<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #92 [+] [-] (40) Added by Gargaj
* TomcatGRM eppen interjuvolja a Commodore egykori vezeto hw mernoket... ha erdekel valakit
<rept_ai> en epp binladent interjuvolom
<TomcatGRM> rept_ai: nem vicc, tenyleg
<TomcatGRM> rept_ai: gondoltam hatha akar valaki kerdest javasolni
<rept_ai> akkor arulja mar el hogy hogy a faszba keveri a sid a hullamformakat ha egy voiceon tobb oszcillator is be van kapcsolva, mert kurvara nem logical and
<TomcatGRM> rept_ai: ooo, nem Chuck Peedle a faszi... ezt tole kellene kerdezni.
<rept_ai> chuck peedle ?
<TomcatGRM> igen, o epitette a sidet. bob yannes tervezte, tudom.
<rept_ai> bar egyebkent jopofa, bob y. szerint logical and, pedig tenyleg nem az :)) valoszinuleg bugos volt eredetileg is
<rept_ai> ma' a sid, nem a bob :)

2. - #1349 [+] [-] (-8) Added by TomcatMWI
<nile> hihetetlen
<nile> leszedtem a billenyüket
<nile> és
<nile> most nem tom melyik melyik
<nile> áááá

3. - #524 [+] [-] (-7) Added by sha & 9.81
// a rakoncatlankodas eredmenye:

* You were kicked from #buli by Igor2|nvs (anyadnak)

// es most mar azt is tudjuk hol tolti Igor2 baratunk az idejet :]

4. - #251 [+] [-] (61) Added by Chain|Q
<Chain060> megnyerem a lotto 5-ost ;) (ha csak valaki meg nem nyerte mar:) es akkor azt fogom jatszani, hogy heti 7 partyt szervezek ingyenes belepovel ;) megveszem a parlamentet compoteremnek ;P
<Chain060> najo megse ;)
<GargajUD> heti 7 party == igenyes rilizek :)
<Chain060> felveszem 3dmarkekat meg a farbrauscht demot irni ;P
<Chain060> najo, teged is gargaj ;)
<Chain060> te fogod irni a lamer kompo rilizeket ;P
<Chain060> (bocs:)
<GargajUD> befogtad? :)

5. - #1417 [+] [-] (33) Added by tranzig
<tranzig> jaj, paca
<hhc2> charlie verzioja: jaj, pece

6. - #388 [+] [-] (-12) Added by Remage
<arn> van vkinek illen thermaltake haza??
<rem|workz> milyen thermaltake haz?
<GargajUD> ijen gephaz, es a tajvaniak thermaltake :)

7. - #31 [+] [-] (304) Added by Gargaj
<Chain|Q> dili te me' nem vagy mekkan?
<Chain|Q> nem engedtek be? ;)
<d-lee> ez nem volt vicces
<Chain|Q> nem is viccnek szantam ;))) (bocs;)

8. - #1182 [+] [-] (16) Added by TomcatMWI
<GargajUD> van pl. ijen hogy guru meditation. az akkor jon elo ha radugod az amigat projektorra demoshow celjabol.

9. - #245 [+] [-] (-38) Added by nagz
<arnyek> Flashy: mivel nem lattam maxierol meg kepet sem,ezert ez aligha fordulhatott volna elo
<Maxie> addig jó:))
<arnyek> pedig en szeretnek :)
[...]
<nagz> o vonallany en meg korember
<nagz> ERTED MAR?
<nagz> szep ellipsziseink lennenek :D
[...]
<Maxie> banyek nagz kiszurom az uszogumid a kulccsontommal

10. - #544 [+] [-] (-5) Added by arnyek
(@mrc|cns) hihi
(@mrc|cns) az egy fos

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: