| 1. - #1372 [+] [-] (1) | Added by jimmi |
| <Igor2Code> ilyen munevetest ugy csinalnak a rohogo sorozathoz, hogy odarakjak a 68020 melle a p4-et, es akkor felveszik mikrofonnal :) | |
| 2. - #822 [+] [-] (2) | Added by sha |
|
//szerafin ilyen ska-reggae rajongó hölgyismerõs #ska.hu-ról
<szerafin> bocsi, de mar homalzosodik a kep.. <szerafin> musyaj mennem.. <szerafin> koran keltem nagzon.. | |
| 3. - #1660 [+] [-] (29) | Added by Flamer |
|
// Hokinet phorever :)
<Simba^FD> http://www.hwsw.hu/hirek/33509/ <dh0> kijott az os5 ? :) <Simba^FD> múhaha. fatávnyet --> fakszeleró --> tréoffline --> tréhomo <Leeroy^SD> azzzz <Leeroy^SD> menetrendszerinti 3 evenkenti atnevezesunket add meg Uram, meg ma :) <Simba^FD> azt. | |
| 4. - #1681 [+] [-] (55) | Added by blash |
|
-!- BuXY95 [~BuXY@ev4y6e6ygh.adsl.datanet.hu] has joined #scene.hu
<Hunger> ez meg buxy <tranzig> buxy hostjan egy ideig gondolkoztam hogy mit jelenthet l33tsp34k-ul | |
| 5. - #905 [+] [-] (21) | Added by dfj |
|
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> kviz <phx-> zivk <nagz> melyik vigyorgas kihez tartozik? <nagz> 1., :) <nagz> 2., :-) <nagz> 3., :_) <nagz> 4., :> <nagz> 5., ;] <nagz> 6., :9 <phx-> rotfl <nagz> time is up <nagz> 1., akarki <nagz> 2., scottt <nagz> 3., leonofsgr <nagz> 4., nagz <nagz> 5., trx <nagz> 6., noel <nagz> koszonjuk a jatekot * Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz) * Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) <nagz> najo <@dfj> aha <@dfj> uj jatekot kerunk * Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz) <[gabba[> ez egy alladek <@arnyek> ki irta nagzot? <@arnyek> igor te voltal? | |
| 6. - #1209 [+] [-] (75) | Added by remageFrs |
| * sha_ (sha@koffein.nelkul.nem.vagyok.jol.hu) has joined #scene.hu | |
| 7. - #920 [+] [-] (37) | Added by Gargaj |
|
<Chain|Q> bazz, nincs IDE-s cd-m :)
<Chain|Q> nemtok installni :) <Chain|Q> most jottem ra, h. van vagy 5 driveom, de mind SCSI-s :) <BoyC|Code> csarli visszatert <BoyC|Code> na milyen a pega meselj <BoyC|Code> :D <Chain|Q> ittvan <Chain|Q> atom <Chain|Q> egyelore bejon a smartfirmware prompt <Chain|Q> es kozli a 'boot' parancsra h. 'boot failure' ;) <Chain|Q> de 1ghz erzed ;) <GargajUD> azer bazmeg ez telleg fasza :) <GargajUD> de telleg szal hol van ettol a pece... <Chain|Q> mondjuk, tekintve hogy se winyo se cd nincs rakotve <Chain|Q> meglepne ha bebootolna ;) <BoyC|Code> ja szal gyorsan mondja hogy boot failure <GargajUD> hat ugy meg mit csodalkozol bazz :) <Chain|Q> nem csodalkozom <Chain|Q> csak kerdeztetek milyen allapotban van a gep <Chain|Q> en meg mondtam :) <Chain|Q> h. jelenleg ilyenben <BoyC|Code> charlie: erdekes, a c64 bebootol nelkuluk ;))))) <rept_ai> dehat nem az szamit hogy hany ghz :))) <rept_ai> <Chain|Q> de 1ghz erzed ;) <- mikor az amigas racsodalkozik a nagyvilagra :)) | |
| 8. - #1337 [+] [-] (51) | Added by Chain-Q |
|
<Igor2Away> >awayc> ilyen szennyviztelepeken vannak kakabuvarok, akiknek az a
feladatuk, hogy lemerulnek az ulepitobe, es kiszedegetik az aljarol a nagyobb
szilard darabokat
<Igor2Away> beoltoznek teljesen ilyen vizhatlan ruhgaba, de meg utanna is eleg sokaig mosakodnak, de szerintem marad egy szaguk :> <spenot> bueh <spenot> es gondolom pocsekul fizetik oket <Igor2Away> azt nemtom :> <Igor2Away> de jo erzes lehet, hogy korulvesz a szar :> <Igor2Away> nagy pech, ha elvagodik a legzocso, hehe :>> <spenot> akkor asszem az allando vindozinstall meg nem is olyan rossz ;) | |
| 9. - #707 [+] [-] (82) | Added by Flashy |
|
<leonofsgr> nem fogadták el az sam-es rilizunket
<leonofsgr> :_( <BoyC> ja mondtam hogy nem fog menni :| <leonofsgr> kuva annyukat <leonofsgr> argh... <BoyC> 1 nappal a deadline utan? mit varsz? :P <leonofsgr> de mé ilyen faszok a szervezõk? | |
| 10. - #152 [+] [-] (30) | Added by nagz |
|
<p|deg^inf> ruhellem a kigyokat
<p|deg^inf> egepetemna <[gabba[> poncso, oralis fixacio?? <p|deg^inf> jah <p|deg^inf> baltaval <[gabba[> ehehe <mrmaim> ez ilyen ferfiassag hianya komplexus <mrmaim> :)))9 <naGzRM243> igen <naGzRM243> az alany elkeseredik a kigyo hosszu fallikus mivolta lattan ezert gyulolettel viseltet iranta <naGzRM243> mondja, milyen kapcsolatban all az edesanyjaval? <mrmaim> 384kbit | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds | Skin: |