| 1. - #1656 [+] [-] (7) | Added by Gargaj |
|
<gargaj>
http://en.wikinews.org/wiki/Gunman_kills_self_and_hostage_in_Texas_NASA_building
- faszomma'
<gargaj> engedelyezzenek mar valami kabitoszert amcsiban h nyugodjanak le a faszba <innocns> a kabszer "engedelyezes" tema meg nem jott be. bizonyithatoan amiatt volt sok frendly fire tema az obol haboruban :D <gargaj> najo de bazz <gargaj> nem a speedre gondoltam:D <trx_work> najo. nem haboruban kell drogozni. <trx_work> az meg a masik, h nem anfetamin kell a nepnek, hanem WEEEEEEEED <innocns> vegulis tokmindegy, hogy szetlosz mindenkit, vagy beszolsz a toronynak, hogy "izi ocsem, izi!" :D | |
| 2. - #1412 [+] [-] (-10) | Added by ziona |
|
<LyD_aW> Athinát látta valaki mostanság?
<tranzig> loydi: en tegnap lattam slengpungon <LyD_aW> az már régen volt <LyD_aW> nekem most kell <tranzig> most is megnezhetem ha gondolod | |
| 3. - #838 [+] [-] (-3) | Added by tsw|psy |
|
<vincenzoo> sampy? sampi? egyébként honnan jött ez a név?
<tsw|psy> jaj <Sampi|PSY> franctujda <tsw|psy> en ismerem :) <Sampi|PSY> a szüleim így hívtak kiskorom óta <Sampi|PSY> (1-2 éves) <Sampi|PSY> (korom óta) <Sampi|PSY> és akkor <Sampi|PSY> így megmaradt <Sampi|PSY> mindenki íy hív <Sampi|PSY> és nicknek is jó :) <mobbarley> latod ez a kulonbseg koztunk <mobbarley> nekem sosem marad meg az igy <tranzig> es honnan tudod hogy a szuleid nem y-al mondtak annak idejen? <tsw|psy> :DDD <mobbarley> :P <tsw|psy> mehet quotebe? <tsw|psy> :) <mobbarley> hat nem talalom viccesnek, de tolem <vincenzoo> vagy lehet hogy sanyit mondtak és félrehallottad... :) <mobbarley> lol <mobbarley> na igy mehet | |
| 4. - #1153 [+] [-] (-57) | Added by nagz |
|
<krack01> páá
* nagz sets mode: +o krack01 <nagz> most hogy mesz, kapsz op <krack01> kella fasznakk * krack01 has quit IRC (Quit: ) <nagz> ja en is ezt mondtam ezert adtam neki :) <lowrider> :))) <cszs|aw> :>>>>>>>>> | |
| 5. - #1159 [+] [-] (-30) | Added by Gargaj |
|
<SDr> normalis emberek naplot vezetnek; ChainC0D3 csak belenez reggel a
forrasfajaba, es tudja, mit kell csinalnia aznap ;->
<SDr> ilyen: /* ha eddig kibugfixelted, mennye' boltba, mer' ehes vagy */ ;-> | |
| 6. - #1039 [+] [-] (29) | Added by nagz |
|
<nagz> [17:18] <nagz> KcG: (5:16 PM) melyik felevel felfele kell berakni
az olvasoba a cd-t?
<nagz> [17:18] <nagz> ülvemálló hangrovar (nagz): (5:18 PM) a lapossal <GargajCNS> nemis mer a lukassal | |
| 7. - #382 [+] [-] (-2) | Added by Snitt |
|
<Balazs_> de ha meg sokat dumalunk itt a kkor tomcat menjunk ki a
raketakikepzo bazisra alkeszt robbantani
<Balazs_> ja nemjo azota beepitettek <TomcatFRX> Balazs_: en hajlektalant robbantottam <TomcatFRX> Balazs_: es a raketat nem KIKEPZIK baz... <huf> hahah <TomcatFRX> Balazs_: raketakiserleti telep, nem raketakikepzo <Balazs_> de raketakikepzo <Balazs_> es kuss | |
| 8. - #676 [+] [-] (3) | Added by lilateve |
|
igloka rulez a.k.a zsötem2
<inno[CNS]> iglo: phoemix kicsoda? <igloka> inno[CNS]: szija igy <phx-> igloka: inno is buta scener? <igloka> phx-: inno a baratom, sokat beszélgetünk <phx-> igloka: inno tuti, h a baratod? <igloka> phx-: biztos hát <phx-> igloka: nem a baratnod? <igloka> phx-: az én barátnõm te leszel ... <phx-> igloka: szeretlek, te kis huncut! <igloka> phx-: én is ... <phx-> igloka: gyere es fikazzuk egyutt ezt a sok buta scenert! <igloka> phx-: nem megyek | |
| 9. - #750 [+] [-] (72) | Added by lilateve |
|
<vincenzo_> izé, milyen gfx kompók szoktak mostanában menni?
<inno|cns> egy a leonnak, es egy a scannelt kepeknek :))))))))))))) | |
| 10. - #266 [+] [-] (-54) | Added by Chain|Q |
|
// A tema a kulonbozo levelezoprogramok elonyei es hatranyai... ;)
<Rigor> ha meg olyanom van, akkor pine es kesz <Chain|Q> pine rul ;) <KrO^majd> 1 betü hiján <Rigor> milyen betü? <BoyC> baaaaz <Chain|Q> gigalol <KrO^majd> :) <Rigor> a betu? <Rigor> annak mi ertelme hogy pinea? | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |