| 1. - #199 [+] [-] (-59) | Added by Gargaj |
| <_toth_> does anyone have 'omega' lyrics? ;) | |
| 2. - #287 [+] [-] (57) | Added by dfj |
|
ijen treforton: (ippicsak gyujtohelye)
<defji> [15:33] <Kiscsaj12> szia <defji> [15:33] <Kiscsaj12> korod, <defji> [15:33] <Kiscsaj12> ? <defji> [15:33] <defji> 20 <defji> [15:33] <Kiscsaj12> szia <defji> [15:33] <defji> sok? <defji> [15:34] <defji> akkor 15 | |
| 3. - #832 [+] [-] (-20) | Added by sha |
|
--> TomcatGRM (TomcatGRM@catv-d5deb024.bp13catv.broadband.hu) has joined
#demoscene
<TomcatGRM> reccs <huf> nem <TomcatGRM> ize <TomcatGRM> faszom a megszokasba <-- TomcatGRM (TomcatGRM@catv-d5deb024.bp13catv.broadband.hu) has left #demoscene (TomcatGRM) | |
| 4. - #79 [+] [-] (11) | Added by Gargaj |
|
* BoyC ket napot gamerkedett :P
<rem|code> boyc egesz teliszunetben diablo2-ztem, meg arcanum-oztam :) <Poncsi> rem|code: nekem azt mondtad, hogy endzsit gyartottal ;))) | |
| 5. - #958 [+] [-] (81) | Added by nagz |
|
// sha az egeszseg hirnoke. váó! //
<sha> nagzBETEG, teis? <sha> jobbulást <nagzBETEG> kosz <nagzBETEG> te is szedelegsz? <sha> nem..már csak krákogok <sha> meg zöld pallmallt szívok | |
| 6. - #1379 [+] [-] (54) | Added by nagz |
|
// amigahu..
<dudeeG> mar megint tanultam valamit...nem lesz ez igy jo :) <Thargie> Gyorsan inni kell rá valamit. Attól elmúlik... :) | |
| 7. - #602 [+] [-] (-8) | Added by nagz |
|
//gargaj zenet teszteltet
<SDr> GargajCNS: mivel csinaltad? <nagz> mivel hulye <huf> kanal | |
| 8. - #1247 [+] [-] (6) | Added by iwwil |
|
<jimmi> az amerikai óvodákban kötelezövé kell tenni, hogy minden fél
óra indiánosdi után a gyerekek fél óra zsidósat is játsszanak, csak a
rasszizmus elkerülése végett
<GargajCNS> jah <GargajCNS> eloszor megskalpolnak valakit <GargajCNS> aztan kirugjak <GargajCNS> aztan, mivel negereset is kell, lelovik | |
| 9. - #511 [+] [-] (-36) | Added by Fekete Kéz |
|
<KohiNoor> LloydD_MF: respect
<LloydD_MF> KohiNoor: respect /* ket fasz... :) */ | |
| 10. - #1574 [+] [-] (28) | Added by lederc |
|
[20:50] Reggie: amikor latok egy b52-es repulni a tvben
[20:50] Reggie: mindig arra gondolok hogy le az atommal:) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |