<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #908 [+] [-] (-5) Added by asdf
<asdf_> bazz, elvagtam a mutatoujjamat, nemtok gepelni rendesen ;)
<asdf_> meg egerbuttont nyomkodni
<nyuszi> nah és? nekem a kisujjam van eltörve két hete :)
<Fukujoshi> asdf_: ajaj, amikor eltort a jobb kezem, es at kellett szoknom a bal kezzel torteno seggtorlesre...

2. - #1448 [+] [-] (-28) Added by Gargaj
<iVi> volt egy tanarnonk, olyan melle volt, hogy beturve hordta a gatyajaba

3. - #740 [+] [-] (-3) Added by TomcatGRM
Magyarázzunk el egy effektet egy codernek...

<TomcatGRM> shadecluster kulonben is megbasz
<TomcatGRM> irjatok ilyet!
<jimmiTGD> az mi?
<TomcatGRM> nos a shadecluster egy effekt
<TomcatGRM> andromeda talalta ki
<TomcatGRM> 1994-ben
<jimmiTGD> ok, csak nem tudom, hogy hogyan néz ki
<TomcatGRM> pixelek random lehanyva a kepernyore, egymas fele gradienttel osszekotodve
<TomcatGRM> szoval mintha ilyen kodfelhoben csillagok vilagitananak
<TomcatGRM> le vannak interpolalva
<TomcatGRM> na ez 3d-ben
<jimmiTGD> kurvára nem értem
<jimmiTGD> inkább küldj shotot :)
<TomcatGRM> nesze
<jimmiTGD> hát ebbõl nem lehet látni semmit
<jimmiTGD> ez egy paca
<TomcatGRM> ez egy felho
<TomcatGRM> es forog
<jimmiTGD> de hogy lehet gradienttel összekötni két pontot?
<jimmiTGD> tehát igazából elképzelni nem tudom, mivel pontot mondjuk egyenessel tudnék összekötni, a gradient meg sík
<TomcatGRM> koze raksz egy csomo tovabbi pontot, leinterpolalva azok fenyesseget az eredeti pontoktol mert tavolsag fuggvenyeben
<jimmiTGD> jaaaa
<jimmiTGD> világos

Később:

<AwayC> shadecluster = bilinearolt blendelt voxelfelho ;)
<jimmiTGD> ja :)
<jimmiTGD> na, így kellett volna mondani ;)

4. - #1645 [+] [-] (5) Added by blash
<TomcatPHP> baaazmeg
<TomcatPHP> a Hatarorseg hivatalos zold szama: 06 80 21 22 23
<TomcatPHP> ROTFL
<TomcatPHP> ha valaki nem vagna, van egy ilyen nota:
<TomcatPHP> "Huszonegy, huszonketto, huszonharom / Reszketnek mar az olahok a hataron"

5. - #1323 [+] [-] (-23) Added by nagz
<Pid> hát srácok én csak vodkában utazom
<Pid> :DD
<CJ> nem marja a bõröd?

6. - #6 [+] [-] (22) Added by Gargaj
<HP> dfj
.
.
<homen> <HP> dfj - holvan itt dfj? :)
<HP> majd jon :)

7. - #1572 [+] [-] (-11) Added by blash
#esemhu

<^zsozso^> a vegen van 1 abra
* yume^v^aishi Tarja Turunnen - En Etsi Valtaa, Loistoaa
<yume^v^aishi> perkele;p
<yume^v^aishi> karvapukki perkele;p
<nyo> huora
<yume^v^aishi> tahtoisin olla huora
<nyo> finnnemgyerebe
<^zsozso^> a finn akkora fos
<^zsozso^> hogy sirok
<yume^v^aishi> ./buzifinnek
<yume^v^aishi> ;p
<yume^v^aishi> volt anno egy AstroideA demo[asszem] melyik thepartyn/assemblyn[?] indult
<yume^v^aishi> es volt /buzifinnek kapcsoloja:)
<yume^v^aishi> es akkor tolta a szoveget magyarul a finnek pofajaba:D
<yume^v^aishi> mert akkoriban divat volt finn pofazassal nyomni tele a demokat :D
<tehinternetpir8> jajj
<tehinternetpir8> azok az a'lmuveszkedesek
<yume^v^aishi> meg allitolag vmelyik assemblyn elment az aram, mindenhonnet fuck shit scheisse meg perkele
<yume^v^aishi> egyszer csak egy oblos hang "ADJA ARAMOT! ADJA ARAMOT GECIII!"

/* Egyebkent AstroideA - Overdrive c. demoja, es Rage '97, szal... - Gargaj */

8. - #1715 [+] [-] (-1) Added by -SP-
<@SP^^> mekkora fasza lenne ha az egesz holdat beteritenek mondjuk 2x2m -es tukrokkel
<@SP^^> discogomb az egen
<@__David> :D:D
<@ravezed> bazmeg :D
<@__David> sztem picit megzavarná a föld klímáját :D
<@ravezed> mondjuk elég lenne csak a 60%-t :D
<@SP^^> jogos :D
<@__David> vagy ilyen led-es izékkel, és akkor mintákat is lehetne rá rajzolni :D
<@ravezed> tudod, schönherz kupa
<@ravezed> nem a schönherzen rajzolnak ki alakokat hanem holdon tetriseznek
<@__David> ja :DD
<@__David> az lenne az igazi broadcast
<@SP^^> ja, az milyen meno demo lenne
<@SP^^> popular demo utanerzes
<@ravezed> fúúú
<@ravezed> zsír lenne demonak
<@ravezed> kb mindent megnyernél
<@SP^^> :D
<@__David> futna rajta a moonlander
<@ravezed> még akkor is, ha csak egy commodore logot rajzolnál ki
<@ravezed> farbrausch a picsába elbújhatna
<@SP^^> akkor inkabb piros-feher amiga boingballt rajzolni a holdbol :D
<@SP^^> az osszes amigabuzi a farkat verne
<@__David> Dawg, we heard you like moon, so we put a moon in yo moon, so you can play, while you play.
<@SP^^> :DDD
<@ravezed> SP :D:D:D:D:D:D:D:D:D
<@__David> pff :DD
<@ravezed> de mondjuk mekkora szar lenne
<@ravezed> ha megvenné a microsoft a holdat
<@ravezed> és felnézek a holdra
<@ravezed> és ott is azt a kibaszott winlogot látom
<@__David> LOOL
<@ravezed> az komoly lenne :D
<@SP^^> ha a microsoft megvenne, akkor a hold keken villogna, hogy RUNTIME ERROR
<@ravezed> hát ez úgy két perc után bekövetkezne
<@ravezed> akkor mondjuk röhögnék
<@__David> na, ha meg amiga akkor guru meditation lenne :D
<@ravezed> sõt ha ms venné meg a hold elkezdene visszafelé keringeni kb
<@ravezed> és akkor újra kéne indítani
<@SP^^> egy kurvanagy "e" betut csinalnanak belole es melleraknanak egy gyurut
<@__David> :D:D
<@ravezed> azt :D
<@__David> ha ms venné meg, sztem két partícióra osztaná
<@ravezed> innensõ és túlsó oldal, igen? :D
<@__David> aztán partíciós tábla hibával eltüntetné az egészet :D
<@ravezed> :D

9. - #1482 [+] [-] (-34) Added by dfj
// az amiga vajon mi
<dfj> szamitogepek sux
<Gbeatrix> teis amigas leszel:D?

10. - #1527 [+] [-] (17) Added by Gargaj
<Reggie> van itt koztunk miskolci?
* GargajUD <-
<Reggie> ahh
<Reggie> akkor megnyugodtam
<Reggie> van 1 akkora taho miskolci ugyfelem

/* QED */

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: