<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #734 [+] [-] (8) Added by Snitt
<KohiNoor> szerintem basszuk szet ami maradt scenebol

2. - #1269 [+] [-] (7) Added by nagz
<nagz> kiulunk a tetore
<nagz> megugatjuk a holdat is
<CinkaPanna> :))))))))))
<CinkaPanna> és farkassá változunk
<nagz> nekem mar van

3. - #1446 [+] [-] (-29) Added by zoom
<Chain|Q> szereted mikor haxolok mi? ;] mikor megkeresem a nyitott portokat a szerveren :]
<ziona-pihi> na kov nonel ezzel vagodj be :D

4. - #266 [+] [-] (-54) Added by Chain|Q
// A tema a kulonbozo levelezoprogramok elonyei es hatranyai... ;)

<Rigor> ha meg olyanom van, akkor pine es kesz
<Chain|Q> pine rul ;)
<KrO^majd> 1 betü hiján
<Rigor> milyen betü?
<BoyC> baaaaz
<Chain|Q> gigalol
<KrO^majd> :)
<Rigor> a betu?
<Rigor> annak mi ertelme hogy pinea?

5. - #124 [+] [-] (-12) Added by Gargaj
<Mephizto> hmm gany-rol jut eszembe... Potaval mi van? :)

6. - #796 [+] [-] (27) Added by Chain|Q
<pH03N1x> http://www.thinkgeek.com/cubegoodies/lights/59e0/
<pH03N1x> kurvaajjo ;)
<Emeric^SH> RULEZ
<chip_kng> lol
<Emeric^SH> akarok egy ilyet
<Chain|Q> ilyet akarok
<Chain|Q> ez _KHELL_ ;)
<dh0> Chain|Q: minek? a karcorat is segitseggel tudod csak leolvasni :)
<Chain|Q> dh0 ilyet szol "karcorat"... ;) es akkor nekem kell segitseg...
* Chain|Q nem minosit
<dh0> karcora
<dh0> mi nem teccik?

7. - #1468 [+] [-] (-46) Added by nagz
<Rigor> vajon tényleg muprhy törvénye mozgatja a világot?
<Rigor> nos ez esetben ha be akarok csajozni, elég átszúrnom a makkomat egy késsel

8. - #24 [+] [-] (-30) Added by Gargaj
/* Elozmeny: Nagz vs. Voyager csetepate (log by Krokko (thx))*/

<BoyC> errol egy tortenet jutott eszembe ami 3-4 napja esett meg velem
<BoyC> egyik osztalybol sok embert ismerek, es bementem dumalni az oltozojukbe, kivetel nelkul minden ismerosom kajalt
<BoyC> megszolaltam hogy mivan itt mindenk zabal?
<BoyC> erre egy csaj aki pont elottem kajalt es azt se tom ki, felallt es olyan balhet vagott le hogy ki vagyok en hogy azt merem mondani hogy allandoan zabal merhogy ez az egyetlen pillanat a napban amikor kajalni tud stb
<TomcatGRM> BoyC: az semmi! en ma voltam egy cegnel es nem tudtam megmutatni a portfoliomat mert 2.0-s explorert hasznalnak. mondtam hogy ideje lenne lecserelni erre a titkarpicsa duhrohamot kapott hogy mit kritizalom en az o irodajukat. fonok nyugtatta le.

9. - #227 [+] [-] (21) Added by nagz
<TrX> ti mind temp fileok vagytok. egyszer torlodtok.
<TrX> ehhehehehe
<dfj> es az elet egy nagy vincseszter?

10. - #741 [+] [-] (31) Added by nagz
* TomcatGRM has joined #demoscene
<TomcatGRM> stet
<arnyek> azt
<TomcatGRM> na itt is voltam
<arnyek> most quit
* TomcatGRM has left #demoscene (TomcatGRM)
<arnyek> jo kutya

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: