<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #954 [+] [-] (1) Added by nagz
/ez nem az a leon:)/
<|Leon|> amerikai szinesboru koszovoi bekefenntarto oson a buzamezokon, ralep egy taposoaknara, es bummm.....igy lett a chocapic

2. - #194 [+] [-] (31) Added by Pontscho
<heptOke> putter gyerek vagy ha nem tudsz hexeditorban java bytecodeot hekkelni
<heptOke> a 3 éves öcsém két fosás közt ezzel játszik

3. - #703 [+] [-] (32) Added by TomcatGRM
<ChainCODE> oszt igy dumaltunk a kocsiba Amigarol
<ChainCODE> oszt mondom "fasztram"... csaj igy: "mi mi mi?" ;) a kulcsszora (fasz) felfigyelt :)))

4. - #426 [+] [-] (28) Added by ZooM
<arn_cht> ilyen kis tekerheto szirszar van rajta
<arn_cht> mint az enermax tapokon
<arn_cht> nah olyan kellene
<tran|depi> dinamo?

5. - #11 [+] [-] (1) Added by Gargaj
<GargajUD> html virus is van
<Pontscho> az nem virus, csak kihasznal egy ket bugot a forditokban
<Pontscho> nem fordito, browser

6. - #726 [+] [-] (18) Added by TomcatGRM
[kinzasokrol volt szo...]

<TomcatGRM> de a kedvencem a kinai harang
<jimmiTGD> mesélj
<TomcatGRM> van egy bazinagy harang ami kb. 5 centire log a talajtol
<TomcatGRM> ala berakjak a faszit
<TomcatGRM> ezutan harom hoher elkezdi utni kalapacsokkal, es kozben jarnak korbe
<TomcatGRM> ha megallnak, ok is kapnak azokbol a prima infrahangokbol amik befele mennek
<TomcatGRM> 2-3 utes utan a faszi elvesziti az elmeje epseget
<TomcatGRM> 5-6 utestol meghal
<jimmiTGD> akkor az lófasz
<jimmiTGD> van ilyen scener-harang is, öt centire a földtõl, van benne egy kivetítõ, és berakják alá a csávót. három hóhér együtt megpróbálja elindítani a youdie-t. 2-3 után az ember elveszti a józan eszét, 5-6 után meghal.

7. - #1173 [+] [-] (101) Added by Gargaj
<AwayC> van d3d guisystem?
<garg^work> hat
<garg^work> nem a d3d resze
<AwayC> jahogy jon a longhorn :)
<pohar> fellépnek Magyarországon is? :)))

8. - #1508 [+] [-] (20) Added by nagz
// trefort, volt egy 3 másodperces látogatásom a #Batonyterenyë channelen, majd a partolás után jött az msg. gargaj, figyelj.

<Live|hontfoglal> hm?
<nagz> hm
<nagz> :)
<Live|hontfoglal> :))))
<nagz> az ë-n csodálkoztam
<Live|hontfoglal> jahh
<Live|hontfoglal> :))
<Live|hontfoglal> aha
<Live|hontfoglal> Tiestos

9. - #619 [+] [-] (5) Added by Gargaj
<Sco_learn> 28 eves vagyok
<mrmaim> 4 eve keptelen a szexre

10. - #1365 [+] [-] (44) Added by jimmi
// magyar találmányok

GargajCNS: ottvan helyette a hologram, a gyufa, a dinamo...
BaziJoe: egyenaramu elektro motor !
BaziJoe: jedlik rulz
GargajCNS: villanyvasut, telefonkozpont..
BaziJoe: transzformator
pasy: Zafi.A.....

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: