| 1. - #645 [+] [-] (-31) | Added by Snitt |
|
// netsplit alatt beszelgetes iglokaval, majd netjoin:
<_Snitt][> iglokaval jot beszelgettem netsplit alatt <igloka> _Snitt][: várod már a splitet, mi? <_Snitt][> igloka: aha, olyan jo veled egyutt, csondben <igloka> _Snitt][: akkor jó, mert veled nem <_Snitt][> igloka: anyad <Gbea_bela> iglooooooooooooooooooooo <igloka> _Snitt][: ha anyazol, beraklak 256 bajtba! <Gbea_bela> rrrrrrrrroooooooooffffffffffl:))))))))) | |
| 2. - #384 [+] [-] (30) | Added by BoyC |
|
[@sha_dd] AwayC Balogh,vagy hogy hívták a tanárt? ;)
[AwayC] melyiket? [AwayC] ja [AwayC] igen [AwayC] Balog Peter [AwayC] lehet h +h [@sha_dd] miért? [AwayC] mert nemtom hogy irjak, azert [AwayC] :) [@sha_dd] ja,azt hittem,lehet,h +halt :))) | |
| 3. - #1195 [+] [-] (-40) | Added by remageFrs |
|
<c_wolf> viasat exploreren WTC-s dokfilm van
<justFrs> az epitesrol vagy a bontasrol szol? <c_wolf> just :) <remageFrs> :D <c_wolf> elég durva <justFrs> mer hogy nem mindegy <justFrs> az epiteshez csak az amerikaiak kellettek <justFrs> a lebontasahoz mar nemzetkozi segitseg is volt | |
| 4. - #358 [+] [-] (-7) | Added by TomcatGRM |
| <LloydD_MF> te 3d jo ha tudja az ember? | |
| 5. - #198 [+] [-] (12) | Added by Gargaj |
|
<dfj> jon ide egy fulljo no melozni
<KohiNoor> dfj: hova? <dfj> pote <KohiNoor> es mi fog melozni pucsitason kivul? <dfj> nemtommeg <dfj> de johet oboaleckere | |
| 6. - #1571 [+] [-] (-25) | Added by Gargaj |
|
<leaderc> "mi lenne ezzel a vilaggal ha mindenki azt csinalna amihez ert"
<Geri> akkor én szart lapátolnék | |
| 7. - #1743 [+] [-] (-31) | Added by Gargaj |
| Zoom says: jofej volt a szerelo srac, aszondja "van upc-s emailcimed, de nem ajanlom a hasznalatat" :D | |
| 8. - #897 [+] [-] (1) | Added by dfj |
|
<slin> kuss
<slin> nemvagyok kover csak unnepien telt | |
| 9. - #1691 [+] [-] (-20) | Added by zoom |
|
jimmi says: és a sakk?
jimmi says: szõlõcukor doppingnak számít? :) pontscho says: lovaknal igen pontscho says: :) jimmi says: szarok rá, tetszõleges lovat megverek sakkban | |
| 10. - #1303 [+] [-] (9) | Added by TomcatMWI |
|
<vau> nem voltam benn bazmeg mer egy darab jegyzetem nem volt, es az online
jegyzet olyan volt mint a faszom
<hopp> kicsi es semmire se jo? | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |