| 1. - #423 [+] [-] (16) | Added by TrX |
|
(@p|html) "elkeszult malfunction pre-final valtozata. vigyetek, egyetek :)" --
ez hogy van angolul ? :)
(@Chain|Q) p|html: 'we're ready with mailfunction's pre-final version, but who cares' (@p|html) kosz (@megazyz) Chain|Q:))))) (@p|html) kabbe ÉÖ ! @Chain|Q = c|genyo :) (@Chain|Q) e'o: domination (@p|html) tudtasm bazmeg, hogy lehet ratok szamitani :) (@megazyz) ÉÖ (@megazyz) tudtasm (@p|html) kuss, hajnali fel harom van ma' megin (@Chain|Q) 'most probald meg megegyszer' ;) | |
| 2. - #1470 [+] [-] (84) | Added by TrX |
|
[...ami elotte van az nem lenyeg :P]
[@ziona] trx, mar megvolt [@ziona] neorujje' [@Gbeatrix] trxre voltgusztusod juj:DD | |
| 3. - #1023 [+] [-] (46) | Added by sha |
|
<sha> mert szar a routerem
<sha> és megnézzük,mibaja <sha> meg trxnek van jó <sha> és aztis megnézzük <KcG> hogy az meg miert jo... | |
| 4. - #331 [+] [-] (48) | Added by nagz |
|
<nagz> felkaru: /whois ****
<nagz> felkaru ez a rotfl * mrmaim|el has quit IRC (Max SendQ exceeded) * felkaru has quit IRC (Max SendQ exceeded) <mega|code> hujek:) * felkaru has joined #demoscene <nagz> :P <mega|code> lol * mrmaim|el has joined #demoscene <felkaru> anyad ;> * _\|_]{_ has quit IRC (Max SendQ exceeded) <nagz> oke <nagz> VK is beszopta! <nagz> :) <nagz> pedig o elit sirces <slin> nagz: mitis? <TomcatGRM> slin: ird be hogy /whois **** <nagz> slin semmi. viszont ird be: /join **** ez gigarotfl <nagz> ;) <nagz> bazmeg figyeld mit ir ki * slin has quit IRC (Max SendQ exceeded) //*AAAAAARGH!!!*// | |
| 5. - #1385 [+] [-] (10) | Added by TomcatMWI |
| <p^code> nobe logikat keresni az olyan, mint vekni kenyerbol toronydarut epiteni | |
| 6. - #224 [+] [-] (56) | Added by Chain|Q |
|
<_anais> operator, legyszi teleportald at nekem Brad Pitt-et, unatkozom :)
<Doodle__> anais: mi a jo bredprittben? <Chain|Q> Doodle__: hires es sok penze van? ;) <Chain|Q> jah, mondjuk, milyen lenne lo-resben... kepzeld igy jon szembe a bradpitt, es pixeles ;) | |
| 7. - #294 [+] [-] (13) | Added by Gargaj |
|
<arnyek> Cete neked gondor hajad van, felhosszu, es picit erdekes fejed?
<Cete> arnyek. nem. <Cete> szoke vagyok | |
| 8. - #1713 [+] [-] (3) | Added by pasy |
|
[2009.06.22. 22:08:35] Maxie: ja csak most szalltam le a telefonrol :)
[2009.06.22. 22:08:51] Kánai János (ACE): :D és a telefonnak is jó volt? :D | |
| 9. - #1025 [+] [-] (24) | Added by nagz |
|
// vincenzo mindenre kaphato csak akarni kell
<nagz> vhiiula elkerte email cimed <nagz> :) <vincs|cns> beszéltem vele a múltkor <nagz> CBY3RS3XXXX???? <vincs|cns> ???? <vincs|cns> most? :))) | |
| 10. - #1601 [+] [-] (7) | Added by leonofsgr |
|
/brainstorming c64 modra :_D /
<leonofgfx> jah <leonofgfx> meg belerakok 1 burkolt csak norrisz pofat is :_D <leonofgfx> mert o az istenseg :_D <_Oswald_> ja <_Oswald_> vicc <_Oswald_> hogy hivjak csak mate fiat ? <leonofgfx> nem csak mate? <leonofgfx> ezt ismerem :_D <_Oswald_> nem <leonofgfx> hat? <_Oswald_> elbasztam <_Oswald_> szal <leonofgfx> tudom :_D <_Oswald_> rednor a vizsgan <_Oswald_> hany fia van csak matenak <_Oswald_> 2 <_Oswald_> es meik aza 2 ?? <leonofgfx> a nem csak mate :_D <_Oswald_> hat van egy torvenyes es egy torvenytelen <_Oswald_> a torvenyes chuck norris <_Oswald_> a torvenytelen nemcsak KAROLY :D <_Oswald_> szomszedok vazze :D <leonofgfx> jah az karoly <leonofgfx> en is elbasztam :_D <leonofgfx> jovanna <leonofgfx> leesett <leonofgfx> regen volt ez vicc | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |