| 1. - #1686 [+] [-] (-100) | Added by Gargaj |
|
Pálmai Róbert (pasy) says: ez ilyen brandpc, dell xps?
rept_ai says: erre most igy rahibaztal? :D Pálmai Róbert (pasy) says: képes vagyok rá rept_ai says: az rept_ai says: neztem alkatreszarakat, es egyaltalan nem lett volna olcsobb rept_ai says: es legalabb adtak hozza windowst meg delles nyakkendot | |
| 2. - #1675 [+] [-] (-55) | Added by Gargaj |
|
<trx_work> a bmw-kben se motorfeknek hijjak azt a cuccot, ami megfog
250km/h-nal
<bles> azt fanak hivjak | |
| 3. - #366 [+] [-] (-28) | Added by xiDius |
|
<Judy|Away> xiDius:te h�nyadikos vagy?
<xiDius> 8 <Judy|Away> �lt.? | |
| 4. - #1380 [+] [-] (23) | Added by TomcatMWI |
| <Chain-Q> a legidegesitobb a nagzban az, hogy nem lehet ra aszondjani, hogy "bazeg ez a foszer ez nem kerek" mert kerek bazmeg ;P | |
| 5. - #973 [+] [-] (8) | Added by nagz |
|
//estve
<dfj> nehany tomeggyilkos nemtud korcsolyazni <nagz> a hold messze van a juharsziruptol <dfj> vannak akik tudnak banni a korfuresszel, es vannak akik nemtudnak franciaul <nagz> az emberek akik lepedovel eszik a fagyit, alighanem birtokolnak LEGALABB 6 arab fokat <dfj> akik etettek mar valaha vizilovat pudinggal, azoknak aligha van japan zongora a haloszobajukban <nagz> mindenkit akit lefejelt mar leonardo di caprio, az anyja szulte <dfj> feltehetoleg vannak olyanok akik dobokockaval probaltak attorni egy betonfalat <nagz> SEGITSEG! - mondana az ugyeletes tiszt a jegbol keszult marvanyszobor legtetejen, de a gomba ismet benotte a tetrist <dfj> gonba <dfj> bizonyos tipusu siklocsapagyak kulonosen finomak juhturoval toltve <nagz> a haldoklo valfa sosem eszik ... | |
| 6. - #797 [+] [-] (36) | Added by Gargaj |
|
/* pornolize vs. csarli amigas oldala */
<zoom[CNS]> A genny gep egy ribanc Amiga 1200-as, 68030-as 50mhz-s procival, 16MB RAMmal, 4GB IDE HDD-vel, es egy paraszt teljesen hetkoznapi NE2000-res PCMCIA halokartyaval. Csak osszehasonlitasi alapul: a ronggyábaszott gep processzora kb. egy fasztarisznya 486sx/33 sebesseget tudja, es nincs benne FPU. /* kiemelendo a "ribanc Amiga" */ | |
| 7. - #1507 [+] [-] (-74) | Added by nagz |
|
// ezt megbeszéltük.
<nagz> te golyóálló pisztoly <dfj> te önkiszolgáló masszázsszalon <nagz> te vízálló pezsgõtabletta <nagz> hová kussolsz, utcai ûrhajós? <dfj> instant vizpor .. | |
| 8. - #1105 [+] [-] (-23) | Added by nagz |
|
// beszelgetes holgyismerossel magyar zenekarokrol.
<xxxxxxxxx> tudom, de ok most a 'sztar' zenekarok..... pl. eric clapton hattergitarosanak haja jobb ezeknel. | |
| 9. - #766 [+] [-] (32) | Added by nagz |
|
// query, titkositott nevvel, mert az vicces:) //
<---> énmeg most várom 1ik spant <---> és vele is megyunk igyé <---> .) <nagz> pocs <nagz> ;) <nagz> megin junkie lettel <nagz> anyadat is eladnad te geci <nagz> :)))))))))) <---> én nem <---> :) <nagz> tenyleg mennyit adnanak erte? | |
| 10. - #1132 [+] [-] (-49) | Added by Gargaj |
| <ziona> #43A2D6 ilyen szinu rozsat kerek | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |