| 1. - #908 [+] [-] (-5) | Added by asdf |
|
<asdf_> bazz, elvagtam a mutatoujjamat, nemtok gepelni rendesen ;)
<asdf_> meg egerbuttont nyomkodni <nyuszi> nah és? nekem a kisujjam van eltörve két hete :) <Fukujoshi> asdf_: ajaj, amikor eltort a jobb kezem, es at kellett szoknom a bal kezzel torteno seggtorlesre... | |
| 2. - #1448 [+] [-] (-28) | Added by Gargaj |
| <iVi> volt egy tanarnonk, olyan melle volt, hogy beturve hordta a gatyajaba | |
| 3. - #740 [+] [-] (-3) | Added by TomcatGRM |
|
Magyarázzunk el egy effektet egy codernek...
<TomcatGRM> shadecluster kulonben is megbasz <TomcatGRM> irjatok ilyet! <jimmiTGD> az mi? <TomcatGRM> nos a shadecluster egy effekt <TomcatGRM> andromeda talalta ki <TomcatGRM> 1994-ben <jimmiTGD> ok, csak nem tudom, hogy hogyan néz ki <TomcatGRM> pixelek random lehanyva a kepernyore, egymas fele gradienttel osszekotodve <TomcatGRM> szoval mintha ilyen kodfelhoben csillagok vilagitananak <TomcatGRM> le vannak interpolalva <TomcatGRM> na ez 3d-ben <jimmiTGD> kurvára nem értem <jimmiTGD> inkább küldj shotot :) <TomcatGRM> nesze <jimmiTGD> hát ebbõl nem lehet látni semmit <jimmiTGD> ez egy paca <TomcatGRM> ez egy felho <TomcatGRM> es forog <jimmiTGD> de hogy lehet gradienttel összekötni két pontot? <jimmiTGD> tehát igazából elképzelni nem tudom, mivel pontot mondjuk egyenessel tudnék összekötni, a gradient meg sík <TomcatGRM> koze raksz egy csomo tovabbi pontot, leinterpolalva azok fenyesseget az eredeti pontoktol mert tavolsag fuggvenyeben <jimmiTGD> jaaaa <jimmiTGD> világos Később: <AwayC> shadecluster = bilinearolt blendelt voxelfelho ;) <jimmiTGD> ja :) <jimmiTGD> na, így kellett volna mondani ;) | |
| 4. - #1645 [+] [-] (5) | Added by blash |
|
<TomcatPHP> baaazmeg
<TomcatPHP> a Hatarorseg hivatalos zold szama: 06 80 21 22 23 <TomcatPHP> ROTFL <TomcatPHP> ha valaki nem vagna, van egy ilyen nota: <TomcatPHP> "Huszonegy, huszonketto, huszonharom / Reszketnek mar az olahok a hataron" | |
| 5. - #1323 [+] [-] (-23) | Added by nagz |
|
<Pid> hát srácok én csak vodkában utazom
<Pid> :DD <CJ> nem marja a bõröd? | |
| 6. - #6 [+] [-] (22) | Added by Gargaj |
|
<HP> dfj
. . <homen> <HP> dfj - holvan itt dfj? :) <HP> majd jon :) | |
| 7. - #1572 [+] [-] (-11) | Added by blash |
|
#esemhu
<^zsozso^> a vegen van 1 abra * yume^v^aishi Tarja Turunnen - En Etsi Valtaa, Loistoaa <yume^v^aishi> perkele;p <yume^v^aishi> karvapukki perkele;p <nyo> huora <yume^v^aishi> tahtoisin olla huora <nyo> finnnemgyerebe <^zsozso^> a finn akkora fos <^zsozso^> hogy sirok <yume^v^aishi> ./buzifinnek <yume^v^aishi> ;p <yume^v^aishi> volt anno egy AstroideA demo[asszem] melyik thepartyn/assemblyn[?] indult <yume^v^aishi> es volt /buzifinnek kapcsoloja:) <yume^v^aishi> es akkor tolta a szoveget magyarul a finnek pofajaba:D <yume^v^aishi> mert akkoriban divat volt finn pofazassal nyomni tele a demokat :D <tehinternetpir8> jajj <tehinternetpir8> azok az a'lmuveszkedesek <yume^v^aishi> meg allitolag vmelyik assemblyn elment az aram, mindenhonnet fuck shit scheisse meg perkele <yume^v^aishi> egyszer csak egy oblos hang "ADJA ARAMOT! ADJA ARAMOT GECIII!" /* Egyebkent AstroideA - Overdrive c. demoja, es Rage '97, szal... - Gargaj */ | |
| 8. - #1715 [+] [-] (-1) | Added by -SP- |
|
<@SP^^> mekkora fasza lenne ha az egesz holdat beteritenek mondjuk 2x2m -es
tukrokkel
<@SP^^> discogomb az egen <@__David> :D:D <@ravezed> bazmeg :D <@__David> sztem picit megzavarná a föld klímáját :D <@ravezed> mondjuk elég lenne csak a 60%-t :D <@SP^^> jogos :D <@__David> vagy ilyen led-es izékkel, és akkor mintákat is lehetne rá rajzolni :D <@ravezed> tudod, schönherz kupa <@ravezed> nem a schönherzen rajzolnak ki alakokat hanem holdon tetriseznek <@__David> ja :DD <@__David> az lenne az igazi broadcast <@SP^^> ja, az milyen meno demo lenne <@SP^^> popular demo utanerzes <@ravezed> fúúú <@ravezed> zsír lenne demonak <@ravezed> kb mindent megnyernél <@SP^^> :D <@__David> futna rajta a moonlander <@ravezed> még akkor is, ha csak egy commodore logot rajzolnál ki <@ravezed> farbrausch a picsába elbújhatna <@SP^^> akkor inkabb piros-feher amiga boingballt rajzolni a holdbol :D <@SP^^> az osszes amigabuzi a farkat verne <@__David> Dawg, we heard you like moon, so we put a moon in yo moon, so you can play, while you play. <@SP^^> :DDD <@ravezed> SP :D:D:D:D:D:D:D:D:D <@__David> pff :DD <@ravezed> de mondjuk mekkora szar lenne <@ravezed> ha megvenné a microsoft a holdat <@ravezed> és felnézek a holdra <@ravezed> és ott is azt a kibaszott winlogot látom <@__David> LOOL <@ravezed> az komoly lenne :D <@SP^^> ha a microsoft megvenne, akkor a hold keken villogna, hogy RUNTIME ERROR <@ravezed> hát ez úgy két perc után bekövetkezne <@ravezed> akkor mondjuk röhögnék <@__David> na, ha meg amiga akkor guru meditation lenne :D <@ravezed> sõt ha ms venné meg a hold elkezdene visszafelé keringeni kb <@ravezed> és akkor újra kéne indítani <@SP^^> egy kurvanagy "e" betut csinalnanak belole es melleraknanak egy gyurut <@__David> :D:D <@ravezed> azt :D <@__David> ha ms venné meg, sztem két partícióra osztaná <@ravezed> innensõ és túlsó oldal, igen? :D <@__David> aztán partíciós tábla hibával eltüntetné az egészet :D <@ravezed> :D | |
| 9. - #1482 [+] [-] (-34) | Added by dfj |
|
// az amiga vajon mi
<dfj> szamitogepek sux <Gbeatrix> teis amigas leszel:D? | |
| 10. - #1527 [+] [-] (17) | Added by Gargaj |
|
<Reggie> van itt koztunk miskolci?
* GargajUD <- <Reggie> ahh <Reggie> akkor megnyugodtam <Reggie> van 1 akkora taho miskolci ugyfelem /* QED */ | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |