| 1. - #211 [+] [-] (46) | Added by Gargaj |
|
<_toth_> trx ju madafaka ;)
<TrX> _toth_ ju sanafabatch <_toth_> trx uozap nigga? <TrX> nooothin <nagz> TrX won't you tell him what you'd done with that nude muscled neger boy last night? or.... is it a secret? <_toth_> nagz: you mean what he'd done with you? | |
| 2. - #696 [+] [-] (1) | Added by arnyek |
|
::: Quits: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu): van egy 5letem.
ha ket napon belul nem jonnek vissza, nemvalt be... -.-
(@KohiNoor_) de jo lenne, ha nem jonne vissza (@fles|work) bannold ki ;) (Notify) manoe (manoe@nilus-2998.adsl.datanet.hu) logged out. ::: Mode (@KohiNoor_:#demoscene +b voy303!*@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu) (@KohiNoor_) asszem ez jo lesz ::: Joins: vojavaj (voy303@catv-50625059.szomcatv.broadband.hu) (@teo[o_o]) na ezt kurvara elbasztad :) | |
| 3. - #1221 [+] [-] (-39) | Added by pohar |
| <leonofsgr> hogy írják a maróti viki nevét? Maróthy vagy Maróty? | |
| 4. - #639 [+] [-] (0) | Added by Gargaj |
|
<arnyek> fatso!
<arnyek> jossz scenecon? <asd_> mikor lesz * asd_ changes topic to '::[ ah ]::[ 9 days left ]::[ july 4-6 ]::[ PGfinal -> party-n ]::[' <asd_> ez lofasz lesz <asd_> "Nem utolsó sorban érdemes megjegyezni, hogy Salgótarján a magyarországi scene történelem egyik fellegvára volt. Itt rendezték ugyanis a híres Faces partykat!" <asd_> lol <asd_> akkor budapestet minek nevezzem? <Chain|Q> hubaz... lamerszag van... ;) <Chain|Q> jahogy itt van asd? <Chain|Q> akko' ma' ertem... | |
| 5. - #1769 [+] [-] (-40) | Added by sha |
|
// csehorszagba szakadt magyarok egymas kozott (roka=li¹ka, tobbi translate, ha
ugy erzitek)
f4th0m: Hovìzí líèka na vínì s koøenovou zeleninou s bramborovou ka¹í < Hogy mi? tehénróka? f4th0m: ez magyarul külön hülyén hangzik:D f4th0m: tehénróka borban... anyám:DDD f4th0m: nem csak benéztem:D f4th0m: nem liska:D suhanc: marhaszelet borban,foldi zoldsegekkel,krumplipurevel suhanc: a roka meg li¹ka, ty vole :D | |
| 6. - #484 [+] [-] (20) | Added by ZooM |
| <Sampi|COD> tud valaki xmz2xm progot? | |
| 7. - #314 [+] [-] (-20) | Added by Gargaj |
|
/* Phong == Tomcat */
<Phong> jaj de baromsagot almodtam!! <Phong> aaaa <Phong> ezt elmondom <Phong> mentem az utcan parizsban <Phong> es reklamoztak egy uj videokartyat <Phong> es nem mas volt a reklamember, mint Henri Gouraud <Phong> egy oregur ott allt ilyen szendvicsemberkent a mozi elott <Phong> es reklamozta a kartyat <Phong> es kozben filmeztek meg minden <Phong> es senki se ertette, mi koze a reklamhoz <Phong> erre igy odamentem hozza es mondtam neki, ugye milyen jo hogy phong meghalt, most o kaszalhat a reklamon, pedig sokkal szarabb a shadingje <Phong> erre kiderult, hogy az opengl azert csak gouraudot tamogat, mert phong meghalt, es nem lehetne vele kartyat reklamozni | |
| 8. - #1212 [+] [-] (-41) | Added by Chain|Q |
|
<p^none> faszt fogok konyorogni :P
<garg^work> kitol? :D | |
| 9. - #547 [+] [-] (54) | Added by BoyC |
|
//txqvs huf "tanulo" dumabotja
[@huf] GargajCNS: ha nem szolsz hozza nem sozl [@huf] ennyi [@huf] de tanul [@huf] es akkor okosabb lesz [@GargajCNS] meg vmi ertelmesebb neve is lehetne [AwayC] txqvs: sokat kell meg tanulnod ocsem [+txqvs] AwayC: Meg vmi ertelmesebb neve is lehetne. | |
| 10. - #875 [+] [-] (2) | Added by nyafnyaff |
|
(@litch) !addef litch teenanalfucker
(@litch) !adddef litch teenanalfucker (@Igor2OFF) 3 d bazz :) (@jmp) >litch> Definition added. (@litch) :) (@Igor2OFF) :) (@litch) jowannaq (@Igor2OFF) ez 3d-s script :> | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |