<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Szavazás állástól függetlenül válogasson.

1. - #1061 [+] [-] (43) Added by TomcatMWI
<PG> Chris1 akko látott nőt, mikor öreganyám esdé ramot

2. - #1289 [+] [-] (31) Added by nagz
// spirit...

<trx> na. en most neztem jofele karacsonyi filmet
<trx> rekviem egy alomert
<KcG> az aztan a karacsonyi film
<trx> ja.
<KcG> meg a veresre baszva 2
<KcG> megfogja az unnep lenyeget
<Leon`> mer az 1 a husvetrol szol?
<KcG> honnan talaltad ki?Lattad?
<KcG> Azert a nyulas reszeket kihagyhattak volna belole
<nagz> van a "veresfaszu halott 3 - baszd meg a jo kurva anyad" c. dan gyermekthriller
<nagz> azt adtak tegnap
<KcG> basszus es en enm voltam otthon
<KcG> hol adtak?A minimaxon?
<KcG> most jon ki nemsokara a faszkardozas a hullahazban 4 is
<trx> ahol a vegen leszurjak egymast?
<trx> hatulrol
<KcG> azaz!:)
<KcG> vagyis elirtad
<KcG> leszarjak egymast
<trx> az nem a 3 ?
<KcG> abba csak leokadjak egymast az aktus utan
...

3. - #19 [+] [-] (40) Added by Gargaj
<TomcatGRM> es nemtom tudjatok-e de alig fel evvel korabban az egeszet eladtak a Microsoftnak
<LouiSe_Ao> mi az a FASA?
<TomcatGRM> ok csinaltak csomo szerepjatekot
<TomcatGRM> Shadowrun, Battletech, Earthdawn
<shadowke> aha, es microsoftnak?
<TomcatGRM> ja ezen rohogtunk
<TomcatGRM> "Kinyitom az ajtot."
<TomcatGRM> "Bemesz es... ERROR. Menj es nyisd ki ujra."

4. - #1128 [+] [-] (26) Added by nagz
// gettó

* KcG has joined #masfel
<KcG> Jonapot
<KcG> koszontem bazmeg!
<KcG> Hat itt senkinek se volt gyerkeszobaja?
<DeM> szia bazmeg KcG bazmeg
<DeM> ;>
<nagz> ja a kurva szad
<Rigor> csá KöCsöööGG!:)
<nagz> KcG na inkabb meg se szolaltal volna mi?
<DeM> hehe
<KcG> na azert
<KcG> Gyökerek

5. - #1268 [+] [-] (20) Added by nagz
// ... ezek hulyek. (fixedgear = 981)

<FixedGear> csinalj inkabb egy rock a drog ellen koncertet
<tavasz> kecskemeten volt ilyen
<tavasz> drog és ifjusag neven
<tavasz> ezeréve
<tavasz> még olyan kicsi voltam h halászjuditnal alltam sorba autogramért:)
<FixedGear> :)
<FixedGear> mig a tobbiek a dealernel

6. - #1291 [+] [-] (26) Added by sha
* DC-1 is now known as DC-1_food`n`swim
<Suzy_work> DC-1_food`n`swim: fürdés közben kajálsz? :)

7. - #1467 [+] [-] (1) Added by tranzig
<Athina> fixa ideam h a fodrasz csaj magaban kibeszel engem a masik enjevel
<Athina> ugyanez a meggyozodesem a mukormossel es a butikos csajokkal kapcsolatban is
<Athina> ezek mind ilyenek
<jimmiTGD> csak irigykedsz rájuk, mert téged kiközösítettek a képzeletbeli barátaid

8. - #1332 [+] [-] (22) Added by obegatoid
<@Reggie_> ELEM NEVE: Nö
<@Reggie_> VEGYJELE: Fm
<@Reggie_> FELTALALTA: Ádám
<@Reggie_> ATOMTÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között
<@Reggie_> FELLELHETOSÉG: Nagy mennyiségben található urbán környezetben
<@Reggie_> Fizikai tulajdonságai:
<@Reggie_> - a felülete általában színes mázzal van bevonva;
<@Reggie_> - azonnal forr és ok nélkül fagy;
<@Reggie_> - megfelelô eljárás alkalmazásával olvad;
<@Reggie_> - rossz izu, ha téves helyen kóstoljuk;

9. - #1023 [+] [-] (47) Added by sha
<sha> mert szar a routerem
<sha> és megnézzük,mibaja
<sha> meg trxnek van jó
<sha> és aztis megnézzük
<KcG> hogy az meg miert jo...

10. - #28 [+] [-] (1) Added by Gargaj
<Chain|Q> Pontscho: es minek koszonhetjuk kedves megtisztelo latogatasod bazzeg? :)))

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds Skin: