| 1. - #463 [+] [-] (38) | Added by nagz |
|
//megint #kész.hu//
* det0 has joined #kész.hu <det0> ijen <det0> nagyonigy * det0 has quit IRC (A zsírharang nem dönög, csak sluttyog !) <dfj> az teny <dfj> sztem ennek mar hugyoztak | |
| 2. - #285 [+] [-] (79) | Added by Mephizto |
|
<@slin> Mi jot tett nekem valaha is az utokor?
<@meph_kesz> letagadott | |
| 3. - #1044 [+] [-] (18) | Added by sha |
|
<spazey> én operát használok
<spazey> legjobb.. <miert> en mozillat <rohadtgenyóvagyok> én sört | |
| 4. - #477 [+] [-] (6) | Added by Gargaj |
|
/* z6eu == nagz (aki nem jott volna ra :) */
<z6eu> SEGITSEG! A SZAMITOGEPEM ONTUDATRA EBREDT ES MOST BE AKAR KEBELEZNI <z6eu> arra jottem ra milyen szar lehet ha egy jumper meg akar enni. nem tud megenni, de elpusztitani sem lehet es igy evek utan mar kiba idegesito hogy mindig jon utanad egy jumper <z6eu> es igy ott van es zavar a jelenlete | |
| 5. - #1023 [+] [-] (47) | Added by sha |
|
<sha> mert szar a routerem
<sha> és megnézzük,mibaja <sha> meg trxnek van jó <sha> és aztis megnézzük <KcG> hogy az meg miert jo... | |
| 6. - #235 [+] [-] (67) | Added by Flashy |
|
* felkaru (~felkaru@adsl213.dravanet.hu) has joined #demoscene
<felkaru> regglet <[inno]> kezitcsonkolom :) | |
| 7. - #984 [+] [-] (15) | Added by nagz |
|
<nagz> [16:59] <05nagz> aAAAAAAAAAAAAAAAAAA
<nagz> [16:59] <05Enistone> :) <nagz> [16:59] <05nagz> egymas mellett van a hamutarto es a kajam <nagz> [16:59] <05nagz> es a kajamba hamuztam!!!!!! <nagz> [16:59] <05Enistone> lol <nagz> [16:59] <05nagz> AAAAAAAAAAAAAAA <nagz> [16:59] <05nagz> AAAAAAAAAAAAAAA <nagz> [16:59] <05nagz> AAAAAAAAAAAAAAA <nagz> [16:59] <05nagz> AAAAAAAAAAAAAAA <nagz> [16:59] <05zilio> :DDDDDDDD <vRm> muhaha <vRm> hamubasult pogacsa | |
| 8. - #1669 [+] [-] (72) | Added by Fiber^ |
|
...
<Rose^> lenyeg hogy volt fegyelmi lezarult rovassal 2 hetig fellebbezhetett az itelet ellen nme tettea 2 het 2 nap utan kirugtak <pontscho> kit dugott meg? Artlace> celiranyos kerdes <Rose^> allitolag azert mert a estis hallgatok beadtak valami peticiot ellene, de olyasmit is sutyorognak az estisek hogy hatszele is volt valahol a fejeseknél <Rose^> poncso férjezett szal szeritnem max a férjét <Rose^> na a lenyeg az <rept_ai> poncso ferjezett?????????????????? <rept_ai> bazz <pontscho> eeeeen? <rept_ai> poncso, gratula!! :D <Fiber^> omg <Artlace> mik nem vannak <Rose^> egy vesszo kimardt :D <pontscho> a kurva szamat, hogy eszre se vettem :) <Fiber^> pontscho: meddig akartad titkolni? <Artlace> oh, egy vesszo... <pontscho> him? | |
| 9. - #812 [+] [-] (57) | Added by TomcatGRM |
|
a hét vicce:
* Now talking in #demoscene * Topic is 'KREATIV KODEREK UBERFASZA DEMOHOZ KERESTETIK (reformer@axelero.hu)' | |
| 10. - #106 [+] [-] (56) | Added by Gargaj |
|
<AwayC> hm
<AwayC> fr 22 <AwayC> hmm <AwayC> fr 19 <AwayC> na mentem nezni :) <AwayC> ez milyenmar lassan ott tartunk mint a dilisek akik a poen szerint csak a vicc szamat mondjak, es rohognek <GargajUD> :)))) <GargajUD> 604! <GargajUD> 232! <GargajUD> 33! <GargajUD> 954! <Maxie^> ez rendor vitz volt ;) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |