| 1. - #4 [+] [-] (-11) | Added by Gargaj |
|
<dfj> baz
<dfj> nemmukodnek a lopott forrasaim <homen> mijen lopott forrasaid? ijen patakhoz? | |
| 2. - #1269 [+] [-] (7) | Added by nagz |
|
<nagz> kiulunk a tetore
<nagz> megugatjuk a holdat is <CinkaPanna> :)))))))))) <CinkaPanna> és farkassá változunk <nagz> nekem mar van | |
| 3. - #1421 [+] [-] (18) | Added by x |
|
#scene.hu topic: *** Topic is '* @p|jehova hivatasos ateista
<Chain|Q> topicrol csak annyi jut eszembe amugy, hogy: "nincs isten!" /pontscho/ - "nincs pontscho." /isten/ ;) | |
| 4. - #614 [+] [-] (18) | Added by sha |
| <nagz> >> ígyeljünk a tisztaságra << | |
| 5. - #835 [+] [-] (-40) | Added by Chain|Q |
|
<TomcatGRM> egyszer hallottam, milyen talalo az angol politics szo
<TomcatGRM> poli, mint a tobbes szam elotagja, es tics, mint verszivok | |
| 6. - #590 [+] [-] (-38) | Added by vincenzo |
|
<GargajUD> huhuuu megtalaltam egy regi zenemet, meghalljatok lefossatok a ...
mindent :)
<[inno]> hehehe. nekem a regi zeneimrol ilyesmi jut eszembe: "volt ido, amikor meg tudtam zenelni" :))) | |
| 7. - #809 [+] [-] (5) | Added by sha |
|
<sha_dd> SHAlom :)
<GargajCNS> ijenkor imho orulhetsz hogy nem Nya a nicked :)) | |
| 8. - #940 [+] [-] (66) | Added by ZooM |
|
<zoom|cns> az elet nagy igazsaga
<zoom|cns> a ferfiak noznek, a nok himeznek | |
| 9. - #544 [+] [-] (-6) | Added by arnyek |
|
(@mrc|cns) hihi
(@mrc|cns) az egy fos | |
| 10. - #1614 [+] [-] (12) | Added by leonofsgr |
|
<Leon^SGR^Chorus> szal nemtom... õ ezt igy viccesnek találja
<_vincenzo_> akkor megérdemli <Leon^SGR^Chorus> csak nekem meg kicsit felment a pumpa :_D <_vincenzo_> hehe, feldugtál magadnak egy pc-t? "felment a pumpa" hehe... de szar volt <Leon^SGR^Chorus> AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH <Leon^SGR^Chorus> juuuuuuuujjj <Leon^SGR^Chorus> nah ezt tolom kvóccba <_vincenzo_> kabbe te is :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.003 seconds | Skin: |