| 1. - #1356 [+] [-] (54) | Added by nagz |
|
<mCm> mi a különbség az ata és a sata vinyó közt?
<_37_napja_izzik_a_pulikutya_> az egyik egy betuvel tobb <mCm> ahhh <mCm> D: <Acme_ToxiC> segitek, a sata az :) | |
| 2. - #1681 [+] [-] (55) | Added by blash |
|
-!- BuXY95 [~BuXY@ev4y6e6ygh.adsl.datanet.hu] has joined #scene.hu
<Hunger> ez meg buxy <tranzig> buxy hostjan egy ideig gondolkoztam hogy mit jelenthet l33tsp34k-ul | |
| 3. - #504 [+] [-] (47) | Added by TrX |
|
(@arnyek) 40 ev mulva lesz demoscene?
(@TrX) arnyek: jah (@TrX) rancos demokat fogunk csinalni (@TrX) meg ilyen setabot kell hozza (@TrX) esetleg toloszek es lelegeztetogep (@zoom[CNS]) es mire vegignezzuk, elfelejtjuk hogy mi volt az elejen | |
| 4. - #801 [+] [-] (46) | Added by BoyC |
|
//zoom az alkesz
[@zoom[CNS]] hm most jutott eszembe hogy ma meg nem is ittam semmit .!. @zoom[CNS] to brain wake uuuup | |
| 5. - #1352 [+] [-] (63) | Added by nagz |
|
<_35_napja_izzik_a_pulikutya_> megborultam
<KunyA> forditva vetted be a gyogyszered? | |
| 6. - #1182 [+] [-] (16) | Added by TomcatMWI |
| <GargajUD> van pl. ijen hogy guru meditation. az akkor jon elo ha radugod az amigat projektorra demoshow celjabol. | |
| 7. - #115 [+] [-] (28) | Added by Zoom |
| <szakdfj> tokjo demoeffektek vannak ha nyomogatom az lcdt | |
| 8. - #1377 [+] [-] (53) | Added by sha |
|
<eLod> <Josephus> bazeg
<eLod> <Josephus> 10 perce keresem feliratok.hu-n a vuk-hoz a feliratot <eLod> <Josephus> aztan leesett hogy MILYEN FELIRATOT <eLod> <Josephus> :) | |
| 9. - #1013 [+] [-] (15) | Added by sha |
|
<zoom|cns> Az alultervezett AGP szabvány miatt a kártya két
tápcsatlakozón keresztül 120 wattot vesz magához. Közel annyit, mint egy
megtermett 21"-os monitor. Ebbõl adódóan 480W-os tápot ajánlanak.
<zoom|cns> nabazmeg <zoom|cns> ja geforce 6800 <iVi> :)) <iVi> mindezt egy 1negyzetcentimeternyi helyen veszi fel:) <iVi> korantsem tokeletes meg a technika:D <AbcuG|kod> geforce 6800 epilator <AbcuG|kod> nvidia keperol egeti a bort vagy mi ? :) | |
| 10. - #405 [+] [-] (37) | Added by arnyek |
|
(Ipneo) Hm... Majd egysze megcsapom a tomketet egy billentyuzettel.. Ha eppen
raerek, meg amugyis.. :P
(@Skygg) hat ha neked ez szolgalja a fejlodesed (Ipneo) Skygg: jah, a Visszafejlodesemet... :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |