<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #645 [+] [-] (-31) Added by Snitt
// netsplit alatt beszelgetes iglokaval, majd netjoin:

<_Snitt][> iglokaval jot beszelgettem netsplit alatt
<igloka> _Snitt][: várod már a splitet, mi?
<_Snitt][> igloka: aha, olyan jo veled egyutt, csondben
<igloka> _Snitt][: akkor jó, mert veled nem
<_Snitt][> igloka: anyad
<Gbea_bela> iglooooooooooooooooooooo
<igloka> _Snitt][: ha anyazol, beraklak 256 bajtba!
<Gbea_bela> rrrrrrrrroooooooooffffffffffl:)))))))))

2. - #384 [+] [-] (30) Added by BoyC
[@sha_dd] AwayC Balogh,vagy hogy hívták a tanárt? ;)
[AwayC] melyiket?
[AwayC] ja
[AwayC] igen
[AwayC] Balog Peter
[AwayC] lehet h +h
[@sha_dd] miért?
[AwayC] mert nemtom hogy irjak, azert
[AwayC] :)
[@sha_dd] ja,azt hittem,lehet,h +halt :)))

3. - #1195 [+] [-] (-40) Added by remageFrs
<c_wolf> viasat exploreren WTC-s dokfilm van
<justFrs> az epitesrol vagy a bontasrol szol?
<c_wolf> just :)
<remageFrs> :D
<c_wolf> elég durva
<justFrs> mer hogy nem mindegy
<justFrs> az epiteshez csak az amerikaiak kellettek
<justFrs> a lebontasahoz mar nemzetkozi segitseg is volt

4. - #358 [+] [-] (-7) Added by TomcatGRM
<LloydD_MF> te 3d jo ha tudja az ember?

5. - #198 [+] [-] (12) Added by Gargaj
<dfj> jon ide egy fulljo no melozni
<KohiNoor> dfj: hova?
<dfj> pote
<KohiNoor> es mi fog melozni pucsitason kivul?
<dfj> nemtommeg
<dfj> de johet oboaleckere

6. - #1571 [+] [-] (-25) Added by Gargaj
<leaderc> "mi lenne ezzel a vilaggal ha mindenki azt csinalna amihez ert"
<Geri> akkor én szart lapátolnék

7. - #1743 [+] [-] (-31) Added by Gargaj
Zoom says: jofej volt a szerelo srac, aszondja "van upc-s emailcimed, de nem ajanlom a hasznalatat" :D

8. - #897 [+] [-] (1) Added by dfj
<slin> kuss
<slin> nemvagyok kover csak unnepien telt

9. - #1691 [+] [-] (-20) Added by zoom
jimmi says: és a sakk?
jimmi says: szõlõcukor doppingnak számít? :)
pontscho says: lovaknal igen
pontscho says: :)
jimmi says: szarok rá, tetszõleges lovat megverek sakkban

10. - #1303 [+] [-] (9) Added by TomcatMWI
<vau> nem voltam benn bazmeg mer egy darab jegyzetem nem volt, es az online jegyzet olyan volt mint a faszom
<hopp> kicsi es semmire se jo?

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: