| 1. - #606 [+] [-] (-68) | Added by sha |
|
<Igor2Away> varjal, magyarul tanitok egy olaszt epp :)
<Igor2Away> <David`> meg akarlak mellbimboni <Igor2Away> eddig jutott magatol ;) | |
| 2. - #1753 [+] [-] (17) | Added by Gargaj |
| <melak> mar elnezest de a vilagon a legbuzisabb dolog novel dugni | |
| 3. - #825 [+] [-] (-46) | Added by sha |
|
//mituán nagz sokáig fáraszototta haverom
... <stunkie> én valék nagz <_ManiaC_> ezt az allatot <stunkie> és írok <_ManiaC_> sha szedd le :-) <stunkie> nagz az nem program <stunkie> nincs uninstallja <_ManiaC_> sha ki ez a stunkie? <stunkie> a stunkie tudja :) <stunkie> de az nagz meg én vunk <stunkie> http://umlaut.intro.hu/quotes/quote_num.php3?q=621 <stunkie> márhogy nagz mint program :) <_ManiaC_> mivan? <stunkie> mi mivan? <_ManiaC_> marmint hogy milyen nagz program? <_ManiaC_> faradt vagyok mar :--) <stunkie> nem..csak mint file <stunkie> olvasd,mirõl dumáltunk és a quote-ot <_ManiaC_> ? <_ManiaC_> ez egy bot akkor? <stunkie> nem <stunkie> haver <_ManiaC_> jah <_ManiaC_> huh basz <_ManiaC_> lekene szokni <_ManiaC_> mar full hulye vagyok ilyen esti orakban <_ManiaC_> - monjduk napkozben is - <stunkie> csak nagy darab,tehát ha kitömöd .gz-bõl,nem férne be a szobámba :) <_ManiaC_> tudod mit lemegyek botba egy sorert | |
| 4. - #210 [+] [-] (88) | Added by Gargaj |
|
<BoyC> baz
<BoyC> poison - panoramx: <BoyC> 486 DX or better not detected <BoyC> atbasztak az uj geppel | |
| 5. - #956 [+] [-] (80) | Added by nagz |
|
boyc kontra nagz, 1:1
<BoyC> talalkoztam reggel berazsuval <BoyC> puszil meg minden <nagz> hol? :) <BoyC> itt a 30as megallojaban <nagz> nemaz <nagz> hol puszil? ... <BoyC> nem most eppen azon vagyok hogy winxp alatt mukodesre birjam a discworld2-t <BoyC> es valoszinu az lesz a megoldas hogy ujrairom :) | |
| 6. - #1021 [+] [-] (72) | Added by nagz |
|
<wegaz-> van neked folos egered?
<wegaz-> :)) <wegaz-> cin <wegaz-> enyimé halott <wegaz-> tabozok mintegy buzi | |
| 7. - #1409 [+] [-] (-23) | Added by Chain|Q |
|
<tranzig>en peldaul delelott azt almodtam hogy demot kodolok
<pasy> és? <tranzig> sajnos mentes elott felebredtem | |
| 8. - #1613 [+] [-] (-67) | Added by blash |
| <Fiber^> nem is scene.hu lenne, ha szombat hajnal háromkor nem adatbázisok elõnyeit és hátrányait taglalnátok :D | |
| 9. - #602 [+] [-] (-8) | Added by nagz |
|
//gargaj zenet teszteltet
<SDr> GargajCNS: mivel csinaltad? <nagz> mivel hulye <huf> kanal | |
| 10. - #1102 [+] [-] (-68) | Added by sha |
|
<xenox> <Gigabroki> mit csinalsz ien keson?
<xenox> <Gigabroki> itt a cseten? <xenox> <xen69> part keresek | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |