<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #63 [+] [-] (10) Added by Gargaj
*** BoyC|Code (-boyc@slip139-92-145-9.bud.hu.prserv.net) Quit (H1 1m 4 qm5g v1ru5, p15 c0py m3 70 y0ur qm5g 70 h31p m3 5pr34d.)

2. - #1670 [+] [-] (-25) Added by Gargaj
[3:22:04] Geri: te okos vagy
[3:22:19] Geri: így éjjel 3:30kor tudod mi a fasz az a jelzõs szerkezet?

3. - #665 [+] [-] (-20) Added by jürgen
*** [mrc] has joined #cns
<[mrc]> mikor
<[mrc]> akarom mondani
<[mrc]> miko
*** [mrc] left #cns ([mrc])
*** [mrc] Quit ()

4. - #18 [+] [-] (12) Added by Gargaj
<}Voy{> Vlad79 esne ra egy vagon godzillafos -.-
<shadowke> voy hogy esne rad egy vagon tomcat :)
<TomcatGRM> elkepzelem lezuhan egy vagon, BLAMM es eloozonlok belole hatvankilenc peldanyban

5. - #816 [+] [-] (28) Added by Gargaj
<p|code> te is fiam, bluetooth !

6. - #166 [+] [-] (-28) Added by nagz
* [-garg-] has joined #demoscene
<TomcatFRX> gargaj hanyszor jossz meg be?
<nagz> garg mindig bejon
<nagz> mekkora drog
<[-garg-]> ha valaki elsziv leutom

7. - #792 [+] [-] (-12) Added by nagz
//koze sincs demoscene-hez de megtehetem//

<VadKancho> nagz
<VadKancho> ?
<nagz> teljesen
<VadKancho> rendicsek
<nagz> rendi csekk
<nagz> templomi befizetnivalo
<VadKancho> :))))
<VadKancho> hubazz:)
<VadKancho> te kesz vagy:)
<nagz> nem sajna
<nagz> csak voltam
<VadKancho> :)
<nagz> multhet
<VadKancho> en majd szerda, csut, pentek leszek:)
<nagz> KUSS
<nagz> :)
<VadKancho> hihi
<VadKancho> nekunk osztaly kirandulas lesz :P
<nagz> egybeirjak
<VadKancho> nekunk kulon, mert lesznek a keszek, es a nemkeszek:)

8. - #558 [+] [-] (9) Added by TrX
::: Joins: TomcatGRM (+TomcatGRM@3e70cc13.dialin.enternet.hu)
(TomcatGRM) kabumm
(TomcatGRM) meghaltatok
(TomcatGRM) en vagyok az ongyilkos bombasmerenylo
(TomcatGRM) na jo itt mindenki halott
::: Parts: TomcatGRM (+TomcatGRM@3e70cc13.dialin.enternet.hu): TomcatGRM

9. - #243 [+] [-] (6) Added by TrX
(@[zoom]) hehe
(@[zoom]) TRX.Manager.v3.4.0.0.WinALL.Trilingual.CRACKED-LUCiD
(@[zoom]) ijenigy :))
(@TrX) vazz. ;] miez?
(@meph_roll) managelheted magadat :)
(@meph_roll) es ha elbaszod csoves leszel, ha nem, gazdag
(@meph_roll) sim-trx
(@KohiNoor) release notes: idiot plugin included
(@TrX) KohiNoor: asszem te utalsz engem. ;]

10. - #461 [+] [-] (-2) Added by Gargaj
<m|K^ELET> hehe
<m|K^ELET> igy szol a zene
<m|K^ELET> lekurom a winampot
<m|K^ELET> szol tovabb
<m|K^ELET> aztan rajottem hogy kintrol jon

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: