<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1007 [+] [-] (20) Added by lilateve
/scener takaritoneni meglatja az edenyhalmot a mosogato mellett/

Te Hétszázhétszentség!

2. - #1661 [+] [-] (-21) Added by Gargaj
<jimmi> hát most lehetne egy loljimmi képet csinálni rólam
<jimmi> az lenne aláírva
<jimmi> I CREATED A VERTEXFORMAT FOR U
<jimmi> BUT I EATED IT

3. - #1152 [+] [-] (3) Added by Gargaj
* Chain-Q -nek van egy otvenese ra, hogy ma o er leghamarabb zionahoz.
<TomcatMWI> Chain-Q te oke hogy elsokent ersz zionahoz, de mihez kezdesz ha mar ott vagy? :D
<GargajCNS> eloveszi az amigajat, es...
<BoyC^Code> leszarja :D

4. - #1469 [+] [-] (-13) Added by nagz
// mail progi beallitas

<jaRRe_> akurva
<jaRRe_> ez most leszedi az összes nem olvasott levelem!
<jaRRe_> 62 megs
<nagz> uh
<nagz> outlook?
<jaRRe_> the bat
<nagz> az jo
<jaRRe_> kitekintõ gyorsvonattal nem csinálok ementálit a gépbõl

5. - #1197 [+] [-] (16) Added by dfj
<KrOkKo> oric? ammi
<GargajCNS> oric az tkepp ijen zx spectrum, c64 procival
<pohar> ojan, mintha charlie Amigájában AMD lenne? :)

6. - #507 [+] [-] (46) Added by arnyek
(@tranzig) most a masik fulem verzik
(@tranzig) fo a valtozatossag
(@KohiNoor) menjel orvoshoz
(@KohiNoor) nem mesz?
(@KohiNoor) szerintem mar nem sok van hatra neked
(@KohiNoor) kezdj el koltekezni, probalj ki mindent
(@_J) agyverzes gyanus?
(@KohiNoor) a vegrendeletedben gondolja ram is :)
(@KohiNoor) inkabb tumor
...
(@_J) mondom, ha megvagtad magad, akkor ajanlom a timsot
(@_J) csip meg minden, de jol elallitja a verzest
(@anzig) nem vagtam meg magam
(@_J) akkor viszont telleg ne faszozzal itt velunk ha verzik a fuled

7. - #1716 [+] [-] (-26) Added by TrX
BoyC: btw garg hol a picsaban van?
TrX: nem volt valami parti a hetvegen skandinaviaban?

8. - #1567 [+] [-] (26) Added by Chain|Q
<Chain|Q> egesz dfmk net elment aludni
<Chain|Q> jomoka
<Artlace> nagy sarga kabelkereso gep?

9. - #726 [+] [-] (17) Added by TomcatGRM
[kinzasokrol volt szo...]

<TomcatGRM> de a kedvencem a kinai harang
<jimmiTGD> mesélj
<TomcatGRM> van egy bazinagy harang ami kb. 5 centire log a talajtol
<TomcatGRM> ala berakjak a faszit
<TomcatGRM> ezutan harom hoher elkezdi utni kalapacsokkal, es kozben jarnak korbe
<TomcatGRM> ha megallnak, ok is kapnak azokbol a prima infrahangokbol amik befele mennek
<TomcatGRM> 2-3 utes utan a faszi elvesziti az elmeje epseget
<TomcatGRM> 5-6 utestol meghal
<jimmiTGD> akkor az lófasz
<jimmiTGD> van ilyen scener-harang is, öt centire a földtõl, van benne egy kivetítõ, és berakják alá a csávót. három hóhér együtt megpróbálja elindítani a youdie-t. 2-3 után az ember elveszti a józan eszét, 5-6 után meghal.

10. - #1454 [+] [-] (5) Added by Gargaj
<jimmiTGD> mondjuk aki két gombelemmel realtime csinál egy manchestert, annak grat :)
<tranzzzig> reggie: fog egy meter drotot, korbehajlitja a gombelem ket vegehez, es lobalja a kabel folott :]
<Reggie> tranzzzig: az jo otlet, csak azzal imho kicsit nehez manchester kodolt jelet eloallitani
<tranzzzig> gyakorlas kerdese
<Reggie> 180fokos fazisugrast nem tom hogy iktat be:)
<jimmiTGD> manchester az nem fázismodulált szvsz
<Reggie> jo akkor vedd polaritas valtasnak
<Reggie> a ketto ugyanaz...
<jimmiTGD> jó :]
<jimmiTGD> dc megy rajta? :]
<Reggie> ofkoz nem
<jimmiTGD> akkor nincs értelme a fázisugrásnak sem
<tranzzzig> de valknut biztos van ra :]
<Reggie> jimmiTGD: ha 2x ugrasz fazist akkor nincs dc
<Hunger> ti neha nagyon kesz dolgokrol tudtok vitatkozni
<tranzzzig> hunger: gyakorlas kerdese

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: