<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #998 [+] [-] (4) Added by nagz
// eszmefuttatas

<nagz> amugy anyam es pasija epp tecsoban vannak
<nagz> itt a vaci utin
<wegaz-> vesznek pezsit?
<wegaz-> :)
<nagz> nem
<nagz> meg ures cd-t se vesz anyam
<nagz> mondvan hogy nincs annyi penze
<wegaz-> huha
<wegaz-> :)
<wegaz-> télleg azt veszek
<nagz> jaja en is akarok
<nagz> :)
<nagz> a 300 forintombol 1et
<nagz> ;)
<nagz> ami 200
<wegaz-> masfelet
<wegaz-> :)
<nagz> hja ;)
<nagz> 1050 megat
<wegaz-> majd ketten veszunk megegyet es befelezzuk.... 350 350 mb
<wegaz-> .)
<nagz> ok!
<nagz> te irsz ra 350 meg en is
<nagz> es
<nagz> feluton taroljun majd
<nagz> az M7-esen
<nagz> es ha kell neked odaig kell csak kijonnod erte
<nagz> nekem is
<nagz> de ha te tobbet irsz ra
<wegaz-> :))
<nagz> akkor hozzad picit kozelebb lesz

2. - #221 [+] [-] (10) Added by nagz
<nordbasse> hey DUDEs
<nordbasse> Nézzétek meg ezt: http://www.expanium.pl/ - Fenti menüben "pos³uchaj" - KEresd meg a listában a "dejavu - distort waves"-t és a pipával szavazz rá! Ha tudod mindennap, mert akkor nyerek empéháromlejáccót jól! Köszike!
<Pontscho> anyad
<nordbasse> this is only one second!
<nordbasse> :D
<KrOkKo> inkább dcczek winampot

3. - #1495 [+] [-] (-73) Added by TomcatMWI
<chip_kng> MAV idealis tars egy oralis szexhez. :)
<ziona> teljesen.

4. - #983 [+] [-] (-2) Added by TrX
<@jimmiTGD> azért van egy igazán nagy elõnye, ha az ember öccse cukrásznak tanul
<@jimmiTGD> ugy kitaláljátok, hogy mi... :)
<@GargajUD> gyulnek a csotanyok?

5. - #1309 [+] [-] (-37) Added by Gargaj
<jimmiTGD> infós vagyok
<jimmiTGD> baj? :)
<pohar> igen :D
<leaderc> dehogy. csak ego :)
<pohar> köcsög kockafej :D
<iVi> hat rosszabb mintha ember lennel:)
<leaderc> :DDDD
<leaderc> lol
<pohar> számítógépbuzi
* jimmiTGD behúzza fülét-farkát
<jimmiTGD> de azért leszophattok...
<leaderc> hogyan ha behuzod a farkad.

6. - #1515 [+] [-] (27) Added by Fiber
[00:39.03] <FcR_> mi az a laid?
[00:40.51] <GargajUD> lefektetve
[00:41.09] <GargajUD> vagy laccsolos melevlemez-lendszel

7. - #1574 [+] [-] (28) Added by lederc
[20:50] Reggie: amikor latok egy b52-es repulni a tvben
[20:50] Reggie: mindig arra gondolok hogy le az atommal:)

8. - #592 [+] [-] (-53) Added by vincenzo
<GargajUD> "es fullscreenbe nyomjad mer akkor vmiert nemmegy"
<GargajUD> EXCELLENT MAGYAR MONDAT GargajUD

9. - #55 [+] [-] (76) Added by Gargaj
*** puddy (magn@szamos-54.dialin.datanet.hu) has joined #demoscene
<hp|dream> pudd lenyullak ;)
*** puddy is now known as magnetic_
<hp|dream> vehh:)))
<magnetic_> utlek agyon;))

10. - #345 [+] [-] (35) Added by megazyz
<m3g4|c0d3> itt a tavasz.
<[zoom]> csengetett?
<rem|workz> szerelmes vagy?
<[zoom]> :)
<rem|workz> vagy csak elolvadt az osszes ho?
<rem|workz> ;-)
<m3g4|c0d3> nem
<m3g4|c0d3> de erezni a levegoben
<p|iptbles> az a zoom laba, amit erzel :)
<p|iptbles> ide is szaglik :)
<p|iptbles> apro UDP csomagokban broadcastolja

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: