<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1708 [+] [-] (38) Added by MinceR
< Geri> az a baj hogy én naív kis geci úgy feltételeztem még 2005ben hogy 2009re már a legtöbb mai grafikus kártya képes lesz átlépni vagy megközelíteni a 12
giga/sec-es memóriaátvitelt
< slin> Geri: az onboard szarok is?
< Geri> ja
< MinceR> es mit fog vele csinalni a diskmag engine?
< slin> marmint s3 :P
< MinceR> polygonokbol rakja ki a betuket terben?
<@GargajCNS> kepzeljetek el a szituaciot
< slin> vannak onboard s3 cuccok :P
<@GargajCNS> intel labor
<@GargajCNS> fejlesztik az onboard kartyat
<@GargajCNS> es igy dontes
<@GargajCNS> tablan ket felirat
< slin> meg onboard viachrome
<@GargajCNS> "speed"
<@GargajCNS> meg "cost"
< Geri> MinceR: ez a sima enginem, nem írok külön enginet egy szaros diskmag kedvéért
<@GargajCNS> ulnek a mernokok
<@GargajCNS> nem tudnak donteni h gyors chipet csinaljanak vagy olcsot
<@GargajCNS> letoltik a geri demojat
< MinceR> Geri: ja, hogy te szaros diskmagot akarsz csinalni?
<@GargajCNS> megnezik
< MinceR> ezt nem tudtam
<@GargajCNS> par perc csend
<@GargajCNS> osszeneznek
<@GargajCNS> az egyik rezignaltan felall, es lehuzza a "speed"-et a tablarol
<@GargajCNS> masik csendben osszegyuri a "shader 3.0" feliratu jegyzeteit

2. - #761 [+] [-] (12) Added by phoemix
<@FcR_> kene dolgozni valamit, otlet?
<@vRm> valtsd meg a vilagot
<@nyuul> McDonaldsban mindig keresnek uj arcokat :)

3. - #1231 [+] [-] (-23) Added by jimmi
<TomcatMWI> arafathoz semmi kozom!

4. - #202 [+] [-] (12) Added by Gargaj
<Rigor> meg kell hogy mondjam 100 folott mar nem hallok en sem:)
<vRm> 100 mi?
<vRm> ev vagy Hz?
<vRm> esetleg kHz? :)
<vRm> mert az ugye elegge gaz ha mar 100Hz felett nem hallasz :)
<nagz> a vizszint felett senki se Hal
<Rigor> nagz: dehogynem peldaul a royal albert hall:)

5. - #1160 [+] [-] (13) Added by remageFrs
<GargajCNS> eh
<GargajCNS> "õskáderek"
<GargajCNS> szerintetek mit olvastam helyette
<lvstiTGD> biztos kódert :)
<jOlimpia> õskóder
<jOlimpia> void Lenin()
<lvstiTGD> char *lMarx;
<GargajCNS> johogy nem mar "int ernacionale;"

6. - #1456 [+] [-] (29) Added by lilateve
<innocns> na emberek
<innocns> en meg talaltam egy grafikust
<innocns> nyari gyakorlaton van a cegnel a srac
<innocns> es igy kepregenyeket rajzol kezzel
<innocns> bebuntetoskibaszkurvajokat.
<innocns> megmutattam neki a cns honlapot. most emeszti a tartalmat ;)
* zoomcns (~toloszek@195.228.148.218) Quit ("")
<innocns> hat igen. a zoome is egy velemeny :)

7. - #1500 [+] [-] (11) Added by ziona
// csaladi ko:r :)

<innokesz> te voros... azt meg ertem, hogy pannonrulez, de a tmobile telat mar fel sem toltjuk??? :)
<ziona> deeee, deigen
<ziona> csak ma egesznap nem jutott eszembe :)
<boyc> :DDD
<innokesz> aha :)
<ziona> ra is rakom johogy szolsz =)
<innokesz> na csak azert :)
<ziona> ?
<innokesz> ah semmi :)
<ziona> ugyszeretem mikor tobbertelmuvagy <3 ;)
<zoomcns> legalabb valaki :)

8. - #387 [+] [-] (-1) Added by nagz
//ez majdnem olyan hulye mint en//

<GargajUD> megkerdeztem B-t, hatha tud nekem dobni 1 ostort
<GargajUD> de o azt mondta, h majd dob ostort A

9. - #1136 [+] [-] (-12) Added by Gargaj
<garg^work> creditz nemtom kell-e bele
<garg^work> en nem ragaszkodom hozza
<trx[wake]> ense negya. ugyis lesz melette diz.
<trx[wake]> negya. jovan keljek mar fal. .nagyon.
<trx[wake]> fal. fel

10. - #210 [+] [-] (88) Added by Gargaj
<BoyC> baz
<BoyC> poison - panoramx:
<BoyC> 486 DX or better not detected
<BoyC> atbasztak az uj geppel

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: