| 1. - #1323 [+] [-] (-25) | Added by nagz |
|
<Pid> hát srácok én csak vodkában utazom
<Pid> :DD <CJ> nem marja a bõröd? | |
| 2. - #1119 [+] [-] (-25) | Added by Leeroy |
|
Kockulas? ;)
<MiLiO> van neten vmi utvonaltervezo? <MiLiO> marmint nem traceroutera gondolok :p <MiLiO> hanem autos | |
| 3. - #1667 [+] [-] (27) | Added by PowerUser |
|
<Leeroy^SD> http://index.hu/politika/bulvar/bormun262272/
<Leeroy^SD> odaver ;) <Leeroy^SD> uj ertelmet nyer a "huzzal bort a fogadra!" felszolitas :))) | |
| 4. - #1538 [+] [-] (64) | Added by blash |
|
<@GargajCNS> "feri linuxkernel fejleszto. eletfelfogasarol sokat elarul hogy
gusztustalankodas miatt kibannoltak #coders.hu-rol..."
<MPI> GargajCNS, grep -R fuck /usr/src/linux/ | wc -l <@GargajCNS> az egesz nem lenne fele ennyire szomoru se ha nem ez lenne minden amit a "linuxkultura" fel tud mutatni <@GargajCNS> na es persze ha nem lennenek kibaszott buszkek ra <@p|nincs> egyetertek <@p|nincs> de csend lett. <@GargajCNS> poncso: mer ha mi ketten egyetertunk ott mar valami regen rossz :D <@p|nincs> hajaj <@p|nincs> meg jo hogy kvoccba nem kerult ez fel | |
| 5. - #803 [+] [-] (-62) | Added by dfj |
|
<Plupes> Hi, can you read what I write?
<Plupes> I have troubles. Can you read what I write? <dfj> no <Plupes> ok | |
| 6. - #1673 [+] [-] (-54) | Added by Flamer |
|
<Leeroy^SD> http://www.svu2000.org/genealogy/George_W.pdf
<Leeroy^SD> a kurafinak milyen csaladfaja van :P <Boreger> Hehehehe...Nah, nekem próbálnának ilyen méjségig leásni a családbokromba. Valszeg elakadna az ásó a 2. generációnál. <Goodman> mejsegig? <Leeroy^SD> csaladBOKOR :) <Leeroy^SD> ez jo volt <Leeroy^SD> got the point :) <Boreger> Goodman, jahm. Csak így parasztosan. <Boreger> Vagy cigányosan. <Goodman> de ez beteges ez a csaladfa akkoris <Boreger> Vagy románosan. <Boreger> Vagy tóthosan. <Boreger> Vagy franciásan. <Goodman> retoroman <Goodman> 1088. John Fay, born November 30, 1669 in Marlborough, MA; died January 05, 1746/47 in Westborough, <Boreger> Goodman, azért meglepodtem volna, ha nem egy királyt hoznak ki osnek. <Goodman> MA. He married 1089. Elizabeth Wellington Abt. 1692. <Goodman> hat nemtom <Leeroy^SD> erdekes osei vannak, annyi szent :) <simca> a tobbsegnek nemes osei vannak mert sokkal nagyobb esellyel eltek tul es orokitettek at a genjeiket mint a csoro jobbagyok <Leeroy^SD> hja <simca> meg kefeltek jobbra-balra :) <Simba^FD> zsákfos <simca> ja meg dokumentalva vannak <Leeroy^SD> na egen <simca> john doe foldmuves nincs benne a lexikonban <Leeroy^SD> :) <Leeroy^SD> csak john deere :) <simca> eheh <simca> szambol vetted <Leeroy^SD> :) <Boreger> simca, a csoro jobbágyoknak 16-17 pereputtya volt. A Nemesek megáltak 8-9-nél. <simca> hapersze 16-17 <simca> miert nem mindjart 50 <simca> egyszobas hazban ket tenyernyi foldre <Leeroy^SD> "öt családom van" <Leeroy^SD> a nemesek megalltak nemesmedvesnel <Boreger> simca, atlag 4-6 ha megelte a felnottkort. <Leeroy^SD> ja azok a szovjetek voltak :) <Simba^FD> spájzig elértek azért <Leeroy^SD> el el | |
| 7. - #625 [+] [-] (57) | Added by lilateve |
|
zsötem
<zoom[CNS]> igloka nagz normalis? <igloka> zoom[CNS]: nagz a legjobb zenész, igy <pasyFrs> nagz igloka normalis ? <nagz> pasyFrs: igloka a legjobb bot, igy | |
| 8. - #519 [+] [-] (-19) | Added by Remage |
|
<nagz> arra jottem ra hogy mivan hogy ha a szamitogepemnek en vagyok a
szamitogepe? es amig alszom addig ontudatlan vagyok es a szamitogep atjon es
ahogy en szamitogepezem rajta, o emberezik rajtam. es hasznal, mozgat,
gondolkodtat meg ilyenek. aztan persze hajnalban sunyin visszamaszik ide az
asztalra.
<zoom[CNS]> nagz azer a muszajdzseki rajtad van neha? :) <nagz> nincs <nagz> es gondoljatok bele, hogy a monitor vetiti az arcomba a fenyt, este meg bejon hogy visszaszivja. | |
| 9. - #1450 [+] [-] (47) | Added by sha |
|
//bocs a timestampek miatt,de mivel összefügg, hogy mikor,kellettek..
(00:56:15) Kakaopor: viszont most asszem keresek vmi ihato dolgot : ) (00:56:17) Kakaopor: 2 perc (00:57:16) sha: okok..követem a példád :) (01:00:33) Kakaopor: re (01:00:47) Kakaopor: 4:16 let... (01:00:49) Kakaopor: t (01:04:10) sha: vagyok (01:05:06) sha: nabazz..amennyi idõt távol vtam (7:26),ki is szaladhattam vna a benzinkútra üdítõért.. (01:05:26) sha: mostmár mind1..mivel nem volt semmi hideg,maradt a csapvíz (01:05:48) Kakaopor: : D (01:06:04) Kakaopor: en meg talaltam ilyen szolole valamit (01:06:19) Kakaopor: meg akkor mar wc-re is emlasztam, meg talaltam kajat (01:06:23) Kakaopor: (nem a wc-ben : ) | |
| 10. - #1397 [+] [-] (15) | Added by ziona |
|
<vinc_away> irány tamáshoz hangfalat buherálni :)
<zoomcns> erdekes azert hanyfelekeppen tudja azt mondani hogy "megyek bebaszni" :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |