| 1. - #92 [+] [-] (40) | Added by Gargaj |
|
* TomcatGRM eppen interjuvolja a Commodore egykori vezeto hw mernoket... ha
erdekel valakit
<rept_ai> en epp binladent interjuvolom <TomcatGRM> rept_ai: nem vicc, tenyleg <TomcatGRM> rept_ai: gondoltam hatha akar valaki kerdest javasolni <rept_ai> akkor arulja mar el hogy hogy a faszba keveri a sid a hullamformakat ha egy voiceon tobb oszcillator is be van kapcsolva, mert kurvara nem logical and <TomcatGRM> rept_ai: ooo, nem Chuck Peedle a faszi... ezt tole kellene kerdezni. <rept_ai> chuck peedle ? <TomcatGRM> igen, o epitette a sidet. bob yannes tervezte, tudom. <rept_ai> bar egyebkent jopofa, bob y. szerint logical and, pedig tenyleg nem az :)) valoszinuleg bugos volt eredetileg is <rept_ai> ma' a sid, nem a bob :) | |
| 2. - #1349 [+] [-] (-8) | Added by TomcatMWI |
|
<nile> hihetetlen
<nile> leszedtem a billenyüket <nile> és <nile> most nem tom melyik melyik <nile> áááá | |
| 3. - #524 [+] [-] (-7) | Added by sha & 9.81 |
|
// a rakoncatlankodas eredmenye:
* You were kicked from #buli by Igor2|nvs (anyadnak) // es most mar azt is tudjuk hol tolti Igor2 baratunk az idejet :] | |
| 4. - #251 [+] [-] (61) | Added by Chain|Q |
|
<Chain060> megnyerem a lotto 5-ost ;) (ha csak valaki meg nem nyerte mar:) es
akkor azt fogom jatszani, hogy heti 7 partyt szervezek ingyenes belepovel ;)
megveszem a parlamentet compoteremnek ;P
<Chain060> najo megse ;) <GargajUD> heti 7 party == igenyes rilizek :) <Chain060> felveszem 3dmarkekat meg a farbrauscht demot irni ;P <Chain060> najo, teged is gargaj ;) <Chain060> te fogod irni a lamer kompo rilizeket ;P <Chain060> (bocs:) <GargajUD> befogtad? :) | |
| 5. - #1417 [+] [-] (33) | Added by tranzig |
|
<tranzig> jaj, paca
<hhc2> charlie verzioja: jaj, pece | |
| 6. - #388 [+] [-] (-12) | Added by Remage |
|
<arn> van vkinek illen thermaltake haza??
<rem|workz> milyen thermaltake haz? <GargajUD> ijen gephaz, es a tajvaniak thermaltake :) | |
| 7. - #31 [+] [-] (304) | Added by Gargaj |
|
<Chain|Q> dili te me' nem vagy mekkan?
<Chain|Q> nem engedtek be? ;) <d-lee> ez nem volt vicces <Chain|Q> nem is viccnek szantam ;))) (bocs;) | |
| 8. - #1182 [+] [-] (16) | Added by TomcatMWI |
| <GargajUD> van pl. ijen hogy guru meditation. az akkor jon elo ha radugod az amigat projektorra demoshow celjabol. | |
| 9. - #245 [+] [-] (-38) | Added by nagz |
|
<arnyek> Flashy: mivel nem lattam maxierol meg kepet sem,ezert ez aligha
fordulhatott volna elo
<Maxie> addig jó:)) <arnyek> pedig en szeretnek :) [...] <nagz> o vonallany en meg korember <nagz> ERTED MAR? <nagz> szep ellipsziseink lennenek :D [...] <Maxie> banyek nagz kiszurom az uszogumid a kulccsontommal | |
| 10. - #544 [+] [-] (-5) | Added by arnyek |
|
(@mrc|cns) hihi
(@mrc|cns) az egy fos | |
| qüötes - 2002 óta a leginkább. || page generated in 0.002 seconds | Skin: |