<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #199 [+] [-] (-59) Added by Gargaj
<_toth_> does anyone have 'omega' lyrics? ;)

2. - #287 [+] [-] (57) Added by dfj
ijen treforton: (ippicsak gyujtohelye)
<defji> [15:33] <Kiscsaj12> szia
<defji> [15:33] <Kiscsaj12> korod,
<defji> [15:33] <Kiscsaj12> ?
<defji> [15:33] <defji> 20
<defji> [15:33] <Kiscsaj12> szia
<defji> [15:33] <defji> sok?
<defji> [15:34] <defji> akkor 15

3. - #832 [+] [-] (-20) Added by sha
--> TomcatGRM (TomcatGRM@catv-d5deb024.bp13catv.broadband.hu) has joined #demoscene
<TomcatGRM> reccs
<huf> nem
<TomcatGRM> ize
<TomcatGRM> faszom a megszokasba
<-- TomcatGRM (TomcatGRM@catv-d5deb024.bp13catv.broadband.hu) has left #demoscene (TomcatGRM)

4. - #79 [+] [-] (11) Added by Gargaj
* BoyC ket napot gamerkedett :P
<rem|code> boyc egesz teliszunetben diablo2-ztem, meg arcanum-oztam :)
<Poncsi> rem|code: nekem azt mondtad, hogy endzsit gyartottal ;)))

5. - #958 [+] [-] (81) Added by nagz
// sha az egeszseg hirnoke. váó! //

<sha> nagzBETEG, teis?
<sha> jobbulást
<nagzBETEG> kosz
<nagzBETEG> te is szedelegsz?
<sha> nem..már csak krákogok
<sha> meg zöld pallmallt szívok

6. - #1379 [+] [-] (54) Added by nagz
// amigahu..

<dudeeG> mar megint tanultam valamit...nem lesz ez igy jo :)
<Thargie> Gyorsan inni kell rá valamit. Attól elmúlik... :)

7. - #602 [+] [-] (-8) Added by nagz
//gargaj zenet teszteltet

<SDr> GargajCNS: mivel csinaltad?
<nagz> mivel hulye
<huf> kanal

8. - #1247 [+] [-] (6) Added by iwwil
<jimmi> az amerikai óvodákban kötelezövé kell tenni, hogy minden fél óra indiánosdi után a gyerekek fél óra zsidósat is játsszanak, csak a rasszizmus elkerülése végett
<GargajCNS> jah
<GargajCNS> eloszor megskalpolnak valakit
<GargajCNS> aztan kirugjak
<GargajCNS> aztan, mivel negereset is kell, lelovik

9. - #511 [+] [-] (-36) Added by Fekete Kéz
<KohiNoor> LloydD_MF: respect
<LloydD_MF> KohiNoor: respect

/* ket fasz... :) */

10. - #1574 [+] [-] (28) Added by lederc
[20:50] Reggie: amikor latok egy b52-es repulni a tvben
[20:50] Reggie: mindig arra gondolok hogy le az atommal:)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: