<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1232 [+] [-] (-74) Added by Chain|Q
// IQ...

<harradar> MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG MIVANA HALAIMMAL BAZMEG
«Kick» harradar has been kicked out of this channel by Wortex: Caps abuse - 100%
«Ban» Igor2Code sets ban on *!*@www.clubtrend.hu
<BoyC> VISZLAT ES KOSZ A HALAKAT :D

2. - #1013 [+] [-] (14) Added by sha
<zoom|cns> Az alultervezett AGP szabvány miatt a kártya két tápcsatlakozón keresztül 120 wattot vesz magához. Közel annyit, mint egy megtermett 21"-os monitor. Ebbõl adódóan 480W-os tápot ajánlanak.
<zoom|cns> nabazmeg
<zoom|cns> ja geforce 6800
<iVi> :))
<iVi> mindezt egy 1negyzetcentimeternyi helyen veszi fel:)
<iVi> korantsem tokeletes meg a technika:D
<AbcuG|kod> geforce 6800 epilator
<AbcuG|kod> nvidia keperol egeti a bort vagy mi ? :)

3. - #1237 [+] [-] (-26) Added by nagz
[11:16] * ken changes topic to 'Józsi bácsi!!!!! Nem székletb?l sormintát az ajtóra, hanem székletmintával a sor végére az ajtóhoz!!!!!'

4. - #870 [+] [-] (-2) Added by tranzig
<XP|Suxx> vnet a hejzet magaslatan bazdmeg
<XP|Suxx> fixip-s biznisz dsl-t sok ertelme van szaggatni 24 orankent bazdmeg
<XP|Suxx> egyaltalan maga az elv
<XP|Suxx> hogy _FASZNAK_ szakit egy _FIX IP_-s kapcsolatot 24 orankent?
<p|alsz> kiterdekel
<p|alsz> szakit
<p|alsz> elj vele egyutt
<XP|Suxx> egyuttelek vele
<XP|Suxx> de nem kell szeretni attol meg
<GargajCNS> de miert akarsz vele egyutt elni ha szakitani akar?

5. - #210 [+] [-] (88) Added by Gargaj
<BoyC> baz
<BoyC> poison - panoramx:
<BoyC> 486 DX or better not detected
<BoyC> atbasztak az uj geppel

6. - #291 [+] [-] (58) Added by dfj
<dfj> mep|light: jelenleg kábítószer hatása alatt állsz?
<mep|light> mondanam hogy nem...
<mep|light> de 1:
<mep|light> elhinned?
<mep|light> 2:
<mep|light> hazudnek...
<mep|light> :DDD

7. - #227 [+] [-] (21) Added by nagz
<TrX> ti mind temp fileok vagytok. egyszer torlodtok.
<TrX> ehhehehehe
<dfj> es az elet egy nagy vincseszter?

8. - #695 [+] [-] (-41) Added by nagz
(kivetelesen demoscene.hu oneliner)

(tomcat)18:05:rotfl wordfilter kiszuri a fo-iskola egybeirt alakjat :))
(charlie)19:39:word? buszke vagyok ra, hogy fingom sincs mirol beszelsz!

9. - #676 [+] [-] (3) Added by lilateve
igloka rulez a.k.a zsötem2

<inno[CNS]> iglo: phoemix kicsoda?
<igloka> inno[CNS]: szija igy
<phx-> igloka: inno is buta scener?
<igloka> phx-: inno a baratom, sokat beszélgetünk
<phx-> igloka: inno tuti, h a baratod?
<igloka> phx-: biztos hát
<phx-> igloka: nem a baratnod?
<igloka> phx-: az én barátnõm te leszel
...
<phx-> igloka: szeretlek, te kis huncut!
<igloka> phx-: én is
...
<phx-> igloka: gyere es fikazzuk egyutt ezt a sok buta scenert!
<igloka> phx-: nem megyek

10. - #359 [+] [-] (-81) Added by TomcatGRM
<Taky_> hulye buzi melegek
<Taky_> basszatok meg

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: