<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #606 [+] [-] (-68) Added by sha
<Igor2Away> varjal, magyarul tanitok egy olaszt epp :)
<Igor2Away> <David`> meg akarlak mellbimboni
<Igor2Away> eddig jutott magatol ;)

2. - #1753 [+] [-] (17) Added by Gargaj
<melak> mar elnezest de a vilagon a legbuzisabb dolog novel dugni

3. - #825 [+] [-] (-46) Added by sha
//mituán nagz sokáig fáraszototta haverom

...
<stunkie> én valék nagz
<_ManiaC_> ezt az allatot
<stunkie> és írok
<_ManiaC_> sha szedd le :-)
<stunkie> nagz az nem program
<stunkie> nincs uninstallja
<_ManiaC_> sha ki ez a stunkie?
<stunkie> a stunkie tudja :)
<stunkie> de az nagz meg én vunk
<stunkie> http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=621
<stunkie> márhogy nagz mint program :)
<_ManiaC_> mivan?
<stunkie> mi mivan?
<_ManiaC_> marmint hogy milyen nagz program?
<_ManiaC_> faradt vagyok mar :--)
<stunkie> nem..csak mint file
<stunkie> olvasd,mirõl dumáltunk és a quote-ot
<_ManiaC_> ?
<_ManiaC_> ez egy bot akkor?
<stunkie> nem
<stunkie> haver
<_ManiaC_> jah
<_ManiaC_> huh basz
<_ManiaC_> lekene szokni
<_ManiaC_> mar full hulye vagyok ilyen esti orakban
<_ManiaC_> - monjduk napkozben is -
<stunkie> csak nagy darab,tehát ha kitömöd .gz-bõl,nem férne be a szobámba :)
<_ManiaC_> tudod mit lemegyek botba egy sorert

4. - #210 [+] [-] (88) Added by Gargaj
<BoyC> baz
<BoyC> poison - panoramx:
<BoyC> 486 DX or better not detected
<BoyC> atbasztak az uj geppel

5. - #956 [+] [-] (80) Added by nagz
boyc kontra nagz, 1:1

<BoyC> talalkoztam reggel berazsuval
<BoyC> puszil meg minden
<nagz> hol? :)
<BoyC> itt a 30as megallojaban
<nagz> nemaz
<nagz> hol puszil?

...

<BoyC> nem most eppen azon vagyok hogy winxp alatt mukodesre birjam a discworld2-t
<BoyC> es valoszinu az lesz a megoldas hogy ujrairom :)

6. - #1021 [+] [-] (72) Added by nagz
<wegaz-> van neked folos egered?
<wegaz-> :))
<wegaz-> cin
<wegaz-> enyimé halott
<wegaz-> tabozok mintegy buzi

7. - #1409 [+] [-] (-23) Added by Chain|Q
<tranzig>en peldaul delelott azt almodtam hogy demot kodolok
<pasy> és?
<tranzig> sajnos mentes elott felebredtem

8. - #1613 [+] [-] (-67) Added by blash
<Fiber^> nem is scene.hu lenne, ha szombat hajnal háromkor nem adatbázisok elõnyeit és hátrányait taglalnátok :D

9. - #602 [+] [-] (-8) Added by nagz
//gargaj zenet teszteltet

<SDr> GargajCNS: mivel csinaltad?
<nagz> mivel hulye
<huf> kanal

10. - #1102 [+] [-] (-68) Added by sha
<xenox> <Gigabroki> mit csinalsz ien keson?
<xenox> <Gigabroki> itt a cseten?
<xenox> <xen69> part keresek

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: