<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #423 [+] [-] (16) Added by TrX
(@p|html) "elkeszult malfunction pre-final valtozata. vigyetek, egyetek :)" -- ez hogy van angolul ? :)
(@Chain|Q) p|html: 'we're ready with mailfunction's pre-final version, but who cares'
(@p|html) kosz
(@megazyz) Chain|Q:)))))
(@p|html) kabbe ÉÖ
! @Chain|Q = c|genyo :)
(@Chain|Q) e'o: domination
(@p|html) tudtasm bazmeg, hogy lehet ratok szamitani :)
(@megazyz) ÉÖ
(@megazyz) tudtasm
(@p|html) kuss, hajnali fel harom van ma' megin
(@Chain|Q) 'most probald meg megegyszer' ;)

2. - #1470 [+] [-] (84) Added by TrX
[...ami elotte van az nem lenyeg :P]

[@ziona] trx, mar megvolt
[@ziona] neorujje'
[@Gbeatrix] trxre voltgusztusod juj:DD

3. - #1023 [+] [-] (46) Added by sha
<sha> mert szar a routerem
<sha> és megnézzük,mibaja
<sha> meg trxnek van jó
<sha> és aztis megnézzük
<KcG> hogy az meg miert jo...

4. - #331 [+] [-] (48) Added by nagz
<nagz> felkaru: /whois ****
<nagz> felkaru ez a rotfl
* mrmaim|el has quit IRC (Max SendQ exceeded)
* felkaru has quit IRC (Max SendQ exceeded)
<mega|code> hujek:)
* felkaru has joined #demoscene
<nagz> :P
<mega|code> lol
* mrmaim|el has joined #demoscene
<felkaru> anyad ;>
* _\|_]{_ has quit IRC (Max SendQ exceeded)
<nagz> oke
<nagz> VK is beszopta!
<nagz> :)
<nagz> pedig o elit sirces
<slin> nagz: mitis?
<TomcatGRM> slin: ird be hogy /whois ****
<nagz> slin semmi. viszont ird be: /join **** ez gigarotfl
<nagz> ;)
<nagz> bazmeg figyeld mit ir ki
* slin has quit IRC (Max SendQ exceeded)

//*AAAAAARGH!!!*//

5. - #1385 [+] [-] (10) Added by TomcatMWI
<p^code> nobe logikat keresni az olyan, mint vekni kenyerbol toronydarut epiteni

6. - #224 [+] [-] (56) Added by Chain|Q
<_anais> operator, legyszi teleportald at nekem Brad Pitt-et, unatkozom :)
<Doodle__> anais: mi a jo bredprittben?
<Chain|Q> Doodle__: hires es sok penze van? ;)
<Chain|Q> jah, mondjuk, milyen lenne lo-resben... kepzeld igy jon szembe a bradpitt, es pixeles ;)

7. - #294 [+] [-] (13) Added by Gargaj
<arnyek> Cete neked gondor hajad van, felhosszu, es picit erdekes fejed?
<Cete> arnyek. nem.
<Cete> szoke vagyok

8. - #1713 [+] [-] (3) Added by pasy
[2009.06.22. 22:08:35] Maxie: ja csak most szalltam le a telefonrol :)
[2009.06.22. 22:08:51] Kánai János (ACE): :D és a telefonnak is jó volt? :D

9. - #1025 [+] [-] (24) Added by nagz
// vincenzo mindenre kaphato csak akarni kell

<nagz> vhiiula elkerte email cimed
<nagz> :)
<vincs|cns> beszéltem vele a múltkor
<nagz> CBY3RS3XXXX????
<vincs|cns> ????
<vincs|cns> most? :)))

10. - #1601 [+] [-] (7) Added by leonofsgr
/brainstorming c64 modra :_D /

<leonofgfx> jah
<leonofgfx> meg belerakok 1 burkolt csak norrisz pofat is :_D
<leonofgfx> mert o az istenseg :_D
<_Oswald_> ja
<_Oswald_> vicc
<_Oswald_> hogy hivjak csak mate fiat ?
<leonofgfx> nem csak mate?
<leonofgfx> ezt ismerem :_D
<_Oswald_> nem
<leonofgfx> hat?
<_Oswald_> elbasztam
<_Oswald_> szal
<leonofgfx> tudom :_D
<_Oswald_> rednor a vizsgan
<_Oswald_> hany fia van csak matenak
<_Oswald_> 2
<_Oswald_> es meik aza 2 ??
<leonofgfx> a nem csak mate :_D
<_Oswald_> hat van egy torvenyes es egy torvenytelen
<_Oswald_> a torvenyes chuck norris
<_Oswald_> a torvenytelen nemcsak KAROLY :D
<_Oswald_> szomszedok vazze :D
<leonofgfx> jah az karoly
<leonofgfx> en is elbasztam :_D
<leonofgfx> jovanna
<leonofgfx> leesett
<leonofgfx> regen volt ez vicc

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: