| 1. - #121 [+] [-] (9) | Added by Gargaj |
| <megasys> megasys: idevele:) | |
| 2. - #40 [+] [-] (-6) | Added by Gargaj |
|
<neurofunk> lattalak vmi ujsagba
<hp|nincs> en meg lattalak az ujsagbol amint neztel | |
| 3. - #750 [+] [-] (70) | Added by lilateve |
|
<vincenzo_> izé, milyen gfx kompók szoktak mostanában menni?
<inno|cns> egy a leonnak, es egy a scannelt kepeknek :))))))))))))) | |
| 4. - #912 [+] [-] (-20) | Added by sha |
|
//featuring #gentoo.hu
<sha_dd> SHAlom <Kizome> md5lom! | |
| 5. - #148 [+] [-] (11) | Added by Nagz |
|
<naGzRM243> charli divatamigas nem? :)
<rept_ai> regota | |
| 6. - #1164 [+] [-] (-22) | Added by Gargaj |
|
<Chain-Q> platty
<Sampi^PSY> plotty <zoomcns> plitty <MinceR> plutty <ziona_> pletty <zoomcns> hu de unatkoztok :) <Sampi^PSY> kiestél <Sampi^PSY> :D | |
| 7. - #1245 [+] [-] (-17) | Added by nagz |
|
// megjegyzes: ez a sha
<nagz> ize <nagz> sircen mindenkinek fejjellefele nickje lesz <nagz> te leszel: <nagz> eys <nagz> ha megforditod a monitort fejjel lefele, az sha <C8H10N4O2> jaja :) <nagz> en vagyok z6eu <C8H10N4O2> tudom <nagz> pota meg eLod <nagz> :) <C8H10N4O2> VHS is lehetek :) | |
| 8. - #482 [+] [-] (-35) | Added by Gargaj |
|
<Chain|Q> voltam tegnap v. mikor a mester utcai netkavezoban, mer' faszom
word doksit kellett vo'na nyomtat
<Chain|Q> es se word, se nyomtato ;) <Chain|Q> oszt igy az expertek ott alkottak nagyon <Chain|Q> eppen beszivtak vmi virnyat <Chain|Q> es kuzdottek f-prottal <Chain|Q> persze windoz alol futtattak a dosos fprotot, es csodalkoztak, mikor nem irtotta le a virust <Chain|Q> (mer' minden filenyitasra ujra befertozott, hehe) <Chain|Q> persze az expert tudta a megoldast: 'teszek fel linuxot, es majd a kaspersky jol leszedi linux alol!' <Chain|Q> odaszoltam neki, hogy talan mennyen ki dosba, es onnet probalja... 'teged meg ki kerdezett?' volt az igenyes valasz ;) <Chain|Q> de azert megcsinalta <Chain|Q> le is irtotta persze jol. <Chain|Q> utana nekiallt 'ijen tobbet elo ne forduljon' cimszoval mandrake 9.1-et telepiteni <Chain|Q> a windoza melle akarta <Chain|Q> de rossz particiot formazott le <Chain|Q> sz'al a windoznak kalacs lett ;) | |
| 9. - #1644 [+] [-] (8) | Added by Flamer |
|
<dh0> de a legjobb nev ami most eszembe jut az a Kozso-e
<dh0> ekkora szar ego nevet meg nem hallottam hogy Kocsor Zsolt :) <Leeroy^SD> hat a neverol senki nem tehet <dh0> valtoztathatott volna nevet <dh0> ha mar ekkora muvesz :) <Leeroy^SD> miert, a nyolcvanas evek balvanya, kiki, mint patko bela ? :) <dh0> LOL <dh0> az is jo <Leeroy^SD> Patkó Béla (Kiki). Az Elsõ Emelet frontembere súlyos betegségbõl épült fel. <Leeroy^SD> drama <dh0> majdnem elpatkolt szegeny :) <Leeroy^SD> jah <dh0> a nev kotelez :) | |
| 10. - #1044 [+] [-] (18) | Added by sha |
|
<spazey> én operát használok
<spazey> legjobb.. <miert> en mozillat <rohadtgenyóvagyok> én sört | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |