| 1. - #1185 [+] [-] (-33) | Added by dfj |
|
<nagz> gyepes mod => betepve irsz amigan zenet
<GargajUD> huje <GargajUD> az mod.gyepes | |
| 2. - #1218 [+] [-] (-19) | Added by Gargaj |
|
<zoomcns> na vegre vegzett a particio analizalassal ez a foshalmaz
<zoomcns> oje <zoomcns> 137gigabol 254-et tud recoverolni <zoomcns> az vegulis korrekt :) | |
| 3. - #594 [+] [-] (-35) | Added by vincenzo |
|
<BoyC> vagy ilyen h "demoscene tortenelem" :)
<grg^learn> heh <grg^learn> nna <grg^learn> az a 10 ev ami demoscene <grg^learn> "1. Elemezze a The Party 2000 introit." <BoyC> :DDDD <grg^learn> "2. Milyen hatassal volt a jovo demoira a Tribes?" <BoyC> "mikor alakult a future crew es kik voltak az alapito tagok?" <grg^learn> az beugro <grg^learn> :) <BoyC> :D <grg^learn> az ijen alap <grg^learn> "3. Jelemezze a trackerek fejlodeset! (Protracker, Noisetracker, screamtracker, Fasttracker, Impulse Tracker)" <BoyC> "hany eve letezett a digital dynamite amikor kiadtak az elso demojukat?" <BoyC> :D <grg^learn> hehe <grg^learn> ez beugratos! :) <BoyC> :) <grg^learn> "4. Jelolje meg es elemezze Magyarorszag legfontosabb fun-compoit." <BoyC> LOL <grg^learn> "5. Tomcat es munkassaga" <BoyC> tomcat - flag 2002 <grg^learn> flag2002n nem is volt funcompo <grg^learn> sajnalom <BoyC> ize 2001 <grg^learn> jojjon legkozelebb | |
| 4. - #559 [+] [-] (-13) | Added by lilateve |
|
- elég vicces? -
<tsw^epl> causestokillgargaj++ | |
| 5. - #64 [+] [-] (8) | Added by Gargaj |
| <mrmaim> Nincs meghatobb, mint amikor vegyvedelmi ruhas emberek vesznek korul, szemukben a megertes konnyeivel. | |
| 6. - #213 [+] [-] (0) | Added by nagz |
|
*the gondolatmenet*
<mrmaim> ez az elmegyunk floridaba ez is olyan hogy <mrmaim> gondolom igy kiveszik a bankbol a penzt <mrmaim> es elmennek floridaba | |
| 7. - #413 [+] [-] (-31) | Added by Cete |
|
<TomcatGRM> hatmost nemtom, sztem az a no amelyik 18 evesen meg nem vagyik
faszra, azzal komoly baj van. vagy nincs rajta lyuk.
<TomcatGRM> vagy nagyon olcso a banan a kornyekukon. | |
| 8. - #1632 [+] [-] (-47) | Added by TrX |
| [ @jimmi_work ] kövesd a fehér rabbit | |
| 9. - #1 [+] [-] (-10) | Added by Gargaj |
|
<Lloydd_MF> Lattam samsung telefonos cigust.
<Lloydd_MF> El akart adni az uzletunkben egy lopott yamaha fuvolat. <TomcatGRM> es tarkonlotted? | |
| 10. - #1699 [+] [-] (-10) | Added by Gargaj |
|
Kövér Bandi (slyspy) says: nnnnnna
Kövér Bandi (slyspy) says: megjottunk a mangalica fesztivalrol balazs_komuves says: zsir volt? :) | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |