<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1656 [+] [-] (7) Added by Gargaj
<gargaj> http://en.wikinews.org/wiki/Gunman_kills_self_and_hostage_in_Texas_NASA_building - faszomma'
<gargaj> engedelyezzenek mar valami kabitoszert amcsiban h nyugodjanak le a faszba
<innocns> a kabszer "engedelyezes" tema meg nem jott be. bizonyithatoan amiatt volt sok frendly fire tema az obol haboruban :D
<gargaj> najo de bazz
<gargaj> nem a speedre gondoltam:D
<trx_work> najo. nem haboruban kell drogozni.
<trx_work> az meg a masik, h nem anfetamin kell a nepnek, hanem WEEEEEEEED
<innocns> vegulis tokmindegy, hogy szetlosz mindenkit, vagy beszolsz a toronynak, hogy "izi ocsem, izi!" :D

2. - #1412 [+] [-] (-10) Added by ziona
<LyD_aW> Athinát látta valaki mostanság?
<tranzig> loydi: en tegnap lattam slengpungon
<LyD_aW> az már régen volt
<LyD_aW> nekem most kell
<tranzig> most is megnezhetem ha gondolod

3. - #838 [+] [-] (-3) Added by tsw|psy
<vincenzoo> sampy? sampi? egyébként honnan jött ez a név?
<tsw|psy> jaj
<Sampi|PSY> franctujda
<tsw|psy> en ismerem :)
<Sampi|PSY> a szüleim így hívtak kiskorom óta
<Sampi|PSY> (1-2 éves)
<Sampi|PSY> (korom óta)
<Sampi|PSY> és akkor
<Sampi|PSY> így megmaradt
<Sampi|PSY> mindenki íy hív
<Sampi|PSY> és nicknek is jó :)
<mobbarley> latod ez a kulonbseg koztunk
<mobbarley> nekem sosem marad meg az igy
<tranzig> es honnan tudod hogy a szuleid nem y-al mondtak annak idejen?
<tsw|psy> :DDD
<mobbarley> :P
<tsw|psy> mehet quotebe?
<tsw|psy> :)
<mobbarley> hat nem talalom viccesnek, de tolem
<vincenzoo> vagy lehet hogy sanyit mondtak és félrehallottad... :)
<mobbarley> lol
<mobbarley> na igy mehet

4. - #1153 [+] [-] (-57) Added by nagz
<krack01> páá
* nagz sets mode: +o krack01
<nagz> most hogy mesz, kapsz op
<krack01> kella fasznakk
* krack01 has quit IRC (Quit: )
<nagz> ja en is ezt mondtam ezert adtam neki :)
<lowrider> :)))
<cszs|aw> :>>>>>>>>>

5. - #1159 [+] [-] (-30) Added by Gargaj
<SDr> normalis emberek naplot vezetnek; ChainC0D3 csak belenez reggel a forrasfajaba, es tudja, mit kell csinalnia aznap ;->
<SDr> ilyen: /* ha eddig kibugfixelted, mennye' boltba, mer' ehes vagy */ ;->

6. - #1039 [+] [-] (29) Added by nagz
<nagz> [17:18] <nagz> KcG: (5:16 PM) melyik felevel felfele kell berakni az olvasoba a cd-t?
<nagz> [17:18] <nagz> ülvemálló hangrovar (nagz): (5:18 PM) a lapossal
<GargajCNS> nemis mer a lukassal

7. - #382 [+] [-] (-2) Added by Snitt
<Balazs_> de ha meg sokat dumalunk itt a kkor tomcat menjunk ki a raketakikepzo bazisra alkeszt robbantani
<Balazs_> ja nemjo azota beepitettek
<TomcatFRX> Balazs_: en hajlektalant robbantottam
<TomcatFRX> Balazs_: es a raketat nem KIKEPZIK baz...
<huf> hahah
<TomcatFRX> Balazs_: raketakiserleti telep, nem raketakikepzo
<Balazs_> de raketakikepzo
<Balazs_> es kuss

8. - #676 [+] [-] (3) Added by lilateve
igloka rulez a.k.a zsötem2

<inno[CNS]> iglo: phoemix kicsoda?
<igloka> inno[CNS]: szija igy
<phx-> igloka: inno is buta scener?
<igloka> phx-: inno a baratom, sokat beszélgetünk
<phx-> igloka: inno tuti, h a baratod?
<igloka> phx-: biztos hát
<phx-> igloka: nem a baratnod?
<igloka> phx-: az én barátnõm te leszel
...
<phx-> igloka: szeretlek, te kis huncut!
<igloka> phx-: én is
...
<phx-> igloka: gyere es fikazzuk egyutt ezt a sok buta scenert!
<igloka> phx-: nem megyek

9. - #750 [+] [-] (72) Added by lilateve
<vincenzo_> izé, milyen gfx kompók szoktak mostanában menni?
<inno|cns> egy a leonnak, es egy a scannelt kepeknek :)))))))))))))

10. - #266 [+] [-] (-54) Added by Chain|Q
// A tema a kulonbozo levelezoprogramok elonyei es hatranyai... ;)

<Rigor> ha meg olyanom van, akkor pine es kesz
<Chain|Q> pine rul ;)
<KrO^majd> 1 betü hiján
<Rigor> milyen betü?
<BoyC> baaaaz
<Chain|Q> gigalol
<KrO^majd> :)
<Rigor> a betu?
<Rigor> annak mi ertelme hogy pinea?

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: