| 1. - #1007 [+] [-] (20) | Added by lilateve |
|
/scener takaritoneni meglatja az edenyhalmot a mosogato mellett/
Te Hétszázhétszentség! | |
| 2. - #1661 [+] [-] (-21) | Added by Gargaj |
|
<jimmi> hát most lehetne egy loljimmi képet csinálni rólam
<jimmi> az lenne aláírva <jimmi> I CREATED A VERTEXFORMAT FOR U <jimmi> BUT I EATED IT | |
| 3. - #1152 [+] [-] (3) | Added by Gargaj |
|
* Chain-Q -nek van egy otvenese ra, hogy ma o er leghamarabb zionahoz.
<TomcatMWI> Chain-Q te oke hogy elsokent ersz zionahoz, de mihez kezdesz ha mar ott vagy? :D <GargajCNS> eloveszi az amigajat, es... <BoyC^Code> leszarja :D | |
| 4. - #1469 [+] [-] (-13) | Added by nagz |
|
// mail progi beallitas
<jaRRe_> akurva <jaRRe_> ez most leszedi az összes nem olvasott levelem! <jaRRe_> 62 megs <nagz> uh <nagz> outlook? <jaRRe_> the bat <nagz> az jo <jaRRe_> kitekintõ gyorsvonattal nem csinálok ementálit a gépbõl | |
| 5. - #1197 [+] [-] (16) | Added by dfj |
|
<KrOkKo> oric? ammi
<GargajCNS> oric az tkepp ijen zx spectrum, c64 procival <pohar> ojan, mintha charlie Amigájában AMD lenne? :) | |
| 6. - #507 [+] [-] (46) | Added by arnyek |
|
(@tranzig) most a masik fulem verzik
(@tranzig) fo a valtozatossag (@KohiNoor) menjel orvoshoz (@KohiNoor) nem mesz? (@KohiNoor) szerintem mar nem sok van hatra neked (@KohiNoor) kezdj el koltekezni, probalj ki mindent (@_J) agyverzes gyanus? (@KohiNoor) a vegrendeletedben gondolja ram is :) (@KohiNoor) inkabb tumor ... (@_J) mondom, ha megvagtad magad, akkor ajanlom a timsot (@_J) csip meg minden, de jol elallitja a verzest (@anzig) nem vagtam meg magam (@_J) akkor viszont telleg ne faszozzal itt velunk ha verzik a fuled | |
| 7. - #1716 [+] [-] (-26) | Added by TrX |
|
BoyC: btw garg hol a picsaban van?
TrX: nem volt valami parti a hetvegen skandinaviaban? | |
| 8. - #1567 [+] [-] (26) | Added by Chain|Q |
|
<Chain|Q> egesz dfmk net elment aludni
<Chain|Q> jomoka <Artlace> nagy sarga kabelkereso gep? | |
| 9. - #726 [+] [-] (17) | Added by TomcatGRM |
|
[kinzasokrol volt szo...]
<TomcatGRM> de a kedvencem a kinai harang <jimmiTGD> mesélj <TomcatGRM> van egy bazinagy harang ami kb. 5 centire log a talajtol <TomcatGRM> ala berakjak a faszit <TomcatGRM> ezutan harom hoher elkezdi utni kalapacsokkal, es kozben jarnak korbe <TomcatGRM> ha megallnak, ok is kapnak azokbol a prima infrahangokbol amik befele mennek <TomcatGRM> 2-3 utes utan a faszi elvesziti az elmeje epseget <TomcatGRM> 5-6 utestol meghal <jimmiTGD> akkor az lófasz <jimmiTGD> van ilyen scener-harang is, öt centire a földtõl, van benne egy kivetítõ, és berakják alá a csávót. három hóhér együtt megpróbálja elindítani a youdie-t. 2-3 után az ember elveszti a józan eszét, 5-6 után meghal. | |
| 10. - #1454 [+] [-] (5) | Added by Gargaj |
|
<jimmiTGD> mondjuk aki két gombelemmel realtime csinál egy manchestert,
annak grat :)
<tranzzzig> reggie: fog egy meter drotot, korbehajlitja a gombelem ket vegehez, es lobalja a kabel folott :] <Reggie> tranzzzig: az jo otlet, csak azzal imho kicsit nehez manchester kodolt jelet eloallitani <tranzzzig> gyakorlas kerdese <Reggie> 180fokos fazisugrast nem tom hogy iktat be:) <jimmiTGD> manchester az nem fázismodulált szvsz <Reggie> jo akkor vedd polaritas valtasnak <Reggie> a ketto ugyanaz... <jimmiTGD> jó :] <jimmiTGD> dc megy rajta? :] <Reggie> ofkoz nem <jimmiTGD> akkor nincs értelme a fázisugrásnak sem <tranzzzig> de valknut biztos van ra :] <Reggie> jimmiTGD: ha 2x ugrasz fazist akkor nincs dc <Hunger> ti neha nagyon kesz dolgokrol tudtok vitatkozni <tranzzzig> hunger: gyakorlas kerdese | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |