| 1. - #929 [+] [-] (10) | Added by TomcatMWI |
|
(vita a kompatibilitásról, avagy művészet-e dx-es demókat írni)
<tsw|psy> 'persze az igazi ferfi dosos 64k asm demokat kodol'... <tsw|psy> aha <GargajCNS> igen <GargajCNS> aztan kolcsonkeri a kompogepet <GargajCNS> es arra is megirja | |
| 2. - #208 [+] [-] (38) | Added by Gargaj |
|
<_toth_> lengyelorszag rulez ;)
<KohiNoor> lofaszt <KohiNoor> lepratelep <KohiNoor> romania is <KohiNoor> magyarorszag is :) <nagz> mi azaert kevesbe <Rigor> hat lehet hogy kohinooreknal nem igy van.:) <Rigor> most is a szekerpalyaudvari tapiterminalrol nyomulsz mi? <Rigor> amit raadasul ingyen, a coca cola tett ki turistacsalogatonak:) <Rigor> de mivel a faluban egyedul kohinoor-nak van bicskája, így egész nap õ nyomkodhatja | |
| 3. - #268 [+] [-] (37) | Added by Mephizto |
|
*** arnyek is now known as Skygg|el
<@KohiNoor> arnyek a gep elott arnyekszeken ul | |
| 4. - #1608 [+] [-] (4) | Added by blash |
|
<TomcatMWI> meselek rotflt
<TomcatMWI> felhiv ma engem egy csaj <TomcatMWI> hogy adjak neki iwiw.hu polot <TomcatMWI> mondom azt en nem arulok <TomcatMWI> - de biztooos? <TomcatMWI> - hat csak tudom! <TomcatMWI> - de teeenyleeeg? <TomcatMWI> - teeenyleeeg! <TomcatMWI> - de az iwiwen ott a bannered hogy nalad lehet! <TomcatMWI> - ???? <TomcatMWI> mifasz? <TomcatMWI> megnezem a bannert <TomcatMWI> bannernek torott a linkje <TomcatMWI> es kiirja: 404 - APACHE/Tomcat webserver | |
| 5. - #877 [+] [-] (19) | Added by outsider |
|
<GargajCNS> zenesz leszek, filterelek, zajjal egyutt en ekelek
<GargajCNS> \o/ <inno|cns> charlie meg majd jol elas a sivatagban! :) | |
| 6. - #729 [+] [-] (28) | Added by phx |
|
* nagz bizzat sut
< nagz> hulye vagyok * nagz palacsintat sut < slin> ideadod | |
| 7. - #820 [+] [-] (70) | Added by nagz |
|
<TomcatGRM> btw szilveszter?
<TomcatGRM> hozok rakettat, iden engedelyezik <TomcatGRM> akkorat hozok hogy nem fer be a hataron | |
| 8. - #1031 [+] [-] (1) | Added by BoyC |
|
//Gargaj es a finnek
<@GargajCNS> hazajott szobatars seggbebaszva es most szivatom :) | |
| 9. - #424 [+] [-] (69) | Added by TrX |
|
/* Hajnali fel 3 - 10 perc csend utan hirtelen */
(@megazyz) :PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP (@sha_dd) afféle :) (@megazyz) novesszunk lofaszt (@megazyz) viragcserepben | |
| 10. - #1442 [+] [-] (51) | Added by nagz |
|
<kcg> asszem re
<leon`> asszem leszarom <leon`> :* <kcg> oh leon <kcg> ugy hianyoztal <kcg> mintegy tubusnyi szar a vajaskenyeremrol | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |