| 1. - #998 [+] [-] (4) | Added by nagz |
|
// eszmefuttatas
<nagz> amugy anyam es pasija epp tecsoban vannak <nagz> itt a vaci utin <wegaz-> vesznek pezsit? <wegaz-> :) <nagz> nem <nagz> meg ures cd-t se vesz anyam <nagz> mondvan hogy nincs annyi penze <wegaz-> huha <wegaz-> :) <wegaz-> télleg azt veszek <nagz> jaja en is akarok <nagz> :) <nagz> a 300 forintombol 1et <nagz> ;) <nagz> ami 200 <wegaz-> masfelet <wegaz-> :) <nagz> hja ;) <nagz> 1050 megat <wegaz-> majd ketten veszunk megegyet es befelezzuk.... 350 350 mb <wegaz-> .) <nagz> ok! <nagz> te irsz ra 350 meg en is <nagz> es <nagz> feluton taroljun majd <nagz> az M7-esen <nagz> es ha kell neked odaig kell csak kijonnod erte <nagz> nekem is <nagz> de ha te tobbet irsz ra <wegaz-> :)) <nagz> akkor hozzad picit kozelebb lesz | |
| 2. - #221 [+] [-] (10) | Added by nagz |
|
<nordbasse> hey DUDEs
<nordbasse> Nézzétek meg ezt: http://www.expanium.pl/ - Fenti menüben "pos³uchaj" - KEresd meg a listában a "dejavu - distort waves"-t és a pipával szavazz rá! Ha tudod mindennap, mert akkor nyerek empéháromlejáccót jól! Köszike! <Pontscho> anyad <nordbasse> this is only one second! <nordbasse> :D <KrOkKo> inkább dcczek winampot | |
| 3. - #1495 [+] [-] (-73) | Added by TomcatMWI |
|
<chip_kng> MAV idealis tars egy oralis szexhez. :)
<ziona> teljesen. | |
| 4. - #983 [+] [-] (-2) | Added by TrX |
|
<@jimmiTGD> azért van egy igazán nagy elõnye, ha az ember öccse
cukrásznak tanul
<@jimmiTGD> ugy kitaláljátok, hogy mi... :) <@GargajUD> gyulnek a csotanyok? | |
| 5. - #1309 [+] [-] (-37) | Added by Gargaj |
|
<jimmiTGD> infós vagyok
<jimmiTGD> baj? :) <pohar> igen :D <leaderc> dehogy. csak ego :) <pohar> köcsög kockafej :D <iVi> hat rosszabb mintha ember lennel:) <leaderc> :DDDD <leaderc> lol <pohar> számítógépbuzi * jimmiTGD behúzza fülét-farkát <jimmiTGD> de azért leszophattok... <leaderc> hogyan ha behuzod a farkad. | |
| 6. - #1515 [+] [-] (27) | Added by Fiber |
|
[00:39.03] <FcR_> mi az a laid?
[00:40.51] <GargajUD> lefektetve [00:41.09] <GargajUD> vagy laccsolos melevlemez-lendszel | |
| 7. - #1574 [+] [-] (28) | Added by lederc |
|
[20:50] Reggie: amikor latok egy b52-es repulni a tvben
[20:50] Reggie: mindig arra gondolok hogy le az atommal:) | |
| 8. - #592 [+] [-] (-53) | Added by vincenzo |
|
<GargajUD> "es fullscreenbe nyomjad mer akkor vmiert nemmegy"
<GargajUD> EXCELLENT MAGYAR MONDAT GargajUD | |
| 9. - #55 [+] [-] (76) | Added by Gargaj |
|
*** puddy (magn@szamos-54.dialin.datanet.hu) has joined #demoscene
<hp|dream> pudd lenyullak ;) *** puddy is now known as magnetic_ <hp|dream> vehh:))) <magnetic_> utlek agyon;)) | |
| 10. - #345 [+] [-] (35) | Added by megazyz |
|
<m3g4|c0d3> itt a tavasz.
<[zoom]> csengetett? <rem|workz> szerelmes vagy? <[zoom]> :) <rem|workz> vagy csak elolvadt az osszes ho? <rem|workz> ;-) <m3g4|c0d3> nem <m3g4|c0d3> de erezni a levegoben <p|iptbles> az a zoom laba, amit erzel :) <p|iptbles> ide is szaglik :) <p|iptbles> apro UDP csomagokban broadcastolja | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |