<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #121 [+] [-] (9) Added by Gargaj
<megasys> megasys: idevele:)

2. - #40 [+] [-] (-6) Added by Gargaj
<neurofunk> lattalak vmi ujsagba
<hp|nincs> en meg lattalak az ujsagbol amint neztel

3. - #750 [+] [-] (70) Added by lilateve
<vincenzo_> izé, milyen gfx kompók szoktak mostanában menni?
<inno|cns> egy a leonnak, es egy a scannelt kepeknek :)))))))))))))

4. - #912 [+] [-] (-20) Added by sha
//featuring #gentoo.hu

<sha_dd> SHAlom
<Kizome> md5lom!

5. - #148 [+] [-] (11) Added by Nagz
<naGzRM243> charli divatamigas nem? :)
<rept_ai> regota

6. - #1164 [+] [-] (-22) Added by Gargaj
<Chain-Q> platty
<Sampi^PSY> plotty
<zoomcns> plitty
<MinceR> plutty
<ziona_> pletty
<zoomcns> hu de unatkoztok :)
<Sampi^PSY> kiestél
<Sampi^PSY> :D

7. - #1245 [+] [-] (-17) Added by nagz
// megjegyzes: ez a sha

<nagz> ize
<nagz> sircen mindenkinek fejjellefele nickje lesz
<nagz> te leszel:
<nagz> eys
<nagz> ha megforditod a monitort fejjel lefele, az sha
<C8H10N4O2> jaja :)
<nagz> en vagyok z6eu
<C8H10N4O2> tudom
<nagz> pota meg eLod
<nagz> :)
<C8H10N4O2> VHS is lehetek :)

8. - #482 [+] [-] (-35) Added by Gargaj
<Chain|Q> voltam tegnap v. mikor a mester utcai netkavezoban, mer' faszom word doksit kellett vo'na nyomtat
<Chain|Q> es se word, se nyomtato ;)
<Chain|Q> oszt igy az expertek ott alkottak nagyon
<Chain|Q> eppen beszivtak vmi virnyat
<Chain|Q> es kuzdottek f-prottal
<Chain|Q> persze windoz alol futtattak a dosos fprotot, es csodalkoztak, mikor nem irtotta le a virust
<Chain|Q> (mer' minden filenyitasra ujra befertozott, hehe)
<Chain|Q> persze az expert tudta a megoldast: 'teszek fel linuxot, es majd a kaspersky jol leszedi linux alol!'
<Chain|Q> odaszoltam neki, hogy talan mennyen ki dosba, es onnet probalja... 'teged meg ki kerdezett?' volt az igenyes valasz ;)
<Chain|Q> de azert megcsinalta
<Chain|Q> le is irtotta persze jol.
<Chain|Q> utana nekiallt 'ijen tobbet elo ne forduljon' cimszoval mandrake 9.1-et telepiteni
<Chain|Q> a windoza melle akarta
<Chain|Q> de rossz particiot formazott le
<Chain|Q> sz'al a windoznak kalacs lett ;)

9. - #1644 [+] [-] (8) Added by Flamer
<dh0> de a legjobb nev ami most eszembe jut az a Kozso-e
<dh0> ekkora szar ego nevet meg nem hallottam hogy Kocsor Zsolt :)
<Leeroy^SD> hat a neverol senki nem tehet
<dh0> valtoztathatott volna nevet
<dh0> ha mar ekkora muvesz :)
<Leeroy^SD> miert, a nyolcvanas evek balvanya, kiki, mint patko bela ? :)
<dh0> LOL
<dh0> az is jo
<Leeroy^SD> Patkó Béla (Kiki). Az Elsõ Emelet frontembere súlyos betegségbõl épült fel.
<Leeroy^SD> drama
<dh0> majdnem elpatkolt szegeny :)
<Leeroy^SD> jah
<dh0> a nev kotelez :)

10. - #1044 [+] [-] (18) Added by sha
<spazey> én operát használok
<spazey> legjobb..
<miert> en mozillat
<rohadtgenyóvagyok> én sört

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: