| 1. - #1390 [+] [-] (-35) | Added by x |
|
<Chain-Q> multkor a 4-6-oson futottam ossze roddal
<Chain-Q> igy ulok, egyszercsak rod <Chain-Q> mondom hu" <tsw_psy> scener meet: "ja, te is ott voltal?" "persze, melletted ultem" | |
| 2. - #156 [+] [-] (230) | Added by Flashy |
|
<TomcatFRX> mi a vlad cime?
<TomcatFRX> nem hexaban ha lehet | |
| 3. - #671 [+] [-] (-1) | Added by AD |
| "route add -net 192.168.1.0 netmask 255.255.255.0 gw 192.168.0.5 metric 1" viccz by OS2Warp4 ;) | |
| 4. - #1459 [+] [-] (-19) | Added by TomcatMWI |
|
<iVi> lol
<iVi> aaa <iVi> kifutottam beszedni a napernyot <iVi> es felemelt:)) <TomcatMWI> amekkora kigyurt allat vagy, nem is csoda <iVi> ketten faterral tudtzk csak behozni <iVi> :DD <iVi> :DDD <TomcatMWI> a kovetkezo modellversenyre vidd ki magadat is roptetni <iVi> mokas lett volna repulni egyet <TomcatMWI> tuti sikered lenne <iVi> :DDD <tranzig> ha oznal jarsz, kerjel mar tole egy normalis videokartyat nekem, ok? | |
| 5. - #1103 [+] [-] (28) | Added by stunkie |
|
<alienkat> hu tomcattel almodtam!
<alienkat> :DD <sha> alienkat, részvétem :( <sha> :) <alienkat> kosz :)) <huf> eszter te es a bizarr almaid <sha> az semmi <sha> nekem nemrég volt egy álmom <sha> van egy game,amiben nem megy az egér winex alatt <sha> és azt álmodtam,h ezt részegen kispálon panaszolom boycnak <sha> és õ mondta,h nyugi,itt a patch ezen a címen <sha> de mire felébredtem,elfelejtettem az urlt :P <sha> :DD <huf> :DDDDD <sha> azóta rákérdeztem..mondta,h nem tud ilyen patchet :) <alienkat> en is almodtam mar url-eket... aztan felebredek mindig megnezem, de sose letezik:( <sha> te legalább emlxel rá :) <alienkat> :))) <alienkat> ja, szoktam. eleg reszletesen emlexem az almaimra altalaban :) <sha> nahh..nem vunk kockák..urlekkel álmodunk..nemaz,h tengerpart,pálmafák,maláj qrvák..nem..url.. :PPPP <alienkat> malaj kurvak lol :))) <DC-1_veker> almomban tukor voltam,es a sajat szepsegemben gyonyorkodtem! :>/ [WAP] <sha> neked maláj gigolók :) <alienkat> nekem csak tomcat jut :D <sha> :DD <sha> tomcattel álmodni..azis kockaság..vagy..perverzió :P <sha> :) <alienkat> mind2 <alienkat> :))) | |
| 6. - #342 [+] [-] (36) | Added by Igor2 |
| <m3g4|c0d3> es ha sokat hallgatod ugyanazt a zenet, akkor beleeg a hangfalba, es kikapcsolas utan is szolni fog halkan. | |
| 7. - #70 [+] [-] (-19) | Added by Gargaj |
|
<mrmaim> lol ismet, egy hotmail level: "BELIEVE IT!!! YOUR PENIS 4 INCHES
LONGER!!! (... "
<mrmaim> keesz <mrmaim> MakeYurPenisGrow@hot... <Mephizto> probald ki, lehet hogy mukodik! :)))) | |
| 8. - #746 [+] [-] (-9) | Added by nagz |
|
<pondesz> mi a filmforgatas angolul?
<dfj> filmrotating <dfj> szabad forditasban | |
| 9. - #396 [+] [-] (-3) | Added by Mephizto |
|
<@LloydD_MF> majd meg jovok
*** LloydD_MF (~nihylius@line-73-130.dial.freestart.hu) Quit (Client Exiting) <@mrmaim> ne | |
| 10. - #1258 [+] [-] (34) | Added by TomcatMWI |
|
<jimmiTGD> háhá, megvan, milyen csengõhang lesz a volt
fõnökömhöz:
<jimmiTGD> "kosút díjas kosút díjas kosút díjas paraszt, kosút díjas kosút díjas kosút díjas paraszt" | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |