<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #4 [+] [-] (-11) Added by Gargaj
<dfj> baz
<dfj> nemmukodnek a lopott forrasaim
<homen> mijen lopott forrasaid? ijen patakhoz?

2. - #1269 [+] [-] (7) Added by nagz
<nagz> kiulunk a tetore
<nagz> megugatjuk a holdat is
<CinkaPanna> :))))))))))
<CinkaPanna> és farkassá változunk
<nagz> nekem mar van

3. - #1421 [+] [-] (18) Added by x
#scene.hu topic: *** Topic is '* @p|jehova hivatasos ateista
<Chain|Q> topicrol csak annyi jut eszembe amugy, hogy: "nincs isten!" /pontscho/ - "nincs pontscho." /isten/ ;)

4. - #614 [+] [-] (18) Added by sha
<nagz> >> ígyeljünk a tisztaságra <<

5. - #835 [+] [-] (-40) Added by Chain|Q
<TomcatGRM> egyszer hallottam, milyen talalo az angol politics szo
<TomcatGRM> poli, mint a tobbes szam elotagja, es tics, mint verszivok

6. - #590 [+] [-] (-38) Added by vincenzo
<GargajUD> huhuuu megtalaltam egy regi zenemet, meghalljatok lefossatok a ... mindent :)
<[inno]> hehehe. nekem a regi zeneimrol ilyesmi jut eszembe: "volt ido, amikor meg tudtam zenelni" :)))

7. - #809 [+] [-] (5) Added by sha
<sha_dd> SHAlom :)
<GargajCNS> ijenkor imho orulhetsz hogy nem Nya a nicked :))

8. - #940 [+] [-] (66) Added by ZooM
<zoom|cns> az elet nagy igazsaga
<zoom|cns> a ferfiak noznek, a nok himeznek

9. - #544 [+] [-] (-6) Added by arnyek
(@mrc|cns) hihi
(@mrc|cns) az egy fos

10. - #1614 [+] [-] (12) Added by leonofsgr
<Leon^SGR^Chorus> szal nemtom... õ ezt igy viccesnek találja
<_vincenzo_> akkor megérdemli
<Leon^SGR^Chorus> csak nekem meg kicsit felment a pumpa :_D
<_vincenzo_> hehe, feldugtál magadnak egy pc-t? "felment a pumpa" hehe... de szar volt
<Leon^SGR^Chorus> AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
<Leon^SGR^Chorus> juuuuuuuujjj
<Leon^SGR^Chorus> nah ezt tolom kvóccba
<_vincenzo_> kabbe te is :)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds Skin: