| 1. - #8 [+] [-] (41) | Added by Gargaj |
| <AlleyCat{> van valakinek elado napalm? csak keves kell, amennyi eleg csepelre... | |
| 2. - #1233 [+] [-] (47) | Added by pohar |
|
<Gbeatrix> mulktor a hatso padban nemlattam, h a tanar nez e
mikozbenpuskazok:DD
<Gbeatrix> Reggie, uhuM:) azert az durva:)) <Loydi> de csak mert a puskát nézted <Loydi> igaz <Loydi> lövészeten is a puskát kell nézni <Gbeatrix> Loydi, jajj nelegyel mar ijen kis okos;)) | |
| 3. - #1073 [+] [-] (15) | Added by TomcatMWI |
|
<Kill3rPro> huuggec beszarnék, ha egy predátor ordítana a konyhámban:))
<[3]dr1m> LOL <[3]dr1m> en akkor orditanek ha egy predator szarna a konyhamban | |
| 4. - #121 [+] [-] (10) | Added by Gargaj |
| <megasys> megasys: idevele:) | |
| 5. - #1751 [+] [-] (40) | Added by A sípfaszú szörny |
|
qdb mi? :D
<@MPI> joreggelt, es eredmenyekben gazdag napot kivanok mindenkinek <MinceR> szia kedves MPI <MinceR> szeretettel koszontelek, es kellemes idotoltest kivanok itt tartozkodasod idejere! <@MPI> MinceR: szivemet melengeti megtisztelo koszontesed, kiserje napodat vidamsag 's szerencse! <MinceR> koszonom szepen kedves MPI , mindig orom szamomra mikor valaki effele mely figyelmesseggel fordul felem! <@MPI> MinceR: reszemrol a szerencse, szekleted legyen lagy es selymes :))) <MinceR> lol * @MPI most itt rohog a tanari asztalnal, a osztaly meg nez ostoban <AceMcLoud> sziveskedjetek megbaszni magatokat, majdnem lefordultam a szekrol:) <MinceR> :D <@MPI> AceMcLoud: most megint rohogok <AceMcLoud> osztaly meg mindig bamba?:) <@MPI> beteg a rosszgyerek, es ilyen beke van... <@MPI> MinceR: qdb gyanus ez a reggeli koszontes :) | |
| 6. - #1047 [+] [-] (33) | Added by sha |
|
<sha> átjössz? :)
<nagz> felek hogy beteg leszek <sha> csak hozz filmet is :) <nagz> epp most erzem magam gyogyulva picit <sha> beteg vagy,nem? <nagz> szal most nem kozkaztatok <sha> ja..okok <nagz> hat mondom gyogyulofelben <nagz> :) <sha> akkor további jobbulást <sha> pedig faxkivan <nagz> gondolom <sha> ilyen idõben biciklizni kéne <nagz> szivesen atmennek hiddel en is csak semmit cisnalok <nagz> haha <nagz> ne verjen at, huvos van <nagz> itt ulok nyitott ablaknal puceran <nagz> es meg azt szajkozom hogy gyogyulkazom <nagz> :) <sha> tekernék és tekernék és söröznék és fagyiznék és bejárnám az országot és sátoroznék..és..vannak vágyaim,na :) <sha> nálam is nyitva az ablak <nagz> fuves reteken szalldosnal <sha> mert mindjárt gyújtok <nagz> tepelodnel mi legyen <sha> amint anyám lelép <nagz> tekergoznel amszterdam utcain <sha> csokit is hoztam fel <sha> meg teát <nagz> tudsz dcc-zni egy kis thc-t? rarakom az ereimre az upc-s kabelt <sha> szal..startra kész vok :) <nagz> hehe <nagz> START <nagz> na most kesz lettel? <nagz> :) //igen | |
| 7. - #364 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
<meph|dead> kielegitem magam oralisan egy pizzaval
<GargajUD> inkabb edd meg <meph|dead> egyem meg? buzi vagy? | |
| 8. - #1422 [+] [-] (67) | Added by ziona |
|
<iVi> gondolkodtam dolgokon
<iVi> igy total faradtan <LyD^> nem találom a tapétavágót <jimmiTGD> ej, de nincs kedvem kódolni <iVi> minden nap 4:30-kor keles es 9-10 ora melo hajnaltol <LyD^> bazmeg <LyD^> beszakadt a körmöm <ziona> scene.hu panaszkonyv <Gbeatrix> valaki meg benyoghette volna <Gbeatrix> h nemallfel:D | |
| 9. - #1363 [+] [-] (6) | Added by TrX |
|
(@TrX) zumm
(@TrX) milyen ido a helschinkiben? (@zoomcns) sut a nap (@zoomcns) -4 fok (@zoomcns) es a hajam tokeletes | |
| 10. - #1452 [+] [-] (38) | Added by Chain|Q |
|
// #amigahu
<simca> ide nem jarnak ilyen scenerfelek <Chain|Q> es amigasok se, ahogy nezem :) <simca> azok mar reg nem :) <Simba^FD> kék osztriga bárba se osztrigák járnak, szal | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.001 seconds | Skin: |