<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #636 [+] [-] (-18) Added by Chain|Q
<Chain|Q> hmm
<Chain|Q> IBM PowerPC G5
<Chain|Q> 12 utasitason tud eccerre dolgozni ;)
<nagz> olyan mint anyu

2. - #490 [+] [-] (40) Added by Chain|Q
<jimmi--> GargajUD: neked egyedul kene csapatot alakitanod, ahol te vagy a koder, modeller, zenesz, pixelgrafikus, designer, es sysop
<GargajUD> jimmi: ize, ÜD-t ismered?

3. - #1042 [+] [-] (7) Added by Gargaj
<zoom|cns> leonyid
<leonofsgr> a leonyid ojan mint a kinyitoid? :_P
<inno|cns> a leonyid az ilyen brezsnyev
<inno|cns> taviranyitasu orosz protokolldroid

4. - #1719 [+] [-] (-20) Added by Chain|Q
<Chain|Q> UAE lesz ebbol mar latom
<pasy> az kizart
<pasy> compon uae az olyan finn

5. - #1332 [+] [-] (22) Added by obegatoid
<@Reggie_> ELEM NEVE: Nö
<@Reggie_> VEGYJELE: Fm
<@Reggie_> FELTALALTA: Ádám
<@Reggie_> ATOMTÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között
<@Reggie_> FELLELHETOSÉG: Nagy mennyiségben található urbán környezetben
<@Reggie_> Fizikai tulajdonságai:
<@Reggie_> - a felülete általában színes mázzal van bevonva;
<@Reggie_> - azonnal forr és ok nélkül fagy;
<@Reggie_> - megfelelô eljárás alkalmazásával olvad;
<@Reggie_> - rossz izu, ha téves helyen kóstoljuk;

6. - #1317 [+] [-] (25) Added by TomcatMWI
<Ray^TRY> biszex :)
<leaderc> annal is rosszabb :)
<leaderc> kecsket is.
<leaderc> multisex.
<TomcatMWI> a biszex az ket kecsket?
<leaderc> ja. ameg az egyik kecske nyalja a masikat, addig igloka hatulrol tolja.
<leaderc> hangulatos.
<AwayC> tomcat: a baaszex meg baranyt ;)

7. - #968 [+] [-] (4) Added by tsw
<Chain|G4> PowerPC rulez!
<Chain|G4> 680x0 rulez!
<Chain|G4> :)
<jimmiTGD> 680x0 milyen szar felbontás már
<Chain|G4> hehehe
<Chain|G4> 80x86 sem sokkal jobb ;)

8. - #1228 [+] [-] (-1) Added by jimmi
<pasy> !fikaz pasy
<jmp> >pasy> a pasy egy hosszu, szoros, budos lofasz
<pasy> \o/
<pasy> ismer

9. - #1591 [+] [-] (-37) Added by gezundhajt
* Maxie faj
<Maxie> lefejeltem a falat
<Chain|Q> mindenkinek kell vmi hobbi

10. - #680 [+] [-] (-24) Added by Chain|Q
<KrOkKo> van itt,aki szokott ezt-azt hakkolni ?
<Inept> mondjam a gyokerkonyvtarad? :P

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: