<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1686 [+] [-] (-100) Added by Gargaj
Pálmai Róbert (pasy) says: ez ilyen brandpc, dell xps?
rept_ai says: erre most igy rahibaztal? :D
Pálmai Róbert (pasy) says: képes vagyok rá
rept_ai says: az
rept_ai says: neztem alkatreszarakat, es egyaltalan nem lett volna olcsobb
rept_ai says: es legalabb adtak hozza windowst meg delles nyakkendot

2. - #1675 [+] [-] (-55) Added by Gargaj
<trx_work> a bmw-kben se motorfeknek hijjak azt a cuccot, ami megfog 250km/h-nal
<bles> azt fanak hivjak

3. - #366 [+] [-] (-28) Added by xiDius
<Judy|Away> xiDius:te h�nyadikos vagy?
<xiDius> 8
<Judy|Away> �lt.?

4. - #1380 [+] [-] (23) Added by TomcatMWI
<Chain-Q> a legidegesitobb a nagzban az, hogy nem lehet ra aszondjani, hogy "bazeg ez a foszer ez nem kerek" mert kerek bazmeg ;P

5. - #973 [+] [-] (8) Added by nagz
//estve

<dfj> nehany tomeggyilkos nemtud korcsolyazni
<nagz> a hold messze van a juharsziruptol
<dfj> vannak akik tudnak banni a korfuresszel, es vannak akik nemtudnak franciaul
<nagz> az emberek akik lepedovel eszik a fagyit, alighanem birtokolnak LEGALABB 6 arab fokat
<dfj> akik etettek mar valaha vizilovat pudinggal, azoknak aligha van japan zongora a haloszobajukban
<nagz> mindenkit akit lefejelt mar leonardo di caprio, az anyja szulte
<dfj> feltehetoleg vannak olyanok akik dobokockaval probaltak attorni egy betonfalat
<nagz> SEGITSEG! - mondana az ugyeletes tiszt a jegbol keszult marvanyszobor legtetejen, de a gomba ismet benotte a tetrist
<dfj> gonba
<dfj> bizonyos tipusu siklocsapagyak kulonosen finomak juhturoval toltve
<nagz> a haldoklo valfa sosem eszik

...

6. - #797 [+] [-] (36) Added by Gargaj
/* pornolize vs. csarli amigas oldala */
<zoom[CNS]> A genny gep egy ribanc Amiga 1200-as, 68030-as 50mhz-s procival, 16MB RAMmal, 4GB IDE HDD-vel, es egy paraszt teljesen hetkoznapi NE2000-res PCMCIA halokartyaval. Csak osszehasonlitasi alapul: a ronggyábaszott gep processzora kb. egy fasztarisznya 486sx/33 sebesseget tudja, es nincs benne FPU.
/* kiemelendo a "ribanc Amiga" */

7. - #1507 [+] [-] (-74) Added by nagz
// ezt megbeszéltük.

<nagz> te golyóálló pisztoly
<dfj> te önkiszolgáló masszázsszalon
<nagz> te vízálló pezsgõtabletta
<nagz> hová kussolsz, utcai ûrhajós?
<dfj> instant vizpor
..

8. - #1105 [+] [-] (-23) Added by nagz
// beszelgetes holgyismerossel magyar zenekarokrol.

<xxxxxxxxx> tudom, de ok most a 'sztar' zenekarok..... pl. eric clapton hattergitarosanak haja jobb ezeknel.

9. - #766 [+] [-] (32) Added by nagz
// query, titkositott nevvel, mert az vicces:) //

<---> énmeg most várom 1ik spant
<---> és vele is megyunk igyé
<---> .)
<nagz> pocs
<nagz> ;)
<nagz> megin junkie lettel
<nagz> anyadat is eladnad te geci
<nagz> :))))))))))
<---> én nem
<---> :)
<nagz> tenyleg mennyit adnanak erte?

10. - #1132 [+] [-] (-49) Added by Gargaj
<ziona> #43A2D6 ilyen szinu rozsat kerek

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: