<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #211 [+] [-] (46) Added by Gargaj
<_toth_> trx ju madafaka ;)
<TrX> _toth_ ju sanafabatch
<_toth_> trx uozap nigga?
<TrX> nooothin
<nagz> TrX won't you tell him what you'd done with that nude muscled neger boy last night? or.... is it a secret?
<_toth_> nagz: you mean what he'd done with you?

2. - #696 [+] [-] (1) Added by arnyek
::: Quits: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu): van egy 5letem. ha ket napon belul nem jonnek vissza, nemvalt be... -.-
(@KohiNoor_) de jo lenne, ha nem jonne vissza
(@fles|work) bannold ki ;)
(Notify) manoe (manoe@nilus-2998.adsl.datanet.hu) logged out.
::: Mode (@KohiNoor_:#demoscene +b voy303!*@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu)
(@KohiNoor_) asszem ez jo lesz
::: Joins: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu)
(@teo[o_o]) na ezt kurvara elbasztad :)

3. - #1221 [+] [-] (-39) Added by pohar
<leonofsgr> hogy írják a maróti viki nevét? Maróthy vagy Maróty?

4. - #639 [+] [-] (0) Added by Gargaj
<arnyek> fatso!
<arnyek> jossz scenecon?
<asd_> mikor lesz
* asd_ changes topic to '::[ ah ]::[ 9 days left ]::[ july 4-6 ]::[ PGfinal -> party-n ]::['
<asd_> ez lofasz lesz
<asd_> "Nem utolsó sorban érdemes megjegyezni, hogy Salgótarján a magyarországi scene történelem egyik fellegvára volt. Itt rendezték ugyanis a híres Faces partykat!"
<asd_> lol
<asd_> akkor budapestet minek nevezzem?
<Chain|Q> hubaz... lamerszag van... ;)
<Chain|Q> jahogy itt van asd?
<Chain|Q> akko' ma' ertem...

5. - #1769 [+] [-] (-40) Added by sha
// csehorszagba szakadt magyarok egymas kozott (roka=li¹ka, tobbi translate, ha ugy erzitek)
f4th0m: Hovìzí líèka na vínì s koøenovou zeleninou s bramborovou ka¹í < Hogy mi? tehénróka?
f4th0m: ez magyarul külön hülyén hangzik:D
f4th0m: tehénróka borban... anyám:DDD
f4th0m: nem csak benéztem:D
f4th0m: nem liska:D
suhanc: marhaszelet borban,foldi zoldsegekkel,krumplipurevel
suhanc: a roka meg li¹ka, ty vole :D

6. - #484 [+] [-] (20) Added by ZooM
<Sampi|COD> tud valaki xmz2xm progot?

7. - #314 [+] [-] (-20) Added by Gargaj
/* Phong == Tomcat */

<Phong> jaj de baromsagot almodtam!!
<Phong> aaaa
<Phong> ezt elmondom
<Phong> mentem az utcan parizsban
<Phong> es reklamoztak egy uj videokartyat
<Phong> es nem mas volt a reklamember, mint Henri Gouraud
<Phong> egy oregur ott allt ilyen szendvicsemberkent a mozi elott
<Phong> es reklamozta a kartyat
<Phong> es kozben filmeztek meg minden
<Phong> es senki se ertette, mi koze a reklamhoz
<Phong> erre igy odamentem hozza es mondtam neki, ugye milyen jo hogy phong meghalt, most o kaszalhat a reklamon, pedig sokkal szarabb a shadingje
<Phong> erre kiderult, hogy az opengl azert csak gouraudot tamogat, mert phong meghalt, es nem lehetne vele kartyat reklamozni

8. - #1212 [+] [-] (-41) Added by Chain|Q
<p^none> faszt fogok konyorogni :P
<garg^work> kitol? :D

9. - #547 [+] [-] (54) Added by BoyC
//txqvs huf "tanulo" dumabotja

[@huf] GargajCNS: ha nem szolsz hozza nem sozl
[@huf] ennyi
[@huf] de tanul
[@huf] es akkor okosabb lesz
[@GargajCNS] meg vmi ertelmesebb neve is lehetne
[AwayC] txqvs: sokat kell meg tanulnod ocsem
[+txqvs] AwayC: Meg vmi ertelmesebb neve is lehetne.

10. - #875 [+] [-] (2) Added by nyafnyaff
(@litch) !addef litch teenanalfucker
(@litch) !adddef litch teenanalfucker
(@Igor2OFF) 3 d bazz :)
(@jmp) >litch> Definition added.
(@litch) :)
(@Igor2OFF) :)
(@litch) jowannaq
(@Igor2OFF) ez 3d-s script :>

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: