| 1. - #1323 [+] [-] (-22) | Added by nagz |
|
<Pid> hát srácok én csak vodkában utazom
<Pid> :DD <CJ> nem marja a bõröd? | |
| 2. - #198 [+] [-] (13) | Added by Gargaj |
|
<dfj> jon ide egy fulljo no melozni
<KohiNoor> dfj: hova? <dfj> pote <KohiNoor> es mi fog melozni pucsitason kivul? <dfj> nemtommeg <dfj> de johet oboaleckere | |
| 3. - #1391 [+] [-] (29) | Added by vincenzo |
|
-cns kulisszatitkok avagy készül a bp05 intro-
<zoomcns> hm <zoomcns> mondjuk hogy van 8 scene <zoomcns> a zene 222 masodperc <zoomcns> az 27 mp/scene <zoomcns> az ma nemroszz :D <zoomcns> sot beledirektorkodok fasza syncet akkor meg tobb is lehet <zoomcns> (lowbudget intro) <zoomcns> :) <zoomcns> gargaj is csinalt 3 scenebol demot szal biztos nem nehez ;D <gargaj> anyad <gargaj> :D <zoomcns> ja, JÓ demot :) | |
| 4. - #1474 [+] [-] (-62) | Added by Chain-Q |
|
< nagz> ha a Windows ember lenne, egy sármos fiatal srác lenne aki taxival
jár mindenhova, népszerú, csillog a foga és nagy a fasza, de ha megismered,
rájössz hogy beszédhibás, rákos, hepatitis-es, aids-es, pánikbeteg és
náthás,emellett büdös a szája és impotens. (c) nagz
< simca> es megis hozzamesz < simca> es mindennap seggbebaszatod vele magad | |
| 5. - #167 [+] [-] (3) | Added by Flashy |
|
<GargajUD> leslayeltem szobatarsam FIFA-ban :)
[...] <Flashy> menjel mar CS-be is lodd le ;)) <GargajUD> NEM! <GargajUD> egyreszt en gamerjatekot nem rakok fel <GargajUD> marmint ijen kvek meg cs meg ijesmik <GargajUD> max doom :) <GargajUD> masreszt doomban 230-40re kikaptam tole, szal asszem abban o a jobb :) <Rigor> aztan miutan kódolásban, ivásban, zeneírásban, pixelben, trace-ben is megaláztad <Rigor> mehettek nõzni, hogy neki is legyen má sikerélménye:) | |
| 6. - #183 [+] [-] (23) | Added by Gargaj |
|
<Taky> gázos a topic, na sziasztok
* Taky (~takysoft@gprs1.vodafone.hu) has left #demoscene (Taky) * nagz changes topic to 'H,Xe,He,O2... <Taky> gázos a topic, na sziasztok' <WarYou> smoke crack <WarYou> az olyan hogy feltorod a cigit hogy eltudd szivni <nagz> hackercipom van <nagz> feltori abokamat | |
| 7. - #688 [+] [-] (43) | Added by asdf |
|
® Jesters (Heaven@nilus-92.adsl.datanet.hu) has joined #amigahu
<Jesters> hi all! <Jesters> Tudja valaki, hogy lehet 20-as telcsirol kulfoldre telefonalni_ <asdf> + jel, orszaghivo es telefonszam ;) <asdf> de ha ip aalapon akarod olcsobban, akkor +0 orszaghivo es telefonszam <asdf> csak eloote meg kell rendelni a plusznullat <Jesters> orszaghivo_ <Jesters> ? <Jesters> gorogorszagba szeretnek telefonalni <Jesters> akkor mit kell tennem? <pH03N1x> gorog szamot kene hivni <Jesters> hat ez az <Jesters> de az mi_ <Jesters> ? <pH03N1x> megnez pannyon pedzs ;) <Jesters> pannon oldalon ezzel kapcsolatba semmit nem talaltam <Jesters> plusznulla most nem kell, ugyis csak egzszer telefonalnek <asdf> akkor azt mondod hogy mint ahogy +36201234567 lenne egy magyar szam <asdf> + gorogorszag szama, korzetszam telefonszam formaban telefonalsz <Jesters> 20-as telcsit hivnek <asdf> aaaaaaaaaaaaaaaaaaa <pH03N1x> :))) <pH03N1x> ha a hulyeseg fajna ;) <asdf> tehat egy pannonos ismid van gorogorszagban? <asdf> mert akkor siman 0620 es telefonszam :) <asdf> o meg percalapon fizet kb 2-300 ft-ot a hivasert <pH03N1x> felteve ha van olyan hulye h. felveszi :) <asdf> hubazdmeg, ez sulyos volt igy koran reggel ;) <pH03N1x> ez kemeny volt, ketsegkivul ;P <asdf> kuldj neki sms-t a netrol ;) <Jesters> azt mar kuldtem <Jesters> :D <Jesters> de teljesen el voltam tajolva ezzel kapcsolatban <asdf> es nem volt gyanus, hogy a sajat telefonszamara elment az sms? <asdf> es ha az odaert, akkor valszeg felhivni is tudod? ;))) | |
| 8. - #658 [+] [-] (10) | Added by Remage |
|
<nagz> az egyetemet elvagod 7 fele
<nagz> akkor elte-heted | |
| 9. - #1376 [+] [-] (70) | Added by sha |
|
<solarian> hmm, adott 1 progi ami folyamatosan fut es a terminaljara irogat
neha adatokat, shellscriptbol inditom, hogytudom nezni folyamatosan h mit ir?
<mn3monic> leulsz a gep ele, cigi, kave, es nezed... | |
| 10. - #594 [+] [-] (-37) | Added by vincenzo |
|
<BoyC> vagy ilyen h "demoscene tortenelem" :)
<grg^learn> heh <grg^learn> nna <grg^learn> az a 10 ev ami demoscene <grg^learn> "1. Elemezze a The Party 2000 introit." <BoyC> :DDDD <grg^learn> "2. Milyen hatassal volt a jovo demoira a Tribes?" <BoyC> "mikor alakult a future crew es kik voltak az alapito tagok?" <grg^learn> az beugro <grg^learn> :) <BoyC> :D <grg^learn> az ijen alap <grg^learn> "3. Jelemezze a trackerek fejlodeset! (Protracker, Noisetracker, screamtracker, Fasttracker, Impulse Tracker)" <BoyC> "hany eve letezett a digital dynamite amikor kiadtak az elso demojukat?" <BoyC> :D <grg^learn> hehe <grg^learn> ez beugratos! :) <BoyC> :) <grg^learn> "4. Jelolje meg es elemezze Magyarorszag legfontosabb fun-compoit." <BoyC> LOL <grg^learn> "5. Tomcat es munkassaga" <BoyC> tomcat - flag 2002 <grg^learn> flag2002n nem is volt funcompo <grg^learn> sajnalom <BoyC> ize 2001 <grg^learn> jojjon legkozelebb | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |