| 1. - #246 [+] [-] (23) | Added by TrX |
|
(@p|nem) hogy mondod angolul, hogy halat adok az istennek, hogy nem amerikaba
szulettem. ?
(@tranzig) i give fish to god... | |
| 2. - #688 [+] [-] (43) | Added by asdf |
|
® Jesters (Heaven@nilus-92.adsl.datanet.hu) has joined #amigahu
<Jesters> hi all! <Jesters> Tudja valaki, hogy lehet 20-as telcsirol kulfoldre telefonalni_ <asdf> + jel, orszaghivo es telefonszam ;) <asdf> de ha ip aalapon akarod olcsobban, akkor +0 orszaghivo es telefonszam <asdf> csak eloote meg kell rendelni a plusznullat <Jesters> orszaghivo_ <Jesters> ? <Jesters> gorogorszagba szeretnek telefonalni <Jesters> akkor mit kell tennem? <pH03N1x> gorog szamot kene hivni <Jesters> hat ez az <Jesters> de az mi_ <Jesters> ? <pH03N1x> megnez pannyon pedzs ;) <Jesters> pannon oldalon ezzel kapcsolatba semmit nem talaltam <Jesters> plusznulla most nem kell, ugyis csak egzszer telefonalnek <asdf> akkor azt mondod hogy mint ahogy +36201234567 lenne egy magyar szam <asdf> + gorogorszag szama, korzetszam telefonszam formaban telefonalsz <Jesters> 20-as telcsit hivnek <asdf> aaaaaaaaaaaaaaaaaaa <pH03N1x> :))) <pH03N1x> ha a hulyeseg fajna ;) <asdf> tehat egy pannonos ismid van gorogorszagban? <asdf> mert akkor siman 0620 es telefonszam :) <asdf> o meg percalapon fizet kb 2-300 ft-ot a hivasert <pH03N1x> felteve ha van olyan hulye h. felveszi :) <asdf> hubazdmeg, ez sulyos volt igy koran reggel ;) <pH03N1x> ez kemeny volt, ketsegkivul ;P <asdf> kuldj neki sms-t a netrol ;) <Jesters> azt mar kuldtem <Jesters> :D <Jesters> de teljesen el voltam tajolva ezzel kapcsolatban <asdf> es nem volt gyanus, hogy a sajat telefonszamara elment az sms? <asdf> es ha az odaert, akkor valszeg felhivni is tudod? ;))) | |
| 3. - #1471 [+] [-] (17) | Added by Chain|Q |
|
<VikocaDFT> en csak egy ember elott borulnek le, de az nem scener
<VikocaDFT> meg amugy is tudjatok <zoomcns> en nem <zoomcns> david hasselhoff? <VikocaDFT> nem <zoomcns> jatenyleg o scener | |
| 4. - #1567 [+] [-] (26) | Added by Chain|Q |
|
<Chain|Q> egesz dfmk net elment aludni
<Chain|Q> jomoka <Artlace> nagy sarga kabelkereso gep? | |
| 5. - #1326 [+] [-] (29) | Added by tranzig |
|
<@jazzkutya> c64-en hogy lehet alahuzas jelet irni? :)
<@MinceR> c64-en lehet irni? :) <@vincenzoo> mi az a c64? <@Ray^TRY> mi az, hogy irni? ;) | |
| 6. - #1149 [+] [-] (3) | Added by Chain-Q |
|
// o_X = zoomcns, finnorszagi trip utan
<Chain-Q> o_X: tenyleg, segged mar javul? :]] <o_X> aha | |
| 7. - #917 [+] [-] (46) | Added by TomcatMWI |
|
<BoyC|Code> \o\ /o/ \o\ /o/
<zoom|cns> open fire! <BoyC|Code> \o\ /o/ \o\ /o/ <BoyC|Code> :) * joins: TomcatOFF (TomcatGRM@catv-d5deb024.bp13catv.broadband.hu) <TomcatOFF> kaboom <zoom|cns> ¡~%_:²/ <TomcatOFF> jaj eltalaltam zoomot | |
| 8. - #449 [+] [-] (67) | Added by TrX |
| (Chain|Q) intel rulez | |
| 9. - #1351 [+] [-] (26) | Added by jimmi |
|
// jmp-be épített parancsok...
Igor2Code: >gargaj> mielott megkerdezed, a szexre nincs parancs, es nem is lesz :) GargajUD: ez csupan azt jelenti hogy nem szerves resze az eletednek GargajUD: :D Igor2Code: LOL :> | |
| 10. - #786 [+] [-] (12) | Added by nagz |
|
<nagz> mikor mentek londonba?
<KcG> HOLNAP <nagz> miert uvoltesz, felsz netan? <KcG> mehetek be az alltalanos suliba TrX anyjahoz,hogy kabatot vigyek a rohadeknak <nagz> oh <KcG> mer a fasz nem vitt <KcG> "London"-gondolta magaban."palmafak ,neger csajok" asszocialt mar igy elore | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |