<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1323 [+] [-] (-22) Added by nagz
<Pid> hát srácok én csak vodkában utazom
<Pid> :DD
<CJ> nem marja a bõröd?

2. - #198 [+] [-] (13) Added by Gargaj
<dfj> jon ide egy fulljo no melozni
<KohiNoor> dfj: hova?
<dfj> pote
<KohiNoor> es mi fog melozni pucsitason kivul?
<dfj> nemtommeg
<dfj> de johet oboaleckere

3. - #1391 [+] [-] (29) Added by vincenzo
-cns kulisszatitkok avagy készül a bp05 intro-

<zoomcns> hm
<zoomcns> mondjuk hogy van 8 scene
<zoomcns> a zene 222 masodperc
<zoomcns> az 27 mp/scene
<zoomcns> az ma nemroszz :D
<zoomcns> sot beledirektorkodok fasza syncet akkor meg tobb is lehet
<zoomcns> (lowbudget intro)
<zoomcns> :)
<zoomcns> gargaj is csinalt 3 scenebol demot szal biztos nem nehez ;D
<gargaj> anyad
<gargaj> :D
<zoomcns> ja, JÓ demot :)

4. - #1474 [+] [-] (-62) Added by Chain-Q
< nagz> ha a Windows ember lenne, egy sármos fiatal srác lenne aki taxival jár mindenhova, népszerú, csillog a foga és nagy a fasza, de ha megismered, rájössz hogy beszédhibás, rákos, hepatitis-es, aids-es, pánikbeteg és náthás,emellett büdös a szája és impotens. (c) nagz
< simca> es megis hozzamesz
< simca> es mindennap seggbebaszatod vele magad

5. - #167 [+] [-] (3) Added by Flashy
<GargajUD> leslayeltem szobatarsam FIFA-ban :)
[...]
<Flashy> menjel mar CS-be is lodd le ;))
<GargajUD> NEM!
<GargajUD> egyreszt en gamerjatekot nem rakok fel
<GargajUD> marmint ijen kvek meg cs meg ijesmik
<GargajUD> max doom :)
<GargajUD> masreszt doomban 230-40re kikaptam tole, szal asszem abban o a jobb :)
<Rigor> aztan miutan kódolásban, ivásban, zeneírásban, pixelben, trace-ben is megaláztad
<Rigor> mehettek nõzni, hogy neki is legyen má sikerélménye:)

6. - #183 [+] [-] (23) Added by Gargaj
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky)
* nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok'
<WarYou> smoke crack
<WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni
<nagz> hackercipom van
<nagz> feltori abokamat

7. - #688 [+] [-] (43) Added by asdf
® Jesters (Heaven@nilus-92.adsl.datanet.hu) has joined #amigahu
<Jesters> hi all!
<Jesters> Tudja valaki, hogy lehet 20-as telcsirol kulfoldre telefonalni_
<asdf> + jel, orszaghivo es telefonszam ;)
<asdf> de ha ip aalapon akarod olcsobban, akkor +0 orszaghivo es telefonszam
<asdf> csak eloote meg kell rendelni a plusznullat
<Jesters> orszaghivo_
<Jesters> ?
<Jesters> gorogorszagba szeretnek telefonalni
<Jesters> akkor mit kell tennem?
<pH03N1x> gorog szamot kene hivni
<Jesters> hat ez az
<Jesters> de az mi_
<Jesters> ?
<pH03N1x> megnez pannyon pedzs ;)
<Jesters> pannon oldalon ezzel kapcsolatba semmit nem talaltam
<Jesters> plusznulla most nem kell, ugyis csak egzszer telefonalnek
<asdf> akkor azt mondod hogy mint ahogy +36201234567 lenne egy magyar szam
<asdf> + gorogorszag szama, korzetszam telefonszam formaban telefonalsz
<Jesters> 20-as telcsit hivnek
<asdf> aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
<pH03N1x> :)))
<pH03N1x> ha a hulyeseg fajna ;)
<asdf> tehat egy pannonos ismid van gorogorszagban?
<asdf> mert akkor siman 0620 es telefonszam :)
<asdf> o meg percalapon fizet kb 2-300 ft-ot a hivasert
<pH03N1x> felteve ha van olyan hulye h. felveszi :)
<asdf> hubazdmeg, ez sulyos volt igy koran reggel ;)
<pH03N1x> ez kemeny volt, ketsegkivul ;P
<asdf> kuldj neki sms-t a netrol ;)
<Jesters> azt mar kuldtem
<Jesters> :D
<Jesters> de teljesen el voltam tajolva ezzel kapcsolatban
<asdf> es nem volt gyanus, hogy a sajat telefonszamara elment az sms?
<asdf> es ha az odaert, akkor valszeg felhivni is tudod? ;)))

8. - #658 [+] [-] (10) Added by Remage
<nagz> az egyetemet elvagod 7 fele
<nagz> akkor elte-heted

9. - #1376 [+] [-] (70) Added by sha
<solarian> hmm, adott 1 progi ami folyamatosan fut es a terminaljara irogat neha adatokat, shellscriptbol inditom, hogytudom nezni folyamatosan h mit ir?
<mn3monic> leulsz a gep ele, cigi, kave, es nezed...

10. - #594 [+] [-] (-37) Added by vincenzo
<BoyC> vagy ilyen h "demoscene tortenelem" :)
<grg^learn> heh
<grg^learn> nna
<grg^learn> az a 10 ev ami demoscene
<grg^learn> "1. Elemezze a The Party 2000 introit."
<BoyC> :DDDD
<grg^learn> "2. Milyen hatassal volt a jovo demoira a Tribes?"
<BoyC> "mikor alakult a future crew es kik voltak az alapito tagok?"
<grg^learn> az beugro
<grg^learn> :)
<BoyC> :D
<grg^learn> az ijen alap
<grg^learn> "3. Jelemezze a trackerek fejlodeset! (Protracker, Noisetracker, screamtracker, Fasttracker, Impulse Tracker)"
<BoyC> "hany eve letezett a digital dynamite amikor kiadtak az elso demojukat?"
<BoyC> :D
<grg^learn> hehe
<grg^learn> ez beugratos! :)
<BoyC> :)
<grg^learn> "4. Jelolje meg es elemezze Magyarorszag legfontosabb fun-compoit."
<BoyC> LOL
<grg^learn> "5. Tomcat es munkassaga"
<BoyC> tomcat - flag 2002
<grg^learn> flag2002n nem is volt funcompo
<grg^learn> sajnalom
<BoyC> ize 2001
<grg^learn> jojjon legkozelebb

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: