| 1. - #790 [+] [-] (265) | Added by ZooM |
|
<zoom[CNS]> hat biztos jo halus effektet lehet csinalni 2 tuskessuni
egymasbahuzasaval :)
<AwayC> :) <inno|cns> tuskessuni :) <zoom[CNS]> szakszo :) <inno|cns> jo hat feletek lehet, hogy sok borotvalt maszkal, de nalunk a suni az ugy altalaban tuskes :) <zoom[CNS]> pedig most kivetelesen nem ARRA gondoltam :)) <zoom[CNS]> vagy te sem? :))) <AwayC> :DDDDDDDDDD <inno|cns> LOL <zoom[CNS]> ojaj :) | |
| 2. - #1400 [+] [-] (12) | Added by ziona |
|
<TomcatMWI> "almodtam egy vilagot magamnak / itt allok a kapui elott"
<ziona> toooled eddat hallani? :D ubersuly ;) <TomcatMWI> en tudod mekkora eddas vagyok? <TomcatMWI> osszes koncerten ott csapoltam 1991-95 kozott <TomcatMWI> mi ezen ubersuly <ziona> az elet csupa meglepetes <ziona> az ;) <TomcatMWI> mit gondoltal, csak naci indulokat hallgatok? <ziona> oszinten? <ziona> nemtom? <ziona> ;) | |
| 3. - #666 [+] [-] (-1) | Added by jürgen |
|
<bobcat> a kurva kismacska rajtam dagaszt
<bobcat> kurvara faj <bobcat> kozbe tok aranyos meg agressziven idetelepszik az olembe es dorombakol <KrOkKo> pék talán? <bobcat> de dagaszt is bazmeg <KrOkKo> :) <inno[CNS]> kurvara utalom a macskakat :( <inno[CNS]> :) <inno[CNS]> egoista bosszuallo allatok :) <bobcat> *cough* <bobcat> bobcat kurvara utal mindenkit aki nem macska <bobcat> :P <inno[CNS]> hihi. ne nyivakolj itt nekem b+ :) * bobcat sipcsonton rugja inno[CNS]t * inno[CNS] ben fokozodik az ellenszenv. :) <bobcat> :>> * bobcat ugydont hogy megbaratkoztatja innot * bobcat innot megszeliditendo odadorgolozik a labahoz es dorombol <bobcat> :> * inno[CNS] megallapitja, hogy a sipcsontonrugas a macskak egy uj fegyverneme. ;) <bobcat> :D * bobcat neha macska neha izomkolosszus, kopasz ember, neha ujbol macska * inno[CNS] azon gondolkodik, hogy a hozzadorgolozo szorcsomo tokeletes lenne mondjuk kabatbelesnek ;) * bobcat inno olebe ugrik es dorombolva osszegombolyodik es artatlan, bubajos szemeket mereszt innora <inno[CNS]> artatlanok szemezgetnek LOL :) <bobcat> inno[CNS]: http://members.lycos.co.uk/excluciveparties/hpbimg/pussycat.jpg * bobcat igy nez ki =) <inno[CNS]> omg * bobcat artatlanul mosolyog <bobcat> most mivaaan? <bobcat> http://caad.arch.ethz.ch/teaching/semwo/level5/clans/clan6/pussycat.jpg <bobcat> ezt akartam mondani na <bobcat> nem azt az elozot <bobcat> =D <bobcat> ez mar jobb, inno[CNS]? :) <inno[CNS]> inkabb a nagz splashe demoscene.hu-n :) <bobcat> kurvaaranyos <inno[CNS]> ilyen a szememben minden bobcat, akarom mondani macska :) *** KohiNoor has joined #demoscene <KohiNoor> hi <bobcat> dehat ez kurvaaranyos :))))) <KohiNoor> nemkell bokolni, de azert kosz :) | |
| 4. - #797 [+] [-] (36) | Added by Gargaj |
|
/* pornolize vs. csarli amigas oldala */
<zoom[CNS]> A genny gep egy ribanc Amiga 1200-as, 68030-as 50mhz-s procival, 16MB RAMmal, 4GB IDE HDD-vel, es egy paraszt teljesen hetkoznapi NE2000-res PCMCIA halokartyaval. Csak osszehasonlitasi alapul: a ronggyábaszott gep processzora kb. egy fasztarisznya 486sx/33 sebesseget tudja, es nincs benne FPU. /* kiemelendo a "ribanc Amiga" */ | |
| 5. - #1261 [+] [-] (-46) | Added by x |
|
<phr^learn> vizslát
*** phr^learn has quit IRC ("") <MinceR> komondort | |
| 6. - #1227 [+] [-] (27) | Added by jimmi |
|
<TomcatMWI> azon gondolkodom, milyen lehet sugarban fosni az erkelyrol
<garg^work> miert, ezen a heten meg nem voltal elegszer a hiradoban? :D | |
| 7. - #178 [+] [-] (-24) | Added by Chain|Q |
| <Rigor> a barátaim mindenk megdugtak ami mozgott. én nem éreztem fontosnak hogy ilyen korlátokat állítsak magamnak | |
| 8. - #1738 [+] [-] (-32) | Added by Gargaj |
|
<jazzkutya> rajottem mi a baj az oregedessel
<jazzkutya> egyre tobbet kell scrollozni steamen a korhataros jatekoknal | |
| 9. - #1306 [+] [-] (10) | Added by Chain|Q |
| <iVi> mi az a firg? | |
| 10. - #953 [+] [-] (-15) | Added by dfj |
|
<KohiNoor> esik a ho, mint allat
<KohiNoor> kedvencem, mert olyan hus | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.021 seconds | Skin: |