| 1. - #1708 [+] [-] (38) | Added by MinceR |
|
< Geri> az a baj hogy én naív kis geci úgy feltételeztem még 2005ben
hogy 2009re már a legtöbb mai grafikus kártya képes lesz átlépni vagy
megközelíteni a 12
giga/sec-es memóriaátvitelt < slin> Geri: az onboard szarok is? < Geri> ja < MinceR> es mit fog vele csinalni a diskmag engine? < slin> marmint s3 :P < MinceR> polygonokbol rakja ki a betuket terben? <@GargajCNS> kepzeljetek el a szituaciot < slin> vannak onboard s3 cuccok :P <@GargajCNS> intel labor <@GargajCNS> fejlesztik az onboard kartyat <@GargajCNS> es igy dontes <@GargajCNS> tablan ket felirat < slin> meg onboard viachrome <@GargajCNS> "speed" <@GargajCNS> meg "cost" < Geri> MinceR: ez a sima enginem, nem írok külön enginet egy szaros diskmag kedvéért <@GargajCNS> ulnek a mernokok <@GargajCNS> nem tudnak donteni h gyors chipet csinaljanak vagy olcsot <@GargajCNS> letoltik a geri demojat < MinceR> Geri: ja, hogy te szaros diskmagot akarsz csinalni? <@GargajCNS> megnezik < MinceR> ezt nem tudtam <@GargajCNS> par perc csend <@GargajCNS> osszeneznek <@GargajCNS> az egyik rezignaltan felall, es lehuzza a "speed"-et a tablarol <@GargajCNS> masik csendben osszegyuri a "shader 3.0" feliratu jegyzeteit | |
| 2. - #761 [+] [-] (12) | Added by phoemix |
|
<@FcR_> kene dolgozni valamit, otlet?
<@vRm> valtsd meg a vilagot <@nyuul> McDonaldsban mindig keresnek uj arcokat :) | |
| 3. - #1231 [+] [-] (-23) | Added by jimmi |
| <TomcatMWI> arafathoz semmi kozom! | |
| 4. - #202 [+] [-] (12) | Added by Gargaj |
|
<Rigor> meg kell hogy mondjam 100 folott mar nem hallok en sem:)
<vRm> 100 mi? <vRm> ev vagy Hz? <vRm> esetleg kHz? :) <vRm> mert az ugye elegge gaz ha mar 100Hz felett nem hallasz :) <nagz> a vizszint felett senki se Hal <Rigor> nagz: dehogynem peldaul a royal albert hall:) | |
| 5. - #1160 [+] [-] (13) | Added by remageFrs |
|
<GargajCNS> eh
<GargajCNS> "õskáderek" <GargajCNS> szerintetek mit olvastam helyette <lvstiTGD> biztos kódert :) <jOlimpia> õskóder <jOlimpia> void Lenin() <lvstiTGD> char *lMarx; <GargajCNS> johogy nem mar "int ernacionale;" | |
| 6. - #1456 [+] [-] (29) | Added by lilateve |
|
<innocns> na emberek
<innocns> en meg talaltam egy grafikust <innocns> nyari gyakorlaton van a cegnel a srac <innocns> es igy kepregenyeket rajzol kezzel <innocns> bebuntetoskibaszkurvajokat. <innocns> megmutattam neki a cns honlapot. most emeszti a tartalmat ;) * zoomcns (~toloszek@195.228.148.218) Quit ("") <innocns> hat igen. a zoome is egy velemeny :) | |
| 7. - #1500 [+] [-] (11) | Added by ziona |
|
// csaladi ko:r :)
<innokesz> te voros... azt meg ertem, hogy pannonrulez, de a tmobile telat mar fel sem toltjuk??? :) <ziona> deeee, deigen <ziona> csak ma egesznap nem jutott eszembe :) <boyc> :DDD <innokesz> aha :) <ziona> ra is rakom johogy szolsz =) <innokesz> na csak azert :) <ziona> ? <innokesz> ah semmi :) <ziona> ugyszeretem mikor tobbertelmuvagy <3 ;) <zoomcns> legalabb valaki :) | |
| 8. - #387 [+] [-] (-1) | Added by nagz |
|
//ez majdnem olyan hulye mint en//
<GargajUD> megkerdeztem B-t, hatha tud nekem dobni 1 ostort <GargajUD> de o azt mondta, h majd dob ostort A | |
| 9. - #1136 [+] [-] (-12) | Added by Gargaj |
|
<garg^work> creditz nemtom kell-e bele
<garg^work> en nem ragaszkodom hozza <trx[wake]> ense negya. ugyis lesz melette diz. <trx[wake]> negya. jovan keljek mar fal. .nagyon. <trx[wake]> fal. fel | |
| 10. - #210 [+] [-] (88) | Added by Gargaj |
|
<BoyC> baz
<BoyC> poison - panoramx: <BoyC> 486 DX or better not detected <BoyC> atbasztak az uj geppel | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |