<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #540 [+] [-] (8) Added by nagz
<nagz> pseudo terrorsubsystem
<mega|work> nagznak megin elgurult a gyogyszere

2. - #547 [+] [-] (53) Added by BoyC
//txqvs huf "tanulo" dumabotja

[@huf] GargajCNS: ha nem szolsz hozza nem sozl
[@huf] ennyi
[@huf] de tanul
[@huf] es akkor okosabb lesz
[@GargajCNS] meg vmi ertelmesebb neve is lehetne
[AwayC] txqvs: sokat kell meg tanulnod ocsem
[+txqvs] AwayC: Meg vmi ertelmesebb neve is lehetne.

3. - #555 [+] [-] (14) Added by Chain|Q
<slin> en csak nagzot vonszolrtam el
<ChainCODE> nagzot viheted
<ChainCODE> neked adom ;)
<ChainCODE> tied lehet ;P
<slin> nemkell
<ChainCODE> de azert a lagzira hivjatok majd meg ;)
<slin> ChainCODE: csak kinek van nagyobb savja -t jaccunk
<slin> imho gbittel taroltam
«Quit» nagz (nagzrm243@catv-50622d61.bp13catv.broadband.hu) has signed off (Ping timeout).

4. - #1241 [+] [-] (37) Added by TomcatMWI
#droidzona

<brajx> tomcat van meg vodkas polo?
<alyr> csak konyvet olvasok ^^
<TomcatMWI> brajx: kedesedre nagy kesessel valaszolva, igen, van meg vodkas konyv
<TomcatMWI> polo
<TomcatMWI> alyr, ne tereld el a kulcsingereket
<TomcatMWI> vagy ird azt, hogy pinat olvasol, az viccesebb :)
<alyr> azt hogy lehet olvasni?:>
<TomcatMWI> finoman, erzessel korozve a nyelved hegyevel
<curian> van 2 lapja
<curian> ;]
<alyr> omg
<alyr> :D
<TomcatMWI> az elso nehany oldalt finoman, aztan lehet gyorsabban, es a vegen masszirozni
<TomcatMWI> neha meg is lehet harapni, vannak konyvek, akik szeretik :P
<alyr> hova kerultem... 11
<TomcatMWI> esetleg tedd be az ujjadat konyvjelzonek :D
<curian> ahaha
<amikron> jo de mi a hejzet a fiatal fuzetekkel ?
<TomcatMWI> a fiatal fuzeteket gyorsan ki lehet olvasni
<TomcatMWI> csak vigyazni kell a konyvjelzokkel
<amikron> :]
<TomcatMWI> mert neha reped tole a gerincuk
<amikron> aaah
<TomcatMWI> ja, pont ilyen hangot adnak

5. - #652 [+] [-] (9) Added by nagz
scene.hu 2003

<huf> fogpiszkalo van az orromban
<huf> deszar

6. - #1747 [+] [-] (-12) Added by Gargaj
<|Fiber^|> de ha minden jól megy, akkor este már PI-zek
<|Fiber^|> csak találnom kell valamit, amivel kiírom a kártyára
<|Fiber^|> vagy egy debillányt vagy egy valamilyen random os-t
<jazzkutya> jo kis film az
<MinceR> :)
<MinceR> sorozat is keszult belole, Magnum PI cimmel :>

7. - #1690 [+] [-] (-32) Added by Gargaj
adt says: meg vodka/pálinka/viszki csak annak nincs ikonja ebben a szar skypeban. csak szaros koktél, broaf
Oszvald Balazs says: kellene egy egységes CEFRE ikon

8. - #1326 [+] [-] (29) Added by tranzig
<@jazzkutya> c64-en hogy lehet alahuzas jelet irni? :)
<@MinceR> c64-en lehet irni? :)
<@vincenzoo> mi az a c64?
<@Ray^TRY> mi az, hogy irni? ;)

9. - #642 [+] [-] (22) Added by Chain|Q
<Chain|Q> 'utolso kuote: 123, teszt'
<Chain|Q> es akkor mint a dilihazban
<Chain|Q> mikor a bolondok viccet meselnek
<Chain|Q> 234! AHAHAHAHAAHAHHA!!!!!!!!!!!
<kocsord> Chain|Q: ))
<kocsord> az egy jo vicc
<kocsord> csak en zsidokkal es vonattal ismertem
<GargajCNS> 234 amugy eleg szar

10. - #732 [+] [-] (-1) Added by Taky|PSY
<AwayC> csa
<AwayC> mingyar lepek
<AwayC> csak epp cdimaget csinalok, es hazaertem egy bulibol es az irc szerver levagott es rossz szerverre ment vissza az irc es most visszaraktam ide es most hogy bejott, bekoszontem. amugy epp jozanodofelben vagyok, koszi a figyelmet, csa
<TomcatGRM> kivalosag

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: