<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #633 [+] [-] (-18) Added by 9.81
<Gbeatrix> erdekes enneka zenenek a refrennye
<Gbeatrix> megbaaaaaaaszlaaak, meeeeegbassssssssszlak...
<Gbeatrix> ehhh
<sha> Gbeatrix: mithallgacc? :)
<Gbeatrix> sha nemen
<Gbeatrix> ugyanmarr
<Gbeatrix> valamejik hude qrvanagy iqfajter itt mogottem
<Gbeatrix> a netbarlangba:D
<sha> :D
<sha> !seen GargajCNS
<sha> seen GargajCNS
<sha> vagymi
<_9|81> neeem, nem Gargaj ul Gbeatrix mogott
<_9|81> ugyh hiaba probalod

2. - #471 [+] [-] (-9) Added by Gargaj
* tsc_ai chat.hu-n nyomul és kivan a f***a a DUGJUNK_20, NAGYPINÁJÚT, SZEGEDITBASZNÉK nickektöl :)
<GargajUD> :)))
<GargajUD> miert nyomulsz a chat.hu-n? :)
<GargajUD> ennyire nem unatkozhatsz :))
<tsc_ai> gargaj: mert én is szegedit basznék :)

3. - #256 [+] [-] (-7) Added by Gargaj
<TomcatGRM> lakik a szomszedban egy harckocsizo tizedes
<TomcatGRM> volt valami filmforgatas, es oket kuldtek oda tankkal diszletnek
<TomcatGRM> a film egy szetlott jugoszlav faluban jatszodott, evidens hogy a forgatasi helyszin a tbanyai ciganytelep lett
<TomcatGRM> szoval bementek a tankkal a ciganytelepre (mesztelep)
<TomcatGRM> csorompolnek vegig az utcan
<TomcatGRM> hazbol kilep ombre, kezeben fazek
<TomcatGRM> meglatja a tankot, eldobja a fazekat es felkialt
<TomcatGRM> DIK MENNYI FEM !!

4. - #1137 [+] [-] (-44) Added by Gargaj
<trx[x_x]> teleengettem a kadat hidegvizzel.
<trx[x_x]> es belenyomtam a fejem.
<trx[x_x]> es uvoltottem a viz alatt.
<trx[x_x]> kurvajo volt :)

5. - #1347 [+] [-] (-14) Added by dfj
<dfj> http://tn7.deviantart.com/300W/i/2002/25/d/0/Stop_Bush.jpg
<TomcatMWI> na, ezert magyarorszagon borton jarna
<dfj> akkor rakd ki mindenhova :D

6. - #1712 [+] [-] (-13) Added by pasy
[2009. 06. 10. 22:42:36] jimmi says: glBlendEquation(GL_FUNC_SUBTRACT);
[2009. 06. 10. 22:43:40] Maxie says: pfujj
[2009. 06. 10. 22:43:44] Maxie says: viddinnen a gleidet :P
[2009. 06. 10. 22:43:58] blala says: glejd!

7. - #24 [+] [-] (-30) Added by Gargaj
/* Elozmeny: Nagz vs. Voyager csetepate (log by Krokko (thx))*/

<BoyC> errol egy tortenet jutott eszembe ami 3-4 napja esett meg velem
<BoyC> egyik osztalybol sok embert ismerek, es bementem dumalni az oltozojukbe, kivetel nelkul minden ismerosom kajalt
<BoyC> megszolaltam hogy mivan itt mindenk zabal?
<BoyC> erre egy csaj aki pont elottem kajalt es azt se tom ki, felallt es olyan balhet vagott le hogy ki vagyok en hogy azt merem mondani hogy allandoan zabal merhogy ez az egyetlen pillanat a napban amikor kajalni tud stb
<TomcatGRM> BoyC: az semmi! en ma voltam egy cegnel es nem tudtam megmutatni a portfoliomat mert 2.0-s explorert hasznalnak. mondtam hogy ideje lenne lecserelni erre a titkarpicsa duhrohamot kapott hogy mit kritizalom en az o irodajukat. fonok nyugtatta le.

8. - #196 [+] [-] (-46) Added by nagz
que is xtropa@line-81-26.dial.freestart.hu * No Way Out Of This Shit!
<nagz> stropa re
<que> nagz: que?
<nagz> que: nagz?
<que> nagz: milyen vót a flagpól?
<nagz> voltam?
<que> que?
<nagz> nagz?

(Hülye!... :)

9. - #1332 [+] [-] (22) Added by obegatoid
<@Reggie_> ELEM NEVE: Nö
<@Reggie_> VEGYJELE: Fm
<@Reggie_> FELTALALTA: Ádám
<@Reggie_> ATOMTÖMEG: Optimálisan 54 kg, de változó 40-200 kg között
<@Reggie_> FELLELHETOSÉG: Nagy mennyiségben található urbán környezetben
<@Reggie_> Fizikai tulajdonságai:
<@Reggie_> - a felülete általában színes mázzal van bevonva;
<@Reggie_> - azonnal forr és ok nélkül fagy;
<@Reggie_> - megfelelô eljárás alkalmazásával olvad;
<@Reggie_> - rossz izu, ha téves helyen kóstoljuk;

10. - #1158 [+] [-] (-8) Added by Leeroy
<Sau> a megahertzek bûvölete
<Sau> az embert olyan könnyen elragadja a hév, mint a Baumgartner-szalont

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.021 seconds Skin: