<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1624 [+] [-] (53) Added by jimmi
<ScoTTT> hiaba mar keso... ki kel igazitani es ezt rajtunk fogjak leverni.. nekem speciel 30 rigoval lesz kevesebb a fizetesem, de lehet, hogy alulkalkulalom...
<ScoTTT> mellette kb. 20-al tobb a kiadasom... havonta...
*** MPI has joined #scene.hu.
<divatszamojed> azt a 30at hogyan vonják le?
<MPI> az elejérõl lemarattam, de gondolom komplementert képeznek belõle, és hozzáadják.

2. - #126 [+] [-] (-2) Added by Gargaj
<[gabba[> na igy hellau guyz joccakat meg sok kiehezett noket nektek
<Rigor> hat en most nem allnek neki fozni:))

3. - #1061 [+] [-] (42) Added by TomcatMWI
<PG> Chris1 akko látott nőt, mikor öreganyám esdé ramot

4. - #852 [+] [-] (-51) Added by sha
// #debian.hu

<PeTi-SeRk> woooooooooooooohhhhhhhhhhhhhh
<WoOh> PeTi-SeRk:!!!!
* WoOh megoleli PeTi-SeRk-t.
* PeTi-SeRk is :))
<PeTi-SeRk> :***
<WoOh> Megoleled magad mi?:)

5. - #245 [+] [-] (-39) Added by nagz
<arnyek> Flashy: mivel nem lattam maxierol meg kepet sem,ezert ez aligha fordulhatott volna elo
<Maxie> addig jó:))
<arnyek> pedig en szeretnek :)
[...]
<nagz> o vonallany en meg korember
<nagz> ERTED MAR?
<nagz> szep ellipsziseink lennenek :D
[...]
<Maxie> banyek nagz kiszurom az uszogumid a kulccsontommal

6. - #1655 [+] [-] (45) Added by inno
[10:54] <jimmi> szivárványos szombatot!
[10:59] <pontscho> lsd reggelire, mi?

7. - #1551 [+] [-] (-102) Added by leonofsgr
/Trefortos #teahaz csatornán... /

<leonofpixellove> szülinapomra szeretnék kapni eeeeegy... .. .. ... PINÁÁÁÁÁT \o/ :_D
<DeSzeretlek> uh
<tm> hehehehe
<tm> hallod Leon
<tm> de milyen igazságtalan nem?
<leonofpixellove> ign?
<tm> a föld fél lakosságának VAN!
<leonofpixellove> mi?
<leonofpixellove> jah
<leonofpixellove> kapják be azok mind :_D
<tm> :DDDD
<DeSzeretlek> LOOOOOOOOOOOOOOOOOL
<DeSzeretlek> na hé.
<DeSzeretlek> ;]

8. - #1314 [+] [-] (-22) Added by lídörszí
<Reggie> amugy orvosok szerint ha a verzest azonnal elallitjak, akkor egy
+embert turestol fuggoen 28-40 oran at lehet szeletelni ugy hogy tudatanal van
<leaderc> neked valo :)
<leaderc> stephen king :P
<mrmaim> lol
<leaderc> szeletelni?
<Reggie> az nem erdekes az csak psziho hujeseg
<Reggie> igen
<Reggie> tudod sima korfuresszel vegtagoktol indulva kb 5 cmes szeletekben
<leaderc> es a fajdalom?
<leaderc> nem hal bele?
<mrmaim> erdekes hogy "orvosok" honnan szedtek ezt a 28-40 orat
<mrmaim> ;)
<MinceR> van tesztalany boven ;)

9. - #1284 [+] [-] (42) Added by Gargaj
<Chain-Q> egyszer kiskoromban oviban belemtomott a kurva ovono vmi iszonyu iszapizu mocskot
<Chain-Q> kitaccsoltam
<Chain-Q> azota halszagot megerzem, rosszulvagyok
<Chain-Q> de igy frankon
<rept_ai> LOL
<rept_ai> hat
<rept_ai> ennyit a szexualis eletedrol :)))))))

10. - #905 [+] [-] (21) Added by dfj
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> kviz
<phx-> zivk
<nagz> melyik vigyorgas kihez tartozik?
<nagz> 1., :)
<nagz> 2., :-)
<nagz> 3., :_)
<nagz> 4., :>
<nagz> 5., ;]
<nagz> 6., :9
<phx-> rotfl
<nagz> time is up
<nagz> 1., akarki
<nagz> 2., scottt
<nagz> 3., leonofsgr
<nagz> 4., nagz
<nagz> 5., trx
<nagz> 6., noel
<nagz> koszonjuk a jatekot
* Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz)
* Joins: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu)
<nagz> najo
<@dfj> aha
<@dfj> uj jatekot kerunk
* Parts: nagz (~not@catv-d5deba54.bp13catv.broadband.hu) (nagz)
<[gabba[> ez egy alladek
<@arnyek> ki irta nagzot?
<@arnyek> igor te voltal?

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: