<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

Csak olyanokból válogasson, amiknél a szavazás állása pozitív.

1. - #1323 [+] [-] (-25) Added by nagz
<Pid> hát srácok én csak vodkában utazom
<Pid> :DD
<CJ> nem marja a bõröd?

2. - #1119 [+] [-] (-25) Added by Leeroy
Kockulas? ;)

<MiLiO> van neten vmi utvonaltervezo?
<MiLiO> marmint nem traceroutera gondolok :p
<MiLiO> hanem autos

3. - #1667 [+] [-] (27) Added by PowerUser
<Leeroy^SD> http://index.hu/politika/bulvar/bormun262272/
<Leeroy^SD> odaver ;)
<Leeroy^SD> uj ertelmet nyer a "huzzal bort a fogadra!" felszolitas :)))

4. - #1538 [+] [-] (64) Added by blash
<@GargajCNS> "feri linuxkernel fejleszto. eletfelfogasarol sokat elarul hogy gusztustalankodas miatt kibannoltak #coders.hu-rol..."
<MPI> GargajCNS, grep -R fuck /usr/src/linux/ | wc -l
<@GargajCNS> az egesz nem lenne fele ennyire szomoru se ha nem ez lenne minden amit a "linuxkultura" fel tud mutatni
<@GargajCNS> na es persze ha nem lennenek kibaszott buszkek ra
<@p|nincs> egyetertek
<@p|nincs> de csend lett.
<@GargajCNS> poncso: mer ha mi ketten egyetertunk ott mar valami regen rossz :D
<@p|nincs> hajaj
<@p|nincs> meg jo hogy kvoccba nem kerult ez fel

5. - #803 [+] [-] (-62) Added by dfj
<Plupes> Hi, can you read what I write?
<Plupes> I have troubles. Can you read what I write?
<dfj> no
<Plupes> ok

6. - #1673 [+] [-] (-54) Added by Flamer
<Leeroy^SD> http://www.svu2000.org/genealogy/George_W.pdf
<Leeroy^SD> a kurafinak milyen csaladfaja van :P
<Boreger> Hehehehe...Nah, nekem próbálnának ilyen méjségig leásni a családbokromba. Valszeg elakadna az ásó a 2. generációnál.
<Goodman> mejsegig?
<Leeroy^SD> csaladBOKOR :)
<Leeroy^SD> ez jo volt
<Leeroy^SD> got the point :)
<Boreger> Goodman, jahm. Csak így parasztosan.
<Boreger> Vagy cigányosan.
<Goodman> de ez beteges ez a csaladfa akkoris
<Boreger> Vagy románosan.
<Boreger> Vagy tóthosan.
<Boreger> Vagy franciásan.
<Goodman> retoroman
<Goodman> 1088. John Fay, born November 30, 1669 in Marlborough, MA; died January 05, 1746/47 in Westborough,
<Boreger> Goodman, azért meglepodtem volna, ha nem egy királyt hoznak ki osnek.
<Goodman> MA. He married 1089. Elizabeth Wellington Abt. 1692.
<Goodman> hat nemtom
<Leeroy^SD> erdekes osei vannak, annyi szent :)
<simca> a tobbsegnek nemes osei vannak mert sokkal nagyobb esellyel eltek tul es orokitettek at a genjeiket mint a csoro jobbagyok
<Leeroy^SD> hja
<simca> meg kefeltek jobbra-balra :)
<Simba^FD> zsákfos
<simca> ja meg dokumentalva vannak
<Leeroy^SD> na egen
<simca> john doe foldmuves nincs benne a lexikonban
<Leeroy^SD> :)
<Leeroy^SD> csak john deere :)
<simca> eheh
<simca> szambol vetted
<Leeroy^SD> :)
<Boreger> simca, a csoro jobbágyoknak 16-17 pereputtya volt. A Nemesek megáltak 8-9-nél.
<simca> hapersze 16-17
<simca> miert nem mindjart 50
<simca> egyszobas hazban ket tenyernyi foldre
<Leeroy^SD> "öt családom van"
<Leeroy^SD> a nemesek megalltak nemesmedvesnel
<Boreger> simca, atlag 4-6 ha megelte a felnottkort.
<Leeroy^SD> ja azok a szovjetek voltak :)
<Simba^FD> spájzig elértek azért
<Leeroy^SD> el el

7. - #625 [+] [-] (57) Added by lilateve
zsötem

<zoom[CNS]> igloka nagz normalis?
<igloka> zoom[CNS]: nagz a legjobb zenész, igy
<pasyFrs> nagz igloka normalis ?
<nagz> pasyFrs: igloka a legjobb bot, igy

8. - #519 [+] [-] (-19) Added by Remage
<nagz> arra jottem ra hogy mivan hogy ha a szamitogepemnek en vagyok a szamitogepe? es amig alszom addig ontudatlan vagyok es a szamitogep atjon es ahogy en szamitogepezem rajta, o emberezik rajtam. es hasznal, mozgat, gondolkodtat meg ilyenek. aztan persze hajnalban sunyin visszamaszik ide az asztalra.
<zoom[CNS]> nagz azer a muszajdzseki rajtad van neha? :)
<nagz> nincs
<nagz> es gondoljatok bele, hogy a monitor vetiti az arcomba a fenyt, este meg bejon hogy visszaszivja.

9. - #1450 [+] [-] (47) Added by sha
//bocs a timestampek miatt,de mivel összefügg, hogy mikor,kellettek..

(00:56:15) Kakaopor: viszont most asszem keresek vmi ihato dolgot : )
(00:56:17) Kakaopor: 2 perc
(00:57:16) sha: okok..követem a példád :)
(01:00:33) Kakaopor: re
(01:00:47) Kakaopor: 4:16 let...
(01:00:49) Kakaopor: t
(01:04:10) sha: vagyok
(01:05:06) sha: nabazz..amennyi idõt távol vtam (7:26),ki is szaladhattam vna a benzinkútra üdítõért..
(01:05:26) sha: mostmár mind1..mivel nem volt semmi hideg,maradt a csapvíz
(01:05:48) Kakaopor: : D
(01:06:04) Kakaopor: en meg talaltam ilyen szolole valamit
(01:06:19) Kakaopor: meg akkor mar wc-re is emlasztam, meg talaltam kajat
(01:06:23) Kakaopor: (nem a wc-ben : )

10. - #1397 [+] [-] (15) Added by ziona
<vinc_away> irány tamáshoz hangfalat buherálni :)
<zoomcns> erdekes azert hanyfelekeppen tudja azt mondani hogy "megyek bebaszni" :)

<<  <  Legjobb 10  Legújabb 10  Random 10  Keresés  Hozzáadás  Logz  >  >> 

qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds Skin: