz> josokat? <nagz> nincsenek josaim <nagz> ha lenne en lennek a nostradamus-eloszto | |
| 4. - #1436 [+] [-] (14) | Added by tranzig |
|
<spenot> !rand irc alvas
<jmp> >spenot> Rand=irc * spenot megsimogatja jmp-t <spenot> es osszeomlik a faradtsagtol :) | |
| 5. - #274 [+] [-] (30) | Added by nagz |
|
<NoelAvaj> kibaszotttt szemet karacsony..
<dfj^xmas> mondja noel, akinek a neve is karacsony | |
| 6. - #860 [+] [-] (2) | Added by az a jo budos kurva anyad |
|
<slin> ehesvagyok
<Gbeatrix> slin most ezen meg kene lepodnunk:D? | |
| 7. - #445 [+] [-] (55) | Added by sha |
| -[ nagz ]- ha sokat ulok a gep elott, a deli oldalamra moha no | |
| 8. - #1109 [+] [-] (51) | Added by TrX |
|
::: Joins: KcG (~kcg@3e44ae61.adsl.enternet.hu)
(@KcG) jihihihiiiii (@KcG) repul a lofasz ki tudja hol all meg (@KcG) megint elerkezett az a szombat este mikor a csoreszek osszegyulnek az irc elott es rohognek egymason | |
| 9. - #431 [+] [-] (19) | Added by nagz |
|
<|Jezus|> DE baszameg nem vagjatok nekem nem veletek van bajom nemertitek
hanem azzal hogy ezta valamit ami most fojik meritek scenenek nevezni!
<mrmaim|el> |Jezus| hat <mrmaim|el> jovan <mrmaim|el> majd atnevezzuk <nagz> hogy merjuk :) <Igor2OFF> >jezus> mondom, scene2, es akkor jo :) | |
| 10. - #1489 [+] [-] (19) | Added by dfj |
|
<kelsey_requiem> whee, megalkottam életem elsõ szép glass
materialját! \o/
<spen_work> uvegfuvo-szakkor? :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |