| 1. - #1624 [+] [-] (53) | Added by jimmi |
|
<ScoTTT> hiaba mar keso... ki kel igazitani es ezt rajtunk fogjak leverni..
nekem speciel 30 rigoval lesz kevesebb a fizetesem, de lehet, hogy
alulkalkulalom...
<ScoTTT> mellette kb. 20-al tobb a kiadasom... havonta... *** MPI has joined #scene.hu. <divatszamojed> azt a 30at hogyan vonják le? <MPI> az elejérõl lemarattam, de gondolom komplementert képeznek belõle, és hozzáadják. | |
| 2. - #126 [+] [-] (-2) | Added by Gargaj |
|
<[gabba[> na igy hellau guyz joccakat meg sok kiehezett noket nektek
<Rigor> hat en most nem allnek neki fozni:)) | |
| 3. - #1061 [+] [-] (42) | Added by TomcatMWI |
| <PG> Chris1 akko látott nőt, mikor öreganyám esdé ramot | |
| 4. - #852 [+] [-] (-51) | Added by sha |
|
// #debian.hu
<PeTi-SeRk> woooooooooooooohhhhhhhhhhhhhh <WoOh> PeTi-SeRk:!!!! * WoOh megoleli PeTi-SeRk-t. * PeTi-SeRk is :)) <PeTi-SeRk> :*** <WoOh> Megoleled magad mi?:) | |
| 5. - #245 [+] [-] (-39) | Added by nagz |
|
<arnyek> Flashy: mivel nem lattam maxierol meg kepet sem,ezert ez aligha
fordulhatott volna elo
<Maxie> addig jó:)) <arnyek> pedig en szeretnek :) [...] <nagz> o vonallany en meg korember <nagz> ERTED MAR? <nagz> szep ellipsziseink lennenek :D [...] <Maxie> banyek nagz kiszurom az uszogumid a kulccsontommal | |
| 6. - #1655 [+] [-] (45) | Added by inno |
|
[10:54] <jimmi> szivárványos szombatot!
[10:59] <pontscho> lsd reggelire, mi? | |
| 7. - #1551 [+] [-] (-102) | Added by leonofsgr |
|
/Trefortos #teahaz csatornán... /
<leonofpixellove> szülinapomra szeretnék kapni eeeeegy... .. .. ... PINÁÁÁÁÁT \o/ :_D <DeSzeretlek> uh <tm> hehehehe <tm> hallod Leon <tm> de milyen igazságtalan nem? <leonofpixellove> ign? <tm> a föld fél lakosságának VAN! <leonofpixellove> mi? <leonofpixellove> jah <leonofpixellove> kapják be azok mind :_D <tm> :DDDD <DeSzeretlek> LOOOOOOOOOOOOOOOOOL <DeSzeretlek> na hé. <DeSzeretlek> ;] | |
| 8. - #1314 [+] [-] (-22) | Added by lídörszí |
|
<Reggie> amugy orvosok szerint ha a verzest azonnal elallitjak, akkor egy
+embert turestol fuggoen 28-40 oran at lehet szeletelni ugy hogy tudatanal van <leaderc> neked valo :) <leaderc> stephen king :P <mrmaim> lol <leaderc> szeletelni? <Reggie> az nem erdekes az csak psziho hujeseg <Reggie> igen <Reggie> tudod sima korfuresszel vegtagoktol indulva kb 5 cmes szeletekben <leaderc> es a fajdalom? <leaderc> nem hal bele? <mrmaim> erdekes hogy "orvosok" honnan szedtek ezt a 28-40 orat <mrmaim> ;) <MinceR> van tesztalany boven ;) | |
| 9. - #1284 [+] [-] (42) | Added by Gargaj |
|
<Chain-Q> egyszer kiskoromban oviban belemtomott a kurva ovono vmi iszonyu
iszapizu mocskot
<Chain-Q> kitaccsoltam <Chain-Q> azota halszagot megerzem, rosszulvagyok <Chain-Q> de igy frankon <rept_ai> LOL <rept_ai> hat <rept_ai> ennyit a szexualis eletedrol :))))))) | |
| 10. - #905 [+] [-] (21) | Added by dfj |
|
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> kviz <phx-> zivk <nagz> melyik vigyorgas kihez tartozik? <nagz> 1., :) <nagz> 2., :-) <nagz> 3., :_) <nagz> 4., :> <nagz> 5., ;] <nagz> 6., :9 <phx-> rotfl <nagz> time is up <nagz> 1., akarki <nagz> 2., scottt <nagz> 3., leonofsgr <nagz> 4., nagz <nagz> 5., trx <nagz> 6., noel <nagz> koszonjuk a jatekot * Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz) * Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) <nagz> najo <@dfj> aha <@dfj> uj jatekot kerunk * Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz) <[gabba[> ez egy alladek <@arnyek> ki irta nagzot? <@arnyek> igor te voltal? | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |